Tahko MTB, Joukkuekisa

2009

Sarjat

Sija Sarja Nro Nimi Joukkue Aika
1 Joukkue 6209 Schwarz Daniel Alle 9 8:36:12
1 Joukkue 6141 Miettinen Olli Alle 9 8:36:12
1 Joukkue 6208 Schwarz Alexander Alle 9 8:36:12
2 Joukkue 6091 Kiskonen Eero VIRON YKKÖSTIIMI 9:19:47
2 Joukkue 6160 Nõlvik Lasse VIRON YKKÖSTIIMI 9:19:47
2 Joukkue 6252 Hirv Pait VIRON YKKÖSTIIMI 9:19:47
3 Joukkue 6161 Ojala Henri Rennot Retkeilijät 9:19:58
3 Joukkue 6104 Kuitto Antti Rennot Retkeilijät 9:19:58
3 Joukkue 6237 Ukkola Janne Rennot Retkeilijät 9:19:58
4 Joukkue 6136 Maasikmets Alges TEAM EXTREME ESTONIA 9:21:29
4 Joukkue 6226 Tamkõrv Helmet TEAM EXTREME ESTONIA 9:21:29
4 Joukkue 6044 Hermet Priit TEAM EXTREME ESTONIA 9:21:29
5 Joukkue 6111 Kärbo Veljo Team Sundstrand 9:38:13
5 Joukkue 6112 Kärbo Vallo Team Sundstrand 9:38:13
5 Joukkue 6097 Koppel Kristjan Team Sundstrand 9:38:13
6 Joukkue 6207 Savolainen Pasi www.primehouse.fi 9:41:41
6 Joukkue 6147 Mursu Jaakko www.primehouse.fi 9:41:41
6 Joukkue 6094 Koljonen Markku www.primehouse.fi 9:41:41
7 Joukkue 6183 Pulkkinen Pasi TAWAST CYCLING CLUB 9:45:44
7 Joukkue 6256 Kallio Vesa TAWAST CYCLING CLUB 9:45:44
7 Joukkue 6045 Hietala Jukka TAWAST CYCLING CLUB 9:45:44
8 Joukkue 6191 Riismaa Hanno SPORDIPARTNER 10:49:20
8 Joukkue 6155 Neemela Tarmo SPORDIPARTNER 10:49:20
8 Joukkue 6066 Järve Marek SPORDIPARTNER 10:49:20
9 Joukkue 6204 Salmi Matti Team Road Rage 10:55:33
9 Joukkue 6079 Kattilakoski Jouni Team Road Rage 10:55:33
9 Joukkue 6080 Kauhanen Juho Team Road Rage 10:55:33
10 Joukkue 6194 Rumnieks Helmars Smiltene PHILIPS 10:56:48
10 Joukkue 6221 Suksts Normunds Smiltene PHILIPS 10:56:48
10 Joukkue 6052 Holsteins Kaspars Smiltene PHILIPS 10:56:48
11 Joukkue 6190 Riihola Juha VO2Magnum 11:23:35
11 Joukkue 6109 Kyllönen Juho VO2Magnum 11:23:35
11 Joukkue 6041 Heiskanen Eero VO2Magnum 11:23:35
12 Joukkue 7256 Maja Marko Metso MTB 3. 11:42:08
12 Joukkue 6146 Multasuo Jukka-Pekka Metso MTB 3. 11:42:08
12 Joukkue 7036 Ahmaniemi Samppa Metso MTB 3. 11:42:08
13 Joukkue 7474 Uusitalo Vesa Team Välikuolema 11:47:36
13 Joukkue 6060 Jokinen Santeri Team Välikuolema 11:47:36
13 Joukkue 7299 Nieminen Jarno Team Välikuolema 11:47:36
14 Joukkue 7446 Tervakari Sami Los Turistos 11:54:44
14 Joukkue 6224 Takkinen Mikko Los Turistos 11:54:44
14 Joukkue 6145 Moilanen Henrik Los Turistos 11:54:44
15 Joukkue 7360 Raitanen Ismo RC Eemeli 1 11:57:41
15 Joukkue 7491 Videnoja Mika RC Eemeli 1 11:57:41
15 Joukkue 7216 Lahtonen Tommi RC Eemeli 1 11:57:41
16 Joukkue 1243 Suominen Erno Team Slow 12:26:35
16 Joukkue 7145 Kainulainen Arto Team Slow 12:26:35
16 Joukkue 7275 Moisio Lasse Team Slow 12:26:35
17 Joukkue 7508 Ylinen Mikko Telemark Team Örm 12:29:18
17 Joukkue 6189 Rauhala Antti Telemark Team Örm 12:29:18
17 Joukkue 7079 Halme Aki Telemark Team Örm 12:29:18
18 Joukkue 6087 Kettunen Petri Wasa Natural Born Riders 1 12:46:43
18 Joukkue 6026 Båssar Tom Wasa Natural Born Riders 1 12:46:43
18 Joukkue 6230 Toppari Jaakko Wasa Natural Born Riders 1 12:46:43
19 Joukkue 6199 Ryhänen Petri Rekolan Pullaposket 12:56:13
19 Joukkue 6184 Puumalainen Sami Rekolan Pullaposket 12:56:13
19 Joukkue 7369 Raunio Johannes Rekolan Pullaposket 12:56:13
20 Joukkue 7528 Berg Antti OLLILAN POLKUPOLKIJAT 13:05:31
20 Joukkue 7243 Linjala Jari OLLILAN POLKUPOLKIJAT 13:05:31
20 Joukkue 7391 Salminen Jon OLLILAN POLKUPOLKIJAT 13:05:31
21 Joukkue 6149 Mutanen Marko Keretti Cycling Team 13:11:41
21 Joukkue 7277 Mutanen Tuomas Keretti Cycling Team 13:11:41
21 Joukkue 6143 Mikkonen Ari Keretti Cycling Team 13:11:41
22 Joukkue 6140 Metsänheimo Vesa phpela 13:16:00
22 Joukkue 6096 Koppelo Tomi phpela 13:16:00
22 Joukkue 6281 Koponen Pasi phpela 13:16:00
23 Joukkue 7505 Välk Meelis Jõelähtme SINGEL 13:30:50
23 Joukkue 6132 Luiks Meelis Jõelähtme SINGEL 13:30:50
23 Joukkue 6244 Viira Veiko Jõelähtme SINGEL 13:30:50
24 Joukkue 7302 Niinikangas Saku Wasa Natural Born Riders 2 13:40:07
24 Joukkue 8287 Von Schrowe Kasperi Wasa Natural Born Riders 2 13:40:07
24 Joukkue 7471 Törnqvist Kyösti Wasa Natural Born Riders 2 13:40:07
25 Joukkue 7379 Räbinä Jukka Raivoisat Revittäjät 14:09:23
25 Joukkue 7342 Perämaa Tuomas Raivoisat Revittäjät 14:09:23
25 Joukkue 7124 Häkkinen Joonas Raivoisat Revittäjät 14:09:23
26 Joukkue 7090 Heikkilä Jussi MC Kramppi 14:18:02
26 Joukkue 6139 Marttila Jari MC Kramppi 14:18:02
26 Joukkue 7317 Ojala Pertti MC Kramppi 14:18:02
27 Joukkue 7242 Lindroos Robin Snigel Speed 14:52:15
27 Joukkue 7334 Pasanen Tero Snigel Speed 14:52:15
27 Joukkue 7316 Nyman Petri Snigel Speed 14:52:15
28 Joukkue 8238 Seidel Mika DHL EXPRESS 15:08:43
28 Joukkue 8140 Lemola Jussi DHL EXPRESS 15:08:43
28 Joukkue 8110 Keskitalo Lasse DHL EXPRESS 15:08:43
29 Joukkue 8271 Vainikainen Jarno Team Airmist 15:24:30
29 Joukkue 8230 Röntynen Juha Team Airmist 15:24:30
29 Joukkue 8077 Heinonen Ville Team Airmist 15:24:30
30 Joukkue 8154 Lähteenmäki Jouni Metso MTB 4. 15:33:52
30 Joukkue 7261 Mannermaa Pasi Metso MTB 4. 15:33:52
30 Joukkue 8089 Hänninen Rauno Metso MTB 4. 15:33:52
31 Joukkue 7493 Vihavainen Petri KONEPUOTI RACING 15:59:23
31 Joukkue 7466 Tuomisto Jarkko KONEPUOTI RACING 15:59:23
31 Joukkue 7163 Kemppainen Hannu KONEPUOTI RACING 15:59:23
32 Joukkue 8211 Pulliainen Seppo Metso MTB 2. 16:13:34
32 Joukkue 8280 Venäläinen Jani Metso MTB 2. 16:13:34
32 Joukkue 8109 Kelin Ari Metso MTB 2. 16:13:34
33 Joukkue 8036 Salo Johanna Metso MTB 1. 16:36:42
33 Joukkue 8244 Sormunen Jouko Metso MTB 1. 16:36:42
33 Joukkue 8289 Väänänen Jarmo Metso MTB 1. 16:36:42
34 Joukkue 7196 Kotavaara Ossi LempiRouta Pyöräilykerho 21:23:21
34 Joukkue 7260 Malvisto Marko LempiRouta Pyöräilykerho 21:23:21
34 Joukkue 7448 Tervo Mikko LempiRouta Pyöräilykerho 21:23:21