KLL Triathlon

2009

Sarjat

Sija Sarja Nro Nimi Koulu Aika
1 10lk, Lukio_ammattikoulu pojat 1 (1992 ja nuoremmat) 328 Lehtinen Jarno Savon ammatti- ja aikuisopisto 00:32:51
2 10lk, Lukio_ammattikoulu pojat 1 (1992 ja nuoremmat) 343 Tamminen Antti Märsky 00:35:23
3 10lk, Lukio_ammattikoulu pojat 1 (1992 ja nuoremmat) 336 Pihlajamäki Janne Vaskivuoren lukio 00:36:53
4 10lk, Lukio_ammattikoulu pojat 1 (1992 ja nuoremmat) 330 Mattila Teemu Porvoon Kauppaoppilaitos 00:37:01
5 10lk, Lukio_ammattikoulu pojat 1 (1992 ja nuoremmat) 329 Leinonen Wiljam Hyvinkään Sveitsin lukio 00:37:31
6 10lk, Lukio_ammattikoulu pojat 1 (1992 ja nuoremmat) 325 Könkö Topi Hyvinkään ammattioppilaitos 00:38:06
7 10lk, Lukio_ammattikoulu pojat 1 (1992 ja nuoremmat) 323 Kyllönen Waltteri Oulunkylän Yhteiskoulu 00:38:35
8 10lk, Lukio_ammattikoulu pojat 1 (1992 ja nuoremmat) 335 Passi Henrik Etu-Töölön lukio 00:38:56
9 10lk, Lukio_ammattikoulu pojat 1 (1992 ja nuoremmat) 342 Mihailov Daniil Märsky 00:39:02
10 10lk, Lukio_ammattikoulu pojat 1 (1992 ja nuoremmat) 341 von Pfaler Lauri Märsky 00:39:09
11 10lk, Lukio_ammattikoulu pojat 1 (1992 ja nuoremmat) 318 Kaartinen Elja Märsky 00:40:03
12 10lk, Lukio_ammattikoulu pojat 1 (1992 ja nuoremmat) 319 Kanigan Kristian Kulosaaren yhteiskoulu 00:40:58
13 10lk, Lukio_ammattikoulu pojat 1 (1992 ja nuoremmat) 312 Anthoni Matias Brändö gymnasium 00:41:03
14 10lk, Lukio_ammattikoulu pojat 1 (1992 ja nuoremmat) 333 Mäki Antti Märsky 00:41:16
15 10lk, Lukio_ammattikoulu pojat 1 (1992 ja nuoremmat) 316 Haataja Lasse Helsingin Suomalainen Yhteiskoulu 00:41:21
16 10lk, Lukio_ammattikoulu pojat 1 (1992 ja nuoremmat) 334 Palotie Nico Märsky 00:43:32
17 10lk, Lukio_ammattikoulu pojat 1 (1992 ja nuoremmat) 326 Laamanen Juuso Kauniaisten lukio 00:43:32
18 10lk, Lukio_ammattikoulu pojat 1 (1992 ja nuoremmat) 324 Kuusinen Matias Itäkeskuksen Lukio 00:44:12
19 10lk, Lukio_ammattikoulu pojat 1 (1992 ja nuoremmat) 320 Koivisto Eero-Kaappo Märsky 00:45:06
20 10lk, Lukio_ammattikoulu pojat 1 (1992 ja nuoremmat) 317 Hildebrand Martin Helsingin saksalainen koulu 00:50:07
21 10lk, Lukio_ammattikoulu pojat 1 (1992 ja nuoremmat) 340 Uusipere Topias Kauniaisten lukio 00:50:39
22 10lk, Lukio_ammattikoulu pojat 1 (1992 ja nuoremmat) 337 Rokka Oskari Helsingin Suomalainen Yhteiskoulu 00:51:41
23 10lk, Lukio_ammattikoulu pojat 1 (1992 ja nuoremmat) 331 Merivaara Arto Helsingin Suomalainen Yhteiskoulu 00:53:06
24 10lk, Lukio_ammattikoulu pojat 1 (1992 ja nuoremmat) 327 Lappalainen Otso Helsingin Suomalainen Yhteiskoulu 00:53:07
25 10lk, Lukio_ammattikoulu pojat 1 (1992 ja nuoremmat) 338 Sabure Phillip Maunulan Yhteiskoulu 00:54:08
26 10lk, Lukio_ammattikoulu pojat 1 (1992 ja nuoremmat) 315 Fedtke Finn Helsingin saksalainen koulu 00:54:17
1 10lk, Lukio_ammattikoulu tytöt 1 (1992 ja nuoremmat) 275 Pienimäki Jasmin Kouvolan Lyseon lukio 00:37:31
2 10lk, Lukio_ammattikoulu tytöt 1 (1992 ja nuoremmat) 262 Hakala Eeva-Liisa Evijärven lukio 00:39:29
3 10lk, Lukio_ammattikoulu tytöt 1 (1992 ja nuoremmat) 278 Soininen Petra Märsky 00:40:42
4 10lk, Lukio_ammattikoulu tytöt 1 (1992 ja nuoremmat) 277 Soinila Kerttu Rauman lukio 00:40:45
5 10lk, Lukio_ammattikoulu tytöt 1 (1992 ja nuoremmat) 265 Keisu Sanni Tornion yhteislyseon lukio 00:40:55
6 10lk, Lukio_ammattikoulu tytöt 1 (1992 ja nuoremmat) 267 Kollanus Kaisla Märsky 00:41:01
7 10lk, Lukio_ammattikoulu tytöt 1 (1992 ja nuoremmat) 276 Raunio Anni Vuosaaren lukio 00:41:07
8 10lk, Lukio_ammattikoulu tytöt 1 (1992 ja nuoremmat) 269 Lauslahti Vilma Märsky 00:41:18
9 10lk, Lukio_ammattikoulu tytöt 1 (1992 ja nuoremmat) 263 Katainen Petra Märsky 00:42:24
10 10lk, Lukio_ammattikoulu tytöt 1 (1992 ja nuoremmat) 272 Markkanen Laura Märsky 00:43:45
11 10lk, Lukio_ammattikoulu tytöt 1 (1992 ja nuoremmat) 280 Virkkala Maija Märsky 00:43:59
12 10lk, Lukio_ammattikoulu tytöt 1 (1992 ja nuoremmat) 273 Mäkinen Elina Märsky 00:44:10
13 10lk, Lukio_ammattikoulu tytöt 1 (1992 ja nuoremmat) 266 Koivusalo Leena Märsky 00:44:41
14 10lk, Lukio_ammattikoulu tytöt 1 (1992 ja nuoremmat) 271 Makkonen Laura Märsky 00:44:47
15 10lk, Lukio_ammattikoulu tytöt 1 (1992 ja nuoremmat) 279 Tolppanen Mila Kauniaisten lukio 00:45:19
16 10lk, Lukio_ammattikoulu tytöt 1 (1992 ja nuoremmat) 268 Lainekivi Juulia Märsky 00:46:28
17 10lk, Lukio_ammattikoulu tytöt 1 (1992 ja nuoremmat) 264 Kaurinkoski Susanna Märsky 00:49:04
18 10lk, Lukio_ammattikoulu tytöt 1 (1992 ja nuoremmat) 270 Luotamo Julia Koillis-Helsingin lukio 00:50:03
1 3-4lk pojat 34 Lepistö Matias Niinistön koulu 00:14:04
2 3-4lk pojat 38 Mäkinen Onni Rekolan koulu, Vantaa 00:14:23
3 3-4lk pojat 27 Kallio Joonas Ojakkalan ala-aste., Vihti 00:15:21
4 3-4lk pojat 35 Marekwia Lauri Helsingin saksalainen koulu 00:15:40
5 3-4lk pojat 44 Uusitalo Tuomas Ymmersta 00:15:44
6 3-4lk pojat 41 Saariluoma Vilho Helsingin SYK 00:16:09
7 3-4lk pojat 23 Blomfeldt Tobias Tolkis skola 00:16:14
8 3-4lk pojat 25 Hemminki Oliver Saksalainen koulu 00:16:16
9 3-4lk pojat 45 Uusitalo Aleksi Rauman freinetkoulu 00:16:22
10 3-4lk pojat 26 Johansson Kenneth Tolkis skola 00:17:04
11 3-4lk pojat 40 Rantala Oskari Ymmerstan koulu 00:17:09
12 3-4lk pojat 32 Norrkniivilä Timo Kartanonrannan koulu 00:17:25
13 3-4lk pojat 22 Bergius Nicholas Komeetan koulu 00:17:27
14 3-4lk pojat 21 Aho Jonni Kirkonkylän koulu, Kirkkonummi 00:17:28
15 3-4lk pojat 31 Norrkniivilä Antti Kartanonrannan koulu 00:17:34
16 3-4lk pojat 42 Sevelius Ville Näse skola 00:17:35
17 3-4lk pojat 29 Keil Axel Komeetan koulu 00:18:11
18 3-4lk pojat 33 Lausala Valtteri Ymmerstan koulu 00:18:48
19 3-4lk pojat 30 Keisteri Leevi Ymmerstan koulu 00:19:13
20 3-4lk pojat 36 Miettinen Erno Riihikallion koulu 00:19:14
1 3-4lk tytöt 5 Luts Simona Huhtisen koulu 00:14:26
2 3-4lk tytöt 6 Nummi Samina Komeetan koulu 00:14:36
3 3-4lk tytöt 14 Tukia Laura Voisalmen koulu 00:15:08
4 3-4lk tytöt 12 Puskala Viivi-Maria Nurkkatien ala-aste 00:15:51
5 3-4lk tytöt 10 Perkiö Riina Kuusikon koulu, Vantaa 00:16:25
6 3-4lk tytöt 3 Kuuskoski Iris Komeetan koulu 00:16:56
7 3-4lk tytöt 11 Perkiö Anninna Kuusikon koulu, Vantaa 00:16:59
8 3-4lk tytöt 2 Idänpään-Heikkilä Sofia Komeetan koulu 00:17:18
9 3-4lk tytöt 15 Vainio Tilda Komeetan koulu 00:17:29
10 3-4lk tytöt 7 Ojala Karoliina Hillatien koulu, Kemijärvi 00:17:33
11 3-4lk tytöt 9 Paukku Sara Pihtipudas Putaanvirta 00:18:10
12 3-4lk tytöt 4 Luts Sandra Huhtisen koulu 00:18:17
13 3-4lk tytöt 1 Harju Sofie Komeetan koulu 00:19:52
14 3-4lk tytöt 8 Olkkonen Sara Herttoniemen ala-aste 00:22:23
15 3-4lk tytöt 13 Sinisalo Jannika Kartanonrannan koulu 00:25:17
1 5-6lk pojat 101 Ojala Salomo Kanjonin koulu, Tampere 00:20:13
2 5-6lk pojat 106 Sipilä Turo Kalevan koulu, Kerava 00:20:34
3 5-6lk pojat 104 Sevelius Emil Näse skola 00:21:29
4 5-6lk pojat 108 Turtiainen Jari Mertalan alakoulu, Savonlinna 00:21:31
5 5-6lk pojat 82 Erkkilä Henri TriStadi 00:21:53
6 5-6lk pojat 110 Vainio Topias Komeetan koulu 00:23:02
7 5-6lk pojat 91 Kärkkäinen Joona Niemelän yhtenäiskoulu, Heinola 00:23:04
8 5-6lk pojat 88 Kautto Aki Keskustan koulu, Kuusankoski 00:23:42
9 5-6lk pojat 111 Vänskä Mika Nurkkatien ala-aste 00:24:05
10 5-6lk pojat 93 Liikka Pasi Keskustan koulu, Kuusankoski 00:24:15
11 5-6lk pojat 103 Salminen Saku Kiilan koulu, Karjaa 00:24:56
12 5-6lk pojat 86 Jaatinen Aleksi Nurkkatien ala-aste 00:24:58
13 5-6lk pojat 102 Ruohonen Lassi Karamzinin koulu 00:25:15
14 5-6lk pojat 96 Maaranen Eetu Kartanonrannan koulu 00:25:38
15 5-6lk pojat 92 Laaksonen Niklas Komeetan koulu 00:25:39
16 5-6lk pojat 95 Luoma Daniel Keskuskoulu, Porvoo 00:25:42
17 5-6lk pojat 109 Tähtivuori Aaro Taivallahden ala-aste 00:26:16
18 5-6lk pojat 87 Kanigan Markus Kulosaaren ala-aste 00:27:13
19 5-6lk pojat 100 Nurme Matias Keskuskoulu, Porvoo 00:27:51
20 5-6lk pojat 99 Niskanen Hiski Keskuskoulu, Porvoo 00:27:51
21 5-6lk pojat 84 Huhtala Severi Aleksanteri Kenan koulu, Sodankylä 00:28:13
22 5-6lk pojat 94 Lindström Juuso Kartanonrannan koulu 00:29:03
23 5-6lk pojat 97 Mäki-Petäys Matias Ymmestan koulu 00:29:30
1 5-6lk tytöt 69 Parviainen Henrika Helsingin ranskalais-suomalainen koulu 00:20:24
2 5-6lk tytöt 63 Mast Sofia Villähteen koulu 00:21:34
3 5-6lk tytöt 65 Nummi Taika Komeetan koulu 00:21:52
4 5-6lk tytöt 61 Luokkala Maiju Kaukaan koulu 00:22:05
5 5-6lk tytöt 57 Järvi Mari Tornionmäen koulu, Kouvola 00:22:16
6 5-6lk tytöt 59 Kivimäki Saima Kuusimäen koulu 00:22:34
7 5-6lk tytöt 67 Ojala Minttu Hillatien koulu, Kemijärvi 00:22:46
8 5-6lk tytöt 51 Aerila Saara Rauman freinetkoulu 00:25:14
9 5-6lk tytöt 66 Oesch Laura Meilahden ala-aste 00:26:09
10 5-6lk tytöt 58 Kilpeläinen Laura Kangaslammin ala-aste, Varkaus 00:26:09
11 5-6lk tytöt 53 Aliklaavu Viivi Helsingin Suomalainen Yhteiskoulu 00:26:14
12 5-6lk tytöt 75 Vanttola Katri Huhtisen Koulu 00:26:32
13 5-6lk tytöt 72 Väyrynen Iina Aleksanteri Kenan koulu, Sodankylä 00:26:32
14 5-6lk tytöt 74 Huhtala Siiri Aleksanteri Kenan koulu, Sodankylä 00:26:54
15 5-6lk tytöt 56 Jentze Ada Tapanilan ala-aste 00:26:54
16 5-6lk tytöt 68 Paajavuori Lisa Miekkiö 00:27:30
17 5-6lk tytöt 64 Nummela Salli Miekkiö 00:27:31
18 5-6lk tytöt 52 Aho Julia Kirkonkylän koulu, Kirkkonummi 00:28:10
19 5-6lk tytöt 60 Leppänen Jenni Friisilän koulu 00:29:11
20 5-6lk tytöt 73 Leskinen Krista Paloheinän ala-aste 00:29:38
21 5-6lk tytöt 55 Huikuri Neea Aleksanteri Kenan koulu, Sodankylä 00:29:45
22 5-6lk tytöt 70 Roukala Nelly Keravan Keskuskoulu 00:30:56
1 7-8lk pojat 165 Lepistö Lauri Valkealan yläkoulu 00:26:20
2 7-8lk pojat 177 Serguskin Atte Jokirannan koulu, Vantaa 00:26:24
3 7-8lk pojat 174 Roininen Lauri Nurmijärven yhteiskoulu 00:27:37
4 7-8lk pojat 172 Nylund Emil Lyceiparkens skola 00:27:46
5 7-8lk pojat 167 Luhtanen Aleksi Helsingin Yhteislyseo 00:28:22
6 7-8lk pojat 178 Similä Henri Vuoksenniskan koulu, Imatra 00:28:44
7 7-8lk pojat 179 Story Patrick Helsingin Suomalainen Yhteiskoulu 00:29:10
8 7-8lk pojat 170 Niemelä Joona Jaakko Ilkan koulu, Ilmajoki 00:29:14
9 7-8lk pojat 159 Kinnunen Jesse Kuitinmäen koulu 00:29:14
10 7-8lk pojat 169 Mäkäräinen Sami Sipoonlahden koulu 00:29:30
11 7-8lk pojat 166 Lepistö Waltteri Noormarkun yhtenäiskoulu 00:29:51
12 7-8lk pojat 154 Ervast Konsta Linnajoen koulu 00:29:58
13 7-8lk pojat 162 Kunnari Jalmari Meilahden yläaste 00:30:37
14 7-8lk pojat 176 Selenius Niklas Ekenäs högstadieskolan 00:30:49
15 7-8lk pojat 161 Korhonen Riku Ruukinkankaan koulu 00:32:12
16 7-8lk pojat 163 Lehtinen Arttu Matin ja Liisan koulu 00:32:48
17 7-8lk pojat 157 Kanigan Patrik Kulosaaren yhteiskoulu 00:33:07
18 7-8lk pojat 181 Tolonen Eetu Ruukinkankaan koulu 00:33:09
19 7-8lk pojat 151 Blomfeldt Simon Lyceiparkens skola 00:33:27
20 7-8lk pojat 185 Väyrynen Iiro Aleksanteri Kenan koulu, Sodankylä 00:33:42
21 7-8lk pojat 156 Hooli Tuomas Pohjois-Haagan yhteiskoulu 00:36:29
22 7-8lk pojat 153 Eriksson Patrik Helsingin Suomalainen Yhteiskoulu 00:37:18
23 7-8lk pojat 171 Nummi Oliver Helsingin saksalainen koulu 00:37:34
24 7-8lk pojat 180 Thimm Lukas Helsingin saksalainen koulu 00:37:37
25 7-8lk pojat 175 Saari Sakari Helsingin Suomalainen Yhteiskoulu 00:38:50
26 7-8lk pojat 168 Lybeck Oliver Helsingin Suomalainen Yhteiskoulu 00:41:41
27 7-8lk pojat 155 Espo Taneli Helsingin Suomalainen Yhteiskoulu 00:44:58
28 7-8lk pojat 186 Ylikortes Tuomas Helsingin Suomalainen Yhteiskoulu 00:46:12
29 7-8lk pojat 182 Tyynelä Totti Helsingin Suomalainen Yhteiskoulu 00:46:24
30 7-8lk pojat 158 Keloharju Roope Helsingin Suomalainen Yhteiskoulu 00:48:19
1 7-8lk tytöt 135 Parviainen Erika Helsingin ranskalais-suomalainen koulu 00:28:39
2 7-8lk tytöt 137 Pienimäki Juuli Urheilupuiston koulu, Kouvola 00:29:21
3 7-8lk tytöt 123 Hirvelä Anni Koivukylän koulu 00:31:34
4 7-8lk tytöt 126 Laine Salla Helsingin Suomalainen Yhteiskoulu 00:32:30
5 7-8lk tytöt 131 Markkanen Noora Joroisten yläaste 00:33:28
6 7-8lk tytöt 132 Niemi Roosa Lohtajan koulu 00:33:36
7 7-8lk tytöt 122 Eloranta Anni Helsingin ranskalais-suomalainen koulu 00:34:00
8 7-8lk tytöt 140 Vainio Annina Pääskytien koulu 00:34:50
9 7-8lk tytöt 133 Nurmi Eveliina Kosken seudun yläaste 00:35:03
10 7-8lk tytöt 128 Leppänen Minni Salpausselän peruskoulu 00:35:05
11 7-8lk tytöt 127 Leikkari Julia Taimelan koulu 00:35:33
12 7-8lk tytöt 124 Huttu Henna Ruukinkankaan koulu 00:36:32
13 7-8lk tytöt 129 Levälampi Alisa Pääskytien koulu 00:37:29
14 7-8lk tytöt 121 Ahdekivi Anna Helsingin Suomalainen Yhteiskoulu 00:38:40
15 7-8lk tytöt 134 Orre Iida-Sofia Espoo International School 00:39:21
16 7-8lk tytöt 139 Syrjänen Pihla Pääskytien koulu 00:40:43
17 7-8lk tytöt 130 Majewski Lotta Helsingin Suomalainen Yhteiskoulu 00:41:57
1 9lk pojat 207 Mustonen Joni Viitaniemen yläkoulu, Jyväskylä 00:33:29
2 9lk pojat 201 Aho Teemu Kirkkoharjun koulu, Kirkkonummi 00:39:26
3 9lk pojat 204 Kokko Olli Lahden Yhteiskoulu 00:40:33
4 9lk pojat 209 Söderdahl Samuli Tampereen steinerkoulu 00:42:01
5 9lk pojat 208 Putkonen Valtteri Pohjois-Haagan yhteiskoulu 00:43:04
6 9lk pojat 203 Järvenpää Sakari Ruukinkankaan koulu 00:44:25
7 9lk pojat 202 Heikkinen Juuso Ruukinkankaan koulu 00:45:02
8 9lk pojat 206 Moshnyakov Maxim Helsingin yliopiston Viikin normaalikoulu 00:54:47
1 9lk tytöt 191 Luokkala Noora Kimpisen koulu 00:39:09
2 9lk tytöt 193 Varjus Hanna Vuoksenniskan koulu, Imatra 00:42:41
3 9lk tytöt 192 Sang Marge Ruukinkankaan koulu 00:45:07
4 9lk tytöt 194 Vikholm Emmi Ruukinkankaan koulu 00:49:24
1 Lukio_ammattikoulu pojat 2 (1991 ja vanhemmat) 365 Niittymäki Jesse Pirkanmaan ammattiopisto, Nokia 00:34:27
2 Lukio_ammattikoulu pojat 2 (1991 ja vanhemmat) 354 Halme Samuel Märsky 00:34:28
3 Lukio_ammattikoulu pojat 2 (1991 ja vanhemmat) 356 Kaipainen Lauri Kauniaisten lukio 00:35:17
4 Lukio_ammattikoulu pojat 2 (1991 ja vanhemmat) 362 Lehtonen Peik Märsky 00:36:57
5 Lukio_ammattikoulu pojat 2 (1991 ja vanhemmat) 366 Rahikainen Riku Savonlinna Lyseon lukio 00:38:22
6 Lukio_ammattikoulu pojat 2 (1991 ja vanhemmat) 351 Auren Uula Märsky 00:38:51
7 Lukio_ammattikoulu pojat 2 (1991 ja vanhemmat) 361 Lehtiö Ville Halikon lukio 00:39:55
8 Lukio_ammattikoulu pojat 2 (1991 ja vanhemmat) 359 Kuusinen Aleksi Tampereen Lyseon Lukio 00:40:00
9 Lukio_ammattikoulu pojat 2 (1991 ja vanhemmat) 360 Lammi Oskari Märsky 00:40:48
10 Lukio_ammattikoulu pojat 2 (1991 ja vanhemmat) 355 Hassi Eero Märsky 00:40:57
11 Lukio_ammattikoulu pojat 2 (1991 ja vanhemmat) 358 Ketomäki Anssi Märsky 00:41:11
12 Lukio_ammattikoulu pojat 2 (1991 ja vanhemmat) 364 Muje Elmeri Märsky 00:42:57
13 Lukio_ammattikoulu pojat 2 (1991 ja vanhemmat) 353 Brooke Daniel Märsky 00:45:10
14 Lukio_ammattikoulu pojat 2 (1991 ja vanhemmat) 368 Vilpponen Hannu Märsky 00:46:12
1 Lukio_ammattikoulu tytöt 2 (1991 ja vanhemmat) 295 Lassila Minna Kokkolan ammattiopisto 00:39:59
2 Lukio_ammattikoulu tytöt 2 (1991 ja vanhemmat) 293 Kollanus Noora Hyvinkään Sveitsin lukio 00:40:47
3 Lukio_ammattikoulu tytöt 2 (1991 ja vanhemmat) 292 Hölttä Heta Märsky 00:41:05
4 Lukio_ammattikoulu tytöt 2 (1991 ja vanhemmat) 291 Hermans Julia Märsky 00:42:28
5 Lukio_ammattikoulu tytöt 2 (1991 ja vanhemmat) 299 Salomaa Salla Sammon keskuslukio 00:45:27
6 Lukio_ammattikoulu tytöt 2 (1991 ja vanhemmat) 296 Linnakoski Heli-Maria Nummi-Pusulan lukio 00:46:16
1 Opettajat, miehet 231 Ahlroos Pasi Kuitinmäen koulu 00:33:17
2 Opettajat, miehet 234 Hakanen Aarne Rauman freinetkoulu 00:35:06
3 Opettajat, miehet 232 Alanne Juha Poikkilaakson ala-aste 00:36:45
4 Opettajat, miehet 239 Lindroos Jari Keskuspuiston Ammattiopisto 00:37:55
5 Opettajat, miehet 235 Nevalainen Mikael Helsingin saksalainen koulu 00:38:15
6 Opettajat, miehet 238 Väyrynen Markku Aleksanteri Kenan koulu, Sodankylä 00:42:45
7 Opettajat, miehet 236 Porkka Antti ? 00:58:08
1 Opettajat, naiset 223 Kullberg Sanna Aurikolahden peruskoulu 00:38:33
2 Opettajat, naiset 221 Bryggare Pia Lauritsalan koulu 00:39:13
3 Opettajat, naiset 224 Olives Essi Helsingin ranskalais-suomalainen koulu 00:40:21
4 Opettajat, naiset 226 Vesaranta Helena Lempoisten koulu, Lempäälä 00:41:26
5 Opettajat, naiset 225 Purme Jola Hyrylän yläaste ja lukio 00:42:29
6 Opettajat, naiset 222 Koivuranta Elisa Hiekkaharjun koulu 00:45:03