Tour De Helsinki 1.9.2013

2013

Sarjat

rank Cat # Name Club Time Behind
1 Miehet Kilpa 140km 55 Matti Manninen Koiviston Isku 3.39.55
2 Miehet Kilpa 140km 76 Krister Raudsepp CFC 3.40.36 +0:00.42
3 Miehet Kilpa 140km 116 Endrik Puntso Saaremaa SJK Viiking 3.40.38 +0:00.44
4 Miehet Kilpa 140km 67 Allan Oras Team Domesta 3.40.39 +0:00.45
5 Miehet Kilpa 140km 71 Carl-Heinrich Pruun Janek Tombak Rattaklubi 3.41.39 +0:01.44
6 Miehet Kilpa 140km 5 Kimmo Kananen Team Velocitor 3.41.48 +0:01.54
7 Miehet Kilpa 140km 42 Sigvard Kukk Spordipartner 3.41.48 +0:01.54
8 Miehet Kilpa 140km 2 Jarmo Rissanen KuSo Scorpionbikes 3.41.51 +0:01.57
9 Miehet Kilpa 140km 107 Lauris Špillers Alpha Baltic/Unitymarathons.com 3.43.37 +0:03.43
10 Miehet Kilpa 140km 113 Emils Liepinš Alpha Baltic/Unitymarathons.com 3.43.49 +0:03.55
11 Miehet Kilpa 140km 11 Anti Arumägi CFC 3.43.50 +0:03.56
12 Miehet Kilpa 140km 111 Indulis Bekmanis Alpha Baltic/Unitymarathons.com 3.43.51 +0:03.56
13 Miehet Kilpa 140km 85 Saku Silfver Kruunukatto-Rush Racing 3.43.57 +0:04.02
14 Miehet Kilpa 140km 48 John Lawson ACT 3.43.58 +0:04.04
15 Miehet Kilpa 140km 106 Kristofers Racenajs Alpha Baltic/Unitymarathons.com 3.44.06 +0:04.12
16 Miehet Kilpa 140km 4 Joonas Henttala Team Novo Nordisk/Velocitor 3.44.07 +0:04.13
17 Miehet Kilpa 140km 1 Jaan Kirsipuu CFC 3.44.08 +0:04.13
18 Miehet Kilpa 140km 3 Eärendel Fingerson Team Velocitor 3.44.12 +0:04.18
19 Miehet Kilpa 140km 118 Sander Randver Saaremaa SJK Viiking 3.44.12 +0:04.18
20 Miehet Kilpa 140km 101 Jari Vanninen CK Master 3.44.12 +0:04.18
21 Miehet Kilpa 140km 132 Jesse Virtanen Turun Urheiluliitto 3.44.13 +0:04.19
22 Miehet Kilpa 140km 16 Erik Eklund Focus Team Finland 3.44.14 +0:04.20
23 Miehet Kilpa 140km 31 Mihke Kalja Rein Taaramäe Rattaklubi 3.44.15 +0:04.21
24 Miehet Kilpa 140km 60 Jouko Mäkelä Velo8 3.44.16 +0:04.22
25 Miehet Kilpa 140km 36 Kristjan Kelk CFC 3.44.17 +0:04.22
26 Miehet Kilpa 140km 133 Sem Lambrechts Bianchi Lotto Arbitrage 3.44.17 +0:04.23
27 Miehet Kilpa 140km 127 Viljar Kuljus Haanja Rattaklub 3.44.17 +0:04.23
28 Miehet Kilpa 140km 77 Ville-Pekka Reponen IK-32 3.44.18 +0:04.24
29 Miehet Kilpa 140km 26 Lasse Huovilainen ACT 3.44.18 +0:04.24
30 Miehet Kilpa 140km 72 Tero Pusa KoPy 3.44.19 +0:04.25
31 Miehet Kilpa 140km 110 Martinš Savickis Alpha Baltic/Unitymarathons.com 3.44.20 +0:04.26
32 Miehet Kilpa 140km 22 Ville Heistman CCH 3.44.21 +0:04.26
33 Miehet Kilpa 140km 44 Kalle Laanterä Kruunukatto-Rush Racing 3.44.21 +0:04.27
34 Miehet Kilpa 140km 70 Janne Pohjalainen Rauman Seudun Pyöräilijät 3.44.22 +0:04.27
35 Miehet Kilpa 140km 64 Mikko Nurmela Kruunukatto-Rush Racing 3.44.22 +0:04.28
36 Miehet Kilpa 140km 105 German Yanush mountainpeaks.ru 3.44.26 +0:04.32
37 Miehet Kilpa 140km 35 Mikko Kejo Kruunukatto-Rush Racing 3.44.26 +0:04.32
38 Miehet Kilpa 140km 102 Mika Vilen CCH 3.44.26 +0:04.32
39 Miehet Kilpa 140km 117 Steven Kalf Saaremaa SJK Viiking 3.44.27 +0:04.33
40 Miehet Kilpa 140km 86 Gisle Sjöberg Akilles 3.44.28 +0:04.34
41 Miehet Kilpa 140km 114 Ansis Bremanis Alpha Baltic/Unitymarathons.com 3.44.32 +0:04.38
42 Miehet Kilpa 140km 122 Panu Vainio Cycle Club Helsinki 3.44.34 +0:04.40
43 Miehet Kilpa 140km 65 Joonas Ojasalo Pellossalon Nousu 3.44.36 +0:04.42
44 Miehet Kilpa 140km 80 Henri Salo Rauman seudun pyöräilijät 3.44.37 +0:04.43
45 Miehet Kilpa 140km 74 Erki Pütsep Alfa Baltic Unitymarathons.com 3.44.38 +0:04.44
46 Miehet Kilpa 140km 94 Tino Tiilikainen Team ErigeepperChallenge 3.44.39 +0:04.45
47 Miehet Kilpa 140km 37 Jari Kemppainen CCH 3.44.39 +0:04.45
48 Miehet Kilpa 140km 131 Waltteri Lepistö Porin Tarmo 3.44.42 +0:04.48
49 Miehet Kilpa 140km 69 Janne Pihlajamäki CCT 3.44.43 +0:04.49
50 Miehet Kilpa 140km 14 Niki Birling CCH 3.44.45 +0:04.50
51 Miehet Kilpa 140km 50 Toni Lehtimäki Velo8 3.44.45 +0:04.51
52 Miehet Kilpa 140km 96 Riku Vaahtera ACT 3.44.46 +0:04.52
53 Miehet Kilpa 140km 8 Marek Salermo Team Velocitor 3.44.47 +0:04.52
54 Miehet Kilpa 140km 7 Kim Mansner Team Velocitor 3.44.50 +0:04.56
55 Miehet Kilpa 140km 9 Mikko Aalto Jurvan Voima 3.44.50 +0:04.56
56 Miehet Kilpa 140km 109 Vitalijs Kornilovs Alpha Baltic/Unitymarathons.com 3.45.42 +0:05.48
57 Miehet Kilpa 140km 54 Ville Luoto Kälviän Tarmo 3.45.44 +0:05.50
58 Miehet Kilpa 140km 51 Petri K Leppänen Velo8 3.50.27 +0:10.33
59 Miehet Kilpa 140km 100 Jere Valkonen IK-32 3.50.43 +0:10.49
60 Miehet Kilpa 140km 104 Ossi Vuola Focus Team Finland 3.52.51 +0:12.57
61 Miehet Kilpa 140km 99 Oskari Vainionpää TWD-Länken 3.57.10 +0:17.16
62 Miehet Kilpa 140km 15 Daniel Dobrin CCH 3.57.10 +0:17.16
63 Miehet Kilpa 140km 81 Robin Santavirta Helsinki 3.57.14 +0:17.20
64 Miehet Kilpa 140km 98 Arto Vainionpää Kauhajoen Karhu 3.57.18 +0:17.23
65 Miehet Kilpa 140km 119 Indrek Kelk Saaremaa SJK Viiking 3.57.18 +0:17.24
66 Miehet Kilpa 140km 13 Mikko Auvinen IK-32 3.57.23 +0:17.29
67 Miehet Kilpa 140km 17 Mika Elonsalo Lohja 3.57.25 +0:17.30
68 Miehet Kilpa 140km 87 Tommi Spring CK Master 3.57.33 +0:17.39
69 Miehet Kilpa 140km 128 Ulo Kuljus Haanja Rattaklub 3.57.36 +0:17.42
70 Miehet Kilpa 140km 19 Joonas Haapala Koiviston Isku 3.57.45 +0:17.51
71 Miehet Kilpa 140km 27 Jukka Härkönen KoPy 3.57.47 +0:17.53
72 Miehet Kilpa 140km 6 Roope Nurmi Team Velocitor 3.58.04 +0:18.10
73 Miehet Kilpa 140km 28 ville ilves Vantaa 4.02.02 +0:22.08
74 Miehet Kilpa 140km 126 Kristjan Suits Kalev 4.02.14 +0:22.19
75 Miehet Kilpa 140km 129 Antti Salonen Prologi 4.06.15 +0:26.21
76 Miehet Kilpa 140km 30 Noel Jürlau RedMoto 4.06.25 +0:26.30
77 Miehet Kilpa 140km 45 Jussi Laine Sachtleben Pigments Oy 4.06.25 +0:26.31
78 Miehet Kilpa 140km 52 Esko Lius CCH 4.06.33 +0:26.39
79 Miehet Kilpa 140km 63 Tero Norkola CCH 4.06.36 +0:26.42
80 Miehet Kilpa 140km 20 Sasu Halme Focus Team Finland 4.06.42 +0:26.48
81 Miehet Kilpa 140km 18 Jukka Erkkilä Järvenpään pyöräilijät 4.09.53 +0:29.58
82 Miehet Kilpa 140km 125 Alar Kupp Kuusalu Rattaklub 4.15.08 +0:35.14
83 Miehet Kilpa 140km 75 Petr Rakushev mountainpeaks.ru 4.30.07 +0:50.13
84 Miehet Kilpa 140km 56 Gianmarco Martino ASD BRIKO SQUADRA CORSE 4.35.38 +0:55.44
85 Miehet Kilpa 140km 53 Jan Luoto CCH 4.44.34 +1:04.40
86 Miehet Kilpa 140km 95 Tero Toikka CCH 5.05.26 +1:25.32
1 Miehet Kunto 140km 2121 Ilia Petrov Viipuri 3.41.37
2 Miehet Kunto 140km 2231 Daniil Redakov Viipuri 3.44.08 +0:02.32
3 Miehet Kunto 140km 2448 Denis Skachek Viipuri 3.44.10 +0:02.34
4 Miehet Kunto 140km 1941 Kari Myyryläinen Hyvinkää 3.44.15 +0:02.39
5 Miehet Kunto 140km 1482 Jesse Kaislavuo Lahti 3.44.28 +0:02.51
6 Miehet Kunto 140km 1791 Flynn Lewer Espoo 3.44.43 +0:03.07
7 Miehet Kunto 140km 1491 Keijo Kalm CFC Sportclub 3.44.49 +0:03.12
8 Miehet Kunto 140km 2483 Maxim Sukhov Viipuri 3.45.00 +0:03.23
9 Miehet Kunto 140km 1509 Ville Kantola IK-32 3.57.05 +0:15.29
10 Miehet Kunto 140km 2162 Vesa Porvali Järvenpään Pyöräilijät 3.57.07 +0:15.30
11 Miehet Kunto 140km 1434 Jari Joutsen Optiwax 3.57.08 +0:15.31
12 Miehet Kunto 140km 1869 Jan Mansner Porvoo 3.57.10 +0:15.33
13 Miehet Kunto 140km 2234 Aldar Reinberk Glamox 3.57.10 +0:15.34
14 Miehet Kunto 140km 2794 Sergey Tcarev Russia 3.57.11 +0:15.34
15 Miehet Kunto 140km 1625 Olli Korhonen Ruotsi 3.57.12 +0:15.36
16 Miehet Kunto 140km 1191 Paul Greenlees JYPS 3.57.14 +0:15.37
17 Miehet Kunto 140km 1686 Janis Künnap Espoo 3.57.15 +0:15.38
18 Miehet Kunto 140km 2725 Stefan Wackström ABB Marine 3.57.15 +0:15.38
19 Miehet Kunto 140km 2771 Valdur Öun lahti 3.57.15 +0:15.39
20 Miehet Kunto 140km 2027 Niko Nättinen Lahti 3.57.16 +0:15.40
21 Miehet Kunto 140km 2242 Mika Reponen Espoo 3.57.19 +0:15.42
22 Miehet Kunto 140km 1287 Juhapekka Helo Prologi 3.57.21 +0:15.44
23 Miehet Kunto 140km 2364 Mikael Sandzelius JYPS 3.57.22 +0:15.45
24 Miehet Kunto 140km 1121 Andrew Conley Espoo 3.57.22 +0:15.46
25 Miehet Kunto 140km 1758 Pekka Lehto Team Cahva 3.57.25 +0:15.49
26 Miehet Kunto 140km 1895 Taavi Mets SK Serviti 3.57.26 +0:15.49
27 Miehet Kunto 140km 2726 Ralf Wadenström SV 3.57.26 +0:15.49
28 Miehet Kunto 140km 2311 Lasse Saarela Nurmijärvi 3.57.26 +0:15.50
29 Miehet Kunto 140km 1525 Juho Karppinen Futurice 3.57.27 +0:15.50
30 Miehet Kunto 140km 1394 Markus Ilmarinen Turku 3.57.38 +0:16.01
31 Miehet Kunto 140km 2066 Juhani Palosaari HiQ Finland 3.57.38 +0:16.01
32 Miehet Kunto 140km 1646 Kalle Kotiranta Fitra Oy 3.57.43 +0:16.07
33 Miehet Kunto 140km 1880 Petri Matero CCH 3.57.51 +0:16.15
34 Miehet Kunto 140km 2525 Jari Tarpio Vantaa 3.57.53 +0:16.17
35 Miehet Kunto 140km 1922 Andrei Morjakov tartu sk velo 3.59.17 +0:17.40
36 Miehet Kunto 140km 1365 Mika Häkkinen CCEH 3.59.18 +0:17.41
37 Miehet Kunto 140km 1141 Heikki Eklund Lahden Pyöräilijät 3.59.21 +0:17.45
38 Miehet Kunto 140km 1923 Olavi Mõts Haanja Rattaklubi 3.59.24 +0:17.48
39 Miehet Kunto 140km 1714 Saku Laine Pakilan Veto 4.00.33 +0:18.57
40 Miehet Kunto 140km 1565 Ivan Kharin Team J A M / BeastMachine 4.01.49 +0:20.12
41 Miehet Kunto 140km 1380 Martin Höhn RST Taunus Express 4.01.58 +0:20.21
42 Miehet Kunto 140km 1552 Joni Kemppi Tekla 4.03.31 +0:21.54
43 Miehet Kunto 140km 2232 Aivar Ree Pyha Loomaaed 4.03.33 +0:21.56
44 Miehet Kunto 140km 2496 Santeri Syrjä HyPy 4.04.23 +0:22.47
45 Miehet Kunto 140km 2107 Tarmo Pellikka Espoo 4.04.35 +0:22.59
46 Miehet Kunto 140km 1290 Petri Herpiö SCOTT Finland 4.05.02 +0:23.25
47 Miehet Kunto 140km 2512 Karl Taklaja Tallinn 4.05.50 +0:24.14
48 Miehet Kunto 140km 2839 Logan Marriott New Zealand 4.05.51 +0:24.15
49 Miehet Kunto 140km 1590 Esa Klaavu Ylöjärvi 4.05.54 +0:24.17
50 Miehet Kunto 140km 1039 jukka alajoki BUCINE BIKE 4.05.56 +0:24.20
51 Miehet Kunto 140km 1942 Henrik Mård Pedersöre 4.05.57 +0:24.21
52 Miehet Kunto 140km 2513 Janne Tala Espoo 4.05.59 +0:24.23
53 Miehet Kunto 140km 2651 Jukka Vehviläinen Espoo 4.06.01 +0:24.25
54 Miehet Kunto 140km 1250 Joonas Hautala Helsinki 4.06.02 +0:24.25
55 Miehet Kunto 140km 1924 Dmitry Motylev trilife.ru 4.06.04 +0:24.28
56 Miehet Kunto 140km 2490 Teemu Suominen SKB Racing Triathlon Team 4.06.05 +0:24.28
57 Miehet Kunto 140km 2224 Tom Rasmussen Helsinki 4.06.05 +0:24.29
58 Miehet Kunto 140km 1278 Toni Helenius HELSINKI 4.06.06 +0:24.29
59 Miehet Kunto 140km 1561 Juha Kettunen Team Rynkeby 4.06.07 +0:24.30
60 Miehet Kunto 140km 1081 Nikolai Bagajev Harjumaa 4.06.07 +0:24.30
60 Miehet Kunto 140km 1840 Marko Lyhykäinen Joenspy 4.06.07 +0:24.30
62 Miehet Kunto 140km 2275 Heikki Roselius CCT 4.06.09 +0:24.32
63 Miehet Kunto 140km 1166 Jürgen Feick Deutsche Schule Helsinki 4.06.09 +0:24.33
64 Miehet Kunto 140km 1301 Sami Hiltunen Vantaa 4.06.10 +0:24.34
65 Miehet Kunto 140km 1741 Jussi Laustela Helsinki 4.06.11 +0:24.34
66 Miehet Kunto 140km 2580 Hannu Tuominen Team Domesta 4.06.11 +0:24.34
66 Miehet Kunto 140km 1510 Toomas Kantsik Team Domesta 4.06.11 +0:24.34
66 Miehet Kunto 140km 1495 Vesa Kandell Helsinki 4.06.11 +0:24.34
69 Miehet Kunto 140km 2778 Risto Bogdanov Team Fitlife 4.06.11 +0:24.35
70 Miehet Kunto 140km 2780 Tõnu Talur Team Fitlife 4.06.12 +0:24.36
71 Miehet Kunto 140km 2168 Jani Puhakka Rantapyörä 4.06.13 +0:24.37
72 Miehet Kunto 140km 2566 Siim Toomik Scoutspataljon Team 4.06.13 +0:24.37
73 Miehet Kunto 140km 1894 Petri Meriläinen Espoo 4.06.13 +0:24.37
74 Miehet Kunto 140km 1864 Jani Mankinen Helsinki 4.06.14 +0:24.37
75 Miehet Kunto 140km 1872 veikko markkula kaarina 4.06.14 +0:24.38
76 Miehet Kunto 140km 1797 Toomas Liivamägi Võrumaa 4.06.14 +0:24.38
77 Miehet Kunto 140km 1310 Ari Holmila HelTri 4.06.15 +0:24.38
78 Miehet Kunto 140km 1520 Markus Karjalainen Helsinki 4.06.15 +0:24.39
79 Miehet Kunto 140km 1773 Aki Leino Hyvinkään Pyöräilijät 4.06.16 +0:24.39
80 Miehet Kunto 140km 2175 Tomi Pursiainen Porvoo 4.06.16 +0:24.39
81 Miehet Kunto 140km 2524 Ragnar Tarmu Rademar 4.06.17 +0:24.41
82 Miehet Kunto 140km 1147 Tomi Eloranta Helsinki 4.06.19 +0:24.43
83 Miehet Kunto 140km 2535 Mika Tenhunen Vihti 4.06.20 +0:24.43
84 Miehet Kunto 140km 1480 Erno Kainulainen Team Rynkeby 4.06.22 +0:24.46
85 Miehet Kunto 140km 1826 Niclas Lundell DL Software 4.06.23 +0:24.46
86 Miehet Kunto 140km 2616 Tommi Vainikainen Järvenpään Pyöräilijät 4.06.23 +0:24.47
87 Miehet Kunto 140km 1523 Antti Karlsson Helsinki 4.06.24 +0:24.48
88 Miehet Kunto 140km 1502 Petri Kangassalo Prologi 4.06.27 +0:24.50
89 Miehet Kunto 140km 1449 Matti Jäntti HEHKU 4.06.28 +0:24.51
90 Miehet Kunto 140km 1007 Seppo Aaltonen Road Academy 4.06.29 +0:24.52
91 Miehet Kunto 140km 1197 Vladislav Gruzov Helsinki 4.06.30 +0:24.53
92 Miehet Kunto 140km 2776 Staffan Backman Grankulla 4.06.30 +0:24.54
93 Miehet Kunto 140km 1309 Nicklas Holmgård NCK 4.06.32 +0:24.55
94 Miehet Kunto 140km 2102 Jere Pekkinen Kitee 4.06.34 +0:24.58
95 Miehet Kunto 140km 2360 Teemu Salovaara Pähkinäniemen Ponnistus 4.06.35 +0:24.58
96 Miehet Kunto 140km 1515 mika kariluoto järvenpää 4.06.37 +0:25.00
96 Miehet Kunto 140km 2292 jukka ruotsalainen espoo 4.06.37 +0:25.00
98 Miehet Kunto 140km 1855 Mikko Löppönen Turku 4.06.38 +0:25.01
99 Miehet Kunto 140km 1016 Marko Aho Capgemini Cycling Club 4.06.38 +0:25.01
100 Miehet Kunto 140km 1719 Jukka Laitinen Capgemini Cycling Club 4.06.38 +0:25.01
101 Miehet Kunto 140km 1153 Mart Ernesaks Nurmijärvi 4.06.38 +0:25.02
102 Miehet Kunto 140km 1149 Robin Enholm S.O.B 4.06.38 +0:25.02
103 Miehet Kunto 140km 1188 Niklas Granberg Espoo 4.06.39 +0:25.02
104 Miehet Kunto 140km 1743 Antti Lavonen Nurmijärvi 4.06.40 +0:25.04
105 Miehet Kunto 140km 2586 Perttu Turku Helsingin Asianajajayhdistys 4.06.40 +0:25.04
106 Miehet Kunto 140km 2093 Aho Pekka CC Picaro 4.06.41 +0:25.05
107 Miehet Kunto 140km 1011 Peter Achrén Hålvik 4.06.43 +0:25.06
108 Miehet Kunto 140km 1004 Tomi Aalto Helsinki 4.06.43 +0:25.07
109 Miehet Kunto 140km 2534 Pavel Temkin Krasnogorsk 4.06.44 +0:25.08
110 Miehet Kunto 140km 2383 peter scott Stockholm 4.06.45 +0:25.08
111 Miehet Kunto 140km 1616 Henri Kontkanen Savonlinna 4.06.46 +0:25.10
112 Miehet Kunto 140km 2519 Sami Tamm Korson Kaiku 4.06.47 +0:25.11
113 Miehet Kunto 140km 1095 Toni Berndtson Helsingin sullinkuorijat 4.06.48 +0:25.12
113 Miehet Kunto 140km 1424 Peik Jansson Sons Of Biches 4.06.48 +0:25.12
115 Miehet Kunto 140km 2510 Timo Takamäki Kaupin Kanuunat 4.06.49 +0:25.13
116 Miehet Kunto 140km 1975 Ville Nenonen Helsinki 4.06.53 +0:25.16
117 Miehet Kunto 140km 2083 Harri Pasanen AC Valbonne 4.07.26 +0:25.49
118 Miehet Kunto 140km 1642 Antti Kosonen Espoo 4.08.15 +0:26.39
119 Miehet Kunto 140km 2770 Kenneth Österberg Kirkkonummi 4.08.21 +0:26.44
120 Miehet Kunto 140km 2583 Eljas Tuovinen Espoo 4.08.24 +0:26.47
121 Miehet Kunto 140km 1253 Raigo Havik Keila 4.09.39 +0:28.02
122 Miehet Kunto 140km 2307 Harri Räty Kaupin Kanuunat 4.09.44 +0:28.07
123 Miehet Kunto 140km 1668 Pavel Kurnosov Sankt Peterburg 4.09.44 +0:28.08
124 Miehet Kunto 140km 1607 Kimmo Koivurinne Team Rynkeby 4.09.50 +0:28.13
125 Miehet Kunto 140km 2568 juhan torpan viro 4.09.52 +0:28.15
126 Miehet Kunto 140km 1578 Elja Kirjavainen Capgemini Cycling Club 4.09.54 +0:28.17
127 Miehet Kunto 140km 2308 Christer Saaliste HOMSEDUUDISED 4.10.18 +0:28.41
128 Miehet Kunto 140km 2235 Ville Reinikainen Helsinki 4.10.19 +0:28.43
129 Miehet Kunto 140km 1786 Jukka Leskelä Juleto Oy 4.10.20 +0:28.43
129 Miehet Kunto 140km 2033 Jari Oinas Espoo 4.10.20 +0:28.43
131 Miehet Kunto 140km 1726 Tom Langens Team Bioracer Belgium 4.10.27 +0:28.50
132 Miehet Kunto 140km 2079 Antti Partti Pähkinäniemen Ponnistus 4.10.42 +0:29.06
133 Miehet Kunto 140km 2306 Janne Räty Helsinki 4.11.32 +0:29.56
134 Miehet Kunto 140km 1639 Tommi Koskinen ABB Marine 4.11.37 +0:30.01
135 Miehet Kunto 140km 1057 Raino Annala Team Chinarello 4.11.37 +0:30.01
136 Miehet Kunto 140km 1323 Aki Honkasalo Team Haitari 4.11.52 +0:30.15
137 Miehet Kunto 140km 2126 Tomi Pietari Vaicycle / Vaisala 4.11.53 +0:30.17
138 Miehet Kunto 140km 1131 Lieven De Rycke Kruunukatto -Rush Racing 4.11.59 +0:30.22
139 Miehet Kunto 140km 1292 timo herranen picaro cc 4.13.00 +0:31.23
140 Miehet Kunto 140km 2472 Harry Stennab Porvoo 4.13.40 +0:32.03
141 Miehet Kunto 140km 2494 Jüri Sutting Vantaa 4.13.46 +0:32.10
142 Miehet Kunto 140km 2063 Niko Palo Helsinki 4.13.49 +0:32.12
143 Miehet Kunto 140km 1209 Martin Hajda Ruukki 4.14.00 +0:32.24
144 Miehet Kunto 140km 2781 Bruno Võsu Team Fitlife 4.14.02 +0:32.25
145 Miehet Kunto 140km 2366 Micael Saranpää Järvenpään Pyöräilijät 4.14.02 +0:32.25
146 Miehet Kunto 140km 2690 Arto Virta Puistolan polkijat 4.14.03 +0:32.26
147 Miehet Kunto 140km 1379 Esa Högnäsbacka Elmo Sport 4.14.06 +0:32.30
148 Miehet Kunto 140km 2591 Petri Tykkä HELSINKI 4.14.07 +0:32.31
149 Miehet Kunto 140km 2503 Rolf Söderberg Porvoo 4.14.08 +0:32.31
150 Miehet Kunto 140km 2011 Mikko Nurmi Helsinki 4.14.08 +0:32.31
151 Miehet Kunto 140km 1629 Harri Korpi-Kokko Vantaa 4.14.09 +0:32.32
152 Miehet Kunto 140km 1492 MIKHAIL KAMENTSEV Baltic Star 4.14.10 +0:32.33
153 Miehet Kunto 140km 2164 Simon Presswood IK-32 4.14.11 +0:32.35
154 Miehet Kunto 140km 2375 Jüri Savitski Spordipartner 4.14.14 +0:32.37
155 Miehet Kunto 140km 2300 Esa Räikkönen Lahti 4.14.14 +0:32.38
156 Miehet Kunto 140km 1815 Jyrki Lohva HePo 4.14.15 +0:32.38
157 Miehet Kunto 140km 2759 Mikko Ylänne Espoo 4.14.15 +0:32.39
158 Miehet Kunto 140km 2786 Oskari Ryti Parantolan Pojat 4.14.15 +0:32.39
159 Miehet Kunto 140km 1407 Juha Itkonen Espoo 4.14.20 +0:32.43
160 Miehet Kunto 140km 1544 Marko Kauppinen ACT 4.14.20 +0:32.44
161 Miehet Kunto 140km 2050 Jyrki Oraskari Prologi 4.14.21 +0:32.44
162 Miehet Kunto 140km 1489 Pete Kallionpää Helsinki 4.14.21 +0:32.44
163 Miehet Kunto 140km 2238 Tuomas Remsu Jorvas 4.14.21 +0:32.45
164 Miehet Kunto 140km 1162 Olli Etelämäki Helsingin Asianajajayhdistys 4.14.23 +0:32.46
165 Miehet Kunto 140km 2225 Kalle Ratilainen Siilinjärvi 4.14.23 +0:32.47
166 Miehet Kunto 140km 1807 Timo Lindholm järvenpää 4.14.23 +0:32.47
167 Miehet Kunto 140km 1930 Jussi Mursula Alavus 4.14.24 +0:32.48
168 Miehet Kunto 140km 2140 Jukka Pirinen HyPy 4.14.25 +0:32.49
169 Miehet Kunto 140km 1321 Robert Honkanen - 4.14.27 +0:32.50
170 Miehet Kunto 140km 1728 Jesse Lankila RELEX 4.14.27 +0:32.50
170 Miehet Kunto 140km 1021 Markku Ahonala Giro d`Espoo 4.14.27 +0:32.50
172 Miehet Kunto 140km 1787 Ilkka Leskelä Klaukkala 4.14.27 +0:32.51
173 Miehet Kunto 140km 1176 Jani Friman Porvoo 4.14.28 +0:32.52
174 Miehet Kunto 140km 1589 Gert Klaaser Spordipartner 4.14.29 +0:32.52
175 Miehet Kunto 140km 1052 Robert Andersson LUNGPLUS.fi 4.14.30 +0:32.53
176 Miehet Kunto 140km 1118 Ivan Chernysh Worldclass 4.14.30 +0:32.54
177 Miehet Kunto 140km 1009 Janne Aatsinki Oulu 4.14.31 +0:32.54
178 Miehet Kunto 140km 1820 Juha Louko Alavus 4.14.32 +0:32.56
179 Miehet Kunto 140km 2394 Nikolay Shoshkov Worldclass 4.14.33 +0:32.57
180 Miehet Kunto 140km 1750 Pekka Lehti Suomenlinna 4.14.33 +0:32.57
181 Miehet Kunto 140km 1546 Jouni Kauremaa RELEX 4.14.34 +0:32.58
182 Miehet Kunto 140km 1898 Toni MIelonen Frantic 4.14.34 +0:32.58
183 Miehet Kunto 140km 2139 Mika Pirinen Imatra 4.14.35 +0:32.58
184 Miehet Kunto 140km 2373 Timo Savelainen Helsinki 4.14.36 +0:33.00
185 Miehet Kunto 140km 1524 Anton Karpov GATCHINA 4.14.39 +0:33.02
186 Miehet Kunto 140km 1555 Ville Keränen Team Danske Bank 4.14.40 +0:33.03
187 Miehet Kunto 140km 1493 Jari Kammonen Espoo 4.14.42 +0:33.05
188 Miehet Kunto 140km 2028 Petri Näätänen Team Rynkeby 4.14.43 +0:33.06
189 Miehet Kunto 140km 1161 Tenho Eteläinen Porvoo 4.14.43 +0:33.06
190 Miehet Kunto 140km 1829 Sebastian Lundström Ekenäs 4.14.46 +0:33.10
191 Miehet Kunto 140km 2506 Markus Taipale Turku 4.14.48 +0:33.12
192 Miehet Kunto 140km 2046 Jani Ollikainen Sport Club Lynx 4.14.49 +0:33.12
193 Miehet Kunto 140km 1008 Verneri Aaltonen Road Academy 4.14.53 +0:33.16
194 Miehet Kunto 140km 1466 Tero Järvinen RSP 4.14.53 +0:33.17
195 Miehet Kunto 140km 2135 Jukka Piironen Vantaa 4.14.58 +0:33.22
196 Miehet Kunto 140km 2585 Kari Turkia Royal Cycling Team 4.14.59 +0:33.23
197 Miehet Kunto 140km 1433 Tero Joutsen Jyväskylä 4.15.03 +0:33.26
198 Miehet Kunto 140km 1531 Harri Karvonen Reckless Race 4.15.03 +0:33.26
199 Miehet Kunto 140km 1585 Mikko Kivistö Tampere 4.16.35 +0:34.58
200 Miehet Kunto 140km 2669 Mikko Viitala Tekla 4.16.41 +0:35.05
201 Miehet Kunto 140km 1194 Vyacheslav Gromov Orbea Sankt Peterburg 4.17.03 +0:35.26
202 Miehet Kunto 140km 1204 viktor haanperä helsinki 4.17.24 +0:35.47
203 Miehet Kunto 140km 2395 Evgenii Shver Veresk - Viborg 4.17.24 +0:35.48
204 Miehet Kunto 140km 1285 Sami Hellgren DL Software 4.17.26 +0:35.50
205 Miehet Kunto 140km 1436 Steven Joyce Riihimaki 4.17.30 +0:35.54
206 Miehet Kunto 140km 2772 Mika Övermark Team Örkki 4.17.32 +0:35.55
207 Miehet Kunto 140km 1456 Janne Järvinen ESPOO 4.17.32 +0:35.56
208 Miehet Kunto 140km 1967 Mikael Mätäsaho Espoo 4.17.42 +0:36.06
209 Miehet Kunto 140km 1687 Jari Kyrö Kirkkonummi 4.17.50 +0:36.13
210 Miehet Kunto 140km 2577 Antti Tuomala Helsinki 4.18.32 +0:36.55
211 Miehet Kunto 140km 2844 Tero Saarela Club Ciclista el Huevo 4.18.52 +0:37.16
212 Miehet Kunto 140km 2136 Sami Piironen Helsinki 4.19.09 +0:37.32
213 Miehet Kunto 140km 1729 Mika Lankila Team Intermarketing 4.19.27 +0:37.51
214 Miehet Kunto 140km 2114 Nigel Perrin Tuul 4.20.44 +0:39.08
215 Miehet Kunto 140km 2293 Tommi Ruuska CCH 4.20.50 +0:39.14
216 Miehet Kunto 140km 2146 Tuomas Plattonen BC HORSMANKUKAT 4.20.57 +0:39.20
217 Miehet Kunto 140km 1058 Jaakko Antikainen CCH 4.21.02 +0:39.25
218 Miehet Kunto 140km 2652 Antti Vehviläinen Kuopio 4.21.03 +0:39.26
219 Miehet Kunto 140km 1936 Risto Mutikainen Espoo 4.21.04 +0:39.27
220 Miehet Kunto 140km 1425 Joni Jantunen Helsinki 4.21.05 +0:39.28
221 Miehet Kunto 140km 1215 Väinö Hakkarainen Helsinki 4.21.05 +0:39.28
222 Miehet Kunto 140km 2559 Teemu Toiviainen Helsingin Palokunnan Urheilijat 4.21.11 +0:39.34
223 Miehet Kunto 140km 2407 Mikko SIllanpää Team Active 4.21.37 +0:40.01
224 Miehet Kunto 140km 1185 Jamie Given TuUL 4.21.41 +0:40.04
225 Miehet Kunto 140km 2477 Pavle Stevanovic TuUl 4.21.41 +0:40.04
226 Miehet Kunto 140km 1072 Artti Aurasmaa 3 Step IT 4.22.11 +0:40.35
227 Miehet Kunto 140km 2217 Jussi-Pekka Rantanen Vantaa 4.22.36 +0:40.59
228 Miehet Kunto 140km 1295 Jani Hienonen HELSINKI 4.22.38 +0:41.01
229 Miehet Kunto 140km 1527 Tero Karttiala Kokkokallion Atleettiklubi 4.22.39 +0:41.03
230 Miehet Kunto 140km 1423 Dan Jansson IF Åland 4.22.40 +0:41.03
231 Miehet Kunto 140km 2245 Kari Reunanen Helsinki Triathlon 4.22.44 +0:41.07
232 Miehet Kunto 140km 1614 Marko Kolehmainen Team Intermarketing 4.22.44 +0:41.08
232 Miehet Kunto 140km 2508 Jari Takala Sachtleben Pigments Oy 4.22.44 +0:41.08
234 Miehet Kunto 140km 1101 ANTTI BITTER RIIHIMÄKI 4.22.45 +0:41.08
235 Miehet Kunto 140km 1649 Vladimir Kozlov Baltic Star 4.22.45 +0:41.08
236 Miehet Kunto 140km 2601 Margus Udam Kotka 4.22.45 +0:41.09
237 Miehet Kunto 140km 1532 Ari Karvonen Reckless Race 4.22.47 +0:41.10
238 Miehet Kunto 140km 1163 Johan Fagerudd Helsinki 4.22.48 +0:41.12
239 Miehet Kunto 140km 2251 Jari Riihimäki Helsinki 4.22.53 +0:41.16
240 Miehet Kunto 140km 1575 Dmitry Kimber Baltic Star 4.22.53 +0:41.16
241 Miehet Kunto 140km 2169 Aki Puhka Espoo 4.22.53 +0:41.17
242 Miehet Kunto 140km 1548 Petri Keisu espoo 4.22.54 +0:41.18
243 Miehet Kunto 140km 2653 Jarkko Veijalainen 3 Step IT 4.22.56 +0:41.19
244 Miehet Kunto 140km 2644 Tero Varpula Kauniainen 4.22.59 +0:41.23
245 Miehet Kunto 140km 1340 Reima Huotari Cycle Club Helsinki 4.23.01 +0:41.25
246 Miehet Kunto 140km 2353 Toni Salojärvi Heeros 4.23.02 +0:41.25
247 Miehet Kunto 140km 1387 Ilkka Iivonen Närpes Kraft Cykelförening 4.23.03 +0:41.27
248 Miehet Kunto 140km 1341 Jani Hursti Helsinki 4.23.04 +0:41.28
249 Miehet Kunto 140km 2057 Mika Paavola Espoo 4.23.06 +0:41.30
250 Miehet Kunto 140km 1089 Markus Bengtsson Wärtsilä 4.23.07 +0:41.30
251 Miehet Kunto 140km 1353 Juhani Hytönen Vantaa 4.23.07 +0:41.30
252 Miehet Kunto 140km 1521 Ralf Karlsson IF Åland 4.23.07 +0:41.31
253 Miehet Kunto 140km 2618 Ville Vainio Jyväskylä 4.23.08 +0:41.32
254 Miehet Kunto 140km 1339 VELLO HUNT HELSINKI 4.23.09 +0:41.32
255 Miehet Kunto 140km 1128 Sture Danielsson IF Åland 4.23.09 +0:41.33
256 Miehet Kunto 140km 1470 Juha Jääskinen Järvenpää 4.23.10 +0:41.34
256 Miehet Kunto 140km 1835 ARVO LUTS Porvoo 4.23.10 +0:41.34
258 Miehet Kunto 140km 1096 Pasi Berndtson Espoo 4.23.10 +0:41.34
259 Miehet Kunto 140km 1386 Tuomas Iivanainen M.A.D. 4.23.11 +0:41.34
260 Miehet Kunto 140km 2757 Sami Ylisaari Helsinki 4.23.11 +0:41.35
261 Miehet Kunto 140km 1767 Jarmo Lehtonen Nastola 4.23.12 +0:41.35
262 Miehet Kunto 140km 1409 Dmitry Ivanov Baltic Star 4.23.13 +0:41.36
263 Miehet Kunto 140km 2145 Juhani Pitkänen FC Passe 4.23.14 +0:41.37
264 Miehet Kunto 140km 2125 Riku Pietari Espoo 4.23.14 +0:41.37
265 Miehet Kunto 140km 2216 Rami Rantanen Helsinki 4.23.15 +0:41.39
266 Miehet Kunto 140km 2016 Heikki Nurminen Espoo 4.23.16 +0:41.39
267 Miehet Kunto 140km 2194 Raine Pölönen Helsinki 4.23.16 +0:41.40
268 Miehet Kunto 140km 2068 Edouard Palu Helsinki 4.23.17 +0:41.41
269 Miehet Kunto 140km 1600 rauno koivistoinen kuopio 4.23.18 +0:41.41
269 Miehet Kunto 140km 2122 Markus Pettinen RELEX 4.23.18 +0:41.41
271 Miehet Kunto 140km 1297 Tapio Hietanen OJy 4.23.20 +0:41.43
272 Miehet Kunto 140km 1062 Ilkka Arola Kouvolan Pyöräilijät 4.23.22 +0:41.45
273 Miehet Kunto 140km 2795 Juri Galyaev Russia 4.23.27 +0:41.51
274 Miehet Kunto 140km 1958 Teijo Mäkinen Tazza Pro Cycling Team 4.23.37 +0:42.00
275 Miehet Kunto 140km 2588 Juha Turunen Vantaa 4.24.41 +0:43.05
276 Miehet Kunto 140km 1779 Kjell Lemström Team Leiden 4.26.07 +0:44.30
277 Miehet Kunto 140km 2660 Sergey Veshnyakov St.Petersburg 4.26.11 +0:44.35
278 Miehet Kunto 140km 1445 Mika Jylhäkori Tampere 4.26.16 +0:44.39
279 Miehet Kunto 140km 1881 Teijo Mathlin HePo 4.26.16 +0:44.39
280 Miehet Kunto 140km 1223 Pekka Halonen Kauniainen 4.26.16 +0:44.39
281 Miehet Kunto 140km 1560 Jari Keskitalo ETA 4.26.18 +0:44.41
282 Miehet Kunto 140km 1702 Timo Köykkä Lappeenranta 4.26.24 +0:44.47
282 Miehet Kunto 140km 1671 Timo Kurvinen Imatra 4.26.24 +0:44.47
282 Miehet Kunto 140km 1305 Pekka Hiltunen Imatra 4.26.24 +0:44.47
285 Miehet Kunto 140km 2517 Tuomas Talka Kouvola 4.26.24 +0:44.48
286 Miehet Kunto 140km 2222 Kimmo Rasinperä Espoo 4.26.24 +0:44.48
287 Miehet Kunto 140km 1071 Tero Aura HePo 4.26.25 +0:44.48
288 Miehet Kunto 140km 1481 Lauri Kaipainen Espoo 4.26.25 +0:44.48
289 Miehet Kunto 140km 1854 Markus Lönnqvist Keravan Zeus 4.26.25 +0:44.48
290 Miehet Kunto 140km 1160 Jussi Eskola Turenki 4.26.26 +0:44.50
291 Miehet Kunto 140km 2229 Veli-Matti Rautiainen Helsinki 4.26.27 +0:44.50
292 Miehet Kunto 140km 1594 Panu Kobylin Helsinki 4.26.27 +0:44.50
293 Miehet Kunto 140km 1784 Markus Leppänen SKEY 4.26.29 +0:44.52
294 Miehet Kunto 140km 1822 Tuomo Loukomies SCOTT Finland 4.26.29 +0:44.53
295 Miehet Kunto 140km 2715 Vesa Väisänen Vantaa 4.26.30 +0:44.54
296 Miehet Kunto 140km 2333 Samuli Sakari Helsinki 4.26.31 +0:44.55
297 Miehet Kunto 140km 2331 Akseli Sajaniemi Espoo 4.26.32 +0:44.55
298 Miehet Kunto 140km 1374 Sami Härkönen Tuul triathlon 4.26.33 +0:44.56
299 Miehet Kunto 140km 2412 Kari-Kyösti Silvennoinen Spove 4.26.33 +0:44.57
300 Miehet Kunto 140km 1738 Jouko Latvakangas Team-32 4.26.34 +0:44.58
301 Miehet Kunto 140km 1485 Tommi Kajasoja Team-32 4.26.35 +0:44.58
302 Miehet Kunto 140km 2286 juha ruokonen jyväskylä 4.26.37 +0:45.01
303 Miehet Kunto 140km 2268 Ari-Pekka Roiko Helsinki 4.26.38 +0:45.01
304 Miehet Kunto 140km 1303 Timo Hiltunen Helsinki 4.26.38 +0:45.01
305 Miehet Kunto 140km 2529 Tuomas Taskinen Sipoo 4.26.38 +0:45.02
306 Miehet Kunto 140km 2335 Ville Salaspuro Espoo 4.26.39 +0:45.02
307 Miehet Kunto 140km 1653 Lasse Kuisma 3 Step IT 4.26.40 +0:45.03
308 Miehet Kunto 140km 2734 Markus Wallin Helsinki 4.26.42 +0:45.05
309 Miehet Kunto 140km 1275 Jussi Helamaa TEAM RUSTOVAURIO KUMPULA 4.26.43 +0:45.07
309 Miehet Kunto 140km 2396 Tuomas Siddall Espoo 4.26.43 +0:45.07
309 Miehet Kunto 140km 2657 Mark Velthausz team Rustovaurio 4.26.43 +0:45.07
312 Miehet Kunto 140km 2123 Juho Pienimäki Kyrön Voima / Isokyrö 4.26.44 +0:45.07
313 Miehet Kunto 140km 1748 Mikko Lehmuskoski Helsinki 4.26.45 +0:45.08
314 Miehet Kunto 140km 2199 Mikko Raatikainen Espoo 4.26.46 +0:45.09
315 Miehet Kunto 140km 1940 Jussi Mynttinen Kuopys 4.26.47 +0:45.11
316 Miehet Kunto 140km 1230 Petri Hannikainen Vantaa 4.26.48 +0:45.11
317 Miehet Kunto 140km 2600 Esa Törölä IBM Sport Club 4.26.48 +0:45.12
318 Miehet Kunto 140km 2779 Elvis Lillevälja Team Fitlife 4.26.48 +0:45.12
319 Miehet Kunto 140km 1213 Mikko Hakala HePo 4.26.49 +0:45.12
320 Miehet Kunto 140km 2820 Henrik Vinberg LUP-88 4.26.49 +0:45.13
321 Miehet Kunto 140km 1092 Tommi Bergendahl Svea Ekonomi 4.26.50 +0:45.13
322 Miehet Kunto 140km 1200 Tage Gustavsson Helsinki 4.26.51 +0:45.14
323 Miehet Kunto 140km 1413 Esko Jaaskelainen VANTAA 4.26.59 +0:45.23
324 Miehet Kunto 140km 2782 Petteri Kuittinen Bianchi Bicileta 4.27.56 +0:46.20
325 Miehet Kunto 140km 1193 Richard Griffin RRF 4.28.00 +0:46.23
326 Miehet Kunto 140km 2639 Atte Varis Helsinki 4.28.04 +0:46.27
327 Miehet Kunto 140km 2832 Toomas Lehtonen Helsinki 4.28.16 +0:46.40
328 Miehet Kunto 140km 1818 Teemu Loman Vaisala/Vaicycle 4.28.55 +0:47.19
328 Miehet Kunto 140km 2294 Tuomo Ruuska Kaupin Kanuunat 4.28.55 +0:47.19
330 Miehet Kunto 140km 1020 Otto Ahonala Giro d`Espoo 4.29.31 +0:47.55
331 Miehet Kunto 140km 2007 Ville Nummelin Helsinki 4.29.37 +0:48.01
332 Miehet Kunto 140km 2817 Kimmo Tanttu Trio Hapot 4.30.01 +0:48.24
333 Miehet Kunto 140km 1051 Maksim Ammosov individual 4.30.01 +0:48.24
334 Miehet Kunto 140km 1124 Sam Cross Kauniainen 4.30.01 +0:48.25
335 Miehet Kunto 140km 2822 Kari Nissilä Kouvola 4.30.04 +0:48.27
336 Miehet Kunto 140km 1595 Kaj Koiranen Helsinki 4.30.05 +0:48.28
337 Miehet Kunto 140km 1263 Mika Heimala Haurunen AST 4.30.05 +0:48.29
338 Miehet Kunto 140km 1909 Veikko Minkkinen Road Academy 4.30.06 +0:48.29
339 Miehet Kunto 140km 1814 Kari Lode Helsinki 4.30.06 +0:48.30
340 Miehet Kunto 140km 2656 Sami Vellonen Keravan Zeus 4.30.07 +0:48.30
341 Miehet Kunto 140km 1043 Aarno Alanko Helsinki 4.30.08 +0:48.32
342 Miehet Kunto 140km 1650 Jens Krook Närpes Kraft Cykelförening 4.30.11 +0:48.34
343 Miehet Kunto 140km 1451 ARGO JÄRVE Kuusalu 4.30.12 +0:48.36
343 Miehet Kunto 140km 1892 Mait Meigas Kuusalu 4.30.12 +0:48.36
345 Miehet Kunto 140km 1796 Tero Liitsola Espoo 4.30.13 +0:48.37
346 Miehet Kunto 140km 2520 Antti Tamminen Espoo 4.30.14 +0:48.37
347 Miehet Kunto 140km 1777 Petri Leiso Kerava 4.30.14 +0:48.38
348 Miehet Kunto 140km 2783 Jukka Toivari Crescent Cyklar 4.30.14 +0:48.38
349 Miehet Kunto 140km 2760 Vesa Ylönen Espoo 4.30.16 +0:48.40
350 Miehet Kunto 140km 1664 Juho Kuokkanen Helsinki 4.30.18 +0:48.41
351 Miehet Kunto 140km 2144 Harri Pitkänen Porvoo 4.30.18 +0:48.42
352 Miehet Kunto 140km 2351 Markus Salo Espoo 4.30.19 +0:48.42
353 Miehet Kunto 140km 2188 Johannes Päivärinta RaiVo 4.30.20 +0:48.44
354 Miehet Kunto 140km 1684 Henry Kylänlahti Espoo 4.30.22 +0:48.45
355 Miehet Kunto 140km 2544 Heikki Tiittanen Sanomain Kerho 4.30.22 +0:48.46
356 Miehet Kunto 140km 1499 Mika Kangas Helsinki 4.30.23 +0:48.47
357 Miehet Kunto 140km 1074 Vesa Autio Quattro Racing Helsinki 4.30.25 +0:48.49
358 Miehet Kunto 140km 1427 Tomi Javanainen Rantapyörä, Kotka 4.30.25 +0:48.49
359 Miehet Kunto 140km 1190 Niklas Granö Jungsund 4.30.26 +0:48.49
360 Miehet Kunto 140km 1952 Teemu Mäki Vantaa 4.30.27 +0:48.50
361 Miehet Kunto 140km 2111 Timo Pennanen TT Sports 4.30.28 +0:48.51
362 Miehet Kunto 140km 1553 Veikko Kenttä Vantaa 4.30.28 +0:48.51
363 Miehet Kunto 140km 2632 Janne Vanhala Training First Triathlon 4.30.28 +0:48.52
364 Miehet Kunto 140km 2086 Heikki Patrakka Lahti 4.30.29 +0:48.53
365 Miehet Kunto 140km 2531 Perttu Tavia Espoo 4.30.31 +0:48.54
366 Miehet Kunto 140km 1270 Juuso Heinonen Espoo 4.30.32 +0:48.55
367 Miehet Kunto 140km 2084 Simo Pasanen Helsinki 4.30.32 +0:48.56
368 Miehet Kunto 140km 1219 Janne Hallikainen HePo 4.30.33 +0:48.56
369 Miehet Kunto 140km 2269 Lasse Romo Helsinki 4.30.36 +0:48.59
370 Miehet Kunto 140km 2445 Urho Sjöblom Royal Cycling Team Lahti 4.30.38 +0:49.01
371 Miehet Kunto 140km 2295 Juha Ruusu Espoo 4.30.38 +0:49.02
372 Miehet Kunto 140km 2296 Jukka Ruuth Vantaa 4.30.40 +0:49.03
373 Miehet Kunto 140km 2575 Juha Tuomaala Maanmittauslaitos 4.30.40 +0:49.04
374 Miehet Kunto 140km 2768 Tuomas Äärynen Espoo 4.30.41 +0:49.05
375 Miehet Kunto 140km 1019 Markus Ahola MTBHKI 4.30.42 +0:49.06
376 Miehet Kunto 140km 1912 Tom Miulus Hypy 4.30.43 +0:49.07
377 Miehet Kunto 140km 2818 Mikko Airas Helsinki 4.30.43 +0:49.07
378 Miehet Kunto 140km 1785 Keijo Leppänen Ortodogs 4.30.44 +0:49.08
379 Miehet Kunto 140km 1102 Johan Björkenheim Isokyrö 4.30.46 +0:49.10
380 Miehet Kunto 140km 1570 Tuomas Kiiskinen Imatra 4.30.47 +0:49.10
381 Miehet Kunto 140km 2078 Tomi Partti Team Kyytijannut 4.30.47 +0:49.11
382 Miehet Kunto 140km 1296 Juha Hietamäki Capgemini Cycling Club 4.30.48 +0:49.11
383 Miehet Kunto 140km 1357 Kosti Hyyppä Helsinki 4.30.49 +0:49.12
384 Miehet Kunto 140km 2486 Pekka Suoknuuti Karhulan Kampi 4.30.50 +0:49.14
385 Miehet Kunto 140km 1195 Marko Grundström Espoo 4.30.51 +0:49.15
386 Miehet Kunto 140km 1801 Patrik Lindblom Espoo 4.30.54 +0:49.17
387 Miehet Kunto 140km 2474 Eero Stenroth Nivalan Pyörärinki 4.30.55 +0:49.18
388 Miehet Kunto 140km 1140 Jouko Ekdahl Nivalan Pyörärinki 4.30.56 +0:49.19
389 Miehet Kunto 140km 2415 Lassi Simola Helsinki 4.31.46 +0:50.10
390 Miehet Kunto 140km 2340 Timo Salmi Vantaa 4.31.47 +0:50.11
391 Miehet Kunto 140km 1660 Olli Kulmala espoo 4.31.49 +0:50.12
392 Miehet Kunto 140km 1426 Mikko Jauhiainen Kouvola 4.31.50 +0:50.13
393 Miehet Kunto 140km 2272 Matti Ropponen Espoo 4.31.50 +0:50.14
394 Miehet Kunto 140km 2641 Vesa Varjoranta Espoo 4.31.51 +0:50.15
395 Miehet Kunto 140km 1210 Sakari Haka Endurance 4.31.54 +0:50.17
396 Miehet Kunto 140km 2840 Pasi Peijari Vantaa 4.32.50 +0:51.13
397 Miehet Kunto 140km 1708 Jukka Lahtinen Nurmijärvi 4.33.13 +0:51.36
398 Miehet Kunto 140km 2849 Juha Vainikka MTBCF 4.33.35 +0:51.59
399 Miehet Kunto 140km 1487 Jesse kajosmaa Herttoniemen hiihtäjät 4.34.11 +0:52.34
400 Miehet Kunto 140km 1793 Markku Lievonen Helsinki 4.34.37 +0:53.01
401 Miehet Kunto 140km 1088 Abderrahmane Benfodda Algeria/ Helsinki 4.34.58 +0:53.22
402 Miehet Kunto 140km 1562 Juho Kettunen Helsinki 4.35.35 +0:53.58
403 Miehet Kunto 140km 2606 Tuomas Uski PPP-97 4.35.38 +0:54.02
404 Miehet Kunto 140km 1346 Marko Huttunen Helsinki 4.35.41 +0:54.04
405 Miehet Kunto 140km 1234 Lauri Hanski PPP97 4.35.41 +0:54.05
406 Miehet Kunto 140km 2847 Juha Kemppainen Espoo 4.35.42 +0:54.05
407 Miehet Kunto 140km 2801 Juha Honkanen Lappeenranta 4.35.42 +0:54.05
408 Miehet Kunto 140km 1243 Janne Hassi Fujitsu Finland 4.35.44 +0:54.08
409 Miehet Kunto 140km 1005 Janne Aalto Parikkala 4.35.44 +0:54.08
410 Miehet Kunto 140km 2342 Harri Salminen Widian 4.35.45 +0:54.08
411 Miehet Kunto 140km 2032 Marko Oikarinen Helsinki 4.35.45 +0:54.09
412 Miehet Kunto 140km 2444 Joni Sjöberg Rajan urheilijat 4.35.46 +0:54.10
413 Miehet Kunto 140km 1675 Juha-Matti Kuusinen Helsinki 4.35.48 +0:54.11
414 Miehet Kunto 140km 1157 Timo Eskelinen vantaa 4.35.51 +0:54.14
415 Miehet Kunto 140km 2380 Panu Savolainen Oiva Akatemia 4.35.53 +0:54.16
416 Miehet Kunto 140km 1610 Ville Kokkonen Uusimaa 4.35.56 +0:54.20
417 Miehet Kunto 140km 2634 Juha Vanhanen Espoo 4.35.58 +0:54.21
418 Miehet Kunto 140km 2702 Antti Vuolanto Kirkkonummi 4.36.03 +0:54.26
419 Miehet Kunto 140km 1831 Jukka Luoma Espoo 4.36.08 +0:54.31
420 Miehet Kunto 140km 2516 Markus Talka Espoo 4.36.08 +0:54.32
421 Miehet Kunto 140km 1211 Jouko Hakala Kirkkonummi 4.36.11 +0:54.35
422 Miehet Kunto 140km 1382 Juuso Ihalainen Helsinki 4.36.17 +0:54.40
423 Miehet Kunto 140km 2210 Jussi Ranta ViPo 4.36.17 +0:54.41
424 Miehet Kunto 140km 1957 Riku Mäkinen Espoo 4.36.20 +0:54.44
425 Miehet Kunto 140km 2138 Mikko Piitulainen SWECO PM 4.36.22 +0:54.46
426 Miehet Kunto 140km 1439 Tom Jungell Esbo 4.36.23 +0:54.47
427 Miehet Kunto 140km 2752 Juha Witting Helsinki 4.36.24 +0:54.47
427 Miehet Kunto 140km 2751 Kristian Witting Helsinki 4.36.24 +0:54.47
429 Miehet Kunto 140km 1364 Jussi Häkkinen tuusula 4.36.25 +0:54.49
430 Miehet Kunto 140km 2332 Mikko Sajavuori Vantaa 4.36.29 +0:54.52
431 Miehet Kunto 140km 2010 Antti Nurmi Espoo 4.36.32 +0:54.55
432 Miehet Kunto 140km 2492 Tatu Suopajärvi Toppahousut 4.36.32 +0:54.56
433 Miehet Kunto 140km 1933 Vesa-Pekka Mustonen OP-Pohjola 4.36.33 +0:54.56
434 Miehet Kunto 140km 1953 Jari Mäkikokko Mäntsälä 4.36.33 +0:54.56
435 Miehet Kunto 140km 1142 Jarmo Ekman ABB 4.36.34 +0:54.58
436 Miehet Kunto 140km 2672 Timo Viitasalo Espoo 4.36.35 +0:54.59
437 Miehet Kunto 140km 2105 Tero Pelkonen Tuusula 4.36.36 +0:55.00
438 Miehet Kunto 140km 2087 Markku Patrikainen Espoo 4.36.37 +0:55.00
439 Miehet Kunto 140km 1199 Janne Grönmark Akaa 4.36.40 +0:55.03
440 Miehet Kunto 140km 2450 Pete Sohlberg Espoo 4.36.42 +0:55.06
441 Miehet Kunto 140km 1846 Heikki Lähteenmäki Team Rynkeby 4.36.44 +0:55.07
442 Miehet Kunto 140km 2226 Sampo Ratinen Vihti 4.36.47 +0:55.11
443 Miehet Kunto 140km 2431 Aleksi Sipilä Espoo 4.36.53 +0:55.17
444 Miehet Kunto 140km 1819 Otso Lonka Espoo 4.36.53 +0:55.17
445 Miehet Kunto 140km 1533 Mauri Karvonen Oulu 4.36.55 +0:55.18
446 Miehet Kunto 140km 2489 Mikko Suomi Vantaa 4.37.00 +0:55.24
447 Miehet Kunto 140km 2376 Jouni Savolainen Espoo 4.37.02 +0:55.25
448 Miehet Kunto 140km 1705 Henri Laamanen Espoo 4.37.41 +0:56.05
449 Miehet Kunto 140km 1627 Mauri Korkeala Helsinki 4.37.43 +0:56.07
450 Miehet Kunto 140km 1508 Eero Kantele Vantaa 4.37.44 +0:56.08
451 Miehet Kunto 140km 1399 Kai Inkinen Futurice 4.38.08 +0:56.31
452 Miehet Kunto 140km 2611 Anselmi Uusivirta OP-Pohjola 4.38.37 +0:57.01
453 Miehet Kunto 140km 2689 Tuomas Virta Tampere 4.38.41 +0:57.04
454 Miehet Kunto 140km 2167 Janne Puhakka Rantapyörä 4.38.45 +0:57.09
455 Miehet Kunto 140km 1538 Jukka Katajisto Espoo 4.38.46 +0:57.10
456 Miehet Kunto 140km 1859 Vesa Malila Road Academy 4.38.50 +0:57.14
457 Miehet Kunto 140km 1115 Sebastien Cailliau Granges les Baumont 4.39.01 +0:57.24
458 Miehet Kunto 140km 2541 David Thomas Aarhus 4.39.25 +0:57.49
459 Miehet Kunto 140km 1973 Miikael Nelimarkka Wise Group Finland Oy 4.39.27 +0:57.50
460 Miehet Kunto 140km 1330 Jari Hovi HyPy 4.39.37 +0:58.01
461 Miehet Kunto 140km 1154 Alger Ers AE Projekti Insener 4.40.08 +0:58.32
462 Miehet Kunto 140km 1770 Kaupo Leidt Velo 4.40.24 +0:58.48
463 Miehet Kunto 140km 2658 Heikki Vepsäläinen ESPOO 4.40.25 +0:58.48
464 Miehet Kunto 140km 2092 Rory Pedd Helsinki 4.40.30 +0:58.53
465 Miehet Kunto 140km 1181 Rami Gagneur Mynterlän Triatlon Klupi 4.40.30 +0:58.53
466 Miehet Kunto 140km 2528 Martti Taskila Helsinki 4.40.31 +0:58.54
467 Miehet Kunto 140km 1598 Jussi Koivisto Espoo 4.40.32 +0:58.56
468 Miehet Kunto 140km 2629 Arjan van Adrichem Helsinki 4.40.32 +0:58.56
469 Miehet Kunto 140km 1769 Mika Lehtovirta Vantaa 4.40.34 +0:58.58
470 Miehet Kunto 140km 1431 Jori Jokinen Roschier Cycling Team 4.40.35 +0:58.58
471 Miehet Kunto 140km 1513 Ville Karhu Viherin veto 4.40.36 +0:58.59
472 Miehet Kunto 140km 1688 Juha Kytäjä Team Liquid 4.40.36 +0:59.00
473 Miehet Kunto 140km 1888 Michal Matusewicz Lublin 4.40.37 +0:59.00
474 Miehet Kunto 140km 1271 Martti Heinonen Team Liquid 4.40.37 +0:59.01
475 Miehet Kunto 140km 1384 Petteri Ihanus TK7035 4.40.38 +0:59.01
476 Miehet Kunto 140km 2172 Pauli Puntala Espoo 4.40.39 +0:59.02
477 Miehet Kunto 140km 1455 Sauli Järvenpää Helsinki 4.40.39 +0:59.02
478 Miehet Kunto 140km 2128 Kustaa Piha Med Group 4.40.40 +0:59.03
479 Miehet Kunto 140km 2767 Niko Ärväs Espoo 4.40.41 +0:59.05
480 Miehet Kunto 140km 2624 Jaakko Valaskivi Yleisradion pyöräilykerho 4.40.43 +0:59.07
481 Miehet Kunto 140km 1999 Jussi Noponen Espoo 4.40.47 +0:59.10
482 Miehet Kunto 140km 1563 Juha Keurulainen Jyps 4.40.49 +0:59.13
483 Miehet Kunto 140km 1842 Klaus Lyytikäinen Espoo 4.40.50 +0:59.14
484 Miehet Kunto 140km 1168 Hugh Fitzpatrick Helsinki 4.40.51 +0:59.14
485 Miehet Kunto 140km 2841 Anttoni Vesterinen Helsinki Triathlon 4.40.52 +0:59.15
486 Miehet Kunto 140km 2165 Matti Priha Helsinki 4.40.52 +0:59.16
487 Miehet Kunto 140km 2280 Panu Routasalo Bikepoli 4.40.53 +0:59.16
488 Miehet Kunto 140km 1496 Jukka Kanerva Nurmijärvi 4.40.53 +0:59.16
489 Miehet Kunto 140km 1059 Tomi Antila Team 333 4.40.53 +0:59.17
490 Miehet Kunto 140km 1745 Jari Lehikoinen Team Kyytijannut 4.40.54 +0:59.18
490 Miehet Kunto 140km 1865 Jouko Manninen Helsinki 4.40.54 +0:59.18
490 Miehet Kunto 140km 2257 Sami Rintala Arsenal Finland 4.40.54 +0:59.18
493 Miehet Kunto 140km 2465 Jussi Sparre Espoo 4.41.05 +0:59.28
494 Miehet Kunto 140km 1276 Riku Helander Helsinki 4.41.05 +0:59.29
495 Miehet Kunto 140km 2209 Janne Rannikko Fredrikshof IF 4.41.05 +0:59.29
496 Miehet Kunto 140km 1206 juha haarajärvi espoo 4.41.06 +0:59.30
497 Miehet Kunto 140km 1237 Matias Harju HePo 4.41.07 +0:59.30
498 Miehet Kunto 140km 1876 Tuomas Martikainen Liikennevirasto 4.41.07 +0:59.31
499 Miehet Kunto 140km 1718 Jukka Laitinen Itä-Helsingin Voima 4.41.08 +0:59.32
500 Miehet Kunto 140km 1085 Tomas Beijar HiQ Filand 4.41.09 +0:59.32
501 Miehet Kunto 140km 2230 Jukka Rautio HiQ Finland 4.41.09 +0:59.32
502 Miehet Kunto 140km 1159 Matti Eskola ABB 4.41.10 +0:59.34
503 Miehet Kunto 140km 1798 Steve Lilley Rovio Entertainment Ltd. 4.41.11 +0:59.34
504 Miehet Kunto 140km 1812 Botond Litkey Espoo 4.41.15 +0:59.38
505 Miehet Kunto 140km 1334 Aki Huhtala Ylöjärvi 4.41.27 +0:59.50
506 Miehet Kunto 140km 1774 Antero Leino Helsinki 4.41.29 +0:59.52
507 Miehet Kunto 140km 1329 Petri Hovi Lappeenranta 4.41.30 +0:59.54
508 Miehet Kunto 140km 1890 Jaakko Mauranen Suomen Pankin Urheiluseura 4.41.31 +0:59.55
509 Miehet Kunto 140km 1679 Tapio Kuusisto Vantaa 4.41.33 +0:59.56
510 Miehet Kunto 140km 1488 Priit Kalja Velospets 4.41.35 +0:59.59
510 Miehet Kunto 140km 1063 Joel Arumets Velospets 4.41.35 +0:59.59
512 Miehet Kunto 140km 1921 Pericles Moreira CCH 4.42.25 +1:00.48
513 Miehet Kunto 140km 2228 Juhapekka Rautava Espoo 4.42.28 +1:00.51
514 Miehet Kunto 140km 1371 Elias Hämäläinen Espoo 4.42.29 +1:00.53
515 Miehet Kunto 140km 1068 Lari Asposalo KeCy 4.44.06 +1:02.29
516 Miehet Kunto 140km 1550 Antti Kekki Helsinki 4.44.10 +1:02.34
517 Miehet Kunto 140km 2021 antti nygren X-tri Lahti 4.44.23 +1:02.46
518 Miehet Kunto 140km 1100 Jan Biström Kirkkonummi 4.44.25 +1:02.48
519 Miehet Kunto 140km 1069 Niko Asposalo Helsinki 4.44.26 +1:02.49
519 Miehet Kunto 140km 2449 Juha-Matti Snicker Hämeenlinna 4.44.26 +1:02.49
521 Miehet Kunto 140km 2683 Juuso Vilska Hämeenlinna 4.44.27 +1:02.50
522 Miehet Kunto 140km 2255 Hannu Rinne TuUL 4.44.33 +1:02.56
523 Miehet Kunto 140km 1454 Marko Järvenpää Hämeenlinna 4.44.33 +1:02.57
524 Miehet Kunto 140km 1420 Jouko Jalonen TuUL harrastepyöräily 4.44.35 +1:02.59
525 Miehet Kunto 140km 1086 Michael Belfrage Helsinki 4.44.36 +1:03.00
526 Miehet Kunto 140km 2485 Jan Sundström Espoo 4.44.39 +1:03.02
527 Miehet Kunto 140km 2633 Esa Vanhala Helsinki 4.44.39 +1:03.03
528 Miehet Kunto 140km 1927 Mikko Muilu Tampere 4.44.42 +1:03.06
529 Miehet Kunto 140km 2675 Henry Vilhunen RMF Cycling Team 4.44.45 +1:03.08
530 Miehet Kunto 140km 2073 Jukka Partanen Espoo 4.45.09 +1:03.32
531 Miehet Kunto 140km 1207 Jarmo Haavisto Espoo 4.45.25 +1:03.48
532 Miehet Kunto 140km 1134 Pauli Dromberg Kirkkonummi 4.45.26 +1:03.49
533 Miehet Kunto 140km 2439 Seppo Sirén Mänttä-Vilppula 4.45.36 +1:04.00
534 Miehet Kunto 140km 2607 Henrik Uski Liikennevirasto 4.45.36 +1:04.00
535 Miehet Kunto 140km 1783 Kari Leppänen Varustenikkarit 4.45.42 +1:04.06
536 Miehet Kunto 140km 1704 Olli-Valtteri Laaksonen Helsinki 4.46.21 +1:04.45
537 Miehet Kunto 140km 2406 Antero Sillanpää Nurmijärvi 4.46.41 +1:05.05
538 Miehet Kunto 140km 1551 Ali Kela Porvoo 4.46.49 +1:05.13
539 Miehet Kunto 140km 2022 Jan Nyholm ACT/veto30 4.46.53 +1:05.16
540 Miehet Kunto 140km 1661 Jari Kulmala IK-32/veto30 4.46.53 +1:05.17
541 Miehet Kunto 140km 1608 Jarkko Kokko CCH 4.46.54 +1:05.17
542 Miehet Kunto 140km 2533 Tuomo Telama Klaukkala 4.46.54 +1:05.18
543 Miehet Kunto 140km 2174 Mikko Puranen Helsinki 4.46.56 +1:05.20
544 Miehet Kunto 140km 1870 Matti Mantila CCH 4.46.57 +1:05.21
545 Miehet Kunto 140km 2088 Markku Patronen Espoo 4.46.58 +1:05.21
546 Miehet Kunto 140km 1615 Vesa Komulainen Porvoo 4.47.00 +1:05.23
547 Miehet Kunto 140km 1453 Kari Järvenkylä HePo 4.47.03 +1:05.27
548 Miehet Kunto 140km 2178 Ismo Puustinen Helsinki 4.47.04 +1:05.27
549 Miehet Kunto 140km 2260 Sami Rintamäki Helsinki 4.47.05 +1:05.28
550 Miehet Kunto 140km 1928 Mika Multala Team Intermarketing 4.47.05 +1:05.29
551 Miehet Kunto 140km 1494 Alexander Kanavin HePo 4.47.06 +1:05.29
552 Miehet Kunto 140km 1899 Jarkko Miettinen RELEX 4.47.07 +1:05.30
553 Miehet Kunto 140km 1681 Joonas Kylliäinen Helsinki 4.47.08 +1:05.31
554 Miehet Kunto 140km 1336 Lauri Hukkanen Futurice 4.47.08 +1:05.32
555 Miehet Kunto 140km 2324 Karri Safo Helsinki 4.47.09 +1:05.32
556 Miehet Kunto 140km 2049 Mauri Ora Vihti 4.47.09 +1:05.32
557 Miehet Kunto 140km 2219 Oula-Heikki Rantanen Metropolia 4.47.09 +1:05.33
558 Miehet Kunto 140km 1120 Veli Colliander HEPO 4.47.10 +1:05.34
559 Miehet Kunto 140km 1402 Tuomo Iso-Koivisto Kyrön Voima / Isokyrö 4.47.11 +1:05.34
560 Miehet Kunto 140km 2526 Juha Tarvainen Helsinki 4.47.12 +1:05.35
561 Miehet Kunto 140km 1693 Antti Kähkönen Helsinki 4.47.12 +1:05.36
562 Miehet Kunto 140km 2047 Tommi Ollikainen Helsinki 4.47.14 +1:05.37
563 Miehet Kunto 140km 2254 Petri Riisiö Team Liquid 4.47.14 +1:05.37
564 Miehet Kunto 140km 1893 Niko Mentula Helsinki 4.47.15 +1:05.38
565 Miehet Kunto 140km 2811 Juha Pihlajaniemi Helsinki 4.47.15 +1:05.38
566 Miehet Kunto 140km 2090 Tuomas Paunonen CCH 4.47.15 +1:05.39
567 Miehet Kunto 140km 1696 Jari Kärkinen Road Academy 4.47.17 +1:05.41
568 Miehet Kunto 140km 1809 Mikko Lindqvist Helsinki 4.47.23 +1:05.46
569 Miehet Kunto 140km 1242 Juuso Harvala Helsinki 4.47.23 +1:05.47
570 Miehet Kunto 140km 1966 Harri Mäntyranta Kouvola 4.47.25 +1:05.48
571 Miehet Kunto 140km 1498 Ari Kanerva Helsingin Asianajajayhdistys 4.47.26 +1:05.49
572 Miehet Kunto 140km 1258 Veli Matti Heikkilä Oulu 4.47.27 +1:05.50
573 Miehet Kunto 140km 2515 Pertti Talja Wisegroup Finland 4.47.28 +1:05.51
574 Miehet Kunto 140km 1974 Timo Nenonen Espoo 4.47.28 +1:05.52
575 Miehet Kunto 140km 2008 Ari Numminen Espoo 4.47.29 +1:05.52
576 Miehet Kunto 140km 2584 Bjarne Tur'en Vantaa 4.47.29 +1:05.52
577 Miehet Kunto 140km 2185 Leif Pyykkönen Vantaa 4.47.29 +1:05.52
578 Miehet Kunto 140km 2682 Petri Vilska Espoo 4.47.29 +1:05.53
579 Miehet Kunto 140km 1683 Simo Kyllönen Helsinki 4.47.30 +1:05.54
580 Miehet Kunto 140km 2553 Tommi Timoharju Cycle Club Helsinki 4.47.31 +1:05.54
581 Miehet Kunto 140km 2556 Ilkka Tirroniemi Espoo 4.47.36 +1:05.59
582 Miehet Kunto 140km 1484 Isko Kajanto Espoo 4.47.37 +1:06.00
583 Miehet Kunto 140km 2318 Anton Saarinen Helsinki 4.47.42 +1:06.05
584 Miehet Kunto 140km 1634 Antti Koskelo Itä-Helsingin Voima 4.47.50 +1:06.14
585 Miehet Kunto 140km 2748 Lasse Wirenius Helsinki 4.49.09 +1:07.32
586 Miehet Kunto 140km 1248 Tuomo Haukkovaara IBM Sport Club 4.49.10 +1:07.33
587 Miehet Kunto 140km 1267 Timo Heino Säkylän yritys 4.49.18 +1:07.41
588 Miehet Kunto 140km 2189 Pasi Pänkäläinen Metropolia 4.49.23 +1:07.46
589 Miehet Kunto 140km 2619 Kari Vainio Vantaa 4.49.24 +1:07.47
590 Miehet Kunto 140km 2792 Antti Rotko Rukatunturi 4.49.27 +1:07.50
591 Miehet Kunto 140km 2171 juha pekka pulkkinen Helsinki 4.49.27 +1:07.51
592 Miehet Kunto 140km 1465 Mikko Järvinen Tammela 4.49.28 +1:07.51
593 Miehet Kunto 140km 1643 Heikki Kostiainen Helsinki 4.49.29 +1:07.52
594 Miehet Kunto 140km 2422 Panu Sinisalo Rosendal Cycle 4.49.29 +1:07.53
595 Miehet Kunto 140km 1294 Panu Hiekkataipale Helsinki 4.49.41 +1:08.04
596 Miehet Kunto 140km 2252 Aki Riikonen Helsinki 4.49.47 +1:08.11
597 Miehet Kunto 140km 1732 Mikko Lappi OC Puisto 4.49.53 +1:08.16
598 Miehet Kunto 140km 1587 Heikki Kivivasara Lahti 4.50.04 +1:08.28
599 Miehet Kunto 140km 2521 Markus Tanskanen Loppi 4.50.04 +1:08.28
600 Miehet Kunto 140km 2236 Aki Reinilä Helsinki 4.50.05 +1:08.29
601 Miehet Kunto 140km 2347 Petri Salo Helsinki 4.50.06 +1:08.29
602 Miehet Kunto 140km 2023 Jussi Nykänen Helsinki 4.50.15 +1:08.38
603 Miehet Kunto 140km 1167 Miguel Ferreira Helsinki 4.50.16 +1:08.39
604 Miehet Kunto 140km 2443 Janne Sivonen Reilut banaanit 4.50.18 +1:08.42
605 Miehet Kunto 140km 1571 Janne Kiiskinen Tuusula 4.50.22 +1:08.45
606 Miehet Kunto 140km 1763 Jari Lehtola Team Domesta 4.50.22 +1:08.46
607 Miehet Kunto 140km 1360 Olli Hyytiäinen Helsinki 4.50.22 +1:08.46
608 Miehet Kunto 140km 2764 Nikita Zhuk Helsinki 4.50.23 +1:08.47
609 Miehet Kunto 140km 1135 Mikhail Drozdov Saint Petersburg 4.50.27 +1:08.51
610 Miehet Kunto 140km 2002 PC Nordensved DL Software 4.50.31 +1:08.55
611 Miehet Kunto 140km 2500 Ville Säde Espoo 4.50.33 +1:08.57
612 Miehet Kunto 140km 2722 Valtteri Väyrynen Turku 4.50.33 +1:08.57
613 Miehet Kunto 140km 2134 Eerik Piironen vantaa 4.50.34 +1:08.57
614 Miehet Kunto 140km 2192 Mikko Pöllä Rovio Entertainment Ltd. 4.50.34 +1:08.57
615 Miehet Kunto 140km 1138 Kari Eilamo Road Academy 4.50.36 +1:09.00
616 Miehet Kunto 140km 1731 Raine Lappalainen Ojakkala 4.50.38 +1:09.01
617 Miehet Kunto 140km 1417 Mikko Jalanko Espoo 4.50.39 +1:09.03
617 Miehet Kunto 140km 1373 Risto Hänninen Kerava 4.50.39 +1:09.03
619 Miehet Kunto 140km 1273 Lasse Heinäsuo Kirkkonummi 4.50.53 +1:09.16
620 Miehet Kunto 140km 2473 Anton Stennab Porvoo 4.50.57 +1:09.20
621 Miehet Kunto 140km 1446 Erkki Jürgenson Tartu linn 4.51.10 +1:09.33
622 Miehet Kunto 140km 1306 mikko hirn helsinki 4.51.10 +1:09.34
623 Miehet Kunto 140km 1222 Seppo Halme Team Liquid 4.51.15 +1:09.39
624 Miehet Kunto 140km 1670 Akseli Kurttio Espoo 4.51.15 +1:09.39
625 Miehet Kunto 140km 1695 Jonas Källström Helsinki 4.51.17 +1:09.41
626 Miehet Kunto 140km 2597 Eerik Tölli SCOTT Finland 4.51.21 +1:09.45
627 Miehet Kunto 140km 2671 Risto Viitanen Pyörönmaan Pyry 4.51.24 +1:09.48
628 Miehet Kunto 140km 2426 Ahmada Siogope Espoo 4.51.26 +1:09.49
629 Miehet Kunto 140km 1647 mikko kovanen mäntsälä 4.51.27 +1:09.50
630 Miehet Kunto 140km 1477 Teemu Kaikkonen Team Domesta 4.51.27 +1:09.51
631 Miehet Kunto 140km 2836 Timo Piippo Seinäjoki 4.51.34 +1:09.57
632 Miehet Kunto 140km 1411 Simo Jaakkola Hausjärvi 4.51.37 +1:10.01
633 Miehet Kunto 140km 2428 Petteri Sipilä Espoo 4.51.44 +1:10.08
634 Miehet Kunto 140km 1518 Antti Karjala Cygate 4.51.46 +1:10.10
635 Miehet Kunto 140km 1905 Perttu Mikkola Ruuhi ja sämpylä 4.51.46 +1:10.10
636 Miehet Kunto 140km 1056 Raimo Anjala Espoo 4.51.47 +1:10.11
637 Miehet Kunto 140km 2835 Arno Rakowitsch Austria 4.51.48 +1:10.11
638 Miehet Kunto 140km 1827 Jan-Erik Lundén BBCT 4.51.49 +1:10.12
639 Miehet Kunto 140km 1932 Sami Mustikkamaa BBCT 4.51.50 +1:10.13
640 Miehet Kunto 140km 2112 Rami Penttilä TUUSULA 4.51.50 +1:10.14
641 Miehet Kunto 140km 2427 Marko Sipi Helsinki 4.51.51 +1:10.15
642 Miehet Kunto 140km 1257 Samuli Heikkilä Paipin Polkijat 4.51.52 +1:10.15
643 Miehet Kunto 140km 2636 Risto Vapola Viikinperän Triathlon 4.51.52 +1:10.16
644 Miehet Kunto 140km 1400 Juuso Innanen No Soul Cycling / Helsinki 4.51.52 +1:10.16
645 Miehet Kunto 140km 1419 Veijo Jalonen Hämeenlinna 4.51.53 +1:10.16
646 Miehet Kunto 140km 2425 Juhani Sinkkonen Roschier Cycling Team 4.51.53 +1:10.17
647 Miehet Kunto 140km 1389 Marko Ijäs Alavus 4.51.53 +1:10.17
648 Miehet Kunto 140km 2724 Teemu Väänänen Helsinki 4.51.55 +1:10.18
648 Miehet Kunto 140km 1158 Jaakko Eskola Espoo 4.51.55 +1:10.18
650 Miehet Kunto 140km 2806 Heikki Vesterinen Helsinki 4.51.55 +1:10.19
651 Miehet Kunto 140km 1665 Jyry Kuokkanen Tekla 4.51.57 +1:10.20
652 Miehet Kunto 140km 2061 Toni Palm Vantaa 4.51.58 +1:10.21
653 Miehet Kunto 140km 2736 Carl-Oskar Wallo Helsinki 4.51.58 +1:10.22
654 Miehet Kunto 140km 2013 Pekka Nurminen Itä-Helsingin Voima 4.52.00 +1:10.23
655 Miehet Kunto 140km 2055 ilpo paananen karhulan kampi 4.52.00 +1:10.24
656 Miehet Kunto 140km 2703 Pertti Vuorela Mustasaari 4.52.01 +1:10.24
656 Miehet Kunto 140km 1755 Ilkka Lehtinen Helsinki 4.52.01 +1:10.24
658 Miehet Kunto 140km 1823 Ilkka Loutesalmi Klaukkala 4.52.02 +1:10.25
658 Miehet Kunto 140km 2062 Tomi Palo Hertsika 4.52.02 +1:10.25
660 Miehet Kunto 140km 2712 Mikko Vuoti Oulu 4.52.04 +1:10.27
661 Miehet Kunto 140km 1349 Jami Huuska ibike 4.52.04 +1:10.27
662 Miehet Kunto 140km 1740 Petteri Laukkanen Helsinki 4.52.05 +1:10.28
663 Miehet Kunto 140km 1998 Antti Nivala Tuusula 4.52.05 +1:10.29
664 Miehet Kunto 140km 1472 Vesa Kaarakka Helsinki 4.52.05 +1:10.29
665 Miehet Kunto 140km 2621 Petri Vainio Espoon kunto 4.52.06 +1:10.30
666 Miehet Kunto 140km 1002 Olli Aalto Ollin ja Mikon polkupyöräkerho 4.52.06 +1:10.30
667 Miehet Kunto 140km 2804 Jyrki Korhonen Vantaa 4.52.07 +1:10.30
668 Miehet Kunto 140km 2642 Petteri Varmola Vantaa 4.52.08 +1:10.31
669 Miehet Kunto 140km 1794 Miika Liikkanen Hamina 4.52.09 +1:10.32
670 Miehet Kunto 140km 2733 Valtteri Wallenius CCH 4.52.10 +1:10.34
671 Miehet Kunto 140km 1358 Petri Hyysalo Espoo 4.52.11 +1:10.34
672 Miehet Kunto 140km 2704 Jari Vuorijärvi Varustenikkarit 4.52.11 +1:10.35
673 Miehet Kunto 140km 2713 Kari Vähämäki Vantaa 4.52.11 +1:10.35
674 Miehet Kunto 140km 2732 Antti Wallenius CCH 4.52.12 +1:10.36
675 Miehet Kunto 140km 2480 jukka strandberg lohja 4.52.13 +1:10.37
676 Miehet Kunto 140km 1721 Pentti Laitinen Tampere 4.52.15 +1:10.39
677 Miehet Kunto 140km 1579 Tomi Kivekäs Viking Grace 4.52.18 +1:10.42
678 Miehet Kunto 140km 1283 samuli Hellberg RMF Cycling Team 4.52.20 +1:10.43
679 Miehet Kunto 140km 1980 Thierry NICOT Helsinki 4.53.22 +1:11.45
680 Miehet Kunto 140km 1218 Markus Hallberg Ogeli Magnifi Gents! 4.53.29 +1:11.53
681 Miehet Kunto 140km 2831 Toni Antila Kunnon Herrat 4.53.55 +1:12.18
682 Miehet Kunto 140km 1333 Janne Huhtala Road Academy 4.54.03 +1:12.27
683 Miehet Kunto 140km 2631 Pierre Van Rooyen Club Velo 4.54.59 +1:13.23
684 Miehet Kunto 140km 2388 Jouni Seppälä Espoo 4.55.00 +1:13.24
685 Miehet Kunto 140km 2381 Juha Savolainen Team Intermarketing 4.55.04 +1:13.27
686 Miehet Kunto 140km 2464 Jukka-Pekka Sorvisto Kauhava 4.55.04 +1:13.28
687 Miehet Kunto 140km 1710 Mikael Lahtonen Cygate 4.55.05 +1:13.29
688 Miehet Kunto 140km 2218 Martti Rantanen Stadin Stallions 4.55.06 +1:13.30
689 Miehet Kunto 140km 1596 Tommi Koistinen Helsinki 4.55.08 +1:13.31
690 Miehet Kunto 140km 1375 Mika Härmä Nummenkylä 4.55.10 +1:13.33
691 Miehet Kunto 140km 2442 Mikko Siukkola Helsinki Triathlon 4.55.11 +1:13.35
691 Miehet Kunto 140km 2155 PEEP POLLER KEILA 4.55.11 +1:13.35
693 Miehet Kunto 140km 2819 Arto Kyyhkynen Espoo 4.55.28 +1:13.51
694 Miehet Kunto 140km 2329 Hannu Sainio Espoon Hiihtoseura 4.55.30 +1:13.53
695 Miehet Kunto 140km 2377 Mikko-Antero Savolainen Oulu 4.56.01 +1:14.24
696 Miehet Kunto 140km 1338 Teemu Hult CC Jorvi 4.56.04 +1:14.27
697 Miehet Kunto 140km 2749 Olli Wirpi Helsinki 4.56.08 +1:14.32
698 Miehet Kunto 140km 1963 Ilkka Männistö K.H.P. 4.56.11 +1:14.34
699 Miehet Kunto 140km 1988 Teemu Nieminen Helsinki 4.56.18 +1:14.42
700 Miehet Kunto 140km 1621 Perttu Koponen Helsinki 4.56.24 +1:14.47
701 Miehet Kunto 140km 2488 Matti Suomalainen Helsinki 4.56.34 +1:14.58
702 Miehet Kunto 140km 2805 Jani Raussi Espoo 4.56.40 +1:15.04
703 Miehet Kunto 140km 2773 Jussi Laurikainen Bianchi Bicicleta 4.56.44 +1:15.07
704 Miehet Kunto 140km 2109 Mikko Peltola liikutaanhyvaa.fi 4.56.44 +1:15.08
705 Miehet Kunto 140km 1712 Antti Laiho Lahden Pyöräilijät 4.56.45 +1:15.09
706 Miehet Kunto 140km 1701 Indrek Köster Tallinn 4.56.46 +1:15.09
707 Miehet Kunto 140km 2518 Taavi Talve Tallinn 4.56.46 +1:15.10
708 Miehet Kunto 140km 2815 Marcus Filppula Vantaa 4.56.47 +1:15.10
709 Miehet Kunto 140km 1951 Jussi-Matti Mäki Vantaa 4.56.48 +1:15.12
710 Miehet Kunto 140km 2502 Simo Sääksjärvi Helsinki 4.56.50 +1:15.14
711 Miehet Kunto 140km 2429 Tuomas Sipilä Tampere 4.56.50 +1:15.14
712 Miehet Kunto 140km 1658 Jarkko Kujamäki Nakkila 4.56.51 +1:15.14
713 Miehet Kunto 140km 2750 Timo Witikainen Hepo 4.56.54 +1:15.18
714 Miehet Kunto 140km 1029 Mikko Ahvalo Espoo 4.56.57 +1:15.20
715 Miehet Kunto 140km 2827 Pekka Harju Maxvo2 Helsinki 4.57.01 +1:15.25
716 Miehet Kunto 140km 2640 Jani Varis Joensuu 4.57.01 +1:15.25
717 Miehet Kunto 140km 1342 Semi Hurtta Kotka 4.57.05 +1:15.29
718 Miehet Kunto 140km 2826 Tero Kotanen Triathlon Team 4.57.05 +1:15.29
719 Miehet Kunto 140km 1075 Teemu Auvinen Jyväskylä 4.57.32 +1:15.56
719 Miehet Kunto 140km 2499 Tatu Syvänen Paimio 4.57.32 +1:15.56
721 Miehet Kunto 140km 1094 Tero Bergström Kaupin Kanuunat 4.57.36 +1:15.59
722 Miehet Kunto 140km 2684 Bengt Vinberg Espoo 4.57.48 +1:16.11
723 Miehet Kunto 140km 1259 Esa Heikkilä Tuulharraste 4.57.59 +1:16.22
724 Miehet Kunto 140km 1083 Grigory Batalov Baltic star 4.59.07 +1:17.30
725 Miehet Kunto 140km 2064 Petri Palo Tampere 4.59.10 +1:17.33
726 Miehet Kunto 140km 1651 Henk-Jan Kruit Helsinki 4.59.12 +1:17.35
727 Miehet Kunto 140km 1734 Juha Lassila Helsinki 4.59.14 +1:17.37
728 Miehet Kunto 140km 2567 Jari Toropainen Ojakkala 4.59.19 +1:17.43
729 Miehet Kunto 140km 1144 patrick ellis Munkkiniemi 4.59.24 +1:17.47
730 Miehet Kunto 140km 1757 Tuomas Lehto 3 Step IT 4.59.30 +1:17.53
731 Miehet Kunto 140km 1825 Johannes Lummikko BBCT 4.59.37 +1:18.01
732 Miehet Kunto 140km 1887 Esko Mattila Helsinki 4.59.42 +1:18.05
733 Miehet Kunto 140km 1997 Petri Nivala OULU 4.59.43 +1:18.07
734 Miehet Kunto 140km 1960 Lauri Mäkinen Helsinki 4.59.45 +1:18.09
735 Miehet Kunto 140km 1291 Pekka Herranen Nivalan Pyörärinki 4.59.50 +1:18.13
736 Miehet Kunto 140km 2673 Jari Viksten Espoo 4.59.54 +1:18.18
737 Miehet Kunto 140km 2258 Jukka Rintala Espoo 4.59.59 +1:18.23
738 Miehet Kunto 140km 2043 Ilkka Oksman Helsinki 5.00.01 +1:18.25
739 Miehet Kunto 140km 2495 Max Svensson Helsinki 5.00.18 +1:18.42
740 Miehet Kunto 140km 2643 Jouni Varpelaide Svea Ekonomi 5.00.35 +1:18.59
741 Miehet Kunto 140km 1401 Aivo Int SK Serviti 5.00.43 +1:19.06
742 Miehet Kunto 140km 2453 Reima Soikkeli K.H.P 5.00.43 +1:19.06
743 Miehet Kunto 140km 1179 Kim From Espoo 5.00.45 +1:19.08
744 Miehet Kunto 140km 1685 Antti-Jussi Kyläsorri Turku 5.00.45 +1:19.09
745 Miehet Kunto 140km 2423 Ville Sinisalo Futurice 5.00.49 +1:19.12
746 Miehet Kunto 140km 1707 Tomi Lahtela Helsinki 5.00.51 +1:19.14
747 Miehet Kunto 140km 1601 Tomi Koivukoski Team Domesta 5.00.52 +1:19.15
748 Miehet Kunto 140km 2035 Jorma Ojala Hämeenlinna 5.00.53 +1:19.17
749 Miehet Kunto 140km 2479 Andon Stoev Helsinki 5.00.58 +1:19.21
750 Miehet Kunto 140km 2769 Heikki Örn Espoo 5.01.05 +1:19.28
751 Miehet Kunto 140km 2481 Kamu Stråhlmann Porvoo 5.01.36 +1:20.00
752 Miehet Kunto 140km 2599 Topi Törmänen Team Danske Bank 5.01.58 +1:20.21
753 Miehet Kunto 140km 1666 Harri Kupari Team Danske Bank 5.01.59 +1:20.22
754 Miehet Kunto 140km 1030 Niko Ahvonen Koiton Riento 5.02.06 +1:20.29
755 Miehet Kunto 140km 2414 Toni Silvonen Järvenpää 5.02.10 +1:20.33
755 Miehet Kunto 140km 1877 Sami Marttila Järvenpää 5.02.10 +1:20.33
757 Miehet Kunto 140km 2359 Risto Salovaara Kouvola 5.02.10 +1:20.34
758 Miehet Kunto 140km 1098 JARI BIRLING IK32 5.02.12 +1:20.36
759 Miehet Kunto 140km 2319 Mika Saarinen Espoo 5.02.13 +1:20.37
760 Miehet Kunto 140km 1569 PERTTI KIISKINEN HePo 5.02.15 +1:20.38
761 Miehet Kunto 140km 2246 Riho Ridala Lepsämä 5.02.17 +1:20.40
762 Miehet Kunto 140km 1845 Linus Lång Ylen pyöräilijät 5.02.18 +1:20.41
763 Miehet Kunto 140km 1459 juha järvinen Riwell Oy 5.02.24 +1:20.48
764 Miehet Kunto 140km 1460 Mika Järvinen Riwell Oy 5.02.25 +1:20.48
765 Miehet Kunto 140km 2405 Leevi Sillanpää Helsinki 5.02.26 +1:20.49
766 Miehet Kunto 140km 1659 Jyri Kukkola Helsinki 5.02.27 +1:20.50
767 Miehet Kunto 140km 2432 Petteri Sipiläinen Vantaa 5.02.28 +1:20.51
768 Miehet Kunto 140km 1985 Lauri Niemi Hypy/ Hyvinkää 5.02.28 +1:20.51
769 Miehet Kunto 140km 1117 Jami Cederqvist Helsinki 5.02.29 +1:20.53
770 Miehet Kunto 140km 2454 Risto Soila Espoo 5.02.30 +1:20.54
771 Miehet Kunto 140km 2729 Mikael Wahlström Helsinki 5.02.31 +1:20.54
772 Miehet Kunto 140km 2200 PETRI RAATIKAINEN HELSINKI 5.02.32 +1:20.55
773 Miehet Kunto 140km 1280 Jani Helin Turku 5.02.37 +1:21.01
774 Miehet Kunto 140km 1557 Timo Keski-Valkama ABB 5.02.38 +1:21.01
775 Miehet Kunto 140km 1228 Teemu Hankala Helsinki 5.02.53 +1:21.16
776 Miehet Kunto 140km 2797 Juho Lehtonen Paavon Paja Racing Team 5.03.03 +1:21.26
777 Miehet Kunto 140km 2265 Matti Ristinen Helsinki 5.03.04 +1:21.28
778 Miehet Kunto 140km 2654 Jaakko Veikkolainen Helsinki 5.03.19 +1:21.42
779 Miehet Kunto 140km 2150 Vili Pohjola Jyväskylä 5.03.21 +1:21.45
780 Miehet Kunto 140km 2148 Jarkko Pohjola hepo 5.03.22 +1:21.45
781 Miehet Kunto 140km 1035 Kimmo Akkanen Klaukkala 5.03.26 +1:21.49
782 Miehet Kunto 140km 1264 HARRI HEINILÄ NURMIJÄRVI 5.03.57 +1:22.20
783 Miehet Kunto 140km 2532 Tauno Tedrema Espoo 5.04.12 +1:22.36
784 Miehet Kunto 140km 1137 Andrus Ehrberg Espoo 5.04.13 +1:22.36
785 Miehet Kunto 140km 1026 Timo Ahtiainen Kaupin Kanuunat 5.04.13 +1:22.37
786 Miehet Kunto 140km 1868 Petri-Juhani Manninen Nurmijärvi 5.04.19 +1:22.42
787 Miehet Kunto 140km 1962 Tero Männikkö Helsinki 5.04.22 +1:22.45
788 Miehet Kunto 140km 2322 veikko saarinen kerava 5.04.37 +1:23.01
789 Miehet Kunto 140km 2392 Nathan Sharpe Helsinki 5.04.38 +1:23.02
790 Miehet Kunto 140km 1919 Tony Monto Ruotsinpyhtään Kisailijat 5.05.05 +1:23.28
791 Miehet Kunto 140km 2282 Jorge Rovira San Sebastian 5.05.11 +1:23.34
792 Miehet Kunto 140km 2596 Svyatoslav Tyuryakov Helsinki 5.05.11 +1:23.35
793 Miehet Kunto 140km 1792 Reijo Lietoranta Nurmijärvi 5.05.18 +1:23.42
794 Miehet Kunto 140km 2115 Jarmo Perttila Kuopio 5.05.19 +1:23.43
795 Miehet Kunto 140km 2498 Tuomas Syvänen Merisotakoulu 5.05.21 +1:23.44
796 Miehet Kunto 140km 1198 Jens Grönholm Vantaa 5.05.25 +1:23.48
797 Miehet Kunto 140km 1232 Samu Hannukainen Merisotakoulu 5.05.29 +1:23.52
798 Miehet Kunto 140km 1541 Pekka Kaukonummi Espoo 5.05.32 +1:23.55
799 Miehet Kunto 140km 1363 Anssi Häkkinen Vantaa 5.05.33 +1:23.56
800 Miehet Kunto 140km 2410 Janne Silvasti Vihti 5.05.34 +1:23.57
800 Miehet Kunto 140km 2459 Mikko Someroja Helsinki 5.05.34 +1:23.57
802 Miehet Kunto 140km 1018 Pasi Ahola Haapajärvi 5.05.35 +1:23.59
803 Miehet Kunto 140km 1226 Mika Halvorsen Vantaa 5.05.37 +1:24.01
804 Miehet Kunto 140km 2695 Mika Virtanen Helsinki 5.05.39 +1:24.02
805 Miehet Kunto 140km 2570 Jussi Tourunen ETA 5.05.40 +1:24.03
806 Miehet Kunto 140km 1749 Mika lehmusvaara Järvenpää 5.05.47 +1:24.10
807 Miehet Kunto 140km 1293 Mikko Hiekkataipale OP-Pohjola 5.05.48 +1:24.11
808 Miehet Kunto 140km 1901 Sami Miettinen Hämeenkoski 5.05.49 +1:24.13
809 Miehet Kunto 140km 1326 Ari Hosio Ooppera 5.05.52 +1:24.15
810 Miehet Kunto 140km 1920 Victor Morales Kilo 5.05.53 +1:24.17
811 Miehet Kunto 140km 2848 Ville Lehtonen Vantaa 5.05.55 +1:24.18
812 Miehet Kunto 140km 1622 Marko Koponen Helsinki 5.05.56 +1:24.19
813 Miehet Kunto 140km 2408 Kari Silpiö SPR/veto28 5.06.39 +1:25.03
814 Miehet Kunto 140km 1978 Janne Nevalainen HLK 5.06.40 +1:25.04
815 Miehet Kunto 140km 2582 Petri Tuominen CCH/veto28 5.06.41 +1:25.05
816 Miehet Kunto 140km 1910 Dmitrii Mishin Saint Petersburg 5.06.42 +1:25.05
817 Miehet Kunto 140km 1512 Toni Karhu Helsinki 5.06.42 +1:25.06
818 Miehet Kunto 140km 2802 Hannu Talvitie Vaicycle 5.06.43 +1:25.06
819 Miehet Kunto 140km 1368 Henri Hämäläinen Tekla 5.06.43 +1:25.06
820 Miehet Kunto 140km 1856 Oliver Löser Helsinki 5.06.44 +1:25.07
821 Miehet Kunto 140km 2273 Mikko Ropponen Helsinki 5.06.44 +1:25.08
822 Miehet Kunto 140km 2249 Antti Riihimäki Helsinki 5.06.45 +1:25.09
823 Miehet Kunto 140km 1093 Mikko Bergqvist Hämeenlinna 5.06.46 +1:25.09
824 Miehet Kunto 140km 2328 Harry Sainio Awesome Riders 5.06.50 +1:25.14
825 Miehet Kunto 140km 2740 Anders Westerlund Awesome Riders 5.06.51 +1:25.14
826 Miehet Kunto 140km 1164 Matti Falck Hämeenlinna 5.06.51 +1:25.15
826 Miehet Kunto 140km 2617 Jarno Vainio Helsinki 5.06.51 +1:25.15
828 Miehet Kunto 140km 2803 Ismo Karali Espoo 5.06.52 +1:25.16
829 Miehet Kunto 140km 1091 Matti Bergendahl Turku 5.06.53 +1:25.16
830 Miehet Kunto 140km 2133 Joakim Piiroinen Helsinki 5.06.54 +1:25.18
831 Miehet Kunto 140km 1857 Jan Magnusson Helsinki 5.06.55 +1:25.18
832 Miehet Kunto 140km 2505 Timo Taipale Road Academy 5.06.55 +1:25.19
833 Miehet Kunto 140km 2314 jussi saarikoski Helsinki 5.06.56 +1:25.19
834 Miehet Kunto 140km 2253 Aapo Riila Quattro Racing 5.06.56 +1:25.19
835 Miehet Kunto 140km 1635 Henri Koski Merisotakoulu 5.06.57 +1:25.20
836 Miehet Kunto 140km 2622 Jarmo Vaittinen EPS ikämiehet 5.06.58 +1:25.21
837 Miehet Kunto 140km 2763 Andrey Zhdanov Helsinki 5.06.59 +1:25.22
838 Miehet Kunto 140km 2504 Olli Taattola Nurmijärvi 5.07.03 +1:25.26
839 Miehet Kunto 140km 2609 Raine Uttula Vihti 5.07.05 +1:25.28
840 Miehet Kunto 140km 2009 Antti Nurkkala Helsinki 5.07.05 +1:25.29
841 Miehet Kunto 140km 2263 Reijo Ristell Jokivarren Jopoilijat 5.07.05 +1:25.29
842 Miehet Kunto 140km 1240 Ismo Harmaala Mäntsälä 5.07.06 +1:25.30
843 Miehet Kunto 140km 2184 Jorma Pyykkö Helsinki 5.07.07 +1:25.30
844 Miehet Kunto 140km 1847 Veijo Länsikunnas Hyvinkään Pyöräilijät 5.07.07 +1:25.31
845 Miehet Kunto 140km 1983 Aimo Niemi Vantaa 5.07.08 +1:25.31
846 Miehet Kunto 140km 1937 Mikko Mykrä Vantaa 5.07.09 +1:25.33
847 Miehet Kunto 140km 1001 Jukka Aalto Helsinki 5.07.10 +1:25.33
848 Miehet Kunto 140km 2014 Mikko Nurminen Helsinki 5.07.11 +1:25.34
849 Miehet Kunto 140km 2761 Mauri Zahkna Espoo 5.07.12 +1:25.35
850 Miehet Kunto 140km 1915 Pekka Moilanen Helsinki 5.07.14 +1:25.37
851 Miehet Kunto 140km 2374 Veikko Savijoki Helsinki 5.07.16 +1:25.40
852 Miehet Kunto 140km 2361 Antti Salovaara Helsinki 5.07.16 +1:25.40
853 Miehet Kunto 140km 2338 Risto Sallinen Vantaa 5.07.17 +1:25.41
854 Miehet Kunto 140km 1903 Ville Miettinen 500KiloaLihaa 5.07.18 +1:25.42
855 Miehet Kunto 140km 2371 Ilkka Sarpila Team Nebula 5.07.19 +1:25.43
856 Miehet Kunto 140km 2082 Heikki Parviainen HEPA Engineering 5.07.21 +1:25.45
857 Miehet Kunto 140km 1474 Olli Kaartinen RELEX 5.07.22 +1:25.46
858 Miehet Kunto 140km 1810 Pekka Lindvall Oulu 5.07.24 +1:25.48
859 Miehet Kunto 140km 2691 Ilkka Virtanen Sixt-Veho 5.07.25 +1:25.48
860 Miehet Kunto 140km 1986 Petri Niemi Helsinki 5.07.26 +1:25.50
861 Miehet Kunto 140km 2509 Aapeli Takala Team Makkara 5.07.28 +1:25.52
862 Miehet Kunto 140km 1873 Jussi Martikainen Herttoniemen Pyöräily ja Pesis 5.07.29 +1:25.52
863 Miehet Kunto 140km 1760 Pasi Lehtokumpu Helsinki 5.07.29 +1:25.53
864 Miehet Kunto 140km 2240 Harri Repo Helsinki 5.07.31 +1:25.55
865 Miehet Kunto 140km 2546 Timo Tikkala Helsinki 5.07.33 +1:25.57
866 Miehet Kunto 140km 2026 hannu näsi kaupin kanuunat 5.07.35 +1:25.58
867 Miehet Kunto 140km 2368 Pekka Sariola Espoo 5.07.35 +1:25.59
868 Miehet Kunto 140km 1099 Esa Bister Vantaa 5.07.36 +1:26.00
869 Miehet Kunto 140km 2603 Tom Uotila Helsinki 5.07.38 +1:26.01
870 Miehet Kunto 140km 2039 Jyri Oksanen HePo 5.07.38 +1:26.02
871 Miehet Kunto 140km 1044 Niko Alasuutari Espoo 5.07.39 +1:26.03
872 Miehet Kunto 140km 2101 Timo Pekkinen Hollola 5.07.42 +1:26.05
873 Miehet Kunto 140km 2190 Matti Pärssinen Helsinki 5.07.42 +1:26.06
874 Miehet Kunto 140km 2400 Jonne Siitari Numminen 5.07.43 +1:26.06
875 Miehet Kunto 140km 1447 Kimmo Jämsä Espoo 5.07.43 +1:26.06
876 Miehet Kunto 140km 1430 Anssi Jokinen JYPS 5.07.44 +1:26.07
877 Miehet Kunto 140km 1105 Aki Blomqvist Helsinki 5.07.45 +1:26.09
878 Miehet Kunto 140km 2316 Jukka Saarinen Road Academy 5.07.46 +1:26.09
879 Miehet Kunto 140km 2041 Lauri Oksman HePo 5.07.47 +1:26.10
880 Miehet Kunto 140km 2487 Antti Suomalainen Haagan Pyörähuolto 5.08.15 +1:26.38
881 Miehet Kunto 140km 1984 Matti Niemi Helsinki 5.08.47 +1:27.11
882 Miehet Kunto 140km 1328 Hannu Hovi Kouvola 5.08.50 +1:27.13
883 Miehet Kunto 140km 1824 Markku Luhtasela Espoo 5.08.55 +1:27.18
884 Miehet Kunto 140km 2821 Jussi Lindström Helsinki 5.09.07 +1:27.30
885 Miehet Kunto 140km 1981 Jari Niemelä Geberit Oy 5.09.08 +1:27.32
886 Miehet Kunto 140km 1522 Juha-Pekka Karlsson Järvenpää 5.10.11 +1:28.35
887 Miehet Kunto 140km 2743 Ilkka Wihuri Team Nebula 5.10.44 +1:29.08
888 Miehet Kunto 140km 1027 Timo Ahtiainen Espoo 5.10.50 +1:29.13
889 Miehet Kunto 140km 1636 Karo Koskinen Tampere 5.10.58 +1:29.21
890 Miehet Kunto 140km 1808 Matias Lindholm Munkkivuori 5.11.01 +1:29.24
891 Miehet Kunto 140km 2052 Heikki Otsolampi Espoo 5.11.01 +1:29.25
892 Miehet Kunto 140km 2131 Heikki Piira Hollola 5.11.05 +1:29.29
893 Miehet Kunto 140km 1633 Markku Koskela Helsinki 5.11.07 +1:29.31
894 Miehet Kunto 140km 1599 Ilari Koivisto Vantaa 5.11.14 +1:29.37
895 Miehet Kunto 140km 2036 Olli Ojala helsinki 5.11.55 +1:30.19
896 Miehet Kunto 140km 1220 Juha Hallikas Helsinki 5.12.02 +1:30.25
897 Miehet Kunto 140km 1746 Jussi Lehmuskallio Espoo 5.12.06 +1:30.29
898 Miehet Kunto 140km 2744 Janne Wiik Helsinki 5.12.44 +1:31.08
899 Miehet Kunto 140km 1397 Mika Ilves FF Gentlemen 5.12.49 +1:31.12
900 Miehet Kunto 140km 2241 Mika Repo Espoo 5.12.50 +1:31.14
901 Miehet Kunto 140km 1033 Juha Airaksinen Tampere 5.13.21 +1:31.44
902 Miehet Kunto 140km 2812 Richard Lapington Helsinki 5.13.45 +1:32.08
903 Miehet Kunto 140km 2756 Seppo Ylipaino Sixt 5.14.45 +1:33.08
904 Miehet Kunto 140km 2830 Johannes Hocksell Helsinki 5.14.47 +1:33.11
905 Miehet Kunto 140km 1471 Kari Kaaja Sixt 5.14.48 +1:33.12
906 Miehet Kunto 140km 1934 matti mustonen helsinki 5.14.52 +1:33.15
907 Miehet Kunto 140km 1203 Juha Haanperä Helsinki 5.15.04 +1:33.28
908 Miehet Kunto 140km 1956 Tatu Mäkinen Tuusula 5.15.07 +1:33.30
909 Miehet Kunto 140km 1143 christian elfving NBC 5.15.15 +1:33.38
910 Miehet Kunto 140km 1123 renato couto gomes NBC 5.15.15 +1:33.38
911 Miehet Kunto 140km 1543 Jyri Kauppinen Sipoo 5.15.19 +1:33.42
912 Miehet Kunto 140km 2447 Rami Sjöqvist Team Suolakurkku 5.15.23 +1:33.47
913 Miehet Kunto 140km 1604 Jani Koivuniemi Rantapyörä / Hamina 5.15.28 +1:33.51
914 Miehet Kunto 140km 1723 Tapani Lamberg Vantaa 5.15.57 +1:34.20
915 Miehet Kunto 140km 2303 Jan Räsänen Projektipalvelu Talon Tekniikka Oy 5.15.58 +1:34.22
916 Miehet Kunto 140km 2310 Marko Saarela HePo 5.16.28 +1:34.52
917 Miehet Kunto 140km 1586 Kimmo Kivistö Helsinki 5.17.08 +1:35.31
918 Miehet Kunto 140km 1979 Barry Nicholls Tavistock 5.17.08 +1:35.32
919 Miehet Kunto 140km 1122 Neil Cooper Exeter 5.17.10 +1:35.33
920 Miehet Kunto 140km 1742 Kari Lautanala Punikkilan Pyllistys 5.17.11 +1:35.34
921 Miehet Kunto 140km 2323 Riku Saarnio Tuusula 5.17.12 +1:35.35
922 Miehet Kunto 140km 1229 Jaakko Hankkila Tervakoski 5.17.12 +1:35.35
923 Miehet Kunto 140km 2605 Esko Uski Punikkilan Pyllistys 5.17.16 +1:35.39
924 Miehet Kunto 140km 2075 Pekka Partanen Helsinki 5.17.23 +1:35.47
925 Miehet Kunto 140km 1393 Mihail Iline Helsinki 5.17.45 +1:36.08
926 Miehet Kunto 140km 1034 Pekka Ajanto Team Rynkeby 5.17.48 +1:36.11
927 Miehet Kunto 140km 2076 Ari Partanen Helsinki 5.18.01 +1:36.24
928 Miehet Kunto 140km 2143 Eero Pitkänen Helsinki 5.18.01 +1:36.25
929 Miehet Kunto 140km 2807 Mikko Forsell Espoo 5.18.07 +1:36.31
930 Miehet Kunto 140km 2330 Kirka Sainio Helsinki 5.18.08 +1:36.31
931 Miehet Kunto 140km 2694 Marko Virtanen Helsinki 5.18.08 +1:36.32
932 Miehet Kunto 140km 2378 Tony Savolainen Nurmijärvi 5.18.11 +1:36.34
933 Miehet Kunto 140km 1216 Riku Halinen Kotka 5.18.16 +1:36.39
934 Miehet Kunto 140km 2214 Jarmo Rantala Helsinki 5.18.22 +1:36.45
935 Miehet Kunto 140km 2116 Juha Perttilä Tuusula 5.18.29 +1:36.53
936 Miehet Kunto 140km 2108 Jussi Peltokangas Helsinki 5.18.33 +1:36.56
937 Miehet Kunto 140km 1403 Herman Isoaho Helsinki 5.18.36 +1:36.59
938 Miehet Kunto 140km 2471 Tapani Stenhammar Recumbent Racing Finland 5.18.40 +1:37.04
939 Miehet Kunto 140km 2401 Sami Siitonen Espoo 5.19.02 +1:37.25
940 Miehet Kunto 140km 2356 Jari Salonen Sahalahden Vpk 5.19.04 +1:37.28
941 Miehet Kunto 140km 1694 Sami Kähkönen Tritrainers.fi 5.19.09 +1:37.32
942 Miehet Kunto 140km 2003 Anders Nordström Esbo 5.19.09 +1:37.33
943 Miehet Kunto 140km 1277 Johannes Helander Mynterlän Triathlon Klupi 5.19.10 +1:37.33
944 Miehet Kunto 140km 2072 Timo Parkkulainen Helsinki 5.19.12 +1:37.36
945 Miehet Kunto 140km 2514 Tero Talaslahti Vantaa 5.19.29 +1:37.52
946 Miehet Kunto 140km 1528 Pekka Karunka Espoo 5.19.37 +1:38.01
947 Miehet Kunto 140km 2523 Mika Tarkkanen Kultaseppämestari 5.19.38 +1:38.02
948 Miehet Kunto 140km 1891 Hamish McGrady CCH 5.19.39 +1:38.03
949 Miehet Kunto 140km 1576 Antti Kimpimäki Espoo 5.19.41 +1:38.04
950 Miehet Kunto 140km 2176 Mikko Pusila Vantaa 5.19.42 +1:38.05
951 Miehet Kunto 140km 2560 Jukka Toivonen Nurmijärvi 5.19.53 +1:38.17
952 Miehet Kunto 140km 1238 Timo Harjunen Cygate 5.20.12 +1:38.35
953 Miehet Kunto 140km 2635 Jori Vantola Kotka 5.20.15 +1:38.38
954 Miehet Kunto 140km 1130 Pär Davidsson Vantaan Hiihtoseura 5.20.33 +1:38.57
955 Miehet Kunto 140km 2613 Ilkka Vaara Helsinki 5.20.35 +1:38.58
956 Miehet Kunto 140km 1752 Tapani Lehtinen Espoo 5.20.38 +1:39.02
957 Miehet Kunto 140km 1383 Joonas Ihalainen Helsinki 5.20.38 +1:39.02
958 Miehet Kunto 140km 1838 Perttu Luukkonen Kaupin Kanuunat 5.20.41 +1:39.04
959 Miehet Kunto 140km 1322 Aimo Honkanen Vantaa 5.20.43 +1:39.06
960 Miehet Kunto 140km 1577 Mikko Kinnunen Helsinki 5.20.49 +1:39.12
961 Miehet Kunto 140km 1490 Jari Kallioväli Järvenpää 5.20.50 +1:39.13
962 Miehet Kunto 140km 2031 Antti Oikarinen Helsinki 5.20.55 +1:39.18
963 Miehet Kunto 140km 2141 Jaakko Pirttilä PyPy 5.20.57 +1:39.20
964 Miehet Kunto 140km 1412 Otto Jaakonsaari Sipoo 5.21.11 +1:39.34
965 Miehet Kunto 140km 2137 Jussi Piispanen Kaupin Kanuunat 5.21.11 +1:39.35
966 Miehet Kunto 140km 1644 Arto Kosunen Helsinki 5.21.15 +1:39.38
967 Miehet Kunto 140km 2478 Holger Stoecker Tavistock 5.21.20 +1:39.44
968 Miehet Kunto 140km 1024 Sami Ahonen ETA 5.21.21 +1:39.45
969 Miehet Kunto 140km 2696 Mikko Visa Espoo 5.21.25 +1:39.49
970 Miehet Kunto 140km 2239 Riku Rennicke Ha55ala 5.21.39 +1:40.03
971 Miehet Kunto 140km 1214 Miikka Hakari Nokia- Messukylä -ystävyysseura 5.21.45 +1:40.08
972 Miehet Kunto 140km 2081 Stefan Parviainen Helsinki 5.22.24 +1:40.47
973 Miehet Kunto 140km 1817 Markku Loiskekoski HyPy 5.22.34 +1:40.57
974 Miehet Kunto 140km 2469 Charles Stenberg Lohja 5.22.34 +1:40.57
975 Miehet Kunto 140km 1648 Timo Kovanen Vantaa 5.22.35 +1:40.58
976 Miehet Kunto 140km 1369 Juha Hämäläinen Tampere 5.22.35 +1:40.59
977 Miehet Kunto 140km 2204 Jaakko Rajakoski Tali CK 1882 5.22.37 +1:41.01
978 Miehet Kunto 140km 1129 Sebastian Dannberg Helsinki 5.22.40 +1:41.04
979 Miehet Kunto 140km 2404 Robert Silén Helsingfors 5.22.44 +1:41.07
980 Miehet Kunto 140km 1132 yannick Debaupte espoo 5.22.47 +1:41.11
981 Miehet Kunto 140km 2212 janne rantala rauma 5.23.23 +1:41.46
982 Miehet Kunto 140km 2213 Juha Rantala Sastamala 5.23.23 +1:41.47
983 Miehet Kunto 140km 2349 Henry Salo Helsinki 5.23.55 +1:42.18
984 Miehet Kunto 140km 1778 Teemu Leivoaro Saarijärven Pullistus/JK 5.23.56 +1:42.19
985 Miehet Kunto 140km 2718 Mikko Väkiparta Klaukkala 5.23.56 +1:42.20
986 Miehet Kunto 140km 2341 Mikko J. Salminen Omegawave 5.24.14 +1:42.37
987 Miehet Kunto 140km 2369 Palash Sarkar Espoo 5.24.22 +1:42.46
988 Miehet Kunto 140km 2416 Pekka Simonen Hyvinkää 5.24.25 +1:42.49
989 Miehet Kunto 140km 2728 Iiro Wahlberg Kirkkonummi 5.24.28 +1:42.52
990 Miehet Kunto 140km 2384 Robert Seitovirta Helsinki 5.24.28 +1:42.52
991 Miehet Kunto 140km 1037 Mika Ala-Koukkari Friskis&Svettis 5.24.38
992 Miehet Kunto 140km 1613 Oskari Kolehmainen CCH 5.24.46 +1:43.10
993 Miehet Kunto 140km 1217 Guy Hallam Green Bike Riders Worcester 5.24.48 +1:43.12
994 Miehet Kunto 140km 2665 Timo Vierimaa Helsinki 5.24.49 +1:43.13
995 Miehet Kunto 140km 2742 Kalle Widbom Espoo 5.24.54 +1:43.17
996 Miehet Kunto 140km 1611 Olli Kolehmainen Vantaa 5.24.54 +1:43.18
997 Miehet Kunto 140km 1925 Kirill Muhin HePo 5.24.56 +1:43.19
998 Miehet Kunto 140km 1995 Jaakko Nisula Espoo 5.24.57 +1:43.20
999 Miehet Kunto 140km 1444 Markus Jylhä HePo 5.24.57 +1:43.21
1000 Miehet Kunto 140km 1756 Mika Lehto Hel Tri 5.24.58 +1:43.22
1001 Miehet Kunto 140km 1268 Sami Heinola Loviisa 5.24.59 +1:43.23
1002 Miehet Kunto 140km 2391 Aku Setälä Ensin oli Jack 5.25.02 +1:43.25
1003 Miehet Kunto 140km 1014 Jan Ahlroth Espoo 5.25.04 +1:43.28
1004 Miehet Kunto 140km 1811 Tuomo Linnomaa OP-Pohjola 5.25.31 +1:43.54
1005 Miehet Kunto 140km 1500 Timo Kangasmaa Nurmijärvi 5.25.36 +1:44.00
1006 Miehet Kunto 140km 1545 Osmo Kauranen Nivalan Pyörärinki 5.25.37 +1:44.00
1007 Miehet Kunto 140km 2625 Jussi Valkiainen Espoo 5.25.41 +1:44.04
1008 Miehet Kunto 140km 2060 Daniel Palkeinen Helsinki 5.26.04 +1:44.27
1009 Miehet Kunto 140km 2604 Eero-Pekka Uotila Helsingin Asianajajayhdistys 5.26.18 +1:44.41
1010 Miehet Kunto 140km 2040 Tapio Oksanen Lauttasaari 5.26.28 +1:44.51
1011 Miehet Kunto 140km 1189 Patric Granholm Åbo IFK 5.26.33 +1:44.56
1012 Miehet Kunto 140km 1626 Juhana Korhonen Helsinki 5.26.38 +1:45.01
1013 Miehet Kunto 140km 2256 Seppo Rinta Espoo 5.26.52 +1:45.16
1014 Miehet Kunto 140km 1591 Kristofer Klefbohm Helsingfors 5.26.58 +1:45.21
1015 Miehet Kunto 140km 1805 Keijo Lindholm Salo 5.26.59 +1:45.22
1016 Miehet Kunto 140km 1618 Pekka Konttinen Hepo 5.27.05 +1:45.28
1017 Miehet Kunto 140km 2845 Juha Pitkäranta Lahti 5.27.30 +1:45.54
1018 Miehet Kunto 140km 1866 Tero Manninen Espoo 5.27.32 +1:45.55
1019 Miehet Kunto 140km 2208 Kaj Ranki JS-Kodit Oy 5.27.33 +1:45.56
1020 Miehet Kunto 140km 1850 Tage Löfman STCST 5.27.43 +1:46.07
1021 Miehet Kunto 140km 1806 Petri Lindholm Salo 5.27.44 +1:46.08
1022 Miehet Kunto 140km 1994 Pekka Nissinen Espoo 5.28.08 +1:46.31
1023 Miehet Kunto 140km 1753 Lauri Lehtinen Espoo 5.28.09 +1:46.33
1024 Miehet Kunto 140km 1837 Mikko Luukkainen KOTKA 5.28.14 +1:46.37
1025 Miehet Kunto 140km 2612 Antti Vaahtoranta Pori 5.28.15 +1:46.38
1026 Miehet Kunto 140km 1976 Aleksi Neuvonen Helsinki 5.28.16 +1:46.39
1027 Miehet Kunto 140km 2833 Niklas Blomqvist Espoo 5.28.17 +1:46.40
1028 Miehet Kunto 140km 1205 Seppo Haapalainen Espoo 5.28.21 +1:46.44
1029 Miehet Kunto 140km 2602 Markku Ulander Helsinki 5.28.21 +1:46.45
1030 Miehet Kunto 140km 1107 Janne Boman Helsinki 5.28.22 +1:46.45
1031 Miehet Kunto 140km 1378 Heikki Häyhä Helsinki 5.28.23 +1:46.47
1032 Miehet Kunto 140km 1764 Juha Lehtola Helsinki 5.28.24 +1:46.47
1032 Miehet Kunto 140km 1461 Jari Järvinen Nurmijärvi 5.28.24 +1:46.47
1034 Miehet Kunto 140km 2440 Lauri Sirén Helsinki 5.28.24 +1:46.47
1035 Miehet Kunto 140km 1003 Jukka Aalto Team Cornflakes 5.28.24 +1:46.48
1036 Miehet Kunto 140km 1012 Andreas Ahlnäs Porvoo 5.28.25 +1:46.49
1037 Miehet Kunto 140km 1262 Mikko Heilala Vantaa 5.28.26 +1:46.49
1038 Miehet Kunto 140km 1765 Timo Lehtonen Helsinki 5.28.27 +1:46.50
1039 Miehet Kunto 140km 2103 Kimmo Pekkola Espoo 5.28.27 +1:46.50
1040 Miehet Kunto 140km 1918 Reijo Mononen Hyvinkää 5.28.28 +1:46.51
1041 Miehet Kunto 140km 1652 Jan Kruse IK-32/veto26 5.28.28 +1:46.52
1042 Miehet Kunto 140km 1632 Janne Koskela Helsinki 5.28.29 +1:46.52
1043 Miehet Kunto 140km 2201 Pasi Raiskio Kaupin kanuunat 5.28.29 +1:46.52
1044 Miehet Kunto 140km 2250 Matti Riihimäki Vantaa 5.28.30 +1:46.54
1045 Miehet Kunto 140km 1335 Jarkko Huhtaniska Espoo 5.28.31 +1:46.55
1046 Miehet Kunto 140km 1603 Olli-Pekka Koivunen HePo 5.28.32 +1:46.56
1047 Miehet Kunto 140km 2808 Georges Diener France 5.28.34 +1:46.57
1048 Miehet Kunto 140km 2547 Henry Tikkanen Muurame 5.28.34 +1:46.57
1049 Miehet Kunto 140km 1354 Ilkka Hyvärinen CCH 5.28.34 +1:46.58
1050 Miehet Kunto 140km 1127 Kari Dahlqvist Ilola 5.28.34 +1:46.58
1051 Miehet Kunto 140km 1475 Joel Kaasinen Prologi 5.28.35 +1:46.58
1052 Miehet Kunto 140km 2355 Heikki Salonen Vaaralan sudet 5.28.36 +1:46.59
1053 Miehet Kunto 140km 2154 Markku Polamo Helsinki 5.28.36 +1:46.59
1054 Miehet Kunto 140km 1467 Lasse Järviniemi Porvoo 5.28.37 +1:47.00
1055 Miehet Kunto 140km 1602 Tuomo Koivula Raisio 5.28.38 +1:47.02
1056 Miehet Kunto 140km 1372 Pentti Hämäläinen Korson Kaiku 5.28.40 +1:47.03
1057 Miehet Kunto 140km 2264 Matti Ristikankare Veikkola 5.28.40 +1:47.03
1058 Miehet Kunto 140km 2475 Mikael Stenstrand Heeros 5.28.41 +1:47.04
1059 Miehet Kunto 140km 1737 markku latva-koivisto Helsinki 5.28.44 +1:47.07
1060 Miehet Kunto 140km 1171 Christian Forsman Sjundeå 5.28.44 +1:47.07
1061 Miehet Kunto 140km 1073 Olli-Pekka Autere Helsinki 5.28.45 +1:47.08
1062 Miehet Kunto 140km 2004 Vikki Noreila ViPeTi2 5.28.46 +1:47.10
1062 Miehet Kunto 140km 1031 Pekka Ainamo ViPeTi2 5.28.46 +1:47.10
1064 Miehet Kunto 140km 1468 Aleksi Jääskeläinen Vihti 5.28.50 +1:47.13
1065 Miehet Kunto 140km 2399 Pekka Sihvola HePo 5.28.55 +1:47.19
1066 Miehet Kunto 140km 1775 Eero Leinonen Helsinki 5.28.56 +1:47.19
1067 Miehet Kunto 140km 1904 Jussi Miilunpalo Ooppera 5.28.56 +1:47.19
1068 Miehet Kunto 140km 1911 Andrus Mitt OOPPERA 5.28.56 +1:47.19
1069 Miehet Kunto 140km 2539 Jussi Tervola KeCy 5.28.56 +1:47.20
1070 Miehet Kunto 140km 1437 Otto Juhala Helsinki 5.28.57 +1:47.20
1071 Miehet Kunto 140km 1564 Fred Keus Vantaa 5.28.58 +1:47.22
1072 Miehet Kunto 140km 2674 Voitto Vikström Kerava 5.28.58 +1:47.22
1073 Miehet Kunto 140km 2202 Matti Raivio Masarazzi 5.29.00 +1:47.23
1074 Miehet Kunto 140km 1175 Sebastian Friberg Espoo 5.29.00 +1:47.24
1075 Miehet Kunto 140km 1246 Antti Haukinen Espoo 5.29.01 +1:47.24
1076 Miehet Kunto 140km 1247 Jani Haukinen Espoo 5.29.01 +1:47.24
1077 Miehet Kunto 140km 1692 Magnus Kåll Espoo 5.29.02 +1:47.26
1078 Miehet Kunto 140km 1239 Matti Harjuniemi Helsinki 5.29.03 +1:47.26
1079 Miehet Kunto 140km 2700 Mikko Vulli Nokia- Messukylä -ystävyysseura 5.29.05 +1:47.28
1080 Miehet Kunto 140km 2441 Pekka Sirkiä HEPO/veto26 5.29.06 +1:47.29
1081 Miehet Kunto 140km 2434 Harri Sippola Helsinki 5.29.07 +1:47.31
1082 Miehet Kunto 140km 1790 Ville Leskinen Helsinki 5.29.08 +1:47.31
1083 Miehet Kunto 140km 2433 Antti Sipinen Helsinki 5.29.13 +1:47.37
1084 Miehet Kunto 140km 1440 Tuomo Juntunen Helsinki 5.29.30 +1:47.53
1085 Miehet Kunto 140km 2662 Jussi Vestman myClub 5.29.31 +1:47.54
1086 Miehet Kunto 140km 1042 Tuomas Alanko SLMEPA 5.30.02 +1:48.25
1087 Miehet Kunto 140km 2352 Tero Salo Merisotakoulu 5.30.09 +1:48.32
1088 Miehet Kunto 140km 1619 Antti Kontula Team Rynkeby 5.30.27 +1:48.51
1089 Miehet Kunto 140km 2037 Veli-Pekka Ojamaa Team Rynkeby 5.30.28 +1:48.51
1090 Miehet Kunto 140km 2289 Jussi Ruotsala Team Rynkeby 5.30.29 +1:48.52
1091 Miehet Kunto 140km 1255 Erkki Hedenborg Helsinki 5.30.29 +1:48.52
1091 Miehet Kunto 140km 1252 Jarno Hautamäki Team Rynkeby 5.30.29 +1:48.52
1093 Miehet Kunto 140km 1886 Teemu Mattila Team Rynkeby 5.30.29 +1:48.52
1094 Miehet Kunto 140km 2367 Hannu Sariola Team Rynkeby 5.30.29 +1:48.53
1094 Miehet Kunto 140km 2207 Timo Ralli Team Tussukumi 5.30.29 +1:48.53
1096 Miehet Kunto 140km 1106 Pavel Boldin Petrozavodsk 5.30.30 +1:48.53
1097 Miehet Kunto 140km 2828 Tapani Päkkilä Optimi Kodit oy 5.30.30 +1:48.53
1098 Miehet Kunto 140km 2548 Henri Tikkanen Kyrölä Veloz 5.30.30 +1:48.54
1099 Miehet Kunto 140km 2721 Riku Välivaara Jyväskylä 5.30.31 +1:48.54
1100 Miehet Kunto 140km 2688 Harry Virolainen RCT 5.30.32 +1:48.55
1101 Miehet Kunto 140km 1307 Panu Hirvonen Helsinki 5.30.32 +1:48.56
1102 Miehet Kunto 140km 1108 Daniel Borek Team Playforia 5.30.33 +1:48.57
1103 Miehet Kunto 140km 2663 Jarmo Vestola Vantaa 5.30.35 +1:48.58
1104 Miehet Kunto 140km 1201 Veigo Gutmann Rae vald 5.30.39 +1:49.02
1105 Miehet Kunto 140km 2317 Mikko Saarinen ESPOO 5.30.39 +1:49.02
1106 Miehet Kunto 140km 1010 Andrus Aavaste Helsinki 5.30.39 +1:49.03
1107 Miehet Kunto 140km 2659 Jarkko Vesa Grass Bay Bears 5.30.41 +1:49.04
1108 Miehet Kunto 140km 1645 Juha Kotamies Hepo 5.30.41 +1:49.05
1109 Miehet Kunto 140km 1260 Jukka Heikkinen Ristiina 5.31.17 +1:49.40
1109 Miehet Kunto 140km 2608 Tuomo Utter Espoo 5.31.17 +1:49.40
1111 Miehet Kunto 140km 2274 Leif Roschier Vantaa 5.31.28 +1:49.52
1112 Miehet Kunto 140km 1469 Ilkka Jääskeläinen ZEUS / kerava 5.31.29 +1:49.53
1113 Miehet Kunto 140km 1047 Juha Alhojoki Vantaa 5.31.31 +1:49.54
1114 Miehet Kunto 140km 2302 Richard Rängman Helsinki 5.31.32 +1:49.55
1115 Miehet Kunto 140km 1867 Toni Manninen Turku 5.31.37 +1:50.01
1116 Miehet Kunto 140km 1706 Jussi Laasonen Helsinki 5.32.39 +1:51.02
1117 Miehet Kunto 140km 2809 Oiva Repo Porin Tarmo 5.33.53 +1:52.16
1118 Miehet Kunto 140km 2309 Jouni Saantola Turun pyöräilijät 5.34.02 +1:52.25
1119 Miehet Kunto 140km 1584 Oskari Kivinen Helsinki 5.34.03 +1:52.27
1120 Miehet Kunto 140km 2418 Markku Sinelä Loppi 5.34.15 +1:52.39
1121 Miehet Kunto 140km 1896 Markku Metsämarttila Helsinki 5.34.16 +1:52.39
1122 Miehet Kunto 140km 2343 Jarmo Salminen Vantaa 5.36.16 +1:54.39
1123 Miehet Kunto 140km 1519 Teemu Karjalainen Helsinki 5.36.17 +1:54.41
1124 Miehet Kunto 140km 2501 Jaakko Särelä Helsinki 5.36.20 +1:54.43
1125 Miehet Kunto 140km 2281 Raimo Rouvinen CCH 5.36.23 +1:54.47
1126 Miehet Kunto 140km 1641 Jan Koskinen Team Kampela 5.36.29 +1:54.52
1127 Miehet Kunto 140km 1987 Hannu Nieminen Tuusula 5.36.30 +1:54.53
1128 Miehet Kunto 140km 1849 Matti Lääti KERAVA 5.36.44 +1:55.07
1129 Miehet Kunto 140km 1931 Mikko Mustakangas Vihti 5.36.46 +1:55.09
1130 Miehet Kunto 140km 1727 Manuel Langer Helsinki 5.36.54 +1:55.17
1131 Miehet Kunto 140km 2237 Andres Reiu Team Vötegra 5.37.08 +1:55.31
1132 Miehet Kunto 140km 2336 Sven Salep Team Vötegra 5.37.16 +1:55.39
1133 Miehet Kunto 140km 2730 Osmo Walden Helsinki 5.37.36 +1:55.59
1134 Miehet Kunto 140km 2491 KONSTA SUOMINEN NURMIJÄRVI 5.37.57 +1:56.20
1135 Miehet Kunto 140km 1170 YRJÖ FONSELIUS HELSINKI 5.37.58 +1:56.21
1136 Miehet Kunto 140km 1139 Geir Einset Espoo 5.38.01 +1:56.24
1137 Miehet Kunto 140km 2104 Simo Pelanteri Helsinki 5.38.19 +1:56.43
1138 Miehet Kunto 140km 1155 Hannu Eräluoto Oulu 5.38.22 +1:56.46
1139 Miehet Kunto 140km 1304 Kari Hiltunen Oulu 5.38.27 +1:56.51
1140 Miehet Kunto 140km 2711 Timo Vuorisalo MC Tervasuo 5.38.28 +1:56.52
1141 Miehet Kunto 140km 2614 Jukka Vaaraniemi Vaasa 5.38.29 +1:56.52
1142 Miehet Kunto 140km 1580 Jyrki Kivelä HePo 5.38.41 +1:57.05
1143 Miehet Kunto 140km 2069 Erik A. Panzig Deutsche Schule Helsinki 5.39.07 +1:57.31
1144 Miehet Kunto 140km 2129 Jukka Pihl Helsinki 5.39.12 +1:57.35
1145 Miehet Kunto 140km 2666 Teppo Vierula Road Academy 5.39.13 +1:57.36
1146 Miehet Kunto 140km 1662 Sauli Kulo Naantali 5.39.40 +1:58.03
1147 Miehet Kunto 140km 2463 Toomas Soonik Viljandi 5.39.41 +1:58.04
1148 Miehet Kunto 140km 2810 Visa Vuorinen Espoo 5.39.43 +1:58.06
1149 Miehet Kunto 140km 2699 Mikko Voutilainen Helsinki 5.39.45 +1:58.09
1150 Miehet Kunto 140km 1802 Heikki Lindfors Helsinki 5.39.46 +1:58.09
1151 Miehet Kunto 140km 1617 Topi-Kristian Konttas Helsinki 5.39.50 +1:58.14
1152 Miehet Kunto 140km 1568 Janne Kiirikki Futurice 5.39.56 +1:58.20
1153 Miehet Kunto 140km 2723 Risto Väyrynen Helsinki Mamils 5.40.00 +1:58.23
1154 Miehet Kunto 140km 1125 João da Silva Espoo 5.40.22 +1:58.45
1155 Miehet Kunto 140km 1391 Ossi Ikonen SCA 5.40.24 +1:58.48
1156 Miehet Kunto 140km 2638 Riku Varis Tampere 5.40.48 +1:59.11
1157 Miehet Kunto 140km 2637 Samuli Varis Tampere 5.40.49 +1:59.12
1158 Miehet Kunto 140km 1860 Kalle Malin RCT 5.41.24 +1:59.47
1159 Miehet Kunto 140km 1428 Harri Johannesdahl Helsinki 5.41.25 +1:59.49
1160 Miehet Kunto 140km 2668 Sami Viitala IK-32 5.41.28 +1:59.51
1161 Miehet Kunto 140km 1961 Tauno Mäkinen Kokemäki 5.41.52 +2:00.16
1162 Miehet Kunto 140km 2385 Jaan Sepp Riihimäki 5.42.14 +2:00.38
1163 Miehet Kunto 140km 2117 Pasi Peräjoki Espoo 5.43.10 +2:01.34
1164 Miehet Kunto 140km 1325 Arto Hosio Ooppera 5.43.13 +2:01.36
1165 Miehet Kunto 140km 1109 Juan Carlos Borras HePo 5.43.15 +2:01.39
1166 Miehet Kunto 140km 2259 Pekka Rintala Vantaa 5.43.27 +2:01.51
1167 Miehet Kunto 140km 2100 Tatu Pekkarinen Tampere 5.44.54 +2:03.18
1168 Miehet Kunto 140km 2098 Terho Pekkarinen Espoo 5.44.56 +2:03.19
1169 Miehet Kunto 140km 2266 Janne Ritakoski Helsinki 5.44.56 +2:03.20
1170 Miehet Kunto 140km 2507 Pekka Taipale Espoo 5.45.10 +2:03.34
1171 Miehet Kunto 140km 1172 Timo Forsman LLL-Imatra 5.45.22 +2:03.45
1172 Miehet Kunto 140km 2196 Ari Pöntinen Rajan Urheilijat 5.45.24 +2:03.48
1173 Miehet Kunto 140km 1828 Harry Lundqvist Espoo 5.45.28 +2:03.52
1174 Miehet Kunto 140km 1711 Valdur Laid Helsinki 5.45.51 +2:04.15
1175 Miehet Kunto 140km 2825 Markus Karila Consti Talotekniikka Oy 5.45.54 +2:04.17
1176 Miehet Kunto 140km 2824 Tomi Luukka Consti Talotekniikka Oy 5.45.54 +2:04.17
1177 Miehet Kunto 140km 1483 Nils Kajander Helsinki Mamils 5.45.55 +2:04.18
1178 Miehet Kunto 140km 2814 Erkki Ikäheimo Helsinki Mamils 5.45.56 +2:04.19
1179 Miehet Kunto 140km 1319 Hannu Honkala Helsinki 5.46.00 +2:04.24
1180 Miehet Kunto 140km 1318 Markku Honkala Helsinki 5.46.01 +2:04.24
1181 Miehet Kunto 140km 1955 Simo Mäkinen Helsinki 5.46.06 +2:04.30
1182 Miehet Kunto 140km 2095 Erno Pekkalin Helsingin Herrat 5.46.11 +2:04.34
1183 Miehet Kunto 140km 2094 Sampo Pekkalin Helsingin Herrat 5.46.11 +2:04.34
1184 Miehet Kunto 140km 2716 Jani Väisänen PORVOO 5.46.13 +2:04.37
1185 Miehet Kunto 140km 1376 Ilkka Hätönen Espoo 5.46.15 +2:04.38
1186 Miehet Kunto 140km 1744 Keijo Lehikoinen ESPOO 5.46.15 +2:04.39
1187 Miehet Kunto 140km 1084 Raul Becker Helsinki 5.46.16 +2:04.39
1188 Miehet Kunto 140km 2297 Jarmo Rytinki Porvoo 5.46.22 +2:04.45
1188 Miehet Kunto 140km 1682 Markku Kyllönen Helsinki 5.46.22 +2:04.45
1190 Miehet Kunto 140km 1463 Jussi Järvinen Espoo 5.46.29 +2:04.53
1191 Miehet Kunto 140km 2573 Tuomas Tuhkanen Vantaa 5.46.54 +2:05.18
1192 Miehet Kunto 140km 1678 Timo Kuusisto Muurame 5.47.05 +2:05.28
1193 Miehet Kunto 140km 1048 Juha Alhokoski HePo 5.47.27 +2:05.51
1194 Miehet Kunto 140km 2298 Jaakko Rytinki Uusimaa 5.47.37 +2:06.01
1195 Miehet Kunto 140km 2538 Pekka Tervahartiala Helsinki 5.47.38 +2:06.02
1196 Miehet Kunto 140km 1356 Tuomas Hyvönen Helsinki 5.47.52 +2:06.15
1197 Miehet Kunto 140km 2838 Miran Hamidulla Helsinki 5.47.53 +2:06.16
1198 Miehet Kunto 140km 2542 Antti Tiensuu OP-Pohjola 5.47.55 +2:06.18
1199 Miehet Kunto 140km 2151 Jari Pohtio Espoo 5.47.58 +2:06.21
1200 Miehet Kunto 140km 1640 Mika Koskinen Helsinkin 5.48.26 +2:06.49
1201 Miehet Kunto 140km 2784 Juho Ahola Espoo 5.48.28 +2:06.51
1202 Miehet Kunto 140km 1908 Mikael Miller Helsinki 5.48.34 +2:06.57
1203 Miehet Kunto 140km 2552 Colin Timmermans RELEX 5.48.37 +2:07.01
1204 Miehet Kunto 140km 1235 Magnus Hanstén Helsinki 5.48.39 +2:07.02
1205 Miehet Kunto 140km 2737 Timo Waltari Latokartanon lepo 5.48.47 +2:07.11
1205 Miehet Kunto 140km 1597 Karri Koivisto Yleisradion pyöräilykerho 5.48.47 +2:07.11
1207 Miehet Kunto 140km 1429 Arne Johansson Kristinehamn 5.48.48 +2:07.12
1208 Miehet Kunto 140km 1327 Tommi Hottinen Länsimäen Läänssi 5.48.59 +2:07.23
1209 Miehet Kunto 140km 2452 Joel Soikkeli Capgemini Cycling Club 5.49.03 +2:07.27
1210 Miehet Kunto 140km 2299 Raine Rytkönen Espoo 5.49.09 +2:07.32
1211 Miehet Kunto 140km 1254 Paavo Havulehto Vantaa 5.49.19 +2:07.42
1212 Miehet Kunto 140km 2030 Matias Oikari Helsinki 5.49.22 +2:07.46
1213 Miehet Kunto 140km 1055 Valco Andreev VANTAA 5.49.24 +2:07.47
1214 Miehet Kunto 140km 1669 Matti Kuronen Lahti 5.49.39 +2:08.03
1215 Miehet Kunto 140km 1945 Jari Mäkelä Team Rynkeby 5.49.42 +2:08.06
1216 Miehet Kunto 140km 1395 Petri Ilola Tuomenmarjat 5.49.56 +2:08.19
1217 Miehet Kunto 140km 2243 Tero Reponen Helsinki 5.50.02 +2:08.26
1218 Miehet Kunto 140km 2829 Patrik Kalteva Consti Talotekniikka Oy 5.50.05 +2:08.28
1219 Miehet Kunto 140km 1830 Olavi Luntinen Helsinki 5.50.37 +2:09.01
1220 Miehet Kunto 140km 2382 Alexander Schachtschabel Rovio Entertainment Ltd. 5.50.38 +2:09.01
1221 Miehet Kunto 140km 2799 Matti Salmilehto Helsinki 5.50.38 +2:09.02
1222 Miehet Kunto 140km 1457 Pekka Järvinen Helsinki 5.50.39 +2:09.02
1223 Miehet Kunto 140km 1410 Erkki Izarra Helsinki Mamils 5.50.41 +2:09.04
1224 Miehet Kunto 140km 1582 Janne Kiviluoto Helsinki 5.50.41 +2:09.04
1225 Miehet Kunto 140km 2085 Ossi Pasanen Vantaa 5.50.41 +2:09.04
1226 Miehet Kunto 140km 2058 Jan Pahnke Filipstad 5.50.42 +2:09.05
1227 Miehet Kunto 140km 2181 Hannu Pyrhönen Ovitor Oy 5.50.42 +2:09.05
1228 Miehet Kunto 140km 1148 Daniel Engström HxC4Lyf 5.50.42 +2:09.06
1228 Miehet Kunto 140km 1514 Raimo Karhuvirta Helsinki 5.50.42 +2:09.06
1228 Miehet Kunto 140km 1630 Taneli Korri Helsinki 5.50.42 +2:09.06
1231 Miehet Kunto 140km 2147 Jarkko Pohjanheimo Cygate 5.50.43 +2:09.06
1232 Miehet Kunto 140km 1993 Pertti Nironen Sipoo 5.50.44 +2:09.07
1233 Miehet Kunto 140km 2006 Lauri Noro Järvenpää 5.50.45 +2:09.08
1233 Miehet Kunto 140km 2339 Asko salmi Helsinki 5.50.45 +2:09.08
1235 Miehet Kunto 140km 2005 Seppo Noro Tuusula 5.50.46 +2:09.09
1236 Miehet Kunto 140km 1061 Harri Anttila Road Academy 5.50.46 +2:09.09
1237 Miehet Kunto 140km 2793 Timo Ojamäki Nurmijärvi 5.50.48 +2:09.11
1238 Miehet Kunto 140km 1013 Björn Ahlnäs Porvoo 5.50.49 +2:09.12
1239 Miehet Kunto 140km 2071 Ville Parkkinen Hyvinkää 5.50.50 +2:09.13
1240 Miehet Kunto 140km 2598 Tuomas Törhönen Kerava 5.50.50 +2:09.14
1241 Miehet Kunto 140km 2153 Jari Poikonen Paksut Pojat 5.50.53 +2:09.16
1242 Miehet Kunto 140km 2813 Heikki Vienola Kuopio 5.50.56 +2:09.19
1243 Miehet Kunto 140km 1452 kari järvenkallas helsinki 5.50.56 +2:09.19
1244 Miehet Kunto 140km 1628 Markku Korpi Vantaa 5.50.57 +2:09.21
1245 Miehet Kunto 140km 2019 Sami Nuutinen Espoo 5.50.58 +2:09.21
1246 Miehet Kunto 140km 2313 Markku Saari Porvoo 5.50.59 +2:09.22
1247 Miehet Kunto 140km 2569 Jarkko Tossavainen SepoSport 5.51.00 +2:09.23
1248 Miehet Kunto 140km 1266 Petri Heino HePo 5.51.02 +2:09.25
1249 Miehet Kunto 140km 1573 Matti Kilponen Helsinki 5.51.03 +2:09.26
1250 Miehet Kunto 140km 1529 Simo Karvinen Svea Ekonomi 5.51.04 +2:09.27
1251 Miehet Kunto 140km 2149 Juha Pohjola Espoo 5.51.05 +2:09.28
1252 Miehet Kunto 140km 2393 robin shevlane helsinki 5.51.06 +2:09.29
1253 Miehet Kunto 140km 1182 Lee Garner GB 5.51.06 +2:09.30
1254 Miehet Kunto 140km 1478 Kari-Marko Kaikula Helsinki 5.51.09 +2:09.33
1255 Miehet Kunto 140km 1949 Mikko Mäkeläinen Espoo 5.51.09 +2:09.33
1256 Miehet Kunto 140km 2455 Osmo Soininvaara Helsinki 5.51.10 +2:09.34
1257 Miehet Kunto 140km 2198 Olavi Qvist Skogby ik 5.51.11 +2:09.34
1258 Miehet Kunto 140km 1174 Mikko Forss Helsinki 5.51.11 +2:09.35
1259 Miehet Kunto 140km 1972 Ilari Neitola Espoo 5.51.12 +2:09.35
1260 Miehet Kunto 140km 2800 Andrew James Bristol, United Kingdom 5.51.13 +2:09.36
1260 Miehet Kunto 140km 2558 Antti Toivanen Helsinki 5.51.13 +2:09.36
1262 Miehet Kunto 140km 1832 Ville Luoto Cygate 5.51.16 +2:09.40
1263 Miehet Kunto 140km 1110 Johan Brunila Vantaa 5.51.18 +2:09.42
1264 Miehet Kunto 140km 2247 Kalle Riidak Vantaa 5.51.19 +2:09.43
1265 Miehet Kunto 140km 1914 Paul Mod CCH/veto24 5.51.23 +2:09.46
1266 Miehet Kunto 140km 2223 Risto Rasmus Helsinki 5.51.23 +2:09.46
1267 Miehet Kunto 140km 2000 Seppo Noppari Kaupin Kanuunat 5.51.24 +2:09.47
1268 Miehet Kunto 140km 1882 Timo Matilainen IK-32/veto24 5.51.24 +2:09.47
1269 Miehet Kunto 140km 2413 Tuomas Silvonen Helsinki 5.51.24 +2:09.48
1270 Miehet Kunto 140km 2564 Lauri Tommila Espoo 5.51.25 +2:09.48
1271 Miehet Kunto 140km 1113 Thomas Bäcksbacka Helsinki 5.51.25 +2:09.49
1272 Miehet Kunto 140km 1720 Tero Laitinen Vantaa 5.51.27 +2:09.50
1273 Miehet Kunto 140km 1299 Pekka Hildén M.A.D. 5.51.28 +2:09.52
1274 Miehet Kunto 140km 2386 Eero Seppälä Atletico Parosperä 5.51.29 +2:09.52
1275 Miehet Kunto 140km 2221 Juha Rasikannas Parainen 5.51.30 +2:09.53
1276 Miehet Kunto 140km 1006 Antti Aaltonen Pirkkala 5.51.30 +2:09.54
1277 Miehet Kunto 140km 1041 Ilkka Alanen Lohja 5.51.33 +2:09.56
1278 Miehet Kunto 140km 1725 Sami Lampainen Masku 5.51.33 +2:09.57
1278 Miehet Kunto 140km 2549 Pasi Tikkanen Kirkkonummi 5.51.33 +2:09.57
1280 Miehet Kunto 140km 2687 Severi Virolainen M.A.D. 5.51.35 +2:09.59
1281 Miehet Kunto 140km 2753 Mats Wolontis Helsinki 5.51.38 +2:10.02
1282 Miehet Kunto 140km 2180 Martti Pyrhönen Hepo 5.51.39 +2:10.02
1283 Miehet Kunto 140km 1245 Jukka Hauensuo Helsinki 5.51.39 +2:10.03
1284 Miehet Kunto 140km 2788 Mika Kursukangas Team Cacib 5.52.11 +2:10.34
1285 Miehet Kunto 140km 2363 Mikko Sammallahti Team CA CIB 5.52.14 +2:10.38
1286 Miehet Kunto 140km 1547 Mikko Kautto Helsinki 5.52.16 +2:10.39
1287 Miehet Kunto 140km 1313 Olli Heikkinen Takaratas Polkutiimi 5.52.20 +2:10.43
1288 Miehet Kunto 140km 1730 Heikki Lano Svea Ekonomi 5.52.21 +2:10.44
1289 Miehet Kunto 140km 2285 Veikko Ruohonen Project Diving Team 5.52.24 +2:10.47
1290 Miehet Kunto 140km 1667 Kari Kupiainen Mikkelin Latu 5.52.39 +2:11.02
1291 Miehet Kunto 140km 2466 John Spiby Helsinki 5.52.42 +2:11.06
1292 Miehet Kunto 140km 2765 Roman Zykov Zybros 5.54.12 +2:12.36
1293 Miehet Kunto 140km 2554 Antti Timonen Widian 5.56.41 +2:15.04
1294 Miehet Kunto 140km 2709 veikko vuorinen vantaa 5.56.50 +2:15.13
1295 Miehet Kunto 140km 1177 Rostislav Frolov Strela St.-Petersburg 5.57.15 +2:15.38
1296 Miehet Kunto 140km 1362 Paavo Häikiö Helsinki 5.57.45 +2:16.08
1297 Miehet Kunto 140km 2679 Risto Vilkko HePo 5.57.50 +2:16.13
1298 Miehet Kunto 140km 1080 Claus Baer Porvoo 5.58.23 +2:16.46
1299 Miehet Kunto 140km 1858 Mikko Majander Helsinki 5.58.31 +2:16.54
1300 Miehet Kunto 140km 2627 Juhana Valo Pori 5.59.01 +2:17.25
1301 Miehet Kunto 140km 1377 Heikki Häyhä Helsinki 5.59.16 +2:17.40
1302 Miehet Kunto 140km 1066 Mikko Aspiala Helsinki 5.59.34 +2:17.57
1303 Miehet Kunto 140km 1261 Ari Heikkinen Capgemini Cycling Club 5.59.42 +2:18.05
1304 Miehet Kunto 140km 1841 Jussi Lystimäki Triathlon Stadi 5.59.59 +2:18.23
1304 Miehet Kunto 140km 2183 Harri Pyy Espoo 5.59.59 +2:18.23
1306 Miehet Kunto 140km 1574 Sami Kilpua Helsinki 6.00.00 +2:18.24
1307 Miehet Kunto 140km 2457 Petri Somerkari Helsinki 6.00.00 +2:18.24
1308 Miehet Kunto 140km 2530 Tuukka Taskinen Helsinki 6.00.01 +2:18.25
1309 Miehet Kunto 140km 1946 Teppo Mäkelä Recumbent Racing Finland 6.00.03 +2:18.26
1310 Miehet Kunto 140km 2424 Jyrki Sinkkonen Hämeenlinna 6.00.12 +2:18.36
1311 Miehet Kunto 140km 1302 Kimmo Hiltunen Mikel Nieve fan club Pakila 6.01.13 +2:19.36
1312 Miehet Kunto 140km 1874 Alpo Martikainen Helsinki 6.02.30 +2:20.53
1313 Miehet Kunto 140km 1370 Timo Hämäläinen Liikennevirasto 6.03.09 +2:21.33
1314 Miehet Kunto 140km 1572 JARKKO KILPINEN HELSINKI 6.03.42 +2:22.05
1315 Miehet Kunto 140km 1674 kasperi kuusenmäki Larun polkupojat 6.04.11 +2:22.35
1316 Miehet Kunto 140km 1501 Lauri Kangasniemi Helsinki 6.04.24 +2:22.47
1317 Miehet Kunto 140km 2267 john rogers noormarkku 6.04.32 +2:22.56
1318 Miehet Kunto 140km 2574 Vesa Tulkki Vantaa 6.04.33 +2:22.56
1319 Miehet Kunto 140km 2042 Paavo Oksman HePo 6.06.17 +2:24.41
1320 Miehet Kunto 140km 2648 Eero Vatanen Kankaanpää 6.06.38 +2:25.01
1321 Miehet Kunto 140km 2785 Teemu Björkbacka Helsinki 6.07.05 +2:25.29
1322 Miehet Kunto 140km 2195 Harri Pönnelin Järvenpää 6.07.09 +2:25.32
1323 Miehet Kunto 140km 1535 Esa Kasper HyPy 6.08.07 +2:26.30
1324 Miehet Kunto 140km 1964 Janne Mäntylä Espoo 6.08.24 +2:26.47
1325 Miehet Kunto 140km 2823 Teemu Mikkelä Kouvola 6.09.08 +2:27.31
1326 Miehet Kunto 140km 2497 Henri Syrjö Espoo 6.09.23 +2:27.47
1327 Miehet Kunto 140km 1747 Antti Lehmuskoski Helsinki 6.09.28 +2:27.51
1328 Miehet Kunto 140km 1060 Jarno Anttalainen Team HIFK 6.09.44 +2:28.07
1329 Miehet Kunto 140km 1943 Pasi Mäenpää Team HIFK 6.09.44 +2:28.08
1330 Miehet Kunto 140km 1507 Janne Kantee Kaupin kanuunat 6.09.45 +2:28.09
1331 Miehet Kunto 140km 2572 Ville Träff Helsinki 6.09.45 +2:28.09
1332 Miehet Kunto 140km 2304 Toni Räsänen Helsinki 6.09.46 +2:28.10
1333 Miehet Kunto 140km 2458 marko somero helsinki 6.09.49 +2:28.12
1334 Miehet Kunto 140km 2842 Nalle Pentinmikko Helsinki 6.09.50 +2:28.14
1335 Miehet Kunto 140km 1939 Reijo Mylläri Espoo 6.10.08 +2:28.32
1336 Miehet Kunto 140km 2067 Veli-Pekka Palsi Ajasto 6.10.57 +2:29.21
1337 Miehet Kunto 140km 1114 Patrik Bärlund Loviisa 6.11.15 +2:29.38
1338 Miehet Kunto 140km 1968 Perttu Määttä Helsinki 6.12.34 +2:30.58
1339 Miehet Kunto 140km 2537 pasi tennilä vantaa 6.12.48 +2:31.11
1340 Miehet Kunto 140km 1929 Yrjö Munukka Espoo 6.12.48 +2:31.11
1341 Miehet Kunto 140km 1486 Mikko Kajava Cygate 6.12.50 +2:31.13
1342 Miehet Kunto 140km 2693 Antti Virtanen Helsinki 6.12.51 +2:31.14
1343 Miehet Kunto 140km 1889 Mikko Maula Treasury Finland Cycling Club 6.13.46 +2:32.10
1344 Miehet Kunto 140km 1672 Kari Kuusela Nurmijärvi 6.14.09 +2:32.32
1345 Miehet Kunto 140km 1982 Jorma Niemi Helsinki 6.14.41 +2:33.04
1346 Miehet Kunto 140km 1064 Teemu Asikainen M.A.D. 6.14.58 +2:33.22
1347 Miehet Kunto 140km 2791 Sami Kosonen Helsinki 6.15.02 +2:33.25
1348 Miehet Kunto 140km 1506 jaakko kantanen espoo 6.15.05 +2:33.29
1349 Miehet Kunto 140km 1691 ville kyytsönen Asennevammaliitto 6.15.11 +2:33.34
1350 Miehet Kunto 140km 1462 Ari Järvinen HELSINKI 6.15.17 +2:33.40
1351 Miehet Kunto 140km 1366 Rauno Häkkänen Mäntyharju 6.15.18 +2:33.42
1352 Miehet Kunto 140km 1593 Pauli Klippi Kirkkonummi 6.15.49 +2:34.12
1353 Miehet Kunto 140km 1067 Roger Asplund Vantaa 6.15.54 +2:34.17
1354 Miehet Kunto 140km 2436 Teemu Sirainen Helsinki 6.15.57 +2:34.21
1355 Miehet Kunto 140km 2790 Peter Craven Uudenmaan Pyöräilijät 6.17.35 +2:35.58
1356 Miehet Kunto 140km 1180 Pete Gabrielsson Team HIFK 6.18.44 +2:37.07
1357 Miehet Kunto 140km 2578 Valta Tuomas Helsinki 6.18.46 +2:37.09
1358 Miehet Kunto 140km 2701 Juha Vuojärvi Espoo 6.18.53 +2:37.17
1359 Miehet Kunto 140km 2211 Tuomas Rantala Vantaa 6.19.23 +2:37.47
1360 Miehet Kunto 140km 1308 Harri Holma Nokia/NSN marathon team 6.20.52 +2:39.15
1361 Miehet Kunto 140km 2798 Ari Hooli Tornio 6.21.14 +2:39.37
1362 Miehet Kunto 140km 2470 Mark Stender Tampere 6.21.22 +2:39.45
1363 Miehet Kunto 140km 1907 Petri Mikkonen Havumutkan Haukat 6.21.31 +2:39.55
1364 Miehet Kunto 140km 1526 Jere Karsten Helsinki 6.21.34 +2:39.58
1365 Miehet Kunto 140km 1350 Antti Hynninen Nurmijärvi 6.21.35 +2:39.59
1366 Miehet Kunto 140km 2248 Sami Riihelä Kontula 6.21.38 +2:40.01
1367 Miehet Kunto 140km 2456 Juho Soinio Helsinki 6.22.44 +2:41.07
1368 Miehet Kunto 140km 1511 Ari Karhu ÄIJÄKERHO RÄMSÖÖ 6.22.46 +2:41.09
1369 Miehet Kunto 140km 2402 Arvi Siitonen Espoo 6.26.03 +2:44.27
1370 Miehet Kunto 140km 2421 ilkka sinisalo Helsinki 6.26.06 +2:44.30
1371 Miehet Kunto 140km 2420 Niklas Sinisalo Helsinki 6.26.07 +2:44.30
1372 Miehet Kunto 140km 1077 Torsten Backman Sibbo Vargarna 6.26.08 +2:44.32
1373 Miehet Kunto 140km 1441 Caj Juselius Sibbo 6.26.09 +2:44.32
1374 Miehet Kunto 140km 2747 Sujit Wings Espoo 6.26.12 +2:44.35
1375 Miehet Kunto 140km 1133 Pieter Deleu VeloCraft.fi 6.26.27 +2:44.51
1376 Miehet Kunto 140km 1839 Tapio Lydecken Sipoo 6.26.27 +2:44.51
1376 Miehet Kunto 140km 2727 Petja Wagoner OOPPERA 6.26.27 +2:44.51
1378 Miehet Kunto 140km 2233 Leo Reenpää Helsinki 6.27.00 +2:45.24
1379 Miehet Kunto 140km 1583 Jüri Kivimäe Viro 6.27.05 +2:45.29
1380 Miehet Kunto 140km 1540 hannu kaukomaa hki 6.27.09 +2:45.32
1381 Miehet Kunto 140km 2670 Jouni Viitamäki Parkano 6.27.23 +2:45.46
1382 Miehet Kunto 140km 1103 Kurt Björklund Helsinki 6.27.30 +2:45.53
1383 Miehet Kunto 140km 2074 Lauri Partanen Helsinki 6.28.27 +2:46.50
1384 Miehet Kunto 140km 2130 Jyrki Piila Helsinki 6.28.32 +2:46.55
1385 Miehet Kunto 140km 2186 Kalle Pyöräniemi Helsinki 6.32.19 +2:50.42
1386 Miehet Kunto 140km 2667 Antti Viiru Pääesikunta 6.32.29 +2:50.53
1387 Miehet Kunto 140km 2397 Ari Siekkinen Espoo 6.32.37 +2:51.01
1388 Miehet Kunto 140km 1361 Jesse Hägglund Helsinki 6.34.46 +2:53.09
1389 Miehet Kunto 140km 2120 Juho Pessi Mäntsälä 6.34.46 +2:53.09
1390 Miehet Kunto 140km 1698 Joni Kärnä Espoo 6.37.14 +2:55.38
1391 Miehet Kunto 140km 2628 Jani Valtonen Helsinki 6.37.18 +2:55.41
1392 Miehet Kunto 140km 2438 Tapio Sirén Helsinki 6.37.19 +2:55.43
1393 Miehet Kunto 140km 1735 Pekka Lassila Tuusula 6.37.20 +2:55.44
1394 Miehet Kunto 140km 1152 Jörgen Eriksson Espoo 6.37.22 +2:55.45
1395 Miehet Kunto 140km 2327 Esa Sainio nsp-sähköpalvelu oy 6.37.24 +2:55.47
1396 Miehet Kunto 140km 1040 eero alaluusua helsinki 6.37.28 +2:55.51
1397 Miehet Kunto 140km 1432 Peter Jokisalo Tampere 6.37.29 +2:55.53
1398 Miehet Kunto 140km 2277 Jan Rosnell Helsinki 6.37.30 +2:55.53
1399 Miehet Kunto 140km 2626 Heikki Valmu Helsinki 6.37.32 +2:55.56
1400 Miehet Kunto 140km 1344 Arto Husgafvel CCH/veto22 6.37.41 +2:56.04
1401 Miehet Kunto 140km 1286 Hannu Hellsten Turku 6.37.48 +2:56.12
1402 Miehet Kunto 140km 1082 Jonathan Barck Helsinki 6.37.50 +2:56.13
1403 Miehet Kunto 140km 1954 Atro Mäkilä Team CA CIB 6.39.57 +2:58.20
1403 Miehet Kunto 140km 1977 Antti Neva Team CA CIB 6.39.57 +2:58.20
1405 Miehet Kunto 140km 2113 Niko Penttinen Helsinki 6.39.58 +2:58.21
1406 Miehet Kunto 140km 1699 Sami Kölhi MTB FarccuMurcut 6.40.00 +2:58.23
1407 Miehet Kunto 140km 2762 Alexander Zelenov Chekhov 6.40.02 +2:58.25
1408 Miehet Kunto 140km 1516 Rami Karimeri Roschier Cycling Team 6.41.09 +2:59.32
1409 Miehet Kunto 140km 1406 Tommi Isopahkala Espoo 6.44.25 +3:02.48
1410 Miehet Kunto 140km 2846 Janne Pullinen Kilon Pala 6.44.27 +3:02.50
1411 Miehet Kunto 140km 2372 Mikko Saukkoriipi Helsinki 6.44.28 +3:02.52
1412 Miehet Kunto 140km 1288 Peter Henriksson Espoo 6.44.32 +3:02.55
1413 Miehet Kunto 140km 1065 Mikko Asikainen Joensuu 6.44.37 +3:03.00
1414 Miehet Kunto 140km 1464 Kari-Matti Järvinen Sixt 6.44.44 +3:03.07
1415 Miehet Kunto 140km 2017 Timo Nurro Helsinki 6.47.10 +3:05.33
1416 Miehet Kunto 140km 1971 Samer Najjar IK-32/veto20 6.50.01 +3:08.24
1417 Miehet Kunto 140km 1834 Jukka Luotola Ovitor Oy 6.50.03 +3:08.26
1418 Miehet Kunto 140km 2796 Kari Pohjola Helsinki 6.50.04 +3:08.27
1419 Miehet Kunto 140km 2152 Antti Poikola Helsinki 6.50.05 +3:08.28
1420 Miehet Kunto 140km 1862 Jorma Malmiharju Orimattila 6.50.06 +3:08.29
1421 Miehet Kunto 140km 1657 Jari Kujala Nurmijärvi 6.50.35 +3:08.58
1422 Miehet Kunto 140km 1404 Kari Isokivijärvi Espoo 6.52.34 +3:10.58
1423 Miehet Kunto 140km 2437 Tuomo Sirén Helsinki 6.53.34 +3:11.57
1424 Miehet Kunto 140km 2527 Jari Tasanen RiiVU 6.56.02 +3:14.25
1425 Miehet Kunto 140km 1231 Antti Hannonen Helsinki 6.57.26 +3:15.50
1426 Miehet Kunto 140km 2261 Jouko Rintaniemi Lapinjärvi 6.57.40 +3:16.03
1427 Miehet Kunto 140km 2337 Arturo Salinas Ericsson 6.58.53 +3:17.16
1428 Miehet Kunto 140km 2735 Andreas Wallman Helsinki 7.00.20 +3:18.43
1429 Miehet Kunto 140km 2493 Hannu Suosalmi Leineperi 7.05.30 +3:23.54
1430 Miehet Kunto 140km 1315 Matti Holopainen Helsinki 7.08.56 +3:27.19
1431 Miehet Kunto 140km 1023 Tuukka Ahonen Modelling and Cycling Team Keimo 7.11.21 +3:29.44
1432 Miehet Kunto 140km 1145 Adrien Ellis Helsinki 7.15.29 +3:33.52
1433 Miehet Kunto 140km 1833 Ari Luoto Helsinki 7.15.54 +3:34.18
1 Naiset Kilpa 140km 512 Laura Vainionpää Kauhajoen Karhu 3.57.10
2 Naiset Kilpa 140km 508 Sini Savolainen Cycle Club Helsinki 3.57.20 +0:00.11
3 Naiset Kilpa 140km 501 Pia Humisto Cycle Club Helsinki 4.06.49 +0:09.40
4 Naiset Kilpa 140km 503 Katri Lehtonen Koiviston Isku 4.08.41 +0:11.32
5 Naiset Kilpa 140km 514 Heidi Onger Focus Ladies 4.11.36 +0:14.27
6 Naiset Kilpa 140km 506 Viivi Puskala CCH Nishiki Racing Women 4.14.30 +0:17.21
7 Naiset Kilpa 140km 509 Vilhelmiina Suvisaari Helsinki 4.26.24 +0:29.15
8 Naiset Kilpa 140km 507 Tiina Sarlin Fredrikshof IF CK 4.36.43 +0:39.34
1 Naiset Kunto 140km 5114 Kati Grabbi Glamox 4.11.47
2 Naiset Kunto 140km 5167 Baba Lybeck Liikutaan hyvää 4.22.54 +0:11.08
3 Naiset Kunto 140km 5194 Mari Pehkonen Cycle Club Helsinki 4.23.00 +0:11.13
4 Naiset Kunto 140km 5173 Henna Matintupa Alajärvi 4.23.01 +0:11.14
5 Naiset Kunto 140km 5137 Kati Jokio Espoo 4.23.15 +0:11.28
6 Naiset Kunto 140km 5170 Annika Mannerström-Byman Kemiönsaari 4.30.45 +0:18.59
7 Naiset Kunto 140km 5187 Eeva Nurmi Team Erigeepper Challenge 4.35.49 +0:24.03
8 Naiset Kunto 140km 5248 Elle Leppik Team Fitlife 4.36.43 +0:24.57
9 Naiset Kunto 140km 5159 Raisa Lehtinen Vaisala/Vaicycle 4.36.56 +0:25.10
10 Naiset Kunto 140km 5172 Tatiana Maslova Baltic star 4.36.59 +0:25.12
11 Naiset Kunto 140km 5180 Pauliina Mäkelä Helsingin poliisivoimailijat 4.40.44 +0:28.58
12 Naiset Kunto 140km 5198 Aliisa Priha Helsinki 4.40.51 +0:29.05
13 Naiset Kunto 140km 5148 Saara Kotakorpi Ylöjärvi 4.41.25 +0:29.39
14 Naiset Kunto 140km 5101 Leena Aalto Hämeenlinna 4.47.03 +0:35.17
15 Naiset Kunto 140km 5250 Marika Lehtelä Suusalonki 4.48.04 +0:36.18
16 Naiset Kunto 140km 5104 Katja Andreev Vantaa 4.50.12 +0:38.26
17 Naiset Kunto 140km 5124 Miia Heliö Heltri 4.50.14 +0:38.27
18 Naiset Kunto 140km 5119 Riikka Harjula Team Active 4.50.25 +0:38.39
19 Naiset Kunto 140km 5111 Outi Elo Helsinki 4.50.29 +0:38.43
20 Naiset Kunto 140km 5163 Noora Liukkonen Kotka 4.50.34 +0:38.48
21 Naiset Kunto 140km 5175 Riina Miettinen CCH/veto29 4.51.32 +0:39.46
22 Naiset Kunto 140km 5253 Noora Ilola Veto29 4.51.46 +0:39.59
23 Naiset Kunto 140km 5120 Elina Heikkilä Paipin Polkijat 4.51.52 +0:40.05
24 Naiset Kunto 140km 5197 Vuokko Piironen Nurmijärvi 4.53.26 +0:41.40
25 Naiset Kunto 140km 5204 Terhi Rastas Helsinki Triathlon 4.54.04 +0:42.18
26 Naiset Kunto 140km 5249 Katja Korvenkallas Bianchi Bicileta 4.56.06 +0:44.20
27 Naiset Kunto 140km 5199 Päivi Puntila Espoo 4.56.47 +0:45.01
28 Naiset Kunto 140km 5177 Marika Moilanen Iisalmen Visa 4.57.48 +0:46.01
29 Naiset Kunto 140km 5233 Aura Tiainen Cygate 5.00.36 +0:48.49
30 Naiset Kunto 140km 5165 Kirsi Louhelainen Futurice 5.02.33 +0:50.47
31 Naiset Kunto 140km 5230 Heidi Tanskanen Kaupin Kanuunat 5.04.12 +0:52.25
32 Naiset Kunto 140km 5191 Riitta Parviainen Vihti 5.07.03 +0:55.17
33 Naiset Kunto 140km 5209 Merja Ristell Jokivarren Jopoilijat 5.07.04 +0:55.18
34 Naiset Kunto 140km 5184 Tiina Nieminen Tawast Cycling Club 5.07.15 +0:55.28
35 Naiset Kunto 140km 5178 Marika Myöhänen Team Makkara 5.07.26 +0:55.40
36 Naiset Kunto 140km 5113 Monika Fredriksson Espoo 5.12.55 +1:01.08
37 Naiset Kunto 140km 5139 Sirkku Juhola Helsinki Triathlon 5.14.39 +1:02.52
38 Naiset Kunto 140km 5169 Veera Malmivaara Helsinki 5.14.41 +1:02.54
39 Naiset Kunto 140km 5189 Hanna-Leena Ottelin Helsinki 5.18.12 +1:06.25