Tour De Helsinki

2011

Sarjat

Sija Sarja Nro Nimi Seura Aika Ero
1 Miehet 140 km 2076 Mikhel Räim Viiking 3.38.08 +
2 Miehet 140 km 2 Kjell Carlström Sky Professional Cycling Team 3.38.08 +
3 Miehet 140 km 1602 Aku Silvenius Asikkala 3.38.18 + 10
4 Miehet 140 km 7 Jarmo Rissanen CC Picaro 3.38.18 + 10
5 Miehet 140 km 200 Kristjan Beekmann Porvoon Akilles 3.38.36 + 28
6 Miehet 140 km 3 Kimmo Kananen Team Velocitor 3.40.25 + 2.17
7 Miehet 140 km 809 Sigvard Kukk Spordipartner 3.40.25 + 2.17
8 Miehet 140 km 2078 Reijo Puhm Viiking 3.40.26 + 2.18
9 Miehet 140 km 1218 Roope Nurmi Lapinjärvi 3.40.27 + 2.19
10 Miehet 140 km 1879 Mika Vilen CycleCenterTeam 3.40.27 + 2.19
11 Miehet 140 km 1762 Janek Tombak Janek Tombak Cycling Team 3.40.28 + 2.20
12 Miehet 140 km 189 Markus Auvinen Imatra 3.40.28 + 2.20
13 Miehet 140 km 1572 Riivo Schumann Investment Agency Team 3.40.28 + 2.20
14 Miehet 140 km 1730 Olli Teivaala Tampere 3.40.28 + 2.20
15 Miehet 140 km 2080 Rigo Räim Viiking 3.40.33 + 2.25
16 Miehet 140 km 8 Risto Aaltio TWD-Länken 3.41.01 + 2.53
17 Miehet 140 km 421 Juhana Hietala CycleCenterTeam 3.41.01 + 2.53
18 Miehet 140 km 1181 Jarkko Niemi Koiviston Isku 3.41.02 + 2.54
19 Miehet 140 km 291 Juho Färlin Mäntsälä 3.41.02 + 2.54
20 Miehet 140 km 2101 Sixten Wackström Akilles 3.41.04 + 2.56
21 Miehet 140 km 594 Pekka Jääskeläinen - 3.41.04 + 2.56
22 Miehet 140 km 120 Juhani Aherikko Helsinki 3.41.05 + 2.57
23 Miehet 140 km 703 Andriy Kiuru Spotrprofi Pertozavodsk 3.41.05 + 2.57
24 Miehet 140 km 11 Tero Hämeenaho Team Continental / Velo8 3.41.05 + 2.57
25 Miehet 140 km 2081 Henrich Pruun Janek Tombak Cycling Team 3.41.06 + 2.58
26 Miehet 140 km 2043 Jarno Jalomäki Tuusula 3.41.06 + 2.58
27 Miehet 140 km 4 Matti Pajari Team Velocitor 3.41.06 + 2.58
28 Miehet 140 km 1792 Perttu Turku CycleCenterTeam 3.41.06 + 2.58
29 Miehet 140 km 781 Olli Koski - 3.41.07 + 2.59
30 Miehet 140 km 983 petri lindqvist Zeus 3.41.07 + 2.59
31 Miehet 140 km 423 Petri Hietanen CCH 3.41.08 + 3.00
32 Miehet 140 km 1578 Teemu Selvenius Team Skins / HyPy 3.41.09 + 3.01
33 Miehet 140 km 372 Teemu Heikkilä Porvoon Akilles 3.41.09 + 3.01
34 Miehet 140 km 451 Jarkko Honkio CCH 3.41.09 + 3.01
35 Miehet 140 km 1551 Marek Sander Eesti Posti Spordiklubi 3.41.10 + 3.02
36 Miehet 140 km 583 Jakub Järvenpää Reaktor Stanga 3.41.10 + 3.02
37 Miehet 140 km 725 Sampo Koistinen CycleCenterTeam 3.41.11 + 3.03
38 Miehet 140 km 503 Janne Hänninen Espoo 3.41.12 + 3.04
39 Miehet 140 km 2097 Matias Strandvall Rintteri.fi 3.41.12 + 3.04
40 Miehet 140 km 771 Hannu Korpela TUUL 3.41.13 + 3.05
41 Miehet 140 km 937 Antti Leirimaa CycleCenterTeam 3.41.13 + 3.05
42 Miehet 140 km 834 Ilpo Kyllönen Koiviston Isku 3.41.14 + 3.06
43 Miehet 140 km 1078 Niko Meriläinen - 3.41.18 + 3.10
44 Miehet 140 km 792 Joonas Kostiainen Triathlon stadi 3.41.18 + 3.10
45 Miehet 140 km 865 Antti Laiho Relaa.com 3.41.18 + 3.10
46 Miehet 140 km 677 Jari Kemppainen CycleCenterTeam 3.41.18 + 3.10
47 Miehet 140 km 1747 Juhani Timmebacka Koiviston Isku 3.41.18 + 3.10
48 Miehet 140 km 602 Ilari Kahila Twd-Länken 3.41.19 + 3.11
49 Miehet 140 km 1377 Max Puttonen Vantaa 3.41.19 + 3.11
50 Miehet 140 km 2106 Jesse Virtanen TuUL 3.41.20 + 3.12
51 Miehet 140 km 345 Petri Harjamäki CC Tailwind 3.41.21 + 3.13
52 Miehet 140 km 2026 Kökä Soner Tunturi-Hellberg Oy Ltd 3.41.21 + 3.13
53 Miehet 140 km 1152 Jussi Mäkinen Stanga 3.41.22 + 3.14
54 Miehet 140 km 1876 Mauri Viitamaa Solita 3.41.23 + 3.15
55 Miehet 140 km 1248 Juuso Ojasalo Enonkoski 3.41.23 + 3.15
56 Miehet 140 km 1787 Samuli Tuominen Koiviston Isku 3.41.23 + 3.15
57 Miehet 140 km 1326 Yury Petrov Favorit 3.41.24 + 3.16
58 Miehet 140 km 793 Aleksander Kostyukov SKYNET-Spb 3.41.24 + 3.16
59 Miehet 140 km 861 Juho Lahti Helsinki 3.41.24 + 3.16
60 Miehet 140 km 588 Herri Järvinen Team Continental / Velo8 3.41.24 + 3.16
61 Miehet 140 km 1850 Malkov Vasiliy Saint Petersburg 3.41.25 + 3.17
62 Miehet 140 km 1559 Joel Sariola Oulu Triathlon & Cycling 3.41.25 + 3.17
63 Miehet 140 km 1705 Antti Tallinen KoPy 3.41.25 + 3.17
63 Miehet 140 km 2075 Reimo Nook Viiking 3.41.25 + 3.17
65 Miehet 140 km 1258 Jani Oravamäki Oulu Triatlon&cygling 3.41.25
66 Miehet 140 km 500 Teemu Hämäläinen KoPy 3.41.25 + 3.17
67 Miehet 140 km 1982 Vledislav Kriger Tallinna 3.41.26 + 3.18
68 Miehet 140 km 1459 timo rintala cch 3.41.27 + 3.19
69 Miehet 140 km 649 Miikka Karvonen Vantaa 3.41.28 + 3.20
70 Miehet 140 km 1211 Jussi Nummikko TWD 3.41.28 + 3.20
71 Miehet 140 km 1031 Kalle Malin Tampereen Sisu 3.41.29 + 3.21
71 Miehet 140 km 1579 Lauri Seppä Turun Urheiluliitto 3.41.29 + 3.21
73 Miehet 140 km 2077 Endrik Puntso Viiking 3.41.31 + 3.23
74 Miehet 140 km 756 Mauri Konttila Zeus 3.41.31 + 3.23
75 Miehet 140 km 2079 Steven Puhm Viiking 3.41.31 + 3.23
76 Miehet 140 km 1557 Mika Sarimo CCH 3.41.32 + 3.24
77 Miehet 140 km 1515 Juho Saarinen TWD 3.41.33 + 3.25
78 Miehet 140 km 1741 Jukka Tiitinen Zeus 3.41.33 + 3.25
79 Miehet 140 km 874 Mikko Laine Terveystalo 3.41.33 + 3.25
80 Miehet 140 km 6 Marek Salermo Team Velocitor 3.41.34 + 3.26
81 Miehet 140 km 1577 Christian Selin Espoo 3.41.34 + 3.26
82 Miehet 140 km 111 Mikko Aalto wärtsilä metalli 28 3.41.36 + 3.28
83 Miehet 140 km 1183 Mika Nieminen Lahden Kaleva 3.41.36 + 3.28
84 Miehet 140 km 1554 tero santaoja KSV/HKI 3.41.36 + 3.28
85 Miehet 140 km 5 Risto Päivänsalo Team Velocitor 3.41.38 + 3.30
86 Miehet 140 km 1769 Lasse Torpo CC Tailwind 3.41.43 + 3.35
87 Miehet 140 km 9 Alexander Stubb IK-32 3.41.44 + 3.36
87 Miehet 140 km 140 Juha Aintila IK-32 3.41.44 + 3.36
89 Miehet 140 km 10 Pasi Ahlroos IK-32 3.41.44 + 3.36
90 Miehet 140 km 1548 Antero Salvanto IK-32 3.41.44 + 3.36
91 Miehet 140 km 1453 Anssi Rinne IK-32 3.41.45 + 3.37
92 Miehet 140 km 1222 Janne Nurminen IK-32 3.41.46 + 3.38
93 Miehet 140 km 1454 Lasse Rinne IK-32 3.41.46 + 3.38
94 Miehet 140 km 1045 Jan Mansner kerkkoo 3.41.48 + 3.40
94 Miehet 140 km 1642 Mika Somppi TWD Länken 3.41.48 + 3.40
96 Miehet 140 km 2095 Niklas Colljander Rintteri.fi 3.43.23 + 5.15
97 Miehet 140 km 1626 Gisle Sjöberg Porvoon Akilles 3.44.26 + 6.18
98 Miehet 140 km 696 Ilkka Kilappa CycleCenterTeam 3.44.30 + 6.22
99 Miehet 140 km 1215 Mikko Nurmela Rush Racing 3.49.38 + 11.30
100 Miehet 140 km 2096 Martti Jylhä Rintteri.fi 3.50.13 + 12.05
101 Miehet 140 km 226 Johan Bäckman Loviisa 3.52.45 + 14.37
102 Miehet 140 km 2036 Jarmo Hökkä Oulu 3.52.45 + 14.37
103 Miehet 140 km 122 Sven-Ole Ahlbäck Böle CK 3.52.46 + 14.38
104 Miehet 140 km 1972 Jani Hallikainen Porvoo 3.52.46 + 14.38
105 Miehet 140 km 1375 Sami Purtola Lohja 3.52.46 + 14.38
106 Miehet 140 km 712 Esa Klaavu Radical Sport 3.52.46 + 14.38
107 Miehet 140 km 2103 Mika Myllysvirta JKL 3.52.48 + 14.40
108 Miehet 140 km 515 Ville Ilves IK-32 3.52.48 + 14.40
109 Miehet 140 km 1084 Risto Metso Helsinki Triathlon 3.52.48 + 14.40
110 Miehet 140 km 799 Timo Kovanen CC Picaro 3.52.48 + 14.40
110 Miehet 140 km 264 Mika Elonsalo Lohja 3.52.48 + 14.40
112 Miehet 140 km 412 Kari Henttonen OriToive 3.52.49 + 14.41
113 Miehet 140 km 2108 Jan Gröngvist Lup-82 3.52.50 + 14.42
114 Miehet 140 km 1440 Ville-Pekka Reponen IK-32 3.52.51 + 14.43
115 Miehet 140 km 776 Juhani Koskela Hepo 3.52.51 + 14.43
116 Miehet 140 km 229 Esa Ceder Espoo 3.52.52 + 14.44
117 Miehet 140 km 384 Micael Heino Korson Kaiku 3.52.52 + 14.44
118 Miehet 140 km 1419 Janne Rannikko Fredrikshof IF CK 3.52.53 + 14.45
119 Miehet 140 km 673 Johan Keituri Nykarleby Cykelklubb 3.52.54 + 14.46
119 Miehet 140 km 1504 Tero Saarela Club Ciclista El Huevo 3.52.54 + 14.46
121 Miehet 140 km 787 Tapani Koskinen Viimeiset pirkkalaiset 3.53.00 + 14.52
122 Miehet 140 km 1490 Hannu Rytkönen Helsinki Triathlon 3.53.00 + 14.52
123 Miehet 140 km 619 Vesa Kandell Helsinki 3.53.01 + 14.53
124 Miehet 140 km 1555 Robin Santavirta Helsinki 3.53.01 + 14.53
125 Miehet 140 km 2035 Jouni Väyrynen Oulu 3.53.01 + 14.53
126 Miehet 140 km 513 Pasi Ikonen Helsinki 3.53.02 + 14.54
127 Miehet 140 km 1502 Lauri Saarela Helsinki 3.53.02 + 14.54
128 Miehet 140 km 236 Guido Cugi Helsinki 3.53.03 + 14.55
129 Miehet 140 km 191 Nils Backman Porvoon CK 3.53.03 + 14.55
130 Miehet 140 km 1285 Juha Parviainen MTB Porvoo - Ikämiehet Metsässä 3.53.03 + 14.55
131 Miehet 140 km 473 Lasse Huovilainen Rajakylän Raketti 3.53.04 + 14.56
132 Miehet 140 km 678 Joni Kemppi Tekla Biking Club 3.53.04 + 14.56
133 Miehet 140 km 628 Ville Kantell Lemminkäinen 3.53.05 + 14.57
134 Miehet 140 km 1576 Peter Selin CCH 3.53.05 + 14.57
135 Miehet 140 km 995 Pedro Lopez Porvoo 3.53.06 + 14.58
136 Miehet 140 km 620 Joni Kanerva KoPy 3.53.06 + 14.58
137 Miehet 140 km 659 Kimmo Kattelus PPP-97 3.53.08 + 15.00
138 Miehet 140 km 1908 jaakko vuorinen vantaa 3.53.08 + 15.00
139 Miehet 140 km 1187 Jari Nieminen Koiviston Isku 3.53.10 + 15.02
140 Miehet 140 km 1133 Pauli Mäenpää Masan Navetta 3.53.10 + 15.02
141 Miehet 140 km 632 Ilmo Karila Espoo 3.53.11 + 15.03
142 Miehet 140 km 992 Esko Lius HePo 3.53.11 + 15.03
143 Miehet 140 km 1499 Tommi Rönkkönen Helsinki 3.53.12 + 15.04
143 Miehet 140 km 803 Jan Kruse Vantaan Pyöräilijät 3.53.12 + 15.04
145 Miehet 140 km 227 Martti Cajanus Oulu 3.53.12 + 15.04
146 Miehet 140 km 1271 Jere Palmu KoPy 3.53.12 + 15.04
147 Miehet 140 km 1345 Toni Pisano PK-Team Oulu 3.53.12 + 15.04
148 Miehet 140 km 1682 Pasi Syrjä Nummen Ponnistus 3.53.13 + 15.05
149 Miehet 140 km 1680 Harri Syrjä Nummen Ponnistus 3.53.13 + 15.05
150 Miehet 140 km 1584 Nathan Sharpe Kallio XXX 3.53.13 + 15.05
151 Miehet 140 km 131 Miika Ahonen Nokia Marathon Team 3.53.14 + 15.06
152 Miehet 140 km 1256 Hannu Onnela Jyväskylä 3.53.15 + 15.07
153 Miehet 140 km 1715 Remo Tapfer Kuopio 3.53.15 + 15.07
154 Miehet 140 km 1531 Jari Salmi Tuusula 3.53.15 + 15.07
155 Miehet 140 km 398 Ville Heistman CCH 3.53.16 + 15.08
156 Miehet 140 km 1240 Niko Nättinen CC Tailwind 3.53.17 + 15.09
157 Miehet 140 km 1405 Jari Qvintus Pellossalon Nousu 3.53.17 + 15.09
158 Miehet 140 km 966 Kjell Lind Kraft Cykel 3.53.18 + 15.10
159 Miehet 140 km 2100 Henri Salo RSP 3.53.19 + 15.11
160 Miehet 140 km 943 Jyrki Lepistö Porin Tarmo 3.53.20 + 15.12
161 Miehet 140 km 933 Pasi Leino Lappeenranta 3.53.21 + 15.13
162 Miehet 140 km 1739 Juha Tiihonen HePo 3.53.21 + 15.13
163 Miehet 140 km 2044 Jari Rupponen CCH 3.53.22 + 15.14
164 Miehet 140 km 971 Kimmo Lindeman Helsinki 3.53.23 + 15.15
165 Miehet 140 km 256 Ari Ekroos Zeus 3.53.23 + 15.15
166 Miehet 140 km 839 Samuli Kyyrönen CC Tailwind 3.53.24 + 15.16
167 Miehet 140 km 354 Tapani Haro CCH 3.53.24 + 15.16
168 Miehet 140 km 121 Börje Ahlbäck Böle CK 3.53.24 + 15.16
169 Miehet 140 km 1403 Aki-Ville Pöykiö Exove 3.53.24 + 15.16
170 Miehet 140 km 1509 Risto Saari Helsinki 3.53.27 + 15.19
171 Miehet 140 km 605 Olli Kainulainen Prologi 3.53.27 + 15.19
172 Miehet 140 km 847 Mikko Kärkkäinen RELEX 3.53.28 + 15.20
173 Miehet 140 km 692 Juha Kettunen IK-32 3.53.30 + 15.22
174 Miehet 140 km 527 Jani Jaatinen Hepo 3.53.30 + 15.22
175 Miehet 140 km 700 jussi kirjavainen Helsinki 3.53.31 + 15.23
176 Miehet 140 km 875 Jussi Laine Vantaa 3.53.31 + 15.23
177 Miehet 140 km 1818 Ville Vainio Jyväskylä 3.53.31 + 15.23
178 Miehet 140 km 528 Mike Jagielski Pukkilan Puristus 3.53.33 + 15.25
179 Miehet 140 km 300 Oleg Grenrus Prologi 3.53.34 + 15.26
180 Miehet 140 km 1647 Tommi Spring MTB Porvoo - Ikämiehet Metsässä 3.53.34 + 15.26
181 Miehet 140 km 1520 Tommi Sahila Lohja 3.53.36 + 15.28
182 Miehet 140 km 747 Olli Kolehmainen VANTAA 3.53.36 + 15.28
183 Miehet 140 km 1043 Antero Manninen X-tri Lahti 3.53.37 + 15.29
184 Miehet 140 km 1339 Jukka Piironen Vantaa 3.53.38 + 15.30
185 Miehet 140 km 1691 Pekka Sääskilahti Dr. Khumalon heimo 3.53.38 + 15.30
186 Miehet 140 km 928 Jari Lehtonen-Reitti Club Ciclista El Huevo 3.53.39 + 15.31
187 Miehet 140 km 1801 Matti Tynjä - 3.53.40 + 15.32
188 Miehet 140 km 1329 Tomi Pietari Kirkkonummi 3.53.41 + 15.33
189 Miehet 140 km 1841 Jari Vanninen Javatrans Oy 3.53.44 + 15.36
190 Miehet 140 km 263 Kari Elonen RSP 3.54.19 + 16.11
191 Miehet 140 km 1077 Petri Meriläinen Kirkkonummi 3.54.27 + 16.19
192 Miehet 140 km 996 Teemu Luhtaniemi Mäntsälä 3.54.30 + 16.22
193 Miehet 140 km 1065 Harri Mattila Järvenpää 3.54.33 + 16.25
194 Miehet 140 km 1959 Kenneth Österberg Helsingfors 3.54.33 + 16.25
195 Miehet 140 km 1556 Jari Sarajärvi HelTri 3.54.36 + 16.28
196 Miehet 140 km 506 Risto Härmatis Tallinna Lennujaama SK 3.56.00 + 17.52
197 Miehet 140 km 1929 Timo Waltari LatokartanoHC 3.56.01 + 17.53
198 Miehet 140 km 972 Tomi Lindfors Vantaa 3.56.36 + 18.28
199 Miehet 140 km 493 Mika Häkkinen Club Ciclista El Huevo 3.56.38 + 18.30
200 Miehet 140 km 1370 Markku Pulkkinen CCH 3.56.41 + 18.33
201 Miehet 140 km 919 Pekka Lehto Team Cahva 3.57.08 + 19.00
202 Miehet 140 km 1289 Matti Parviainen Reaktor Stanga 3.57.11 + 19.03
203 Miehet 140 km 1799 Aki Turunen CCH/4 h 3.57.16 + 19.08
204 Miehet 140 km 812 Jari Kulmala IK-32/ 4 h 3.57.16 + 19.08
205 Miehet 140 km 905 Jussi Laustela Helsinki 3.57.17 + 19.09
206 Miehet 140 km 1008 Jan Luoto CCH 3.57.19 + 19.11
207 Miehet 140 km 1175 Jukka Nevanperä Kirkkonummi 3.57.48 + 19.40
208 Miehet 140 km 956 Hannu Liekola KoPy 3.58.59 + 20.51
209 Miehet 140 km 1911 Vesa Väisänen Vantaa 3.59.12 + 21.04
210 Miehet 140 km 2072 Robin Karinev VP 3.59.15 + 21.07
211 Miehet 140 km 888 Ilkka Lampinen Fenestra 3.59.23 + 21.15
212 Miehet 140 km 1384 Pekka Pylkkänen Tullin urheilukerho 3.59.26 + 21.18
213 Miehet 140 km 871 Timo Laine Pakilan Veto 3.59.27 + 21.19
214 Miehet 140 km 870 Saku Laine Pakilan Veto 3.59.27 + 21.19
215 Miehet 140 km 1798 Juha Turunen Vantaa 4.00.31 + 22.23
216 Miehet 140 km 125 Juhani Ahola Zeus 4.00.31 + 22.23
217 Miehet 140 km 1185 Janne Nieminen JytkyVenture 4.00.33 + 22.25
218 Miehet 140 km 822 Pekka Kuurne HEINOLA 4.01.29 + 23.21
219 Miehet 140 km 2086 Heikki Kärkkäinen Hepo 4.01.57 + 23.49
220 Miehet 140 km 942 Waltteri Lepistö Porin Tarmo 4.02.35 + 24.27
221 Miehet 140 km 2050 Ralf Salminen Vantaa 4.02.48 + 24.40
222 Miehet 140 km 543 Aku Joentausta CC Tailwind 4.03.58 + 25.50
223 Miehet 140 km 2065 Timo Mustonen KuoPys 4.04.13 + 26.05
224 Miehet 140 km 542 Ari-Pekka Joensuu Lapuan Virkiä 4.04.13 + 26.05
225 Miehet 140 km 1292 Kai Patjas Kouvolan Pyöräilijät 4.04.16 + 26.08
226 Miehet 140 km 1467 Timo Ristolainen Porvoo 4.04.40 + 26.32
227 Miehet 140 km 1694 Raimo Taavitsainen CCH/4 h 4.04.56 + 26.48
228 Miehet 140 km 239 Jens Dahlman Helsinki Triathlon 4.04.58 + 26.50
229 Miehet 140 km 128 Jarmo Ahonen Zeus 4.04.58 + 26.50
230 Miehet 140 km 1813 Vesa Uuspelto Vantaa 4.04.58 + 26.50
231 Miehet 140 km 179 Timo Arpiainen Vantaa 4.04.59 + 26.51
232 Miehet 140 km 192 Staffan Backman WÄRTSILÄ 4.05.07 + 26.59
232 Miehet 140 km 1641 Erling Sommerfeldt Helsinki 4.05.07 + 26.59
234 Miehet 140 km 1878 stig-erik vikars kraft cykel 4.05.07 + 26.59
235 Miehet 140 km 497 Timo Hämäläinen Riihimäki 4.05.09 + 27.01
236 Miehet 140 km 1349 Jani Pitkänen Helsingin palokunnan urheilijat 4.05.11 + 27.03
236 Miehet 140 km 563 Tero Jukola Avanade 4.05.11 + 27.03
238 Miehet 140 km 1985 Mika Yli-Alho Turku 4.05.11 + 27.03
239 Miehet 140 km 167 Raul Andresson KFK 4.05.12 + 27.04
240 Miehet 140 km 2088 Tom Miulus Hyvinkää 4.05.14 + 27.06
241 Miehet 140 km 255 Heikki Eklund WTC 4.05.15 + 27.07
242 Miehet 140 km 1099 Vesa-Petteri Mikkonen TuUL 4.05.16 + 27.08
243 Miehet 140 km 1988 Simo Schuvalow Ccct 4.05.16 + 27.08
244 Miehet 140 km 1147 Hannu Mäkilä Lieto 4.05.17 + 27.09
245 Miehet 140 km 1883 Juha Viljanen Royal Cycling Team - Lahti 4.05.17 + 27.09
246 Miehet 140 km 1364 Simon Presswood IK-32 4.05.18 + 27.10
247 Miehet 140 km 1272 Niko Palo Helsinki 4.05.19 + 27.11
248 Miehet 140 km 608 Tommi Kajasoja Maintpartner 4.05.19 + 27.11
249 Miehet 140 km 1797 Jani Turunen Helsinki 4.05.20 + 27.12
250 Miehet 140 km 907 Simone Lega Piikkiö 4.05.21 + 27.13
251 Miehet 140 km 2069 Timo Varjoniemi Ccct 4.05.22 + 27.14
252 Miehet 140 km 323 Tero Hakuli Kaupin Kanuunat 4.05.22 + 27.14
253 Miehet 140 km 1323 Matti Pesu Lappeenranta 4.05.23 + 27.15
254 Miehet 140 km 1713 matti tanttu cch 4.05.26 + 27.18
255 Miehet 140 km 1759 Aki Tolonen Espoo 4.05.26 + 27.18
256 Miehet 140 km 1388 Petteri Pyrrö Pyöräilyseura Kaupin Kanuunat 4.05.27 + 27.19
257 Miehet 140 km 1369 Asko Pulkkinen Helsinki 4.05.27 + 27.19
258 Miehet 140 km 1793 Jari Turpeinen GIRS ITÄ-HKI 4.05.28 + 27.20
259 Miehet 140 km 654 Pasi Kaskinen Helsinki 4.05.28 + 27.20
260 Miehet 140 km 754 Henri Kontkanen Savonlinna 4.05.31 + 27.23
261 Miehet 140 km 1117 Anssi Muikku RS Käyhkää 4.05.32 + 27.24
262 Miehet 140 km 1700 Timo Takamäki Kaupin Kanuunat 4.05.32 + 27.24
263 Miehet 140 km 1853 Tero Vatanen Tampere 4.05.34 + 27.26
264 Miehet 140 km 505 Valtteri Härkönen Ruokolahden Raju/Maantiepyöräilyjaosto 4.06.47 + 28.39
265 Miehet 140 km 262 Petri Elomaa Rautamalmi Peltonen 4.06.47 + 28.39
266 Miehet 140 km 1868 Tobias Victorzon Helsinki 4.08.13 + 30.05
267 Miehet 140 km 112 Seppo Aaltonen Itä-Helsingin Voima 4.08.19 + 30.11
268 Miehet 140 km 148 Hannu Ala-Kapee kaupin kanuunat 4.08.22 + 30.14
269 Miehet 140 km 685 Raimond Kesa Mikitamäe AMK 4.08.24 + 30.16
270 Miehet 140 km 1434 Timo Raudus Nurmijärvi 4.08.25 + 30.17
271 Miehet 140 km 1683 Kai Syrjälä Vantaa 4.08.27 + 30.19
272 Miehet 140 km 324 Marko Hakulinen Vantaa 4.08.28 + 30.20
273 Miehet 140 km 1789 Tapani Tuppurainen Helsinki 4.08.29 + 30.21
274 Miehet 140 km 129 Janne Ahonen Accenture 4.08.30 + 30.22
275 Miehet 140 km 547 Timo Jokelainen Heinola 4.08.30 + 30.22
276 Miehet 140 km 1733 Sami Tenhunen Helsinki 4.08.31 + 30.23
277 Miehet 140 km 279 Jürgen Feick Helsinki 4.08.32 + 30.24
278 Miehet 140 km 903 MARTTI LAURILA EMCE SOLUTION PARTNER OY 4.08.32 + 30.24
279 Miehet 140 km 441 Mikko Holmgren Espoo 4.08.33 + 30.25
280 Miehet 140 km 228 Martin Carlens Lidingö 4.08.34 + 30.26
281 Miehet 140 km 1736 Jere Teutari HelTri 4.08.34 + 30.26
282 Miehet 140 km 1243 Jari Oinas Espoo 4.08.35 + 30.27
283 Miehet 140 km 1842 Janne Vanttaja Merida bikes 4.08.36 + 30.28
284 Miehet 140 km 560 STEVEN JOYCE New Zealand 4.08.38 + 30.30
285 Miehet 140 km 1142 ANTTI MÄKELÄ TUUSULA 4.08.39 + 30.31
286 Miehet 140 km 103 Marko Aalik Mikitamäe Aironmään Klubi 4.08.40 + 30.32
286 Miehet 140 km 902 Vesa Launiainen Helsinki 4.08.40 + 30.32
288 Miehet 140 km 1553 Tomi Santala Pukkila 4.08.41 + 30.33
289 Miehet 140 km 2011 Esa Räikkönen Lahti 4.08.41 + 30.33
290 Miehet 140 km 1343 Pasi Pikkupeura Rovaniemi 4.08.42 + 30.34
291 Miehet 140 km 1863 Mika Venäläinen Helsinki 4.08.43 + 30.35
292 Miehet 140 km 885 Joni Lammi Helsinki 4.08.44 + 30.36
293 Miehet 140 km 1573 Peter Scott Stockholm 4.08.44 + 30.36
293 Miehet 140 km 974 Alfons Lindfors Hyvinkään Hiihtäjät 4.08.44 + 30.36
295 Miehet 140 km 223 Michael Brown Stockholm 4.08.44 + 30.36
296 Miehet 140 km 2004 Sergei Nevrov Pietari 4.08.45 + 30.37
297 Miehet 140 km 843 Antti Kähö Accenture 4.08.46 + 30.38
298 Miehet 140 km 325 Jukka Hakuni SKSHS 4.08.47 + 30.39
299 Miehet 140 km 680 Veikko Kenttä Vantaa 4.08.47 + 30.39
300 Miehet 140 km 1758 Jarmo Toivonen Helsinki 4.08.48 + 30.40
301 Miehet 140 km 1015 Jussi Lystimäki TriStadi 4.08.49 + 30.41
302 Miehet 140 km 2093 Tuukka Lingvist Club Ciclista El Huevo 4.08.49 + 30.41
303 Miehet 140 km 921 Jukka Lehtola Accenture 4.08.49 + 30.41
304 Miehet 140 km 1701 Jussi Takaneva Pyöräilyseura Kaupin Kanuunat 4.08.50 + 30.42
305 Miehet 140 km 1208 Sampsa Nukarinen Sporttikojootti.fi 4.08.51 + 30.43
306 Miehet 140 km 670 mikko kavonius vantaa 4.08.52 + 30.44
307 Miehet 140 km 1253 Jari Olli Jyväskylä 4.08.53 + 30.45
308 Miehet 140 km 558 Tero Joutsen Vuokatti 4.08.53 + 30.45
309 Miehet 140 km 1036 tapio Malkki varkaus 4.08.54 + 30.46
310 Miehet 140 km 1352 Jarkko Pohjola Hepo 4.08.54 + 30.46
311 Miehet 140 km 711 Gert Klaaser Spordipartner 4.08.54 + 30.46
312 Miehet 140 km 868 Ilari Laine Espoo 4.08.55 + 30.47
313 Miehet 140 km 1673 Antti Suvanto Imatran Urheilijat 4.08.56 + 30.48
314 Miehet 140 km 545 Richard Johansson Helsinki 4.08.56 + 30.48
314 Miehet 140 km 1960 Mika Övermark Team Örkki 4.08.56 + 30.48
316 Miehet 140 km 1022 Markus Lönnqvist Keravan Zeus 4.08.56 + 30.48
317 Miehet 140 km 319 Olli Hakala Nummela 4.08.56 + 30.48
318 Miehet 140 km 710 Mikko Kivistö Espoo 4.08.57 + 30.49
319 Miehet 140 km 1681 Santeri Syrjä Nummen Ponnistus 4.08.58 + 30.50
320 Miehet 140 km 610 Kimmo Kakkonen Hollola 4.08.58 + 30.50
321 Miehet 140 km 1098 Janne Mikkonen TuUL Harraste 4.08.59 + 30.51
322 Miehet 140 km 1327 John Pettersson Helsinki 4.09.00 + 30.52
323 Miehet 140 km 312 Ralph Haapsaari BikePlanet 4.09.00 + 30.52
324 Miehet 140 km 954 Markku Levanen Lahti 4.09.01 + 30.53
325 Miehet 140 km 1202 Christer Nordlund HePo 4.09.02 + 30.54
326 Miehet 140 km 1042 Timo Manninen Helsinki 4.09.02 + 30.54
327 Miehet 140 km 1667 Harri Susi Hepo 4.09.03 + 30.55
328 Miehet 140 km 740 Aarne Kokko Helsinki 4.09.04 + 30.56
329 Miehet 140 km 2102 Jussi Kero Viialan Vivi 4.09.05 + 30.57
330 Miehet 140 km 1423 Jaakko Rantala Securitas Oy / Julkinen Liikenne 4.09.06 + 30.58
331 Miehet 140 km 1588 Matti Sievänen Kaupin Kanuunat 4.09.06 + 30.58
332 Miehet 140 km 246 Mattias Ebeling Seinäjoki 4.09.07 + 30.59
333 Miehet 140 km 2014 Markku Pulkkinen Tuusula 4.09.07 + 30.59
334 Miehet 140 km 2030 Otto Selev Käpylä 4.09.08 + 31.00
335 Miehet 140 km 1088 Paavo Miettinen Helsinki 4.09.09 + 31.01
336 Miehet 140 km 982 Riku Lindqvist Vantaa 4.09.09 + 31.01
337 Miehet 140 km 1975 Petja Wagonen Vantaa 4.09.10 + 31.02
338 Miehet 140 km 1843 janne varala vaasa 4.09.11 + 31.03
339 Miehet 140 km 869 Esa Laine Helsinki 4.09.14 + 31.06
340 Miehet 140 km 1498 Ville Rönkkö Helsinki 4.09.15 + 31.07
341 Miehet 140 km 1750 Christian Tinell HePo 4.09.16 + 31.08
342 Miehet 140 km 1607 Juha Sinisalo Helsinki 4.09.17 + 31.09
343 Miehet 140 km 1723 Mikko Tauriainen Imatran urheilijat 4.09.29 + 31.21
344 Miehet 140 km 1930 Jan Welin Espoo 4.10.42 + 32.34
345 Miehet 140 km 820 Ruslan Kurjatkov St. Petersburg 4.11.02 + 32.54
346 Miehet 140 km 1306 Ari Pekola Vallentuna CK 4.11.52 + 33.44
347 Miehet 140 km 1149 Caius Mäkinen Capgemini cycling 4.12.27 + 34.19
348 Miehet 140 km 1069 Markus Mattsson Helsinki 4.12.31 + 34.23
349 Miehet 140 km 1003 Jussi Luokkakallio Lohja 4.12.46 + 34.38
350 Miehet 140 km 430 Mikko Hirn Royal Cycling Team 4.12.48 + 34.40
351 Miehet 140 km 2013 Henrik Vinberg Vantaa 4.12.52 + 34.44
352 Miehet 140 km 1882 Juha Viljanen Helsinki 4.12.53 + 34.45
353 Miehet 140 km 705 Tomi Kivenjuuri Pellossalon Nousu 4.12.54 + 34.46
354 Miehet 140 km 193 Jan Backman Mövenpick 4.14.04 + 35.56
355 Miehet 140 km 485 Jussi Hytönen Kerava 4.14.49 + 36.41
356 Miehet 140 km 504 Pasi Hänninen Espoo 4.14.51 + 36.43
357 Miehet 140 km 115 Kurt Aarnio Helsinki 4.14.51 + 36.43
358 Miehet 140 km 867 Pauli Laikola CycleCenterTeam 4.14.52 + 36.44
359 Miehet 140 km 1714 ville tanttu kerava 4.14.52 + 36.44
360 Miehet 140 km 1687 Jari Syvänen Koiviston Isku 4.14.52 + 36.44
361 Miehet 140 km 1139 Petri Mäkelä DNA Pinna 4.14.53 + 36.45
362 Miehet 140 km 2033 Ville Pursiainen Helsinki 4.14.56 + 36.48
363 Miehet 140 km 1609 Mikko Sinkko Helsinki 4.14.57 + 36.49
364 Miehet 140 km 993 Jyrki Lohva HePo 4.14.57 + 36.49
365 Miehet 140 km 1585 Evgenii Shver Veresk-Vub 4.14.58 + 36.50
366 Miehet 140 km 1598 Kai Sillanpää HePo 4.14.59 + 36.51
367 Miehet 140 km 438 Harri Holma Nokia marathon team 4.15.00 + 36.52
368 Miehet 140 km 633 Markus Karjalainen Helsinki 4.15.01 + 36.53
369 Miehet 140 km 383 Hannu Heinistö Korson Kengurut 4.15.04 + 36.56
370 Miehet 140 km 722 Kaj Koiranen Helsinki 4.15.04 + 36.56
371 Miehet 140 km 1594 Simo Sildén Ruokolahden Raju/Maantiepyöräilyjaosto 4.15.04 + 36.56
372 Miehet 140 km 113 Harri Aaltonen Itä-Helsingin Voima 4.15.09 + 37.01
373 Miehet 140 km 422 Mika Hietanen Espoo 4.15.09 + 37.01
374 Miehet 140 km 1686 Tuomas Syvänen Läskikymppi Freeride Team 4.15.10 + 37.02
375 Miehet 140 km 491 Risto Hägglund DNA Pinna 4.15.10 + 37.02
376 Miehet 140 km 243 Daniel Dobrin Helsinki 4.15.11 + 37.03
377 Miehet 140 km 948 Tero Leppänen Capgemini cycling 4.15.19 + 37.11
378 Miehet 140 km 884 Uki Lammi Nordea Markets Cycling 4.15.19 + 37.11
379 Miehet 140 km 900 Jaakko Laukka Rantasalmi 4.15.20 + 37.12
380 Miehet 140 km 402 Riku Helander Helsinki 4.15.21 + 37.13
381 Miehet 140 km 1828 Kimmo Valkonen Klaukkala 4.15.22 + 37.14
382 Miehet 140 km 643 Petri Karvinen Turku 4.15.23 + 37.15
383 Miehet 140 km 176 Eero Anttila Stanga 4.15.24 + 37.16
384 Miehet 140 km 1583 Michael Shamberger none 4.15.25 + 37.17
385 Miehet 140 km 931 Antti Lehvonen MTBCF 4.16.43 + 38.35
386 Miehet 140 km 2051 Kimmo Laaksonen Espoo 4.16.48 + 38.40
387 Miehet 140 km 1993 Hannu Pirinen Vantaa 4.17.23 + 39.15
388 Miehet 140 km 1939 Anders Wilkman Helsingfors 4.17.46 + 39.38
389 Miehet 140 km 1840 Esa Vanhala Helsinki 4.17.49 + 39.41
390 Miehet 140 km 118 Peter Achren Hålvik 4.17.54 + 39.46
391 Miehet 140 km 395 Marko Heiskanen MTB-Lohja 4.18.36 + 40.28
392 Miehet 140 km 2115 Joonas Lindahl Espoo 4.19.30 + 41.22
393 Miehet 140 km 1654 Lasse Streng Myrskylä 4.19.30 + 41.22
394 Miehet 140 km 1041 matti manninen Aura 4.19.31 + 41.23
395 Miehet 140 km 1526 Juho Salila Espoo 4.19.31 + 41.23
396 Miehet 140 km 1174 Miikka Nevalainen Helsinki 4.19.32 + 41.24
397 Miehet 140 km 1441 Mika Reponen ESPOO 4.19.32 + 41.24
398 Miehet 140 km 353 Antti Harkio GIR'S TEAM 4.19.33 + 41.25
399 Miehet 140 km 1141 Petteri Mäkelä RCT 4.19.33 + 41.25
400 Miehet 140 km 2021 Marko Virtanen Klaukkala 4.19.34 + 41.26
401 Miehet 140 km 462 Jukka Huhta Helsinki 4.19.34 + 41.26
402 Miehet 140 km 835 Janis Künnap Espoo 4.19.35 + 41.27
403 Miehet 140 km 672 Petri Keisu Espoo 4.19.36 + 41.28
404 Miehet 140 km 1640 Aleksandr Sokolov Fizkult 4.19.37 + 41.29
405 Miehet 140 km 1170 Ville Nenonen Helsinki 4.19.37 + 41.29
406 Miehet 140 km 1396 Olli Pääkkönen Helsinki 4.19.38 + 41.30
407 Miehet 140 km 1756 Mika Toivonen Helsinki 4.19.39 + 41.31
408 Miehet 140 km 1533 Harri Salminen Espoo 4.19.40 + 41.32
409 Miehet 140 km 169 Tomi Antila Helsinki 4.19.40 + 41.32
410 Miehet 140 km 1816 Aleks Vainikka Girs Team 4.19.40 + 41.32
411 Miehet 140 km 1493 Aleksi Räihä Helsinki 4.19.43 + 41.35
412 Miehet 140 km 1380 Taavi Puusepp Tallinn 4.19.45 + 41.37
413 Miehet 140 km 242 Dmitriy Dmitriev Baltic Star 4.19.45 + 41.37
414 Miehet 140 km 215 Niklas Björkman Talent Partners 4.19.47 + 41.39
415 Miehet 140 km 669 Niklas Kaustinen HePo 4.19.48 + 41.40
416 Miehet 140 km 378 Juha Heikkinen Helsinki Triathlon 4.19.49 + 41.41
417 Miehet 140 km 1708 Rami Talme RP5 Software 4.19.49 + 41.41
418 Miehet 140 km 1858 Ilari Vehviläinen KSX 4.19.53 + 41.45
419 Miehet 140 km 1637 Risto Soila HePo 4.19.53 + 41.45
420 Miehet 140 km 344 Totte Harinen Helsinki 4.19.53 + 41.45
421 Miehet 140 km 429 Eero Hippeläinen Puolimatkassa 4.19.54 + 41.46
422 Miehet 140 km 156 Aarno Alanko Helsinki 4.20.28 + 42.20
423 Miehet 140 km 1477 Kari Rouvinen Team Liquid 4.20.31 + 42.23
424 Miehet 140 km 810 Kornelius Kukkonen Kulosaari 4.22.03 + 43.55
425 Miehet 140 km 210 Micke Bergman Kirkkonummi 4.22.05 + 43.57
426 Miehet 140 km 925 Aleksi Lehtonen Nordea Markets Cycling 4.22.59 + 44.51
427 Miehet 140 km 1115 Pericles Moreira CCH 4.23.10 + 45.02
428 Miehet 140 km 714 Henrik Klinkmann Helsingfors 4.23.15 + 45.07
429 Miehet 140 km 400 Jussi Helamaa TEAM RUSTOVAURIO KUMPULA 4.23.15 + 45.07
430 Miehet 140 km 1081 Peter Mero Vantaa 4.23.17 + 45.09
431 Miehet 140 km 1228 Jani Nuutinen Helsinki 4.23.18 + 45.10
432 Miehet 140 km 880 Jukka Laitinen Capgemini cycling 4.23.18 + 45.10
433 Miehet 140 km 540 Jaakko Jernberg Helsinki 4.23.18 + 45.10
434 Miehet 140 km 1162 Tuomas Määttä MTBCF 4.23.19 + 45.11
434 Miehet 140 km 730 Jussi Koivisto Helsinki 4.23.19 + 45.11
436 Miehet 140 km 1903 Jukka Vuolle Tampereen pyöräpojat 4.23.22 + 45.14
437 Miehet 140 km 2018 Riku Sammalkorpi Tve 4.23.25 + 45.17
438 Miehet 140 km 409 Juhapekka Helo Prologi 4.23.26 + 45.18
439 Miehet 140 km 1092 Jaakko Mikkilä hy 4.23.29 + 45.21
440 Miehet 140 km 337 Igor Hamppu Helsinki 4.23.51 + 45.43
441 Miehet 140 km 301 Igor Grishin VeloPolytex 4.23.58 + 45.50
442 Miehet 140 km 1859 Atro Vehviläinen Vantaa 4.24.05 + 45.57
443 Miehet 140 km 1688 Mika Säisänen Vantaa 4.24.49 + 46.41
444 Miehet 140 km 474 Kimmo Hurri VANTAA 4.24.49 + 46.41
445 Miehet 140 km 732 Matias Koivu Helsinki 4.24.50 + 46.42
446 Miehet 140 km 2083 Mikko Lamminpää Niinisalo 4.24.51 + 46.43
447 Miehet 140 km 767 Rami Korhonen Kouvola 4.24.51 + 46.43
448 Miehet 140 km 1435 Mika Rauhala Helsinki 4.24.52 + 46.44
449 Miehet 140 km 349 Pekka Harju Helsinki 4.24.53 + 46.45
450 Miehet 140 km 333 Timo Halme Orimattila 4.24.53 + 46.45
451 Miehet 140 km 708 Kari Kiviniemi Espoo 4.24.54 + 46.46
452 Miehet 140 km 1046 Pertti Mantere KoPy 4.24.54 + 46.46
453 Miehet 140 km 826 Patrik Kuusinen Tawast Cycling Club 4.24.55 + 46.47
454 Miehet 140 km 981 Olli Lindqvist Vantaa 4.24.55 + 46.47
455 Miehet 140 km 930 Kimmo Lehtovirta Helsinki 4.24.56 + 46.48
456 Miehet 140 km 1722 Pekka Tauriainen Vantaa 4.24.57 + 46.49
457 Miehet 140 km 1905 Antti Vuorikoski Team Kampela 4.25.01 + 46.53
458 Miehet 140 km 1287 Vesa Parviainen Helsinki 4.25.03 + 46.55
459 Miehet 140 km 126 Markku Ahonala Hepo 4.25.03 + 46.55
460 Miehet 140 km 994 Teemu Loman Vaicycle 4.25.03 + 46.55
461 Miehet 140 km 590 Visa Järvinen Nokia MTB 4.25.03 + 46.55
462 Miehet 140 km 1469 Matti Ropponen Espoo 4.25.04 + 46.56
463 Miehet 140 km 1444 Michael Richnau MTBCF 4.25.05 + 46.57
464 Miehet 140 km 1182 Tommi Nieminen Espoo 4.25.07 + 46.59
465 Miehet 140 km 134 Matti Ahtosalo Tuusula 4.25.07 + 46.59
466 Miehet 140 km 802 Arto Krootila Helsinki 4.25.07 + 46.59
467 Miehet 140 km 719 Anssi Kohvakka Espoo 4.25.08 + 47.00
468 Miehet 140 km 1302 Petri Peijari Vantaa 4.25.09 + 47.01
469 Miehet 140 km 1305 Kimmo Pekkola Espoo 4.25.11 + 47.03
470 Miehet 140 km 1887 jorma vilkman sportman racing team 4.25.11 + 47.03
471 Miehet 140 km 1991 Jouni Lehtimäki Raisio 4.25.12 + 47.04
472 Miehet 140 km 162 Henry Allenius Hämeenlinna 4.25.12 + 47.04
473 Miehet 140 km 614 Panu Kallio Pakilan Veto 4.25.14 + 47.06
474 Miehet 140 km 1779 raimo tuokko MTB Järvenpää 4.25.15 + 47.07
475 Miehet 140 km 459 Tapani Hovinen Hepo 4.25.15 + 47.07
476 Miehet 140 km 1245 Jari Ojanen Espoo 4.25.16 + 47.08
477 Miehet 140 km 1347 Juhani Pitkänen FC Passe 4.25.17 + 47.09
478 Miehet 140 km 494 Juhana Häkkänen Vaicycle 4.25.17 + 47.09
479 Miehet 140 km 1790 Kari Turkia RCT - Lahti 4.25.18 + 47.10
480 Miehet 140 km 827 Ari Kuusisto Kirkkonummi 4.25.18 + 47.10
481 Miehet 140 km 1835 Kari Valtonen Espoo 4.25.18 + 47.10
482 Miehet 140 km 212 Niki Birling HELSINKI 4.25.19 + 47.11
483 Miehet 140 km 482 Tapio Huuskonen Tawast Cycling Club 4.25.20 + 47.12
484 Miehet 140 km 442 Ari Holmila Helsinki 4.25.21 + 47.13
485 Miehet 140 km 2034 Kimmo Kettunen Helsinki 4.25.22 + 47.14
486 Miehet 140 km 837 Juha Kytäjä Vantaa 4.25.22 + 47.14
487 Miehet 140 km 280 Lauri Ferrer Helsinki 4.25.23 + 47.15
488 Miehet 140 km 195 Leif Backman Helsingfors 4.25.23 + 47.15
489 Miehet 140 km 804 Hannu Kröger KK Länsi-Uusimaa 4.25.24 + 47.16
489 Miehet 140 km 1827 Henri Valkonen Espoo 4.25.24 + 47.16
491 Miehet 140 km 1311 petri peltola espoo 4.25.24 + 47.16
491 Miehet 140 km 1199 Lauri Nissinen Vantaa 4.25.24 + 47.16
493 Miehet 140 km 295 Anton Goebel Helsinki 4.25.24 + 47.16
493 Miehet 140 km 1121 Aki Murto Käpyteräs 4.25.24 + 47.16
495 Miehet 140 km 940 Ulf Lemström Filohuurut 4.25.26 + 47.18
496 Miehet 140 km 664 Tommi Kauppi Nordea Markets Cycling 4.25.27 + 47.19
497 Miehet 140 km 2059 Tommi Suutarinen Vantaa 4.25.28 + 47.20
498 Miehet 140 km 893 Ari Lappi Korson Kaiku 4.25.28 + 47.20
499 Miehet 140 km 304 Vladislav Gruzov Helsinki 4.25.33 + 47.25
500 Miehet 140 km 766 pasi korhonen kerimäki 4.25.34 + 47.26
501 Miehet 140 km 698 Janne Kilponen Espoo 4.25.35 + 47.27
502 Miehet 140 km 389 Martti Heinonen Team Liquid 4.25.35 + 47.27
503 Miehet 140 km 1685 tapio sytelä järvenpää 4.25.36 + 47.28
504 Miehet 140 km 2000 Aki Flink Helsinki 4.25.36 + 47.28
505 Miehet 140 km 233 David Cox Helsinki 4.25.37 + 47.29
506 Miehet 140 km 331 Hannu Hallikainen Helsinki 4.25.37 + 47.29
507 Miehet 140 km 727 Karri Koivisto Yleisradion Pyöräilykerho 4.25.37 + 47.29
508 Miehet 140 km 153 Mikko Alakurtti espoo 4.25.38 + 47.30
509 Miehet 140 km 249 Andrus Ehrberg Espoo 4.25.38 + 47.30
510 Miehet 140 km 1082 Tuomo Mertaniemi Oulu 4.25.38 + 47.30
511 Miehet 140 km 342 Heikki Hapuli Marjanpoimijat ry. 4.25.39 + 47.31
512 Miehet 140 km 2092 Pentti Heppu Helsinki 4.25.39 + 47.31
513 Miehet 140 km 1090 Jukka Miettinen Espoo 4.25.40 + 47.32
514 Miehet 140 km 1263 Mika Paavola Espoo 4.25.41 + 47.33
515 Miehet 140 km 1809 Henrik Uski Vantaa 4.25.41 + 47.33
516 Miehet 140 km 1679 Björn Svärd Metso Automation 4.25.42 + 47.34
517 Miehet 140 km 1194 Arto Nikkarinen Helsinki 4.25.43 + 47.35
518 Miehet 140 km 1580 Eero Seppälä Atletico Parosperä 4.25.44 + 47.36
519 Miehet 140 km 958 Markku Lievonen Lemminkäinen 4.25.44 + 47.36
520 Miehet 140 km 1401 antti pönni tre 4.25.45 + 47.37
521 Miehet 140 km 507 Joni Hätinen KoPy 4.25.45 + 47.37
522 Miehet 140 km 2099 Teemu Ollikainen Helsinki 4.25.45 + 47.37
523 Miehet 140 km 848 Pasi Kärkäs Espoo 4.25.45 + 47.37
524 Miehet 140 km 1969 Mauri Heino CycleCenter 4.25.48 + 47.40
524 Miehet 140 km 1165 Teppo Naakka Jyväskylä 4.25.48 + 47.40
526 Miehet 140 km 856 Ville Laakso Jyväskylä 4.25.48 + 47.40
527 Miehet 140 km 1439 Ilmari Repo Jyväskylä 4.25.49 + 47.41
528 Miehet 140 km 1625 Ari Sivula SPP-56 4.25.50 + 47.42
529 Miehet 140 km 1958 Jussi Örling Salo 4.25.50 + 47.42
530 Miehet 140 km 1057 Ville Marttila MTB Turku 4.25.51 + 47.43
531 Miehet 140 km 440 Tommi Holmgren Espoo 4.25.52 + 47.44
532 Miehet 140 km 533 Jouko Jalonen TuUL 4.25.53 + 47.45
533 Miehet 140 km 658 Esa Katila Sachtleben Pigments oy 4.25.54 + 47.46
534 Miehet 140 km 1771 Kari Tossavainen IBM Sportclub 4.25.55 + 47.47
535 Miehet 140 km 690 Tuomo Ketola Helsinki 4.25.56 + 47.48
535 Miehet 140 km 1778 Martti Tumanto Martinova 4.25.56 + 47.48
537 Miehet 140 km 689 Heimo Ketola Ristiina 4.25.56 + 47.48
538 Miehet 140 km 1795 Mikko Turunen Helsinki 4.25.57 + 47.49
539 Miehet 140 km 1052 Tuomas Martikainen Helsinki 4.25.58 + 47.50
540 Miehet 140 km 1232 Kimmo Nykänen Marjanpoimijat ry. 4.25.58 + 47.50
541 Miehet 140 km 648 Ari Karvonen Reckless race 4.26.00 + 47.52
542 Miehet 140 km 647 Harri Karvonen Reckless race 4.26.00 + 47.52
543 Miehet 140 km 364 Jukka Hautaviita FU-47 4.26.00 + 47.52
544 Miehet 140 km 309 Sauli Haahtela Helsinki 4.26.01 + 47.53
545 Miehet 140 km 124 Tuomas Aho HC-Kaivoksela 4.26.01 + 47.53
546 Miehet 140 km 882 Jukka Laitinen Itä-Helsingin Voima 4.26.02 + 47.54
547 Miehet 140 km 222 Valter Brotherus HePo 4.26.03 + 47.55
548 Miehet 140 km 1062 Timo Matilainen Espoo 4.26.04 + 47.56
549 Miehet 140 km 726 Harri Koivisto Espoo 4.26.04 + 47.56
550 Miehet 140 km 1111 Marcus Moltubak Helsinki 4.26.05 + 47.57
551 Miehet 140 km 456 Timo Hotti Lohja 4.26.06 + 47.58
552 Miehet 140 km 934 Pekka Leinonen Helsinki 4.26.07 + 47.59
553 Miehet 140 km 1676 Thomas Svartbäck Espoo 4.26.08 + 48.00
554 Miehet 140 km 1268 tommi pajuniemi meconet oy 4.26.08 + 48.00
555 Miehet 140 km 589 Kari Järvinen LOHJA 4.26.09 + 48.01
556 Miehet 140 km 1431 Simo Rastas Helsinki 4.26.10 + 48.02
557 Miehet 140 km 110 Petteri Aalto Tawast Cycling Club 4.26.13 + 48.05
557 Miehet 140 km 550 Juha-Matti Jokinen TCC 4.26.13 + 48.05
559 Miehet 140 km 2061 Pekka Heimonen Ronska 4.26.14 + 48.06
560 Miehet 140 km 1951 Tommi Ylönen Töölö 4.26.17 + 48.09
561 Miehet 140 km 674 Sami Kejonen Helsinki Triathlon 4.26.18 + 48.10
562 Miehet 140 km 1164 Heikki Mörsky Espoo 4.26.20 + 48.12
563 Miehet 140 km 535 Peik Jansson Wärtsilä 4.26.20 + 48.12
563 Miehet 140 km 1782 Tommi Tuomainen Helsinki 4.26.20 + 48.12
565 Miehet 140 km 1277 Jukka Partanen Espoo 4.26.21 + 48.13
566 Miehet 140 km 1897 Juha Virtanen Espoo 4.26.22 + 48.14
567 Miehet 140 km 305 Jari Gröhn HKI 4.26.23 + 48.15
568 Miehet 140 km 1428 Mike Rasenberg Espoo 4.26.24 + 48.16
569 Miehet 140 km 468 Antti Huittinen HePo 4.26.25 + 48.17
570 Miehet 140 km 864 Mike Laiho MTB Porvoo - Ikämiehet Metsässä 4.26.25 + 48.17
571 Miehet 140 km 1220 Heikki Nurminen Espoo 4.26.26 + 48.18
572 Miehet 140 km 284 Ville Forss KaartJr 4.26.26 + 48.18
573 Miehet 140 km 1671 Anssi Suutari Helsinki 4.26.28 + 48.20
574 Miehet 140 km 797 Marek Kotsin Eesti Posti Spordiklubi 4.26.36 + 48.28
575 Miehet 140 km 1901 Jouni Viskari Espoo 4.26.38 + 48.30
576 Miehet 140 km 877 Jarko Laine Paksut Pojat 4.26.40 + 48.32
577 Miehet 140 km 1265 Wisa Majamaa Nordea Markets Cycling 4.26.43 + 48.35
578 Miehet 140 km 1468 Lasse Romo IBM Sportclub 4.26.44 + 48.36
579 Miehet 140 km 764 Harri Koppelmaa Tallinna 4.26.45 + 48.37
580 Miehet 140 km 1760 Jari Tolppanen TriStadi 4.26.45 + 48.37
581 Miehet 140 km 584 Joni Järvimäki Vantaa 4.26.46 + 48.38
582 Miehet 140 km 1978 Seppo Sihvonen Espoo 4.26.56 + 48.48
583 Miehet 140 km 1808 Ville Uotila Vihti 4.26.57 + 48.49
584 Miehet 140 km 1320 Teemu PERÄJOKI Espoo 4.26.58 + 48.50
585 Miehet 140 km 1489 Kyösti Ryhänen Zeus 4.26.58 + 48.50
586 Miehet 140 km 285 Jerker Forsström MTB Porvoo - Ikämiehet Metsässä 4.27.00 + 48.52
587 Miehet 140 km 1693 Martin Söderström H T L 4.27.00 + 48.52
588 Miehet 140 km 1860 Mark Velthausz team Ruostovaurio 4.27.02 + 48.54
589 Miehet 140 km 1639 Hannu Soinvirta Rejlers 4.27.02 + 48.54
590 Miehet 140 km 1051 Samu Martikainen Appelsiini Finland Oy 4.27.03 + 48.55
591 Miehet 140 km 774 Esa Kortetjärvi Vantaa 4.27.03 + 48.55
592 Miehet 140 km 1247 Arto Ojanen TuUL 4.27.04 + 48.56
593 Miehet 140 km 1033 Hannu Malinen DNA Pinna 4.27.06 + 48.58
594 Miehet 140 km 926 Toomas Lehtonen Helsinki 4.27.06 + 48.58
595 Miehet 140 km 2067 Vesa Rautanen Salo 4.27.07 + 48.59
596 Miehet 140 km 150 Timo Ala-Risku RELEX 4.27.08 + 49.00
597 Miehet 140 km 1413 Jukka Railavo Suomen Pankin Urheiluseura 4.27.09 + 49.01
598 Miehet 140 km 1314 Antti Peltonen Joutsa 4.27.09 + 49.01
599 Miehet 140 km 1886 Anssi Vilkman Helsinki 4.27.10 + 49.02
600 Miehet 140 km 749 Denis Kolomitskiy FizKult 4.27.11 + 49.03
601 Miehet 140 km 472 Jarmo Huotari Helsinki 4.27.11 + 49.03
602 Miehet 140 km 1651 oscar Stenström Gir´s Team 4.27.13 + 49.05
603 Miehet 140 km 1846 Vesa Varjoranta Espoo 4.27.14 + 49.06
604 Miehet 140 km 742 Jarkko Kokko Helsinki 4.27.14 + 49.06
605 Miehet 140 km 252 Jouko Ekdahl Ylivieska 4.27.15 + 49.07
606 Miehet 140 km 1445 Riho Ridala Helsinki 4.27.19 + 49.11
607 Miehet 140 km 965 Niklas Lillqvist Helsinki 4.27.22 + 49.14
608 Miehet 140 km 1898 Marko Virtanen Helsinki 4.27.30 + 49.22
609 Miehet 140 km 1059 Petri Matero MTBCF 4.27.35 + 49.27
610 Miehet 140 km 906 Antti Lavonen Nurmijärvi 4.27.47 + 49.39
611 Miehet 140 km 1001 Christoffer Lunden Helsinki Triathlon 4.27.57 + 49.49
612 Miehet 140 km 1055 Sami Martiskainen Helsinki 4.27.58 + 49.50
613 Miehet 140 km 104 Jukka Aaltio Vantaa 4.28.01 + 49.53
614 Miehet 140 km 1131 Juha Mynttinen Arkkitehtein ja Insinöörein Velocipedi-Klubi 4.28.08 + 50.00
615 Miehet 140 km 1596 Jarmo Siljamo HP Peloton 4.28.09 + 50.01
616 Miehet 140 km 370 Michele Heikkilä HePo 4.28.20 + 50.12
617 Miehet 140 km 1522 ISMO SAHLSTEN KONECRANES 4.28.20 + 50.12
618 Miehet 140 km 1952 Jaakko Ypyä Espoo 4.28.21 + 50.13
619 Miehet 140 km 1606 Jukka Sinda DNA Pinna 4.28.21 + 50.13
620 Miehet 140 km 1805 Pekka Tölli Helsinki 4.28.24 + 50.16
621 Miehet 140 km 852 Lasse Laakkonen Team Joukkue 4.28.26 + 50.18
622 Miehet 140 km 278 Lauri Faloon Lappeenranta 4.28.28 + 50.20
623 Miehet 140 km 159 Tomi Alén PoRa 4.28.31 + 50.23
624 Miehet 140 km 1987 Tero Keskeviita Espoo 4.28.34 + 50.26
625 Miehet 140 km 320 Jussi Hakanen PPP-97 4.28.35 + 50.27
626 Miehet 140 km 1487 Kari Ruusunoksa Helsinki 4.28.38 + 50.30
627 Miehet 140 km 1344 Ilpo Pinola Movetec 4.28.40 + 50.32
628 Miehet 140 km 413 Timo Henttonen Korson kaiku 4.29.00 + 50.52
629 Miehet 140 km 1894 Niko Vironen TWD 4.29.09 + 51.01
630 Miehet 140 km 1436 Mikko Raunio Helsinki 4.29.15 + 51.07
631 Miehet 140 km 1950 Markus Ylärakkola Kerava 4.29.16 + 51.08
632 Miehet 140 km 1538 Frej Salminiitty Vantaa 4.29.17 + 51.09
633 Miehet 140 km 1995 Konsta Varonen kirkkonummi 4.29.18 + 51.10
634 Miehet 140 km 1807 Antti Unnaslahti Helsinki 4.29.19 + 51.11
635 Miehet 140 km 697 Pekka Kilpinen HPU 4.29.48 + 51.40
636 Miehet 140 km 1528 Timo Salmi Espoo 4.29.54 + 51.46
637 Miehet 140 km 729 Sami Koivisto Helsinki 4.29.57 + 51.49
638 Miehet 140 km 1612 Ahmada Siogope Espoo 4.30.06 + 51.58
639 Miehet 140 km 860 Jussi Laasonen Helsinki 4.30.09 + 52.01
640 Miehet 140 km 1478 Jani Ruohola Kirkkonummi 4.30.16 + 52.08
641 Miehet 140 km 1757 Kalle Toivonen Muurla 4.30.21 + 52.13
642 Miehet 140 km 1427 Markku Rantanen MTBCF 4.30.26 + 52.18
643 Miehet 140 km 975 Ari Lindgren Järvenpää 4.30.27 + 52.19
644 Miehet 140 km 2089 Mikko Merisaari Turku 4.30.29 + 52.21
645 Miehet 140 km 1962 Jussi Heikkinen VP 4.30.35 + 52.27
646 Miehet 140 km 1000 Miika Lumilampi Vantaan Kamppailukeskus 4.30.37 + 52.29
647 Miehet 140 km 1989 Eero Rinne Ccct 4.30.37 + 52.29
648 Miehet 140 km 1653 Andon Stoev Helsinki 4.30.38 + 52.30
649 Miehet 140 km 1630 Ari Sjöstedt Helsinki 4.30.39 + 52.31
650 Miehet 140 km 955 Jouni Levelä Hämeenlinna 4.30.41 + 52.33
651 Miehet 140 km 631 Kimmo Karhu Helsinki 4.30.44 + 52.36
652 Miehet 140 km 1550 Tom Jonas Sandell Helsinki 4.30.44 + 52.36
653 Miehet 140 km 149 Juho Ala-Peijari Stadi 4.30.48 + 52.40
654 Miehet 140 km 957 Reijo Lietoranta Nurmijärvi 4.30.49 + 52.41
655 Miehet 140 km 1725 Tauno Tedrema Espoo 4.31.27 + 53.19
656 Miehet 140 km 778 Antti Koskelo Itä-Helsingin Voima 4.31.32 + 53.24
657 Miehet 140 km 1670 Jaakko Suutari Kotka 4.31.34 + 53.26
658 Miehet 140 km 247 Tatu Edelmann Itä-Helsingin Voima 4.31.34 + 53.26
659 Miehet 140 km 269 Mart Ernesaks Nurmijärvi 4.31.35 + 53.27
660 Miehet 140 km 1865 Jarkko Vesikansa TV Reippaat 4.31.49 + 53.41
661 Miehet 140 km 502 Risto Hänninen Kerava 4.31.50 + 53.42
662 Miehet 140 km 721 Hannu Koimäki VP/32 4.31.53 + 53.45
662 Miehet 140 km 1461 Kimmo Rintamäki Marjanpoimijat ry 4.31.53 + 53.45
664 Miehet 140 km 1266 Kari Pajanne IK-32/32 4.31.54 + 53.46
665 Miehet 140 km 2070 Timo Alanen Laajalahdenluja 4.31.54 + 53.46
666 Miehet 140 km 1977 Lauri Löppönen Helsinki 4.31.54 + 53.46
667 Miehet 140 km 276 Mikko Fallenius Accenture Fun Cycling 4.31.55 + 53.47
668 Miehet 140 km 302 Tommi Grundström ESPOO 4.31.55 + 53.47
669 Miehet 140 km 1482 Seppo Ruostemaa Espoo 4.31.56 + 53.48
670 Miehet 140 km 1348 Heikki Pitkänen Helsinki 4.31.56 + 53.48
671 Miehet 140 km 1291 Ossi Pasanen Metropolia 4.31.56 + 53.48
672 Miehet 140 km 2053 Jan Lindström Helsinki 4.31.57 + 53.49
673 Miehet 140 km 1804 Ari Tölli KorsKa 4.32.00 + 53.52
674 Miehet 140 km 1068 Jaakko Mattila Sundsbergin Ilves 4.32.01 + 53.53
675 Miehet 140 km 667 Osmo Kauranen Pyhäsalmi 4.32.01 + 53.53
676 Miehet 140 km 1207 Mauro Nottegar Espoo 4.32.02 + 53.54
677 Miehet 140 km 1964 Sami Wahlman Kerava 4.32.02 + 53.54
678 Miehet 140 km 524 Vasiliy Izosin Spotrprofi Pertozavodsk 4.32.03 + 53.55
679 Miehet 140 km 671 Tomi Keinänen Vaicycle 4.32.04 + 53.56
680 Miehet 140 km 699 Janne Kinnunen Helsinki 4.32.04 + 53.56
681 Miehet 140 km 1944 Kristian Witting Helsinki 4.32.05 + 53.57
682 Miehet 140 km 523 Iiro Ivaska Vantaa 4.32.05 + 53.57
683 Miehet 140 km 1192 Toni Niittykoski Vähäkyrö 4.32.05 + 53.57
684 Miehet 140 km 1728 Tomi Teinilä Helsinki 4.32.06 + 53.58
685 Miehet 140 km 1484 Aaro Ruponen KunnasTek Oy 4.32.07 + 53.59
686 Miehet 140 km 1058 Mikko Maskuniitty Skinnarilan Torpedo 4.32.08 + 54.00
687 Miehet 140 km 1417 Harri Rajaniemi Kirkkonummi 4.32.08 + 54.00
688 Miehet 140 km 157 Juha Alanne HTU Stadi 4.32.09 + 54.01
689 Miehet 140 km 1834 Hannu Valo Vaicycle 4.32.10 + 54.02
690 Miehet 140 km 2063 Henri Toivainen Sipoo 4.32.10 + 54.02
691 Miehet 140 km 2015 Hannu Virtanen Hyvinkää 4.32.11 + 54.03
692 Miehet 140 km 1895 Tomi Virta Helsinki 4.32.12 + 54.04
693 Miehet 140 km 687 Tuomo Keskinen Helsinki 4.32.13 + 54.05
694 Miehet 140 km 858 Henri Laamanen Kirkkonummi 4.32.14 + 54.06
695 Miehet 140 km 849 Ville Kärpijoki Espoo 4.32.14 + 54.06
696 Miehet 140 km 380 Matti Heikkinen Helsinki 4.32.15 + 54.07
697 Miehet 140 km 360 Matti Hautakangas Espoo 4.32.15 + 54.07
698 Miehet 140 km 1072 Jaakko Mauranen KFUM 4.32.16 + 54.08
699 Miehet 140 km 927 Jarmo Lehtonen Nastola 4.32.20 + 54.12
700 Miehet 140 km 2109 Antti Väyrynen Tuusula 4.32.20 + 54.12
701 Miehet 140 km 1438 Tuomas Remsu Kirkkonummi 4.32.21 + 54.13
702 Miehet 140 km 731 rauno koivistoinen kuopio 4.32.22 + 54.14
703 Miehet 140 km 970 Patrik Lindell Helsinki 4.32.24 + 54.16
704 Miehet 140 km 1997 Max Nyman Helsinki 4.33.18 + 55.10
705 Miehet 140 km 1308 tero pelkonen tuusula 4.33.25 + 55.17
706 Miehet 140 km 1943 Timo Witikainen Hepo 4.33.26 + 55.18
706 Miehet 140 km 415 Jan-Eric Herlin Sony Gentlemen in Tights 4.33.26 + 55.18
706 Miehet 140 km 1226 Petri Nuutinen Pahat Sedät 4.33.26 + 55.18
709 Miehet 140 km 417 Jarmo Herranen HelTri 4.33.30 + 55.22
710 Miehet 140 km 1025 Oula Maijala Terveystalo 4.33.31 + 55.23
711 Miehet 140 km 1252 Ilkka Oksman Helsinki 4.33.40 + 55.32
712 Miehet 140 km 361 Joonas Hautala Helsinki 4.33.41 + 55.33
713 Miehet 140 km 959 Jarmo Liikavainio Vantaa 4.33.42 + 55.34
714 Miehet 140 km 2117 Juha Haarajärvi 4.33.46 + 55.38
715 Miehet 140 km 841 Petri Kähkönen Helsinki 4.33.48 + 55.40
716 Miehet 140 km 1159 Janne Mäntylä Espoo 4.33.48 + 55.40
717 Miehet 140 km 818 Jarkko Kuparinen Kouvola 4.33.49 + 55.41
718 Miehet 140 km 1264 Samuli Pahkala Vaicycle 4.33.50 + 55.42
719 Miehet 140 km 878 Timo Laitila Vantaa 4.33.50 + 55.42
720 Miehet 140 km 807 Tuomo Kuivamäki Sjk freeride 4.33.50 + 55.42
721 Miehet 140 km 916 Pekka Lehtinen Helsinki 4.33.52 + 55.44
722 Miehet 140 km 1299 Mikael Paulinow Turku 4.33.53 + 55.45
723 Miehet 140 km 138 Jani Ahvonen Pumppuveikot 4.34.01 + 55.53
724 Miehet 140 km 607 Markus Kairala Helsinki 4.34.02 + 55.54
725 Miehet 140 km 1472 Mikko Rossi helsinki 4.34.48 + 56.40
726 Miehet 140 km 821 Antti Kurkela suklaatukku.fi 4.34.59 + 56.51
727 Miehet 140 km 2027 Kari Kinnunen Pyhtää 4.35.02 + 56.54
728 Miehet 140 km 480 Marko Huttunen Helsinki 4.35.06 + 56.58
729 Miehet 140 km 2048 Pekka Lahti Road Runnres 2010 4.35.15 + 57.07
730 Miehet 140 km 691 seppo ketola Hausjärvi 4.35.15 + 57.07
731 Miehet 140 km 1753 Tero Toikka HePo 4.35.16 + 57.08
732 Miehet 140 km 117 Priit Aav Helsinki 4.35.16 + 57.08
733 Miehet 140 km 348 Reima Harju Espoo 4.35.18 + 57.10
734 Miehet 140 km 999 Juha Lumiaho Kuopio 4.35.18 + 57.10
735 Miehet 140 km 218 Henri Blomberg HELSINKI 4.35.20 + 57.12
736 Miehet 140 km 855 Jarmo Laakso Kirkkonummi 4.35.21 + 57.13
737 Miehet 140 km 1146 Jari Mäkikokko Tunturi-Hellberg Oy Ltd 4.35.22 + 57.14
738 Miehet 140 km 1949 Rami Ylimäki Tampere 4.35.23 + 57.15
739 Miehet 140 km 137 Niko Ahvonen koiton riento 4.35.25 + 57.17
740 Miehet 140 km 290 Patrik From Helsinki 4.35.25 + 57.17
741 Miehet 140 km 208 Sakari Bergen Espoo 4.35.27 + 57.19
742 Miehet 140 km 184 Niko Asposalo Lemminkäinen 4.35.32 + 57.24
743 Miehet 140 km 1810 Tuomo Utter Helsinki 4.35.33 + 57.25
744 Miehet 140 km 1829 Jussi Valkonen Jyväskylä 4.35.34 + 57.26
745 Miehet 140 km 1374 Sami Pursiainen Jyväskylä 4.35.34 + 57.26
746 Miehet 140 km 1458 Jukka Rintala Sachtleben Pigments Oy 4.35.35 + 57.27
747 Miehet 140 km 1890 Tuomo Vilska Cycle Club Helsinki 4.35.37 + 57.29
747 Miehet 140 km 1845 Ari Varis Päättymätön ketju 4.35.37 + 57.29
749 Miehet 140 km 553 Jussi Jortikka Mäntsälä 4.35.39 + 57.31
750 Miehet 140 km 1631 Jani Smolander Helsinki 4.35.39 + 57.31
751 Miehet 140 km 1735 Tommi Terävä Äänekoski 4.35.40 + 57.32
752 Miehet 140 km 750 Thomas Kolster Espoo 4.35.41 + 57.33
753 Miehet 140 km 1361 Peter Polovnikov Velopolitech 4.35.51 + 57.43
754 Miehet 140 km 1998 Petri Piironen Helsinki 4.35.51 + 57.43
755 Miehet 140 km 2114 Veikko Minkkinen 4.35.54 + 57.46
756 Miehet 140 km 1650 eero stenroth nivalanpyörärinki 4.36.23 + 58.15
757 Miehet 140 km 467 Robert Huisjen Helsinki 4.36.42 + 58.34
758 Miehet 140 km 1830 Hans Vallden Helsinki Triathlon 4.37.16 + 59.08
759 Miehet 140 km 1803 Janne Tähkäpää Espoo 4.37.17 + 59.09
760 Miehet 140 km 1451 Markus Rinkinen Espoo 4.37.32 + 59.24
761 Miehet 140 km 1513 Tuomo Saarinen Espoo 4.37.33 + 59.25
762 Miehet 140 km 1014 Antti Lylander Helsinki 4.37.33 + 59.25
763 Miehet 140 km 198 Berndt Barner-Rasmussen SKB Racing Lauttasaari 4.37.36 + 59.28
764 Miehet 140 km 815 Jan Kumlin Espoo 4.37.36 + 59.28
765 Miehet 140 km 684 Esko Keränen RCT Asikkala 4.37.48 + 59.40
766 Miehet 140 km 168 Raimo Anjala ESPOO 4.37.48 + 59.40
767 Miehet 140 km 873 sami laine Yle 4.37.49 + 59.41
768 Miehet 140 km 1546 Samuli Salovaara Bikepoli 4.37.51 + 59.43
769 Miehet 140 km 366 Jarkko Havukainen Vantaa 4.37.53 + 59.45
770 Miehet 140 km 375 Sami Heikkinen Helsinki 4.37.54 + 59.46
771 Miehet 140 km 1293 Heikki Patrakka Lahti 4.37.54 + 59.46
772 Miehet 140 km 510 Jari Iisakkala Porin Tarmo 4.37.55 + 59.47
773 Miehet 140 km 310 Viktor Haanperä Helsinki 4.37.56 + 59.48
774 Miehet 140 km 1178 Mika Niemi Espoo 4.37.56 + 59.48
775 Miehet 140 km 808 Mika Kujala Lahti 4.37.56 + 59.48
776 Miehet 140 km 297 Niklas Granberg Esbo 4.37.56 + 59.48
777 Miehet 140 km 1325 Hassinen Petri Järvenpää 4.38.00 + 59.52
778 Miehet 140 km 1906 Miikka Vuorikoski JHPK Ciclisti 4.38.00 + 59.52
779 Miehet 140 km 1772 Teemu Toura Kotka 4.38.01 + 59.53
780 Miehet 140 km 425 Timo Hiles Helsinki 4.38.03 + 59.55
781 Miehet 140 km 322 Juha Hakkarainen Espoo 4.38.04 + 59.56
782 Miehet 140 km 1026 Mikko Maijanen Turku 4.38.06 + 59.58
783 Miehet 140 km 1144 Petteri Mäki Deep East 4.38.09 + 1.00.01
784 Miehet 140 km 1748 Tommi Timoharju Helsinki 4.38.10 + 1.00.02
785 Miehet 140 km 1600 Jussi Sillanpää Kirkkonummi 4.38.18 + 1.00.10
786 Miehet 140 km 1342 Tuomo Piironen Nurmijärvi 4.38.22 + 1.00.14
787 Miehet 140 km 1050 Aho Marko Capgemini cycling 4.38.23 + 1.00.15
788 Miehet 140 km 294 Peter Gijzel Den Haag 4.38.23 + 1.00.15
789 Miehet 140 km 1512 Vesa Saarinen ESPOO 4.38.24 + 1.00.16
790 Miehet 140 km 559 Pertti Joutsenlinna VIHTI 4.38.26 + 1.00.18
791 Miehet 140 km 1884 Jussi Viljanen Ruosniemen Luupäät 4.38.27 + 1.00.19
792 Miehet 140 km 1652 Teemu Stewen Helsinki 4.38.29 + 1.00.21
793 Miehet 140 km 661 Beni Kauhanen Järvenpää 4.38.31 + 1.00.23
794 Miehet 140 km 511 Ilkka Iivonen Närpes Kraft Cykelförening 4.38.35 + 1.00.27
795 Miehet 140 km 923 Roope Lehtonen Nurmijärvi 4.38.35 + 1.00.27
796 Miehet 140 km 1130 Jussi Mynttinen Kuopion pyöräilyseura 4.38.36 + 1.00.28
797 Miehet 140 km 745 Guido Kolaschnik Vantaa 4.38.38 + 1.00.30
798 Miehet 140 km 1412 Markku Rahkamaa Helsinki 4.38.38 + 1.00.30
798 Miehet 140 km 1411 Kimmo Rahkamaa Espoo 4.38.38 + 1.00.30
800 Miehet 140 km 311 Seppo Haapalainen Espoo 4.38.39 + 1.00.31
801 Miehet 140 km 238 Mathias Dahlman ÅSSC Peloton 4.38.40 + 1.00.32
802 Miehet 140 km 2047 Axe Sorjonen Road Runnres 2010 4.38.42 + 1.00.34
803 Miehet 140 km 1915 Antti Värttö Kuopio 4.38.45 + 1.00.37
804 Miehet 140 km 773 Jarkko Korte Espoo 4.38.46 + 1.00.38
805 Miehet 140 km 895 Timo Laru Helsinki 4.38.48 + 1.00.40
806 Miehet 140 km 1568 Kari Savilampi Lohja 4.38.51 + 1.00.43
807 Miehet 140 km 1216 Antti Nurmi Espoo 4.38.54 + 1.00.46
808 Miehet 140 km 601 Arto Kaerala Littoinen 4.38.56 + 1.00.48
809 Miehet 140 km 501 Sampsa Hämäläinen Helsinki 4.38.57 + 1.00.49
810 Miehet 140 km 286 Teemu Forsten Helsinki 4.38.58 + 1.00.50
811 Miehet 140 km 892 jouko lappalainen gruppo Compatto 4.38.58 + 1.00.50
812 Miehet 140 km 455 Del Hossain Helsinki 4.39.01 + 1.00.53
813 Miehet 140 km 779 Samu Koski Espoo 4.39.02 + 1.00.54
814 Miehet 140 km 941 Kjell Lemström Team Leiden 4.39.06 + 1.00.58
815 Miehet 140 km 977 Tuomas Lindholm Järvenpää 4.39.15 + 1.01.07
816 Miehet 140 km 1646 Jussi Sparre Espoo 4.39.35 + 1.01.27
817 Miehet 140 km 1298 Harri Paulasaari Isokyrö 4.39.42 + 1.01.34
818 Miehet 140 km 207 Rikhard Berg Helsinki 4.40.08 + 1.02.00
819 Miehet 140 km 961 ossi liimatainen espoo 4.40.12 + 1.02.04
820 Miehet 140 km 2094 Kalle Ikonen Vantaa 4.40.55 + 1.02.47
821 Miehet 140 km 806 Tuomas Kuivamäki Korson Kaiku 4.41.10 + 1.03.02
822 Miehet 140 km 135 Tuomas Ahva Helsinki 4.41.24 + 1.03.16
823 Miehet 140 km 529 Pyry Jahkola Helsinki 4.41.24 + 1.03.16
824 Miehet 140 km 595 Juha Jääskinen Järvenpää 4.41.24 + 1.03.16
825 Miehet 140 km 1449 Simo Rinkinen Helsinki 4.41.25 + 1.03.17
826 Miehet 140 km 1627 Wilhelm Sjöberg Helsinki 4.41.26 + 1.03.18
827 Miehet 140 km 2042 Tomi Savolainen Etelä Helsingin Pulkka 4.41.26 + 1.03.18
828 Miehet 140 km 1241 Einari Näveri Espoo 4.41.27 + 1.03.19
829 Miehet 140 km 1125 Risto Mutikainen VTI Technologies Oy 4.41.27 + 1.03.19
830 Miehet 140 km 2039 Ville Haverinen IK-32 4.41.28 + 1.03.20
831 Miehet 140 km 657 Lauri Katara Paimio 4.41.28 + 1.03.20
832 Miehet 140 km 397 Klaus Heiskanen Espoo 4.41.29 + 1.03.21
833 Miehet 140 km 1151 Ilkka Mäkinen Espoo 4.41.31 + 1.03.23
834 Miehet 140 km 609 Jukka Kakkonen Helsinki 4.41.32 + 1.03.24
835 Miehet 140 km 1869 Teemu Vieruaho Helsinki 4.41.33 + 1.03.25
836 Miehet 140 km 748 Marko Kolehmainen Vihti 4.41.34 + 1.03.26
837 Miehet 140 km 368 Jukka Havusto Jämsä 4.41.37 + 1.03.29
838 Miehet 140 km 1922 iiro wahlberg kirkkonummi 4.41.38 + 1.03.30
838 Miehet 140 km 561 Otto Juhala Helsinki 4.41.38 + 1.03.30
840 Miehet 140 km 720 Ville Kohvakka Helsinki 4.41.41 + 1.03.33
841 Miehet 140 km 1595 Sami Silén Helsinki 4.41.42 + 1.03.34
842 Miehet 140 km 1872 Jukka-Pekka Vihmo PoSUA 4.41.43 + 1.03.35
843 Miehet 140 km 1614 Hannu Sipilä Helsinki Triathlon 4.41.44 + 1.03.36
844 Miehet 140 km 1422 Seppo Rantala rct lahti 4.41.44 + 1.03.36
845 Miehet 140 km 581 Kari Järveläinen M2M Platforms Oy 4.41.45 + 1.03.37
846 Miehet 140 km 850 Timo Köykkä Lappeenranta 4.41.46 + 1.03.38
847 Miehet 140 km 1737 David Thomas Helsinki 4.41.47 + 1.03.39
848 Miehet 140 km 935 Urpo Leinonen Rekolan Raikas Ry 4.41.48 + 1.03.40
849 Miehet 140 km 1519 Kalle Sahari Helsinki 4.41.49 + 1.03.41
850 Miehet 140 km 824 Ville Kuusela Espoo 4.41.49 + 1.03.41
851 Miehet 140 km 1420 Antti Rannos Lahti 4.41.50 + 1.03.42
852 Miehet 140 km 626 Petri Kangassalo Espoo 4.41.51 + 1.03.43
853 Miehet 140 km 1570 Kari Savolainen Kotka 4.41.54 + 1.03.46
854 Miehet 140 km 891 Matti Lamponen HEPO 4.41.54 + 1.03.46
855 Miehet 140 km 411 Tenho Hentilä E.ON Kainuu Oy 4.41.55 + 1.03.47
856 Miehet 140 km 2068 Ville Ahola Helsinki 4.41.56 + 1.03.48
857 Miehet 140 km 1992 Aarni Iho Espoo 4.41.58 + 1.03.50
858 Miehet 140 km 879 Pekka Laitinen Helsinki 4.41.58 + 1.03.50
859 Miehet 140 km 790 Veli-Matti Kosonen Kotka 4.41.59 + 1.03.51
860 Miehet 140 km 1824 Juha Vakkila Helsinki 4.42.02 + 1.03.54
861 Miehet 140 km 646 Kari Karvonen Capgemini cycling 4.42.04 + 1.03.56
862 Miehet 140 km 554 Seppo Jortikka Sulkava 4.42.05 + 1.03.57
863 Miehet 140 km 1665 Olli Surokivi Helsinki 4.42.07 + 1.03.59
864 Miehet 140 km 1902 Klaus von Wendt Turku 4.42.08 + 1.04.00
865 Miehet 140 km 518 Aivo Int Helsinki 4.42.09 + 1.04.01
866 Miehet 140 km 428 Sami Hiltunen Suomenlinnan Panimo 4.42.17 + 1.04.09
867 Miehet 140 km 761 Jouni Koponen Helsingin Räjähtävät Reidet 4.42.17 + 1.04.09
868 Miehet 140 km 920 Antti Lehto Helsingin Räjähtävät Reidet 4.42.17 + 1.04.09
869 Miehet 140 km 270 Jukka Eskelinen VTI Technologies Oy 4.42.18 + 1.04.10
870 Miehet 140 km 525 Simo Jaakkola Hausjärvi 4.42.22 + 1.04.14
871 Miehet 140 km 1337 Petri Piirala Vihti 4.42.23 + 1.04.15
872 Miehet 140 km 321 Väinö Hakkarainen VTI Technologies Oy 4.42.24 + 1.04.16
873 Miehet 140 km 1621 Rami Sirkiä HelTri 4.42.24 + 1.04.16
874 Miehet 140 km 1075 Roy Melander HePo 4.42.25 + 1.04.17
875 Miehet 140 km 1712 Saku Tanayama Helsinki 4.42.26 + 1.04.18
876 Miehet 140 km 225 Patrik Bäck Espoo 4.42.27 + 1.04.19
877 Miehet 140 km 1307 Simo Pelanteri Helsinki 4.42.29 + 1.04.21
878 Miehet 140 km 1565 Kari Saukkonen Helsinki 4.42.31 + 1.04.23
879 Miehet 140 km 1796 Markus Turunen Yleisradion Pyöräilykerho 4.42.41 + 1.04.33
880 Miehet 140 km 2087 Juri Savitski Spordipartuer 4.43.30 + 1.05.22
881 Miehet 140 km 1004 markku luokkala vantaa 4.43.54 + 1.05.46
882 Miehet 140 km 1970 Ville Vuori Helsinki 4.44.08 + 1.06.00
883 Miehet 140 km 998 Kimmo Lukkari Kajaani 4.44.09 + 1.06.01
884 Miehet 140 km 517 Juuso Innanen Helsinki 4.44.13 + 1.06.05
885 Miehet 140 km 651 Esa Karvonen Espoo 4.44.13 + 1.06.05
886 Miehet 140 km 1814 Juha Vahtola Kerava 4.44.18 + 1.06.10
887 Miehet 140 km 317 Mikko Hakala HePo 4.44.18 + 1.06.10
888 Miehet 140 km 1235 Jarkko Nyman Helsinki 4.44.21 + 1.06.13
889 Miehet 140 km 458 Petri Hovi Lappeenranta 4.44.32 + 1.06.24
890 Miehet 140 km 1899 Mika Virtanen Helsinki 4.44.55 + 1.06.47
891 Miehet 140 km 2001 Tapio Kuusisto Vantaa 4.44.56 + 1.06.48
892 Miehet 140 km 777 Jani Koskela Helsinki 4.44.58 + 1.06.50
893 Miehet 140 km 566 Manne Juntunen Vantaa 4.45.00 + 1.06.52
894 Miehet 140 km 1034 Henrik Maliniemi Helsinki 4.45.02 + 1.06.54
895 Miehet 140 km 329 Simo Halkosaari Fabricando Fit Faber 4.45.08 + 1.07.00
896 Miehet 140 km 724 Matti Koistinen Urheiluvamma 4.45.11 + 1.07.03
897 Miehet 140 km 1633 Ville Sohn Helsinki 4.45.15 + 1.07.07
898 Miehet 140 km 1336 Tommi Piirainen VTI Technologies Oy 4.45.32 + 1.07.24
899 Miehet 140 km 679 jorma kemppinen helsinki 4.45.34 + 1.07.26
900 Miehet 140 km 769 Mauri Korkeala Helsinki 4.45.35 + 1.07.27
901 Miehet 140 km 842 Pekka Kähkönen SRV 4.45.36 + 1.07.28
902 Miehet 140 km 1123 Toomas Mustakari Espoo 4.45.36 + 1.07.28
903 Miehet 140 km 624 Mika Kangas Helsinki 4.45.37 + 1.07.29
904 Miehet 140 km 760 Juho Kontuniemi Espoo 4.45.37 + 1.07.29
905 Miehet 140 km 2008 Pasi Kilponen Helsinki 4.45.38 + 1.07.30
906 Miehet 140 km 611 Markus Kalela Talent partners 4.45.42 + 1.07.34
907 Miehet 140 km 336 Janne Hamari Tawast Cycling Club 4.45.43 + 1.07.35
908 Miehet 140 km 1823 Mikko Vaittinen Espoo 4.45.44 + 1.07.36
909 Miehet 140 km 522 Juha Itkonen Espoo 4.45.44 + 1.07.36
910 Miehet 140 km 1463 Juha Rissanen Espoo 4.45.45 + 1.07.37
911 Miehet 140 km 1755 Markku Toivari Paimio 4.45.46 + 1.07.38
912 Miehet 140 km 1892 Tuomas Virmala Hyvinkää 4.45.50 + 1.07.42
913 Miehet 140 km 997 Teemu Lukkari Activeark 4.45.51 + 1.07.43
914 Miehet 140 km 1005 Sami Luoma Porvoo 4.45.51 + 1.07.43
915 Miehet 140 km 1304 Ville Pekkinen Helsinki 4.45.52 + 1.07.44
916 Miehet 140 km 816 Aleksi Kuokka Virolahti 4.45.53 + 1.07.45
917 Miehet 140 km 1919 Joni Väänänen Espoo 4.45.55 + 1.07.47
918 Miehet 140 km 356 Janne Hassi Fujitsu Services Oy 4.45.55 + 1.07.47
919 Miehet 140 km 1718 Jan-Juhani Tarsala Yleisradion Pyöräilykerho 4.45.56 + 1.07.48
920 Miehet 140 km 1354 Valtteri Pohjola Järvenpää 4.45.57 + 1.07.49
921 Miehet 140 km 1244 Jorma Ojala Hämeenlinna 4.45.57 + 1.07.49
922 Miehet 140 km 2082 Tuomas Liikala Kihniö 4.45.57 + 1.07.49
923 Miehet 140 km 627 Eero Kantele Vantaa 4.45.58 + 1.07.50
924 Miehet 140 km 130 Aki Ahonen Vantaa 4.45.59 + 1.07.51
925 Miehet 140 km 1368 Juha Pulkkinen Yleisradion Pyöräilykerho 4.45.59 + 1.07.51
926 Miehet 140 km 230 Oula Cederqvist helsinki 4.46.00 + 1.07.52
927 Miehet 140 km 1019 Veijo Länsikunnas HyPy 4.46.01 + 1.07.53
928 Miehet 140 km 1007 Olli Luoto Iggesunds IK 4.46.12 + 1.08.04
929 Miehet 140 km 488 Joni Hyvärinen Vantaa 4.46.17 + 1.08.09
930 Miehet 140 km 1239 Martti Näsäkkälä Helsinki triathlon 4.46.42 + 1.08.34
931 Miehet 140 km 499 Mika Hämäläinen HELSINKI 4.47.05 + 1.08.57
932 Miehet 140 km 1474 Antti Rotko Helsinki 4.47.06 + 1.08.58
933 Miehet 140 km 205 Markus Bengtsson Vantaa 4.47.07 + 1.08.59
934 Miehet 140 km 341 Bertil Hansson TUS 4.47.08 + 1.09.00
935 Miehet 140 km 758 miikka konttinen helsinki 4.47.36 + 1.09.28
936 Miehet 140 km 1927 Markus Wallin VTI Technologies Oy 4.47.38 + 1.09.30
937 Miehet 140 km 800 Timo Kovanen Triathlon Stadi 4.47.41 + 1.09.33
938 Miehet 140 km 476 Paavo Hurskainen Helsinki 4.47.42 + 1.09.34
939 Miehet 140 km 188 Vesa Autio Quattro Racing 4.48.05 + 1.09.57
940 Miehet 140 km 1485 Esa Rusanen Cycle Club Happoreisi 4.48.06 + 1.09.58
941 Miehet 140 km 1024 Roland Magnusson Team Lynx 4.48.09 + 1.10.01
942 Miehet 140 km 1702 Ari Talja HePo/30 4.48.30 + 1.10.22
943 Miehet 140 km 1085 Timo Metsälä Prologi/30 4.48.31 + 1.10.23
944 Miehet 140 km 288 Sven Freiberg Haabneeme 4.48.31 + 1.10.23
945 Miehet 140 km 783 Jani Koskinen Nurmijärvi 4.48.31 + 1.10.23
946 Miehet 140 km 365 Pekka Haverinen Helsinki 4.48.32 + 1.10.24
947 Miehet 140 km 186 Tero Aura Helsinki 4.48.33 + 1.10.25
948 Miehet 140 km 1389 Jorma Pyykkö Helsinki 4.48.34 + 1.10.26
949 Miehet 140 km 1832 Antti Vallittu Helsinki 4.48.34 + 1.10.26
950 Miehet 140 km 1935 Tony Wickholm Helsinki 4.48.34 + 1.10.26
951 Miehet 140 km 762 Pekka Koponen Espoo 4.48.35 + 1.10.27
952 Miehet 140 km 1731 TUOMO TELAMA KLAUKKALA 4.48.35 + 1.10.27
953 Miehet 140 km 1581 Mikko Setälä Pori 4.48.36 + 1.10.28
954 Miehet 140 km 866 Kari Laihonen Espoo 4.48.37 + 1.10.29
955 Miehet 140 km 1048 Raimo Marjatsalo Veikkola 4.48.37 + 1.10.29
956 Miehet 140 km 549 sampo jokimäki vantaa 4.48.38 + 1.10.30
957 Miehet 140 km 1923 Mikael Wahlström Helsinki 4.48.39 + 1.10.31
958 Miehet 140 km 1605 Pekka Simonen Rajamäki 4.48.40 + 1.10.32
959 Miehet 140 km 2052 Jyrki Järvi Helsinki 4.48.43 + 1.10.35
960 Miehet 140 km 293 Rami Gagneur Porvoo 4.48.43 + 1.10.35
961 Miehet 140 km 1395 Timo Pärnänen Capgemini cycling 4.48.44 + 1.10.36
962 Miehet 140 km 537 Timo Jarhos CSolutor 4.48.45 + 1.10.37
963 Miehet 140 km 593 Mika Jääskeläinen Vaicycle 4.48.46 + 1.10.38
964 Miehet 140 km 1776 Jarmo Tuhkanen Janakkala 4.48.48 + 1.10.40
965 Miehet 140 km 1629 Janne Sjöblom Lahela 4.48.48 + 1.10.40
966 Miehet 140 km 1334 Kustaa Piha Helsinki 4.48.49 + 1.10.41
967 Miehet 140 km 1158 raine mänttäri kouvola 4.48.50 + 1.10.42
968 Miehet 140 km 308 Tage Gustavsson Helsinki 4.48.53 + 1.10.45
969 Miehet 140 km 1214 Aki Nurmela Klamilan Pyöräilyveikot 4.48.54 + 1.10.46
970 Miehet 140 km 1761 jari tolvanen röykkä 4.48.54 + 1.10.46
971 Miehet 140 km 1560 Hannu Sariola Prologi 4.48.55 + 1.10.47
972 Miehet 140 km 1038 Jouni Malmivaara Vantaa 4.48.55 + 1.10.47
973 Miehet 140 km 277 Erik Fallenius Tekla biking club 4.48.56 + 1.10.48
974 Miehet 140 km 531 Lauri Jalli Kirkkonummi 4.48.57 + 1.10.49
975 Miehet 140 km 1734 Vladimir Tereshin St. Petersburg 4.48.58 + 1.10.50
976 Miehet 140 km 1692 Anders Söderholm Helsinki 4.49.00 + 1.10.52
977 Miehet 140 km 1278 Jouni Partanen Kouvola 4.49.03 + 1.10.55
978 Miehet 140 km 373 Esa Heikkilä Rusko 4.49.05 + 1.10.57
979 Miehet 140 km 1362 Kari Porthan Nurmijärvi 4.49.15 + 1.11.07
980 Miehet 140 km 615 Tommi Kalliosaari Lappeenranta 4.49.20 + 1.11.12
981 Miehet 140 km 382 Petri Heininen Crescom Oy 4.49.58 + 1.11.50
982 Miehet 140 km 1874 Mikko Viitala Helsinki 4.49.59 + 1.11.51
983 Miehet 140 km 662 Joakim Kauhanen Järvenpää 4.49.59 + 1.11.51
984 Miehet 140 km 203 Hannu Belitz Helsinki 4.50.00 + 1.11.52
985 Miehet 140 km 1994 Sampsa Varonen kirkkonummi 4.50.42 + 1.12.34
986 Miehet 140 km 1508 Sami Saarenpää Takaratas polkutiimi 4.50.54 + 1.12.46
987 Miehet 140 km 988 Kimmo Linna Helsinki 4.51.14 + 1.13.06
988 Miehet 140 km 765 Seppo Kopsa Nurmijärvi 4.51.50 + 1.13.42
989 Miehet 140 km 1119 Mika Multala Vihti 4.51.52 + 1.13.44
990 Miehet 140 km 1237 Erkki Näppä Lohja 4.51.54 + 1.13.46
991 Miehet 140 km 1704 Kaj Tallbacka Helsinki 4.51.54 + 1.13.46
992 Miehet 140 km 675 Ali Kela Nesteen Soutajat 4.51.55 + 1.13.47
993 Miehet 140 km 1786 Kaarle Tuominen Espoo 4.52.24 + 1.14.16
994 Miehet 140 km 914 Petri Lehtinen X-Tri Lahti 4.52.34 + 1.14.26
995 Miehet 140 km 734 Kimmo Koivula Helsinki 4.52.35 + 1.14.27
996 Miehet 140 km 1398 Mikko Pöllä Helsinki 4.52.36 + 1.14.28
997 Miehet 140 km 161 Juha Alhokoski Hepo 4.52.36 + 1.14.28
998 Miehet 140 km 1184 Kasper Nieminen Uusimaa 4.52.38 + 1.14.30
999 Miehet 140 km 1955 Sergey Zakharov Moskova 4.52.39 + 1.14.31
1000 Miehet 140 km 379 Mikael Heikkinen OULU 4.52.57 + 1.14.49
1001 Miehet 140 km 1740 Teemu Tiihonen Helsinki 4.53.05 + 1.14.57
1002 Miehet 140 km 330 Markus Hallberg Helsinki 4.53.06 + 1.14.58
1003 Miehet 140 km 495 Markku Hälikkä Espoon Luolakarhut 4.53.07 + 1.14.59
1004 Miehet 140 km 964 Jyrki Lilleberg Helsinki 4.53.08 + 1.15.00
1005 Miehet 140 km 951 Jouko Leskelä Helsinki 4.53.10 + 1.15.02
1006 Miehet 140 km 244 Pauli Dromberg Kirkkonummi 4.53.10 + 1.15.02
1007 Miehet 140 km 1839 Janne Vanhala TRAINING FIRST - TRIATHLON 4.53.11 + 1.15.03
1008 Miehet 140 km 1932 Henrik Westerholm Helsinki 4.53.12 + 1.15.04
1009 Miehet 140 km 876 Jussi Laine Sachtleben Pigments Oy 4.53.13 + 1.15.05
1010 Miehet 140 km 1711 Timo Tammisto Helsinki Triathlon 4.53.14 + 1.15.06
1011 Miehet 140 km 1063 Sami Matinaho Espoo 4.53.15 + 1.15.07
1012 Miehet 140 km 158 Jens Alderin Helsinki Athletic Club 4.53.16 + 1.15.08
1013 Miehet 140 km 202 Pekka Belitz Hepo 4.53.17 + 1.15.09
1014 Miehet 140 km 272 Elukka Eskelinen Helsingin Pyöräilijät 4.53.19 + 1.15.11
1015 Miehet 140 km 2022 Juho Maaranen Järvenpää 4.53.23 + 1.15.15
1016 Miehet 140 km 1603 Kari-Kyösti Silvennoinen Spove 4.53.26 + 1.15.18
1017 Miehet 140 km 197 Martin Baltscheffsky grankulla 4.53.27 + 1.15.19
1018 Miehet 140 km 1525 Hannu Sainio Espoon Hiihtoseura 4.53.29 + 1.15.21
1019 Miehet 140 km 404 Risto Helkiö Espoo 4.53.30 + 1.15.22
1020 Miehet 140 km 592 Esko Jääskeläinen VANTAA 4.53.32 + 1.15.24
1021 Miehet 140 km 1794 Sampo Turpeinen Helsinki 4.53.35 + 1.15.27
1022 Miehet 140 km 274 Michael Evans Leeds 4.53.37 + 1.15.29
1023 Miehet 140 km 1936 Jakob Widström Esbo 4.53.38 + 1.15.30
1024 Miehet 140 km 1443 Wallace Reynolds Espoo 4.53.42 + 1.15.34
1025 Miehet 140 km 786 Mikko Koskinen Helsinki 4.53.42 + 1.15.34
1026 Miehet 140 km 213 Johan Björkenheim Isokyrö 4.53.52 + 1.15.44
1027 Miehet 140 km 143 Matti Airaksinen Käpylän vauhti 4.54.16 + 1.16.08
1028 Miehet 140 km 1889 Janne Vilmunen Hämeenlinna 4.54.24 + 1.16.16
1029 Miehet 140 km 1331 pasi pietikäinen helsinki 4.54.26 + 1.16.18
1030 Miehet 140 km 985 ossi lindroth vihti 4.54.36 + 1.16.28
1031 Miehet 140 km 613 Joni Kallinki tampere 4.54.40 + 1.16.32
1032 Miehet 140 km 346 Matias Harju HePo 4.54.49 + 1.16.41
1033 Miehet 140 km 707 Ville Kivinen Lahti 4.55.04 + 1.16.56
1033 Miehet 140 km 471 Reima Huotari Hki 4.55.04 + 1.16.56
1035 Miehet 140 km 1620 Teemu Sirainen Helsinki 4.55.04 + 1.16.56
1036 Miehet 140 km 1230 Jan Nyholm Helsinki 4.55.05 + 1.16.57
1037 Miehet 140 km 332 Janne Hallikainen HePo 4.55.05 + 1.16.57
1038 Miehet 140 km 1831 Mauno Valli Fabricando Fit Faber 4.55.05 + 1.16.57
1039 Miehet 140 km 586 Matti Järvinen Helsinki 4.55.06 + 1.16.58
1040 Miehet 140 km 939 Christoffer Leka Porvoo 4.55.07 + 1.16.59
1041 Miehet 140 km 1486 Marko Ruuskanen H:ki 4.55.08 + 1.17.00
1042 Miehet 140 km 175 Jyrki Anttila Helsinki 4.55.09 + 1.17.01
1043 Miehet 140 km 1456 Jooel Rinne Team Liquid 4.55.10 + 1.17.02
1044 Miehet 140 km 1236 Heikki Nystedt Helsinki 4.55.11 + 1.17.03
1045 Miehet 140 km 1234 Kristian Nyman Helsingfors 4.55.13 + 1.17.05
1046 Miehet 140 km 231 Yann Clottes Helsinki 4.55.14 + 1.17.06
1047 Miehet 140 km 1656 Ville Strömmer Helsinki 4.55.14 + 1.17.06
1048 Miehet 140 km 859 Kristjan Laansalu Helsinki 4.55.15 + 1.17.07
1049 Miehet 140 km 2054 Risto Viitanen Valkeakoski 4.55.16 + 1.17.08
1050 Miehet 140 km 1464 Reijo Ristell Jokivarren Jopoilijat 4.55.17 + 1.17.09
1051 Miehet 140 km 572 Timo Juuri Nurmijärvi 4.55.18 + 1.17.10
1052 Miehet 140 km 1341 Vesa Piironen Nurmijärvi 4.55.19 + 1.17.11
1053 Miehet 140 km 1080 Melvin Merimäe TAMPERE 4.55.20 + 1.17.12
1054 Miehet 140 km 1104 Mikko Minkkinen RELEX 4.55.21 + 1.17.13
1055 Miehet 140 km 1914 Hannu Välimäki Vantaa 4.55.22 + 1.17.14
1056 Miehet 140 km 1455 Juha Rinne Team Liquid 4.55.24 + 1.17.16
1057 Miehet 140 km 1817 Juha Vainio Espoo 4.55.25 + 1.17.17
1058 Miehet 140 km 1188 Kari Nieminen Riihimäki 4.55.26 + 1.17.18
1059 Miehet 140 km 962 Tom Liljendal PORVOO 4.55.27 + 1.17.19
1060 Miehet 140 km 737 Jani Koivuniemi Hamina 4.55.27 + 1.17.19
1061 Miehet 140 km 1699 Jari Takala Sachtleben Pigments OY 4.55.29 + 1.17.21
1062 Miehet 140 km 1966 Kimmo Karlsson Koivuhaka 4.55.31 + 1.17.23
1063 Miehet 140 km 1408 Mikko Raatikainen Skinnarilan Vapaavaltion maajoukkuekarkurit 4.55.32 + 1.17.24
1064 Miehet 140 km 580 Leo Järstä Helsinki 4.55.32 + 1.17.24
1065 Miehet 140 km 1967 Kai Karlsson Espoo 4.55.32 + 1.17.24
1066 Miehet 140 km 1259 Pasi Orrensalo espoo 4.55.33 + 1.17.25
1067 Miehet 140 km 403 Lassi Helin Helsinki 4.55.34 + 1.17.26
1068 Miehet 140 km 1819 Petri Vainio NuSaSu, Espoo 4.55.34 + 1.17.26
1069 Miehet 140 km 798 Antti Kovalainen Espoo 4.55.36 + 1.17.28
1070 Miehet 140 km 526 Otto Jaakonsaari Sipoo 4.55.40 + 1.17.32
1071 Miehet 140 km 452 Tuomas Hooli Pakilan Veto 4.55.41 + 1.17.33
1072 Miehet 140 km 718 Panu Kobylin HELSINKI 4.55.44 + 1.17.36
1073 Miehet 140 km 728 Eero Koivisto Helsinki 4.55.44 + 1.17.36
1074 Miehet 140 km 232 Veli Colliander Helsinki 4.55.44 + 1.17.36
1075 Miehet 140 km 1491 Juha Ryynänen Espoo 4.55.45 + 1.17.37
1076 Miehet 140 km 768 Jarmo Korhonen Espoo 4.55.52 + 1.17.44
1077 Miehet 140 km 512 Jorma Ikonen HC2 4.56.16 + 1.18.08
1078 Miehet 140 km 702 Timo Kissaniitty Helsinki 4.56.36 + 1.18.28
1079 Miehet 140 km 739 Mikko Koivusalo Blobikan Styrka 4.56.51 + 1.18.43
1080 Miehet 140 km 1910 Visa Vuorinen Tussu / Espoo 4.56.53 + 1.18.45
1081 Miehet 140 km 1697 Timo Taipale Helsinki 4.56.56 + 1.18.48
1082 Miehet 140 km 2032 Edovar Palu Helsinki 4.56.58 + 1.18.50
1083 Miehet 140 km 464 Aki Huhtala Nokia Outdoor Sports Club 4.57.10 + 1.19.02
1084 Miehet 140 km 1163 Niku Määttänen Helsinki 4.57.22 + 1.19.14
1085 Miehet 140 km 1751 Tuomas Tirkkonen Helsinki 4.57.23 + 1.19.15
1086 Miehet 140 km 1696 Juhani Taimela Hamina 4.57.24 + 1.19.16
1087 Miehet 140 km 950 Henrik Lepänaho Helsinki 4.57.26 + 1.19.18
1088 Miehet 140 km 715 Mikko Klöf Espoo 4.57.26 + 1.19.18
1089 Miehet 140 km 1957 Tuomas Äärynen Espoo 4.57.27 + 1.19.19
1090 Miehet 140 km 621 Hiski Kanerva CCH/29 4.57.44 + 1.19.36
1091 Miehet 140 km 1124 Tommi Mustonen Kirnauskis 2.0 Oy 4.57.52 + 1.19.44
1092 Miehet 140 km 514 Kalle Iloranta Kirnauskis 2.0 Oy 4.57.55 + 1.19.47
1093 Miehet 140 km 1328 Jarmo Pienmunne Kotka 4.57.57 + 1.19.49
1094 Miehet 140 km 327 Riku Halinen Kotka 4.57.57 + 1.19.49
1095 Miehet 140 km 1530 Jouni Salmi Roschier Runners 4.58.04 + 1.19.56
1096 Miehet 140 km 1231 Anton Nykvist Espoo 4.58.05 + 1.19.57
1097 Miehet 140 km 623 Jaakko Kangas Helsinki 4.58.05 + 1.19.57
1098 Miehet 140 km 1154 Keijo Mämmi HEPO 4.58.07 + 1.19.59
1099 Miehet 140 km 1157 sakari Mänttäri Helsinki 4.58.07 + 1.19.59
1100 Miehet 140 km 1424 Mika Rantala Helsinki 4.58.08 + 1.20.00
1101 Miehet 140 km 1460 Sami Rintamäki Helsinki 4.58.08 + 1.20.00
1102 Miehet 140 km 142 Manne Airaksinen Team Intercal 4.58.08 + 1.20.00
1103 Miehet 140 km 1862 Markku Ventälä Karma 4.58.09 + 1.20.01
1104 Miehet 140 km 1392 Johannes Päivärinta RaiVo 4.58.11 + 1.20.03
1105 Miehet 140 km 1999 Ari Ahola Helsinki 4.58.11 + 1.20.03
1106 Miehet 140 km 1060 Morthen Mathisen Oslo Sportslager 4.58.12 + 1.20.04
1107 Miehet 140 km 420 Jani Hienonen Helsinki 4.58.12 + 1.20.04
1108 Miehet 140 km 979 Matias Lindholm Team Intercal 4.58.13 + 1.20.05
1109 Miehet 140 km 751 Ilari Kolttola Team Catch Highroad 4.58.13 + 1.20.05
1110 Miehet 140 km 1198 Tuomas Nissi Espoo 4.58.14 + 1.20.06
1111 Miehet 140 km 883 Atte Lajunen Espoo 4.58.15 + 1.20.07
1112 Miehet 140 km 694 Pertti Kiiskinen Vantaa/Hepo 4.58.16 + 1.20.08
1113 Miehet 140 km 634 Sami Karjalainen Helsinki 4.58.19 + 1.20.11
1114 Miehet 140 km 1394 Teemu Pärnänen Virrat 4.58.21 + 1.20.13
1115 Miehet 140 km 2025 Petteri Rantanen Espoo 4.58.24 + 1.20.16
1116 Miehet 140 km 1294 Markku Patronen Espoo 4.58.27 + 1.20.19
1117 Miehet 140 km 1873 juho viikilä kerava 4.58.32 + 1.20.24
1118 Miehet 140 km 910 Mika Lehmusvaara Järvenpää 4.58.33 + 1.20.25
1119 Miehet 140 km 1110 Thomas Moll - 4.58.38 + 1.20.30
1120 Miehet 140 km 241 Willi Dennhoven Espoo 4.58.39 + 1.20.31
1121 Miehet 140 km 1360 Maxim Polovnikov St. Petersburg 4.58.40 + 1.20.32
1122 Miehet 140 km 275 Johan Fagerudd Doctagon 4.58.41 + 1.20.33
1123 Miehet 140 km 307 Daniel Grönroos Ekenäs 4.58.49 + 1.20.41
1124 Miehet 140 km 1535 JP Salminen Vantaa 4.58.50 + 1.20.42
1125 Miehet 140 km 334 Pekka Halme Orimattila 4.58.51 + 1.20.43
1126 Miehet 140 km 1021 Fredrik Löfberg Sotkuposse 4.58.52 + 1.20.44
1127 Miehet 140 km 1764 Jorma Tonteri Helsinki 4.58.53 + 1.20.45
1128 Miehet 140 km 1418 Kaj Ranki Chili Route 4.59.16 + 1.21.08
1129 Miehet 140 km 470 Teemu Hult Espoo 4.59.17 + 1.21.09
1130 Miehet 140 km 1918 Vesa Väänänen Vantaa 4.59.19 + 1.21.11
1131 Miehet 140 km 1907 ari vuorinen DTMS 4.59.22 + 1.21.14
1132 Miehet 140 km 436 Petteri Holländer Espoo 4.59.43 + 1.21.35
1133 Miehet 140 km 1961 Esa-Pekka Rask Vantaa 4.59.55 + 1.21.47
1134 Miehet 140 km 1582 Altti Sevon Espoo 4.59.55 + 1.21.47
1135 Miehet 140 km 376 Jukka Heikkinen Ristiina 4.59.57 + 1.21.49
1136 Miehet 140 km 898 Pentti Latva-Koivisto Helsinki 4.59.58 + 1.21.50
1137 Miehet 140 km 2038 Hannu Kuoppala Helsinki 5.00.00 + 1.21.52
1138 Miehet 140 km 1615 Antti Sipinen Helsinki 5.00.06 + 1.21.58
1139 Miehet 140 km 431 Martti Hirn Helsinki 5.00.11 + 1.22.03
1140 Miehet 140 km 1466 Matti Ristinen Kärsämäen Kataja 5.00.23 + 1.22.15
1141 Miehet 140 km 489 Hannu Hållman Helsinki 5.00.37 + 1.22.29
1142 Miehet 140 km 1732 Kimmo Tenhovirta Helsingin Akateemiset Urheilijat HAU 5.00.40 + 1.22.32
1143 Miehet 140 km 1095 Joni Mikkola Helsinki 5.00.44 + 1.22.36
1144 Miehet 140 km 1822 Jarmo Vaittinen Espoo 5.00.58 + 1.22.50
1145 Miehet 140 km 1716 Mikko Taponen Marttilan Kisa-Veikot 5.00.59 + 1.22.51
1146 Miehet 140 km 2019 Pertti Ny Helsinki 5.01.00 + 1.22.52
1147 Miehet 140 km 433 Matti Hirvonen HePo 5.01.01 + 1.22.53
1148 Miehet 140 km 1921 Ralf Wadenström Nordsjö 5.01.18 + 1.23.10
1149 Miehet 140 km 1309 Jari Pelkonen Vantaa 5.01.33 + 1.23.25
1150 Miehet 140 km 1310 Tapio Pelkonen TCC 5.01.34 + 1.23.26
1151 Miehet 140 km 1954 Mikko Yrtti Lemminkäinen 5.01.34 + 1.23.26
1152 Miehet 140 km 419 Mikko Hiekkataipale Helsinki 5.01.41 + 1.23.33
1153 Miehet 140 km 1290 Jari Parviainen Kouvola 5.01.50 + 1.23.42
1154 Miehet 140 km 1937 Janne Wiik Helsinki 5.01.51 + 1.23.43
1155 Miehet 140 km 741 Juha Kokko Espoo 5.01.58 + 1.23.50
1156 Miehet 140 km 1250 Tapio Oksanen Team Intercal 5.02.00 + 1.23.52
1157 Miehet 140 km 152 Jaakko Alajoki Espoo 5.02.02 + 1.23.54
1158 Miehet 140 km 1128 Vesa-Jukka Myllymäki Rusko 5.02.02 + 1.23.54
1159 Miehet 140 km 1916 Kosti Västilä Hyvinkään Pyöräilijät 5.02.03 + 1.23.55
1160 Miehet 140 km 1503 Marko Saarela Vantaa 5.02.04 + 1.23.56
1161 Miehet 140 km 1780 Lasse Tuoma Everwhite Oy Ltd 5.02.06 + 1.23.58
1162 Miehet 140 km 1811 Raine Uttula Vihti 5.02.09 + 1.24.01
1163 Miehet 140 km 587 Aaro Järvinen Heltri 5.02.10 + 1.24.02
1164 Miehet 140 km 194 Nicklas Backman Mövenpick 5.02.13 + 1.24.05
1165 Miehet 140 km 1409 Sven Raeymaekers Rush Racing 5.02.22 + 1.24.14
1166 Miehet 140 km 1470 Per Rosenberg Helsinki 5.02.24 + 1.24.16
1167 Miehet 140 km 357 Mikko Hassinen Haikarat ry 5.02.26 + 1.24.18
1168 Miehet 140 km 363 Petri Hautaniemi Vaicycle 5.02.27 + 1.24.19
1169 Miehet 140 km 1720 Jari Tasanen Riihimäki 5.02.28 + 1.24.20
1170 Miehet 140 km 980 Tomas Lindholm Team Intercal 5.02.28 + 1.24.20
1171 Miehet 140 km 755 Topi-Kristian Konttas Helsinki 5.02.39 + 1.24.31
1172 Miehet 140 km 1473 Vesa Roth DNA Pinna 5.02.42 + 1.24.34
1173 Miehet 140 km 1540 Heikki Salonen Vantaa 5.02.47 + 1.24.39
1174 Miehet 140 km 1571 Panu Savolainen Helsinki 5.02.51 + 1.24.43
1175 Miehet 140 km 306 Jens Grönholm Vantaa 5.02.51 + 1.24.43
1176 Miehet 140 km 386 Marcus Heino Sipoo 5.03.41 + 1.25.33
1177 Miehet 140 km 1616 Petri Siponkoski Helsinki 5.03.46 + 1.25.38
1178 Miehet 140 km 1781 Lauri Tuomaala Vaicycle 5.04.07 + 1.25.59
1179 Miehet 140 km 1632 Teemu Snickeri Helsinki 5.04.14 + 1.26.06
1180 Miehet 140 km 1414 Mauri Raitanen Helsinki 5.04.25 + 1.26.17
1181 Miehet 140 km 637 Kaj Karlsson Kraft Cykelförening 5.04.27 + 1.26.19
1182 Miehet 140 km 1150 Marko Mäkinen Espoo 5.04.50 + 1.26.42
1183 Miehet 140 km 1270 Pirkka Palm Espoo 5.04.50 + 1.26.42
1184 Miehet 140 km 655 Kari Kasnio Kouvola 5.04.52 + 1.26.44
1185 Miehet 140 km 453 Alexander Hornborg Espoo 5.05.08 + 1.27.00
1186 Miehet 140 km 811 micki kulju galtanfall 5.05.12 + 1.27.04
1187 Miehet 140 km 1613 Petteri Sipilä Espoo 5.05.36 + 1.27.28
1188 Miehet 140 km 1938 Jan-Anders Wik Team Intercal 5.05.57 + 1.27.49
1189 Miehet 140 km 1765 Juhani Tontti Helsinki 5.05.58 + 1.27.50
1190 Miehet 140 km 890 Kimmo Lampioinen Sachtleben Pigments OY 5.06.40 + 1.28.32
1191 Miehet 140 km 1658 Nicolas Stubb Espoo 5.06.48 + 1.28.40
1192 Miehet 140 km 211 Jari Birling IK32 5.06.48 + 1.28.40
1193 Miehet 140 km 289 Jani Friman Vantaa 5.06.49 + 1.28.41
1194 Miehet 140 km 887 Teemu Lampinen Helsinki Triathlon 5.06.49 + 1.28.41
1195 Miehet 140 km 1524 Kirka Sainio Helsinki 5.06.50 + 1.28.42
1196 Miehet 140 km 418 Pekka Herranen Nivala 5.06.51 + 1.28.43
1197 Miehet 140 km 1569 Sampo Savolainen Espoo 5.06.52 + 1.28.44
1198 Miehet 140 km 838 Arto Kyyhkynen Helsinki 5.06.53 + 1.28.45
1199 Miehet 140 km 2091 Antti Salmensuu Harpo 5.06.55 + 1.28.47
1200 Miehet 140 km 391 Joel Heinrich Espoo 5.06.57 + 1.28.49
1201 Miehet 140 km 599 Arto Kaarna Saimaanharju 5.06.58 + 1.28.50
1202 Miehet 140 km 1601 Kari Silpiö SPR/28 5.07.02 + 1.28.54
1203 Miehet 140 km 1851 Jaakko Vasko Hyvinkää 5.07.02 + 1.28.54
1204 Miehet 140 km 1788 Petri Tuominen CCH/28 5.07.02 + 1.28.54
1205 Miehet 140 km 1981 Veli-Matti Rautiainen Helsinki 5.07.03 + 1.28.55
1206 Miehet 140 km 394 Samuli Heiskala Helsinki 5.07.03 + 1.28.55
1207 Miehet 140 km 1018 Mikko Lähdetie Turku 5.07.04 + 1.28.56
1208 Miehet 140 km 136 Toivo Ahvonen KuoPys 5.07.04 + 1.28.56
1209 Miehet 140 km 1996 Pasi Kaunisto Vantaa 5.07.05 + 1.28.57
1210 Miehet 140 km 1357 Antti Poikola JYPS 5.07.05 + 1.28.57
1211 Miehet 140 km 1545 Mika Salonoja Espoo 5.07.05 + 1.28.57
1212 Miehet 140 km 172 Mikko Anttila Hyvinkään pyöräilijät 5.07.06 + 1.28.58
1213 Miehet 140 km 273 Timo Espo Gentleman 5.07.06 + 1.28.58
1214 Miehet 140 km 1738 Torsten Tiebout Helsinki 5.07.09 + 1.29.01
1215 Miehet 140 km 405 Marcus Hellberg Turku 5.07.10 + 1.29.02
1216 Miehet 140 km 2113 Marko Grundtström 5.07.11 + 1.29.03
1217 Miehet 140 km 1893 Harry Virolainen Hollola 5.07.11 + 1.29.03
1218 Miehet 140 km 1896 Kari Virtanen Tampere 5.07.12 + 1.29.04
1219 Miehet 140 km 2071 Risto Kangasniemi Teisko 5.07.12 + 1.29.04
1220 Miehet 140 km 1820 Risto Vainio Itä-Helsingin Voima 5.07.12 + 1.29.04
1221 Miehet 140 km 2028 Harri Kaasinen Hepo 5.07.13 + 1.29.05
1222 Miehet 140 km 2012 Joose Luukkonen Monni 5.07.15 + 1.29.07
1223 Miehet 140 km 575 Joel Juvonen Team Catch Highroad 5.07.16 + 1.29.08
1224 Miehet 140 km 388 Turkka Heinonen Espoo 5.07.16 + 1.29.08
1225 Miehet 140 km 2005 Pavel Nevrov Pietari 5.07.16 + 1.29.08
1226 Miehet 140 km 1743 Vesa-Matti Tikkala Kirkkonummi 5.07.18 + 1.29.10
1226 Miehet 140 km 414 Miikka Hepo-oja Espoo 5.07.18 + 1.29.10
1228 Miehet 140 km 1381 Ismo Puustinen Helsinki 5.07.19 + 1.29.11
1229 Miehet 140 km 1120 Johan Munck Helsinki 5.07.20 + 1.29.12
1230 Miehet 140 km 1010 Arvo Luts Rautakourat 5.07.21 + 1.29.13
1231 Miehet 140 km 1011 Perttu Luukkonen Hyvinkää 5.07.22 + 1.29.14
1232 Miehet 140 km 1012 Riku Luukkonen Espoo (alkaen 26.8.) 5.07.23 + 1.29.15
1233 Miehet 140 km 393 Saku Heinänen Helsinki 5.07.24 + 1.29.16
1234 Miehet 140 km 1109 Pasi Moisio Sport Eagles 5.07.25 + 1.29.17
1234 Miehet 140 km 1316 Marko Peltoniemi Nurmijärvi 5.07.25 + 1.29.17
1236 Miehet 140 km 1122 Antti Murto Nurmijärvi 5.07.26 + 1.29.18
1237 Miehet 140 km 2090 Juha Risku Vantaa/Abb 5.07.27 + 1.29.19
1238 Miehet 140 km 1273 Jaakko Palokangas Helsinki 5.07.28 + 1.29.20
1239 Miehet 140 km 688 Pasi Keto haukipudas 5.07.28 + 1.29.20
1240 Miehet 140 km 1505 Antti Saarela Espoo 5.07.29 + 1.29.21
1241 Miehet 140 km 1386 Martti Pyrhönen Hepo 5.07.30 + 1.29.22
1242 Miehet 140 km 2057 Eemeli Hytönen Espoo 5.07.31 + 1.29.23
1243 Miehet 140 km 1079 Ville Merimaa Vantaa 5.07.32 + 1.29.24
1244 Miehet 140 km 823 Joonas Kuusela Espoo 5.07.33 + 1.29.25
1245 Miehet 140 km 1282 Heikki Partti Helsinki 5.07.34 + 1.29.26
1245 Miehet 140 km 1376 Petri Pussinen Continental Classic 5.07.34 + 1.29.26
1247 Miehet 140 km 1355 Ilkka Pohtola Helsinki 5.07.35 + 1.29.27
1248 Miehet 140 km 1501 Timo Saarela Järvenpää 5.07.36 + 1.29.28
1249 Miehet 140 km 704 Jyrki Kivelä Helsinki 5.07.36 + 1.29.28
1250 Miehet 140 km 565 Juha Juntunen HelTri 5.07.37 + 1.29.29
1251 Miehet 140 km 267 Kristian Englund MTBCF 5.07.37 + 1.29.29
1252 Miehet 140 km 596 Joxi Kaaja Espoo 5.07.38 + 1.29.30
1253 Miehet 140 km 1754 Pekka Toikka Helsinki 5.07.38 + 1.29.30
1253 Miehet 140 km 1567 Veikko Savijoki Helsinki 5.07.38 + 1.29.30
1255 Miehet 140 km 1118 Ashley Mullenger Helsinki 5.07.39 + 1.29.31
1256 Miehet 140 km 314 Jarmo Hahl Espoo 5.07.40 + 1.29.32
1257 Miehet 140 km 520 Herman Isoaho Helsinki 5.07.41 + 1.29.33
1258 Miehet 140 km 1040 Pekka Mannila Espoo 5.07.43 + 1.29.35
1259 Miehet 140 km 1400 Anssi Pöllänen Espoo 5.07.44 + 1.29.36
1260 Miehet 140 km 1201 Lauri Nisula HELSINKI 5.07.44 + 1.29.36
1261 Miehet 140 km 917 Tapani Lehtinen Espoo 5.07.46 + 1.29.38
1262 Miehet 140 km 1363 Riku Posa Vantaa 5.07.46 + 1.29.38
1263 Miehet 140 km 1378 Ville Puurtinen Vantaa 5.07.47 + 1.29.39
1264 Miehet 140 km 1249 Jyri Oksanen HePo 5.07.48 + 1.29.40
1265 Miehet 140 km 260 Lauri Elo Vantaa 5.07.48 + 1.29.40
1266 Miehet 140 km 1219 Tommi Nurminen Vihti 5.07.49 + 1.29.41
1267 Miehet 140 km 443 Eero Holmström Helsinki 5.07.50 + 1.29.42
1268 Miehet 140 km 568 Tuomo Juntunen Helsinki 5.07.51 + 1.29.43
1269 Miehet 140 km 832 Mitja Kylliäinen Helsinki 5.07.52 + 1.29.44
1270 Miehet 140 km 1783 Tapio Tuomainen Itä-Helsingin Voima 5.07.53 + 1.29.45
1271 Miehet 140 km 791 Juha-Pekka Kosonen Itä-Uusimaa 5.07.54 + 1.29.46
1272 Miehet 140 km 2009 Untamo Lehto Helsinki 5.07.55 + 1.29.47
1273 Miehet 140 km 1634 JUHA SOIKKELI VUOKSEN SOUTAJAT 5.07.55 + 1.29.47
1274 Miehet 140 km 1301 Kai Pehkonen Helsinki 5.07.57 + 1.29.49
1275 Miehet 140 km 830 Velijussi Kyllijoki Miekka-Miehet 5.07.58 + 1.29.50
1276 Miehet 140 km 541 Risto Jeronen Helsinki 5.08.00 + 1.29.52
1277 Miehet 140 km 2003 Alex Nevrov Helsinki 5.08.02 + 1.29.54
1278 Miehet 140 km 1476 Raimo Rouvinen Helsinki 5.08.04 + 1.29.56
1279 Miehet 140 km 1153 Miika Mäkäräinen Activeark 5.08.06 + 1.29.58
1280 Miehet 140 km 1590 Pekka Sihvola Hepo 5.08.10 + 1.30.02
1281 Miehet 140 km 759 Antti Kontula Turku 5.08.11 + 1.30.03
1282 Miehet 140 km 1421 Hannu Ranta Espoo 5.08.21 + 1.30.13
1283 Miehet 140 km 1532 Matti Salmilehto Helsinki 5.08.54 + 1.30.46
1284 Miehet 140 km 237 Ken Dahlberg Team Intercal 5.08.58 + 1.30.50
1285 Miehet 140 km 1649 Tapani Stenhammar Vantaa 5.09.01 + 1.30.53
1286 Miehet 140 km 445 Kimmo Holmström Takaratas polkutiimi 5.09.02 + 1.30.54
1287 Miehet 140 km 785 Karo Koskinen Espoo 5.09.16 + 1.31.08
1288 Miehet 140 km 899 Tuomas Laukama Helsinki 5.09.28 + 1.31.20
1289 Miehet 140 km 570 Jan Juslen Espoo 5.09.40 + 1.31.32
1290 Miehet 140 km 105 Jukka Aalto Helsinki 5.09.51 + 1.31.43
1291 Miehet 140 km 1593 Sami Siitonen Espoo 5.10.26 + 1.32.18
1292 Miehet 140 km 1457 Seppo Rinta Espoo 5.10.35 + 1.32.27
1293 Miehet 140 km 190 Nick Aveyard Cornwall 5.10.38 + 1.32.30
1294 Miehet 140 km 656 Esa Kasper Hyvinkää 5.10.53 + 1.32.45
1295 Miehet 140 km 407 Juha Helmanen Koria 5.10.54 + 1.32.46
1296 Miehet 140 km 1659 Tero Sulander Espoo 5.10.59 + 1.32.51
1297 Miehet 140 km 817 Janne Kuoppala Tussula 5.12.04 + 1.33.56
1298 Miehet 140 km 221 Pekka Brax Tampere 5.12.05 + 1.33.57
1299 Miehet 140 km 1768 Juhan Torpan Helb 5.12.09 + 1.34.01
1300 Miehet 140 km 1393 Pasi Pänkäläinen Metropolia 5.12.09 + 1.34.01
1301 Miehet 140 km 2064 Janne Järvinen Espoo 5.12.11 + 1.34.03
1302 Miehet 140 km 2073 Mikko Viilo Vaicycle 5.12.12 + 1.34.04
1303 Miehet 140 km 1597 Jaakko Silkka parainen 5.12.16 + 1.34.08
1304 Miehet 140 km 1660 Joni Sundström JM-Syke 5.12.21 + 1.34.13
1305 Miehet 140 km 351 Matti Harjuniemi Helsinki 5.13.04 + 1.34.56
1306 Miehet 140 km 1707 Arto Talme Vantaa 5.13.15 + 1.35.07
1307 Miehet 140 km 2098 Alexander Zach Espoo 5.13.16 + 1.35.08
1308 Miehet 140 km 945 Jan-Peter Leppälahti Espoo 5.13.33 + 1.35.25
1309 Miehet 140 km 617 Harri Kaltiainen Vantaa 5.13.34 + 1.35.26
1310 Miehet 140 km 1448 Aapo Riila Quattro Racing 5.13.36 + 1.35.28
1311 Miehet 140 km 544 ARNE JOHANSSON ÖREBRO CYKLISTER 5.13.42 + 1.35.34
1312 Miehet 140 km 1391 Jari Pyysing Helsinki 5.13.48 + 1.35.40
1313 Miehet 140 km 1262 Olli Paasovaara Cyclos Kuusamo 5.13.51 + 1.35.43
1314 Miehet 140 km 390 Risto Heinonen Aurinkolahti 5.14.05 + 1.35.57
1315 Miehet 140 km 266 Timo Eloranta Espoo 5.14.14 + 1.36.06
1316 Miehet 140 km 1246 Tero Ojanen Espoo 5.14.14 + 1.36.06
1317 Miehet 140 km 548 Marko Jokelainen Arc Sport 5.14.19 + 1.36.11
1317 Miehet 140 km 1437 Teijo Rautio Helsinki 5.14.19 + 1.36.11
1319 Miehet 140 km 2040 Riku Mettälä Helsinki 5.14.25 + 1.36.17
1320 Miehet 140 km 1425 Oula-Heikki Rantanen Metropolia 5.14.28 + 1.36.20
1321 Miehet 140 km 352 Ismo Harjunmaa Helsinki 5.14.31 + 1.36.23
1322 Miehet 140 km 989 Aarni Linnas Helsinki 5.14.32 + 1.36.24
1323 Miehet 140 km 695 Janne Kiiskinen Tuusula 5.15.24 + 1.37.16
1324 Miehet 140 km 259 Mika Eliasson HORnanPOjat pyöräilyjaos 5.15.25 + 1.37.17
1325 Miehet 140 km 1047 Matti Mantila Helsinki 5.15.43 + 1.37.35
1326 Miehet 140 km 187 Olli-Pekka Autere Helsinki 5.15.46 + 1.37.38
1327 Miehet 140 km 1280 ARI PARTANEN Helsinki 5.15.48 + 1.37.40
1328 Miehet 140 km 521 Jyrki Isokääntä JYPS 5.17.44 + 1.39.36
1329 Miehet 140 km 1563 Jukka Saros Vihti 5.17.47 + 1.39.39
1330 Miehet 140 km 1619 Lauri Sippola RELEX 5.17.47 + 1.39.39
1331 Miehet 140 km 1668 Jari Susimaa Helsinki 5.18.23 + 1.40.15
1332 Miehet 140 km 1746 Antti Tikkanen Jyväskylä 5.18.34 + 1.40.26
1333 Miehet 140 km 426 Kari Hilesmaa Espoo 5.18.35 + 1.40.27
1334 Miehet 140 km 1648 Lars-Olof Staffans Helsinki 5.18.47 + 1.40.39
1335 Miehet 140 km 770 Esa Korkeela Helsinki 5.18.48 + 1.40.40
1336 Miehet 140 km 904 Ville Laurila Helsinki 5.18.48 + 1.40.40
1337 Miehet 140 km 1196 Marko Niskanen Helsinki 5.18.48 + 1.40.40
1338 Miehet 140 km 283 Olavi Forss hepo 5.18.49 + 1.40.41
1338 Miehet 140 km 183 Lari Asposalo Espoo 5.18.49 + 1.40.41
1340 Miehet 140 km 1784 Jari Tuomi Espoo 5.18.50 + 1.40.42
1341 Miehet 140 km 1599 seppo sillanpää Helsinki 5.18.52 + 1.40.44
1342 Miehet 140 km 355 Juuso Harvala Helsinki 5.18.52 + 1.40.44
1343 Miehet 140 km 788 Juhani Koskinen Tampere 5.18.54 + 1.40.46
1344 Miehet 140 km 1561 Lauri Sarjos Helsinki 5.18.55 + 1.40.47
1345 Miehet 140 km 1210 Ilkka Nummi HePo 5.18.57 + 1.40.49
1346 Miehet 140 km 1821 Mikko Vainionpää Tampere 5.19.00 + 1.40.52
1346 Miehet 140 km 686 Juha Keski-Saari N/A 5.19.00 + 1.40.52
1348 Miehet 140 km 960 Agu Liimand Helsinki 5.19.44 + 1.41.36
1349 Miehet 140 km 757 Pekka Konttinen Hepo 5.20.09 + 1.42.01
1350 Miehet 140 km 1475 Heikki Routavaara Vantaa 5.21.05 + 1.42.57
1351 Miehet 140 km 1366 Vladimir Prokofyev none 5.21.12 + 1.43.04
1352 Miehet 140 km 1507 Antti Saarenmaa Itä-Helsingin Voima 5.21.18 + 1.43.10
1353 Miehet 140 km 1500 Jouni Saantola Turun Harrastepyöräilijät 5.21.22 + 1.43.14
1354 Miehet 140 km 449 Aimo Honkanen Vantaa 5.21.23 + 1.43.15
1355 Miehet 140 km 1105 Dmitriy Mishin Saint Petersburg 5.21.27 + 1.43.19
1356 Miehet 140 km 114 Arto Aaltonen Hypy 5.21.28 + 1.43.20
1357 Miehet 140 km 1283 Kai Partti Saarijärvi 5.21.29 + 1.43.21
1358 Miehet 140 km 1926 Daniel Wallenius Espoo 5.22.01 + 1.43.53
1359 Miehet 140 km 1924 Tom Wallenius Espoo 5.22.02 + 1.43.54
1360 Miehet 140 km 1537 Jarmo.K. Salminen Helsinki 5.22.02 + 1.43.54
1361 Miehet 140 km 1242 Pasi Oikarinen Metropolia 5.22.08 + 1.44.00
1362 Miehet 140 km 641 Tero Karttiala Metropolia 5.22.08 + 1.44.00
1363 Miehet 140 km 736 Jarkko Koivunen Helsinki Triathlon 5.22.15 + 1.44.07
1364 Miehet 140 km 1837 Tuomo Valve Helsinki 5.22.16 + 1.44.08
1365 Miehet 140 km 1204 Tero Norkola HePo 5.22.20 + 1.44.12
1366 Miehet 140 km 2045 Einari Kanerva Espoo 5.22.25 + 1.44.17
1367 Miehet 140 km 435 Pentti Hokkanen Espoo 5.22.26 + 1.44.18
1368 Miehet 140 km 1514 Mika Saarinen Espoo 5.22.47 + 1.44.39
1369 Miehet 140 km 119 Antti Ahde Espoo 5.23.19 + 1.45.11
1370 Miehet 140 km 574 Petri Juvonen Helsinki 5.23.21 + 1.45.13
1371 Miehet 140 km 199 Heikki Bayr Vihti 5.23.32 + 1.45.24
1372 Miehet 140 km 829 Sari Kuusisto Muurame 5.24.03 + 1.45.55
1373 Miehet 140 km 635 Teuvo Karjalainen Helsinki 5.24.08 + 1.46.00
1374 Miehet 140 km 1933 Anders Westerlund OK77 5.24.12 + 1.46.04
1375 Miehet 140 km 490 Jan-Ole Häggblom IF KRAFT CYKELFÖRENING 5.24.36 + 1.46.28
1376 Miehet 140 km 1101 Mauri Mikola Helsinki 5.24.44 + 1.46.36
1377 Miehet 140 km 377 Ari Heikkinen Capgemini cycling 5.25.06 + 1.46.58
1378 Miehet 140 km 1390 Miika Pyysalo Kallion Kukot 5.25.10 + 1.47.02
1379 Miehet 140 km 1143 Ari Mäkelä Mäntsälä 5.25.12 + 1.47.04
1380 Miehet 140 km 1173 Dmitrij Nevalainen Helsinki 5.25.13 + 1.47.05
1381 Miehet 140 km 509 Markus Höglund Nurmijärvi 5.25.15 + 1.47.07
1382 Miehet 140 km 625 Mikko Kangasmaa Vantaa 5.25.16 + 1.47.08
1383 Miehet 140 km 281 Timo Forsman IMATRA 5.25.17 + 1.47.09
1384 Miehet 140 km 953 Antti Leskinen Paippinen 5.25.21 + 1.47.13
1385 Miehet 140 km 1137 Juho Mäkelä Espoo 5.25.26 + 1.47.18
1386 Miehet 140 km 406 Max Hellberg Giro Hellberg & Henkola 5.25.30 + 1.47.22
1387 Miehet 140 km 1617 Harri Sippola Helsinki 5.25.36 + 1.47.28
1388 Miehet 140 km 1965 Harri Sihvonen Puistola 5.25.43 + 1.47.35
1389 Miehet 140 km 2046 Janne Maijala Espoo 5.25.44 + 1.47.36
1390 Miehet 140 km 1261 Matti Paalanen Controlteam 5.25.53 + 1.47.45
1391 Miehet 140 km 1213 Juha Nurmela Arc Sport 5.25.59 + 1.47.51
1392 Miehet 140 km 1209 Ville Nummelin Helsinki 5.26.00 + 1.47.52
1393 Miehet 140 km 1775 Tuomas Tuhkanen Vantaa 5.26.02 + 1.47.54
1394 Miehet 140 km 1529 Asko Salmi Helsinki 5.26.06 + 1.47.58
1395 Miehet 140 km 828 Timo Kuusisto Muurame 5.26.06 + 1.47.58
1396 Miehet 140 km 1179 Aimo Niemi Vantaa 5.26.26 + 1.48.18
1397 Miehet 140 km 1169 Miikael Nelimarkka Espoo 5.26.27 + 1.48.19
1398 Miehet 140 km 573 Vesa Juutilainen Espoo 5.26.31 + 1.48.23
1399 Miehet 140 km 666 Jyri Kauppinen Lemminkäinen 5.26.33 + 1.48.25
1400 Miehet 140 km 102 Riku Aakala MPG 5.26.56 + 1.48.48
1401 Miehet 140 km 1155 Juha Männikkö Espoo 5.26.58 + 1.48.50
1402 Miehet 140 km 932 Ilja Leijo Helsinki 5.26.58 + 1.48.50
1403 Miehet 140 km 1379 Antti Puurunen Espoo 5.26.59 + 1.48.51
1404 Miehet 140 km 1319 Giuseppe Pepe Helsinki 5.27.00 + 1.48.52
1405 Miehet 140 km 1257 Mauri Ora Vihti 5.27.24 + 1.49.16
1406 Miehet 140 km 1497 Harri-Pekka Räty Helsinki 5.27.37 + 1.49.29
1407 Miehet 140 km 1406 Olavi Qvist Skogby Ik 5.27.39 + 1.49.31
1408 Miehet 140 km 1353 Tom Pohjola Järvenpää 5.27.43 + 1.49.35
1409 Miehet 140 km 235 Mikael Crawford YLE 5.27.52 + 1.49.44
1410 Miehet 140 km 163 Alexander Aminoff Helsinki 5.27.57 + 1.49.49
1411 Miehet 140 km 1206 Alf Norrgård Kauhajoki 5.27.58 + 1.49.50
1412 Miehet 140 km 299 Sebastian Greger Helsinki 5.28.05 + 1.49.57
1413 Miehet 140 km 1767 Paavo Torkkola Vantaa 5.28.15 + 1.50.07
1414 Miehet 140 km 387 Tommi Heinonen Vantaa 5.28.15 + 1.50.07
1415 Miehet 140 km 1126 Kuido Muttonen Helsinki 5.28.17 + 1.50.09
1416 Miehet 140 km 1575 Janne Seittenranta Janakkala 5.28.19 + 1.50.11
1417 Miehet 140 km 534 Veijo Jalonen Hämeenlinna 5.28.19 + 1.50.11
1418 Miehet 140 km 1136 Jari Mäkelä Järvenpää 5.28.40 + 1.50.32
1419 Miehet 140 km 1721 Tuukka Taskinen Helsinki 5.29.22 + 1.51.14
1420 Miehet 140 km 2104 Martin Löfström Vantaa 5.29.37 + 1.51.29
1421 Miehet 140 km 642 Pekka KARUNKA Espoo 5.29.53 + 1.51.45
1422 Miehet 140 km 410 Matias Henkola Giro Hellberg & Henkola 5.29.56 + 1.51.48
1423 Miehet 140 km 362 Vesa Hautamäki Vantaa 5.30.02 + 1.51.54
1424 Miehet 140 km 557 Christophe Jourdan ÅSSC Peloton 5.30.24 + 1.52.16
1425 Miehet 140 km 2002 Juha Ruusu Espoo 5.30.57 + 1.52.49
1426 Miehet 140 km 1564 Antti Saukko Helsinki 5.31.18 + 1.53.10
1427 Miehet 140 km 922 Juha Lehtola Helsinki 5.31.32 + 1.53.24
1428 Miehet 140 km 1205 Jani Norppa-Rahkola TAMPERE 5.31.36 + 1.53.28
1429 Miehet 140 km 616 Jari Kallioväli Järvenpää 5.31.39 + 1.53.31
1430 Miehet 140 km 2023 Harri Luttinen Espoo 5.31.40 + 1.53.32
1431 Miehet 140 km 133 Tero Ahonen Helsinki 5.31.50 + 1.53.42
1432 Miehet 140 km 578 Kimmo Jämsä KLAUKKALA 5.31.52 + 1.53.44
1433 Miehet 140 km 701 Ali Kisaoglu MTBCF 5.31.53 + 1.53.45
1434 Miehet 140 km 123 Jan Ahlroth Espoo 5.31.56 + 1.53.48
1435 Miehet 140 km 2056 Kari Kähkönen Tuusula 5.31.57 + 1.53.49
1436 Miehet 140 km 1677 Ari Svensk Vantaa 5.32.12 + 1.54.04
1437 Miehet 140 km 908 Keijo Lehikoinen Espoo 5.32.13 + 1.54.05
1438 Miehet 140 km 1113 Reijo Mononen Hyvinkää 5.32.13 + 1.54.05
1439 Miehet 140 km 465 antti huhtamäki helsinki 5.32.14 + 1.54.06
1440 Miehet 140 km 973 Heikki Lindfors helsinki 5.32.15 + 1.54.07
1441 Miehet 140 km 2084 Petteri Laukkanen Helsinki 5.32.16 + 1.54.08
1442 Miehet 140 km 693 Klaus Kianen Helsinki 5.32.20 + 1.54.12
1443 Miehet 140 km 350 Ilpo Harju Sachtleben Pigments oy 5.32.24 + 1.54.16
1444 Miehet 140 km 881 Jarkko Laitinen Vantaa 5.32.26 + 1.54.18
1445 Miehet 140 km 1495 Ilkka Räisänen Helsinki 5.32.27 + 1.54.19
1446 Miehet 140 km 1267 Kimmo Pajunen Helsinki 5.32.27 + 1.54.19
1447 Miehet 140 km 1953 Antti Yrjänäinen Espoo 5.32.27 + 1.54.19
1448 Miehet 140 km 160 Juha Alenius Helsinki 5.32.28 + 1.54.20
1449 Miehet 140 km 1070 Micha? Matusewicz Espoo 5.32.29 + 1.54.21
1450 Miehet 140 km 1608 Olli Sinivaara Biketrials Finland ry 5.32.30 + 1.54.22
1451 Miehet 140 km 1517 Klaus Saaristo Helsinki 5.32.35 + 1.54.27
1452 Miehet 140 km 789 Kari Koskinen CCH/26 5.32.36 + 1.54.28
1453 Miehet 140 km 1622 Pekka Sirkiä HePo/26 5.32.37 + 1.54.29
1454 Miehet 140 km 1067 Kari Mattila Vantaan pyöräilijät 5.32.37 + 1.54.29
1455 Miehet 140 km 1885 Risto Vilkko Helsingin Polkupyöräilijät ry. 5.32.38 + 1.54.30
1456 Miehet 140 km 2055 Ilkka Vainio Espoo 5.32.38 + 1.54.30
1457 Miehet 140 km 1678 Max Svensson Helsinki 5.32.38 + 1.54.30
1458 Miehet 140 km 1541 Jari Salonen KUHMALAHTI 5.32.40 + 1.54.32
1459 Miehet 140 km 1233 Johan Nylund Espoo 5.32.41 + 1.54.33
1460 Miehet 140 km 1212 Antti Nurkkala Helsinki 5.32.41 + 1.54.33
1461 Miehet 140 km 967 Christian Lindberg Tuusula 5.32.41 + 1.54.33
1462 Miehet 140 km 1426 Martti Rantanen Helsinki 5.32.42 + 1.54.34
1463 Miehet 140 km 733 Jari Koivula KUOPIO 5.32.43 + 1.54.35
1464 Miehet 140 km 209 Tommi Bergendahl Svea Rahoitus & Perintä 5.32.45 + 1.54.37
1465 Miehet 140 km 1340 Ismo Piironen Riihimäki 5.32.45 + 1.54.37
1466 Miehet 140 km 1855 Lauri Vehkaluoto Helsinki 5.32.53 + 1.54.45
1467 Miehet 140 km 1429 Mikko Rasimus Helsinki 5.32.54 + 1.54.46
1468 Miehet 140 km 539 Heikki Jehkonen Helsinki 5.32.57 + 1.54.49
1469 Miehet 140 km 1815 Kimmo Vaikkola Fujitsu Services Oy 5.32.58 + 1.54.50
1470 Miehet 140 km 1404 Erkki Pöytäniemi Espoo 5.32.59 + 1.54.51
1471 Miehet 140 km 316 Ykä Haikonen Töölön Isku 5.33.00 + 1.54.52
1472 Miehet 140 km 1744 Eki Tikkanen Töölön Isku 5.33.00 + 1.54.52
1473 Miehet 140 km 444 Thomas Holmström Helsinki 5.33.01 + 1.54.53
1474 Miehet 140 km 185 Manu Auhto Töölön Isku 5.33.02 + 1.54.54
1475 Miehet 140 km 2029 Mika Härmä Järvenpää 5.33.02 + 1.54.54
1476 Miehet 140 km 1547 Antti Salovaara Helsinki 5.33.03 + 1.54.55
1477 Miehet 140 km 2010 Mika Perttilä Helsinki 5.33.04 + 1.54.56
1478 Miehet 140 km 1281 tero partinen helsinki 5.33.04 + 1.54.56
1479 Miehet 140 km 1297 Markus Paukku none 5.33.05 + 1.54.57
1480 Miehet 140 km 676 Teemu Kemppainen Hepo 5.33.05 + 1.54.57
1481 Miehet 140 km 483 Mikko Hyttinen Töölön Isku 5.33.06 + 1.54.58
1482 Miehet 140 km 780 Markus Koski Helsinki 5.33.06 + 1.54.58
1483 Miehet 140 km 1610 Janne Sinkkonen Helsinki 5.33.07 + 1.54.59
1484 Miehet 140 km 1358 Eerikki Pokela Pyöräilykerho 5.33.07 + 1.54.59
1485 Miehet 140 km 1279 Tommi Partanen Pyöräilykerho 5.33.09 + 1.55.01
1486 Miehet 140 km 1826 Jussi Valkiainen Espoo 5.33.10 + 1.55.02
1487 Miehet 140 km 1663 Antti Suomalainen Vantaa 5.33.11 + 1.55.03
1488 Miehet 140 km 1727 Ismo Teerioja Vantaa 5.33.12 + 1.55.04
1489 Miehet 140 km 536 Jasu Jaranka MTBCF 5.33.12 + 1.55.04
1490 Miehet 140 km 1017 Jyrki Lyytikkä Helsinki 5.33.14 + 1.55.06
1491 Miehet 140 km 2107 Pekka Nissinen Espoo 5.33.16 + 1.55.08
1492 Miehet 140 km 1709 Teemu Tamminen DNA Pinna 5.33.16 + 1.55.08
1493 Miehet 140 km 968 Carl Lindberg Espoo 5.33.17 + 1.55.09
1494 Miehet 140 km 1064 Teemu Mattila Helsinki 5.33.19 + 1.55.11
1495 Miehet 140 km 335 Sami Halsvaha Vantaa 5.33.21 + 1.55.13
1496 Miehet 140 km 1332 Antti Pietilä Helsinki 5.33.23 + 1.55.15
1497 Miehet 140 km 577 Paavo Jämsen HEPO 5.33.25 + 1.55.17
1498 Miehet 140 km 1710 Sampo Tamminen Team Wiseleaders 5.33.26 + 1.55.18
1499 Miehet 140 km 1669 simo suuraho helsinki 5.33.26 + 1.55.18
1500 Miehet 140 km 833 Markku Kyllönen helsinki 5.33.30 + 1.55.22
1501 Miehet 140 km 1644 Jarmo Sorsa Zeus 5.33.30 + 1.55.22
1501 Miehet 140 km 484 Matti Hyttinen Zeus 5.33.30 + 1.55.22
1503 Miehet 140 km 251 Teppo Einistö Zeus 5.33.31 + 1.55.23
1504 Miehet 140 km 889 Eero Lampio Zeus 5.33.39 + 1.55.31
1505 Miehet 140 km 1186 Antti Nieminen Zeus Kerava 5.33.39 + 1.55.31
1506 Miehet 140 km 618 Alexander Kanavin Prologi 5.33.39 + 1.55.31
1507 Miehet 140 km 1881 Ilmari Viljanen Ingå 5.33.41 + 1.55.33
1508 Miehet 140 km 296 Ramachandra Gowda Espoo 5.33.42 + 1.55.34
1509 Miehet 140 km 1974 Reijo Mylläri Espoo 5.33.43 + 1.55.35
1510 Miehet 140 km 1871 Teppo Vierula Nurmijärvi 5.33.44 + 1.55.36
1511 Miehet 140 km 1191 Teemu Niironen Helsinki 5.33.45 + 1.55.37
1511 Miehet 140 km 1195 Pertti Nironen Kerava 5.33.45 + 1.55.37
1513 Miehet 140 km 606 Henri Kainulainen Porvoo 5.33.45 + 1.55.37
1514 Miehet 140 km 1303 Kimmo Pekkarinen Tekla biking club 5.33.55 + 1.55.47
1515 Miehet 140 km 1317 Kari Penttinen Tekes Innodurance 5.34.05 + 1.55.57
1516 Miehet 140 km 1866 Jussi Vestman Helsinki 5.34.08 + 1.56.00
1517 Miehet 140 km 1666 Antti Surokivi Kouvola 5.34.10 + 1.56.02
1518 Miehet 140 km 1624 Mikko Siukkola Helsinki Triathlon 5.34.11 + 1.56.03
1519 Miehet 140 km 1330 Antti Pietarinen Helsinki 5.34.12 + 1.56.04
1520 Miehet 140 km 862 Mikko Lahti Espoo 5.34.38 + 1.56.30
1521 Miehet 140 km 2024 Paavo Lahti Tampere 5.34.38 + 1.56.30
1522 Miehet 140 km 1138 Simo Mäkelä Tampere 5.34.40 + 1.56.32
1523 Miehet 140 km 1968 Juha Riikonen Vantaa 5.34.40 + 1.56.32
1524 Miehet 140 km 897 Jaakko Latomäki Helsinki 5.34.41 + 1.56.33
1525 Miehet 140 km 1415 Kari Raivio Espoo 5.34.43 + 1.56.35
1526 Miehet 140 km 795 Mikko Kotamies Harrastelijat 5.35.00 + 1.56.52
1527 Miehet 140 km 794 Juha Kotamies Metropolia 5.35.01 + 1.56.53
1528 Miehet 140 km 1335 Jukka Pihl Helsinki 5.35.07 + 1.56.59
1529 Miehet 140 km 1016 Matti Lyytikkä Helsinki 5.35.13 + 1.57.05
1530 Miehet 140 km 978 Kalle Lindholm Vantaa 5.35.14 + 1.57.06
1531 Miehet 140 km 155 Tuomas Alanko Helsinki 5.35.51 + 1.57.43
1532 Miehet 140 km 1552 Aarno Sandvik Helsinki 5.36.15 + 1.58.07
1533 Miehet 140 km 1847 Jouni Varpelaide Svea Rahoitus & Perintä 5.36.21 + 1.58.13
1534 Miehet 140 km 1359 Heikki Pollari Espoo 5.37.01 + 1.58.53
1535 Miehet 140 km 1806 Antti Ulvila Ulviracing Lapua 5.37.02 + 1.58.54
1536 Miehet 140 km 1035 Jez Malins Middx 5.37.38 + 1.59.30
1537 Miehet 140 km 224 Ralph Bunn Arkkitehtein ja Insinöörein Velocipedi-Klubi 5.37.49 + 1.59.41
1538 Miehet 140 km 2116 Sampsa Pursiainen CCH 5.38.29 + 2.00.21
1539 Miehet 140 km 434 Aleksi Hokkanen Helsinki 5.38.31 + 2.00.23
1540 Miehet 140 km 844 Matti Kähönen Helsinki 5.39.22 + 2.01.14
1541 Miehet 140 km 1536 Mikko J. Salminen Kauniainen 5.39.29 + 2.01.21
1542 Miehet 140 km 164 Leng An uudenmaa 5.39.48 + 2.01.40
1543 Miehet 140 km 1132 Sami Myöhänen Helsinki 5.39.50 + 2.01.42
1544 Miehet 140 km 1984 Timo Ojamäki Nurmijärvi 5.40.10 + 2.02.02
1545 Miehet 140 km 1217 Kari Nurmi Transformlink 5.40.12 + 2.02.04
1546 Miehet 140 km 2058 Petteri Ylinen Helsinki 5.40.17 + 2.02.09
1547 Miehet 140 km 257 Sten Elenius Ck-Triton 5.40.18 + 2.02.10
1548 Miehet 140 km 1875 Sami Viitala Capgemini cycling 5.40.22 + 2.02.14
1549 Miehet 140 km 1260 Marko Ortela Capgemini cycling 5.41.13 + 2.03.05
1550 Miehet 140 km 1372 Pekka Purra IK 32 5.41.15 + 2.03.07
1551 Miehet 140 km 819 Kari Kupiainen Mikkelin Latu 5.41.23 + 2.03.15
1552 Miehet 140 km 1980 Antti Villanen Espoo 5.41.28 + 2.03.20
1553 Miehet 140 km 1852 Eero Vatanen Kankaanpää 5.42.15 + 2.04.07
1554 Miehet 140 km 1664 Petteri Suontama Espoo 5.42.19 + 2.04.11
1555 Miehet 140 km 1636 Ari Soikkeli Lemminkäinen 5.42.24 + 2.04.16
1556 Miehet 140 km 1086 Markku Metsämarttila Helsinki 5.42.25 + 2.04.17
1557 Miehet 140 km 245 Mikhail Drozdov Saint Petersburg 5.42.53 + 2.04.45
1558 Miehet 140 km 1442 Reijo Reunanen Turku 5.43.09 + 2.05.01
1559 Miehet 140 km 1013 Tapio Lydecken Sipoo 5.43.51 + 2.05.43
1560 Miehet 140 km 2031 Jani Joki Espoo 5.43.52 + 2.05.44
1561 Miehet 140 km 1432 Kalle Ratilainen Siilinjärvi 5.43.52 + 2.05.44
1562 Miehet 140 km 1407 Pasi Raatikainen Helsinki Triathlon 5.43.54 + 2.05.46
1563 Miehet 140 km 735 Sami Koivula Hyvinkää 5.43.54 + 2.05.46
1564 Miehet 140 km 2007 Carl-Johan Kokkola Vantaa 5.43.55 + 2.05.47
1565 Miehet 140 km 220 Chris Bolton Helsinki 5.43.55 + 2.05.47
1566 Miehet 140 km 1032 Aleksi Malinen Metropolia 5.43.57 + 2.05.49
1567 Miehet 140 km 552 Jukka Jonninen Metropolia 5.43.57 + 2.05.49
1568 Miehet 140 km 1148 Kari Mäkinen Nurmijärvi 5.43.58 + 2.05.50
1569 Miehet 140 km 2037 Markku Valpas Sähy ry 5.44.00 + 2.05.52
1570 Miehet 140 km 261 Karri Eloheimo Helsinki 5.44.01 + 2.05.53
1571 Miehet 140 km 915 Jaakko Lehtinen Helsinki 5.44.01 + 2.05.53
1572 Miehet 140 km 1690 Saku Säyrinen Nurmijärvi 5.44.03 + 2.05.55
1573 Miehet 140 km 1002 Olavi Luntinen Helsinki 5.44.04 + 2.05.56
1574 Miehet 140 km 2060 Heikki Jäämies Helsinki 5.44.05 + 2.05.57
1575 Miehet 140 km 936 Kai Leinonen Helsinki 5.44.06 + 2.05.58
1576 Miehet 140 km 116 Antero Aarniovuori Helsinki 5.44.08 + 2.06.00
1577 Miehet 140 km 2066 Seppo Sointio Kerava 5.44.09 + 2.06.01
1578 Miehet 140 km 1127 Henrik Muukkonen Helsinki 5.44.10 + 2.06.02
1579 Miehet 140 km 814 Jakke Kulovesi Hepo 5.44.12 + 2.06.04
1580 Miehet 140 km 1229 Kenneth Nyholm