Helsinki City Triathlon

2009

Sarjat

Sija Sarja Nro Nimi Koulu Aika
1 MIehet Ei kilpapyörää 2320 Pokkinen Juuso Hammassyrjän juoksijat 00:38:20
2 MIehet Ei kilpapyörää 2184 Halttunen Teemu Naantali 00:39:03
3 MIehet Ei kilpapyörää 2255 Vaahtoranta Pauli Vaahtikset 00:39:05
4 MIehet Ei kilpapyörää 2363 Tikkanen Petri Sputnik 00:39:39
5 MIehet Ei kilpapyörää 2196 Kymäläinen Veikko Espoo 00:39:43
6 MIehet Ei kilpapyörää 2286 Paatela Teemu Helsinki 00:39:51
7 MIehet Ei kilpapyörää 2323 Sperryn John 00:40:15
8 MIehet Ei kilpapyörää 2305 Inkinen Ville Oikkarit 00:40:20
9 MIehet Ei kilpapyörää 2270 Jungell Jacob 00:40:31
10 MIehet Ei kilpapyörää 2330 Vesterinen Arttu Hammassyrjän juoksijat 00:41:06
11 MIehet Ei kilpapyörää 2315 Lusa Mikael 00:41:09
12 MIehet Ei kilpapyörää 2284 Nylander Jari FNS Oy 00:41:28
13 MIehet Ei kilpapyörää 2233 Lämsä Ari Thomson Reuters 00:41:37
14 MIehet Ei kilpapyörää 2215 Westerholm Jan Hassuttelijat United 00:41:38
15 MIehet Ei kilpapyörää 2234 Lönnström Dennis NCC Rakennus Oy 00:41:44
16 MIehet Ei kilpapyörää 2183 Halli Wiljam AC Vantaa 00:41:44
17 MIehet Ei kilpapyörää 2222 Iso-Metsälä Antti Team TorPedrot 00:41:48
18 MIehet Ei kilpapyörää 2208 Punamäki Jukka Jorejaesko 00:41:52
19 MIehet Ei kilpapyörää 2364 Tolonen Miika Vantaa 00:42:02
20 MIehet Ei kilpapyörää 2178 Soini Jukka Team Liquid 00:42:05
21 MIehet Ei kilpapyörää 2174 Suves Juri 00:42:11
22 MIehet Ei kilpapyörää 2344 Kokko Rami Rami Kokon kanssa sama lähtö 00:42:13
23 MIehet Ei kilpapyörää 2318 Nieminen Juhana 00:42:15
24 MIehet Ei kilpapyörää 2243 Olkkonen Riku Riku + pojat 00:42:21
25 MIehet Ei kilpapyörää 2365 Turpeinen Pekka Finnish Low Speed Racers yr. 00:42:24
26 MIehet Ei kilpapyörää 2306 Jansson Tom Oikkarit 00:42:33
27 MIehet Ei kilpapyörää 2200 Matinlauri Antti Espoo 00:42:34
28 MIehet Ei kilpapyörää 2360 Soirinsuo Juha 00:42:35
29 MIehet Ei kilpapyörää 2246 Perkiömäki Mika RC Eemeli 00:42:37
30 MIehet Ei kilpapyörää 2118 Saksa Antero 00:42:39
31 MIehet Ei kilpapyörää 2180 Aniszewski Sebastian AC Vantaa 00:42:43
32 MIehet Ei kilpapyörää 2280 Lussier-Cardinal Frédéric 00:42:54
33 MIehet Ei kilpapyörää 2304 Hukkinen Kari Pallopojat 00:43:10
34 MIehet Ei kilpapyörää 2366 Vainikka Pete Sputnik 00:43:11
35 MIehet Ei kilpapyörää 2367 Baars Dennis Sputnik 00:43:17
36 MIehet Ei kilpapyörää 2340 Alajoki Jaakko Plärä Uutiset 00:43:17
37 MIehet Ei kilpapyörää 2105 Heiskanen Jouni NCC Rakennus Oy 00:43:24
38 MIehet Ei kilpapyörää 2134 Zeelig Zuma 00:43:27
39 MIehet Ei kilpapyörää 2326 Tammilehto Aki-Pekka Team Fearless 00:43:28
40 MIehet Ei kilpapyörää 2114 Harapainen Marko NCC Rakennus Oy 00:43:28
41 MIehet Ei kilpapyörää 2245 Pentti Kristian 00:43:35
42 MIehet Ei kilpapyörää 2354 Männistö Ismo OLL/HYY 00:43:45
43 MIehet Ei kilpapyörää 2201 McKenna Charles Irlanti 00:43:46
44 MIehet Ei kilpapyörää 2111 Kulmala Markku NCC Rakennus Oy 00:43:46
45 MIehet Ei kilpapyörää 2194 Kunnasmaa Kim Nerot 00:43:46
46 MIehet Ei kilpapyörää 2362 Svartström Emil HU Masters 00:43:47
47 MIehet Ei kilpapyörää 2193 Koskenvuo Leo Espoo 00:43:50
48 MIehet Ei kilpapyörää 2124 Salminen Harri Arktsto Larkas&Laine 00:43:57
49 MIehet Ei kilpapyörää 2223 Kaari Jari Team Survivors 00:44:03
50 MIehet Ei kilpapyörää 2240 Oksava Antti NCC Rakennus Oy 00:44:09
51 MIehet Ei kilpapyörää 2262 Dannapfel Simon Fitness To Health SD 00:44:10
52 MIehet Ei kilpapyörää 2250 Suvilaakso Antero Team TorPedrot 00:44:11
53 MIehet Ei kilpapyörää 2242 Olkkonen Toni Riku + pojat 00:44:12
54 MIehet Ei kilpapyörää 2219 Toivonen Ilmo 00:44:13
55 MIehet Ei kilpapyörää 2271 Järvinen Jari 00:44:16
56 MIehet Ei kilpapyörää 2203 Nuoranne Heikki Management Events 00:44:17
57 MIehet Ei kilpapyörää 2353 Mäkinen Kalle 00:44:20
58 MIehet Ei kilpapyörää 2346 Kontala Aki Rami Kokon kanssa sama lähtö 00:44:23
59 MIehet Ei kilpapyörää 2167 Savola Pekka Vantaa 00:44:25
60 MIehet Ei kilpapyörää 2202 Nousiainen Tuomas Espoo 00:44:25
61 MIehet Ei kilpapyörää 2132 Virtanen Antti NCC Rakennus Oy 00:44:34
62 MIehet Ei kilpapyörää 2307 Kaitila Santeri SK 00:44:34
63 MIehet Ei kilpapyörää 2231 Kuusisto Tommy NCC Rakennus Oy 00:44:44
64 MIehet Ei kilpapyörää 2115 Marjatsalo Raimo Pallopojat 00:44:47
65 MIehet Ei kilpapyörää 2274 Kiviluoma Mikko 00:44:55
66 MIehet Ei kilpapyörää 2131 Wilkus Adnrzej Espoo 00:44:55
67 MIehet Ei kilpapyörää 2142 Hack Matti 00:44:56
68 MIehet Ei kilpapyörää 2253 Tiainen Ville Sankarikerho 00:44:58
69 MIehet Ei kilpapyörää 2349 Kovanen Timo Raute Ultimate Team 00:45:04
70 MIehet Ei kilpapyörää 2209 Rautanen Ilari Hassuttelijat United 00:45:05
71 MIehet Ei kilpapyörää 2141 Gonzalez Eduardo 00:45:07
72 MIehet Ei kilpapyörää 2133 Voit Mark Saksa 00:45:20
73 MIehet Ei kilpapyörää 2285 Ojala Olli FNS Oy 00:45:23
74 MIehet Ei kilpapyörää 2212 Tikka Timo Helsinki 00:45:28
75 MIehet Ei kilpapyörää 2341 Halonen Risto Sputnik 00:45:36
76 MIehet Ei kilpapyörää 2185 Hartikainen Mika Iittala 00:45:38
77 MIehet Ei kilpapyörää 2310 Kettunen Mikko 00:45:39
78 MIehet Ei kilpapyörää 2357 Rantamäki Jukka Otalampi 00:45:49
79 MIehet Ei kilpapyörää 2343 Koivusalo Riku 00:45:54
80 MIehet Ei kilpapyörää 2205 Olkkonen Jukka Management Events 00:45:59
81 MIehet Ei kilpapyörää 2314 Laaninen Mikko 00:46:03
82 MIehet Ei kilpapyörää 2179 Punakivi Jarkko Team Puujalat 00:46:04
83 MIehet Ei kilpapyörää 2352 Mäkelä Janne Run Orion 00:46:09
84 MIehet Ei kilpapyörää 2119 Paronen Antti Eläke-Fennia 00:46:21
85 MIehet Ei kilpapyörää 2302 Pajunen Heikki Novetos 00:46:23
86 MIehet Ei kilpapyörää 2268 Högnabba Sebastian 00:46:28
87 MIehet Ei kilpapyörää 2301 Haikola Timo 00:46:29
88 MIehet Ei kilpapyörää 2197 Kyyriäinen Marko KyyBrothers 00:46:47
89 MIehet Ei kilpapyörää 2120 Pöyhönen Simo Raisu Lumous 00:46:48
90 MIehet Ei kilpapyörää 2225 Kanerva Jussi Tuken Juntta 00:46:50
91 MIehet Ei kilpapyörää 2275 Kleemola Jouko 00:46:52
92 MIehet Ei kilpapyörää 2216 Viljanen Tomi Espoo 00:46:52
93 MIehet Ei kilpapyörää 2351 Laaksonen Patrick 00:47:00
94 MIehet Ei kilpapyörää 2169 Sundell Jari 00:47:03
95 MIehet Ei kilpapyörää 2312 Kuusisto Mikko SK 00:47:04
96 MIehet Ei kilpapyörää 2317 Neuman Rafik S.C.Pingviinit 00:47:05
97 MIehet Ei kilpapyörää 2263 Fagerholm Ville 00:47:06
98 MIehet Ei kilpapyörää 2266 Hilvo Jouni 00:47:07
99 MIehet Ei kilpapyörää 2311 Korhonen Simo SK 00:47:07
100 MIehet Ei kilpapyörää 2348 Koskenvuo Juha Leo Koskenvuo 00:47:11
101 MIehet Ei kilpapyörää 2210 Seppänen Matti Espoo 00:47:12
102 MIehet Ei kilpapyörää 2335 Mattila Karol Tammisalon Metsänkävijät 00:47:13
103 MIehet Ei kilpapyörää 2108 Härkönen Antti Hyytyjät 00:47:13
104 MIehet Ei kilpapyörää 2116 Mäkinen Ari Hyytyjät 00:47:14
105 MIehet Ei kilpapyörää 2359 Seppänen Petri Raute Ultimate Team 00:47:14
106 MIehet Ei kilpapyörää 2328 Tähkiö Jussi 00:47:14
107 MIehet Ei kilpapyörää 2319 Odenwall Niklas Novetos 00:47:15
108 MIehet Ei kilpapyörää 2113 Lunden Jaakko Helsinki 00:47:17
109 MIehet Ei kilpapyörää 2241 Dindo Julian Thomson Reuters 00:47:17
110 MIehet Ei kilpapyörää 2238 Myllyaho Jukka Thomson Reuters 00:47:17
111 MIehet Ei kilpapyörää 2342 Kauppinen Heikki Lohjan Liikuntakeskus 00:47:19
112 MIehet Ei kilpapyörää 2214 Uusimäki Jari Espoo 00:47:21
113 MIehet Ei kilpapyörää 2173 Tuukkanen Antti Team Puujalat 00:47:22
114 MIehet Ei kilpapyörää 2129 Toivonen Tuomas Kirkkonummi 00:47:28
115 MIehet Ei kilpapyörää 2350 Kujala Mika Raute Ultimate Team 00:47:30
116 MIehet Ei kilpapyörää 2198 Kyyriäinen Mikko KyyBrothers 00:47:30
117 MIehet Ei kilpapyörää 2187 Hopia Juha Ironman-80 00:47:33
118 MIehet Ei kilpapyörää 2172 Toikka Simo Trikotletti 00:47:54
119 MIehet Ei kilpapyörää 2294 Tanskanen Juha 00:47:54
120 MIehet Ei kilpapyörää 2106 Hiekkataipale Panu 8K 00:47:59
121 MIehet Ei kilpapyörää 2278 Leeve Santeri 00:48:01
122 MIehet Ei kilpapyörää 2192 Järnefelt Johan Kissa-kamut 00:48:10
123 MIehet Ei kilpapyörää 2252 Taavitsainen Matti Töölön Wesa 00:48:13
124 MIehet Ei kilpapyörää 2186 Hellman Kari Helsinki 00:48:15
125 MIehet Ei kilpapyörää 2333 Perälä Esko Suunto Team 00:48:19
126 MIehet Ei kilpapyörää 2158 Marjamaa Timo 00:48:20
127 MIehet Ei kilpapyörää 2230 Kulmala Eetu-Petteri Peepi's 00:48:25
128 MIehet Ei kilpapyörää 2277 Kulmala Olli 00:48:30
129 MIehet Ei kilpapyörää 2256 Voutilainen Antti Tuken Juntta 00:48:41
130 MIehet Ei kilpapyörää 2188 Isokangas Jukka Management Events 00:48:47
131 MIehet Ei kilpapyörää 2182 Dahlberg Artur Kissa-kamut 00:48:57
132 MIehet Ei kilpapyörää 2107 Hiekkataipale Mikko 8K 00:48:57
133 MIehet Ei kilpapyörää 2295 Venemies Olli FNS Oy 00:49:15
134 MIehet Ei kilpapyörää 2227 Kauppinen Jyri NCC Rakennus Oy 00:49:29
135 MIehet Ei kilpapyörää 2127 Tallila Jyrki NCC Rakennus Oy 00:49:38
136 MIehet Ei kilpapyörää 2248 Pottonen Markus Team Survivors 00:49:59
137 MIehet Ei kilpapyörää 2313 Laakso Jari Suurmetsän Urheilijat 00:50:00
138 MIehet Ei kilpapyörää 2239 Mäkinen Lauri Team Eurajoki 00:50:02
139 MIehet Ei kilpapyörää 2369 Laaksonen Matti 00:50:10
140 MIehet Ei kilpapyörää 2103 Harapainen Jari NCC Rakennus Oy 00:50:10
141 MIehet Ei kilpapyörää 2321 Rinne Hans Vantaa 00:50:18
142 MIehet Ei kilpapyörää 2308 Kara Samu Samu Kara 00:50:26
143 MIehet Ei kilpapyörää 2149 Järvinen Aaro Team Ärtsy 00:50:30
144 MIehet Ei kilpapyörää 2322 Segerstråle Mikael 00:50:32
145 MIehet Ei kilpapyörää 2334 Anttila Pekka Suunto Team 00:50:33
146 MIehet Ei kilpapyörää 2162 Porvari Olli 00:50:33
147 MIehet Ei kilpapyörää 2159 Morander Hermanni Somerniemen Veikot 00:50:41
148 MIehet Ei kilpapyörää 2195 Rinne Eeva Eeva&lle 00:50:43
149 MIehet Ei kilpapyörää 2164 Pälvimäki Esa-Pekka Und Zen World Domination 00:50:53
150 MIehet Ei kilpapyörää 2207 Placeres Marcos Management Events 00:50:54
151 MIehet Ei kilpapyörää 2289 Rasanen Petri 00:50:57
152 MIehet Ei kilpapyörää 2204 Ojanperä Janne Curling Finland 00:50:57
153 MIehet Ei kilpapyörää 2109 Jakovlev Mikko Eläke-Fennia 00:50:59
154 MIehet Ei kilpapyörää 2331 Välikylä Matti Plärä Uutiset 00:51:19
155 MIehet Ei kilpapyörää 2276 Kortesniemi Aki Kerava 00:51:20
156 MIehet Ei kilpapyörää 2273 Keski-Pukkila Tomi AC Vantaa 00:51:31
157 MIehet Ei kilpapyörää 2224 Nieminen Reko 00:51:43
158 MIehet Ei kilpapyörää 2368 Ahonen Jukka JURIHE 00:51:48
159 MIehet Ei kilpapyörää 2279 Lindgren Mikael 00:51:51
160 MIehet Ei kilpapyörää 2170 Tiainen Pekka 00:51:59
161 MIehet Ei kilpapyörää 2235 Majakero Mikko Riihimäki 00:52:01
162 MIehet Ei kilpapyörää 2297 Svensk Asko K-extra 00:52:07
163 MIehet Ei kilpapyörää 2123 Salmela Markus NCC Rakennus Oy 00:52:09
164 MIehet Ei kilpapyörää 2292 Seleznev Sergey 00:52:15
165 MIehet Ei kilpapyörää 2282 Mero Raul 00:52:17
166 MIehet Ei kilpapyörää 2160 Pihl Jukka 00:52:25
167 MIehet Ei kilpapyörää 2189 Joki Jani Futuremark 00:52:30
168 MIehet Ei kilpapyörää 2293 Svensk Ari K-extra 00:52:35
169 MIehet Ei kilpapyörää 2104 Heikkinen Veli-Pekka Hyki 00:52:35
170 MIehet Ei kilpapyörää 2303 Hellas Teemu Espoo 00:52:38
171 MIehet Ei kilpapyörää 2181 Byysing Lasse Ironman-80 00:52:52
172 MIehet Ei kilpapyörää 2130 Ukkonen Panu Kimmo 00:52:52
173 MIehet Ei kilpapyörää 2125 Saunanoja Mikko Leppävaaran NAKUT 00:52:55
174 MIehet Ei kilpapyörää 2254 Vaahtoranta Hannu Vaahtikset 00:52:59
175 MIehet Ei kilpapyörää 2152 Karin Alexey 00:53:31
176 MIehet Ei kilpapyörää 2251 Taavitsainen Marko Töölön Wesa 00:53:57
177 MIehet Ei kilpapyörää 2356 Haapakoski Toni Sputnik 00:54:08
178 MIehet Ei kilpapyörää 2269 Jolas Xavier 00:54:24
179 MIehet Ei kilpapyörää 2264 Harju Janne 00:54:33
180 MIehet Ei kilpapyörää 2232 Laitinen Rauli Thomson Reuters 00:54:36
181 MIehet Ei kilpapyörää 2249 Pramnieks Artis Thomson Reuters 00:54:36
182 MIehet Ei kilpapyörää 2290 Rautanen Jorma 00:54:45
183 MIehet Ei kilpapyörää 2112 Lilja Sami Helsinki 00:55:06
184 MIehet Ei kilpapyörää 2140 Anttila Tuukka Somerniemen Veikot 00:55:08
185 MIehet Ei kilpapyörää 2101 Alexandersson Ari I-HAH 00:55:08
186 MIehet Ei kilpapyörää 2325 Talvitie Mika Käpylän Pujehtijat 00:55:09
187 MIehet Ei kilpapyörää 2151 Kanninen Martti Team Ärtsy 00:55:16
188 MIehet Ei kilpapyörää 2121 Rantanen Tapio NCC Rakennus Oy 00:55:29
189 MIehet Ei kilpapyörää 2221 Hytönen Antti Tuken Juntta 00:55:39
190 MIehet Ei kilpapyörää 2329 Vauhkonen Matti A-miehet 00:56:18
191 MIehet Ei kilpapyörää 2147 Ikonen Juhani 00:57:12
192 MIehet Ei kilpapyörää 2153 Kaunismäki Olli Ulvila 00:57:12
193 MIehet Ei kilpapyörää 2157 Kuikka Joni 00:58:13
194 MIehet Ei kilpapyörää 2296 Viskari Kari Helsinki 00:58:17
195 MIehet Ei kilpapyörää 2309 Karlsson Niko Team Survivors 00:58:31
196 MIehet Ei kilpapyörää 2220 Hilvo Heikki Suomen Lähetysseura 01:00:29
197 MIehet Ei kilpapyörää 2102 Assmuth Kimmo Kimmo 01:00:29
198 MIehet Ei kilpapyörää 2155 Koponen Jukka 01:01:10
199 MIehet Ei kilpapyörää 2145 Heiskanen Sami Team Puujalat 01:01:53
200 MIehet Ei kilpapyörää 2110 Jokela Ville NCC Rakennus Oy 01:02:27
201 MIehet Ei kilpapyörää 2144 Hahtovirta Mikael Tölö Runners 01:03:40
202 MIehet Ei kilpapyörää 2191 Jokinen Riku Kosteusseura Kyrsyän Pärske 01:05:33
203 MIehet Ei kilpapyörää 2206 Pilsari Toni Kosteusseura Kyrsyän Pärske 01:05:34
204 MIehet Ei kilpapyörää 2267 Huttunen Janne FNS Oy 01:08:36
205 MIehet Ei kilpapyörää 2287 Pihlajamaa Petri FNS Oy 01:10:56
206 MIehet Ei kilpapyörää 2171 Timonen Kalevi Viitasaaren Viesti 01:15:26
207 MIehet Ei kilpapyörää 2165 Reinikainen Jari Team Noval Networks 01:16:07
208 MIehet Ei kilpapyörää 2148 Jäntti Simo Soul Kitchen 01:22:08
209 MIehet Ei kilpapyörää 2291 Sakomaa Henri 01:24:26
210 MIehet Ei kilpapyörää 2156 Korkeamäki Heikki 01:28:59
1 MIehet kilpapyörä 2878 Keisu Samuli Alatornion Pirkat 00:31:50
2 MIehet kilpapyörä 2870 Aaltonen Lauri Tri Stadi 00:32:48
3 MIehet kilpapyörä 2877 Hintze Mathias Tri Stadi 00:33:24
4 MIehet kilpapyörä 2874 Dahlman Jens HelTri 00:33:34
5 MIehet kilpapyörä 2892 Utriainen Ilkka NCC Rakennus Oy 00:33:40
6 MIehet kilpapyörä 2855 Hyppönen Kalevi Prof.fi 00:35:01
7 MIehet kilpapyörä 2888 Seppälä Jukka 00:35:17
8 MIehet kilpapyörä 2867 Kirjavainen Jussi Nike Team 00:35:59
9 MIehet kilpapyörä 2897 Yli-Renko Jussi Nurmon Urheilijat-99 00:36:23
10 MIehet kilpapyörä 2844 Helve Jaakko Helsinki 00:36:24
11 MIehet kilpapyörä 2884 Reunanen Peter Jalassaaren virkistysseura 00:36:49
12 MIehet kilpapyörä 2851 Kaila Kimmo Nastola 00:37:49
13 MIehet kilpapyörä 2824 Sassi Petri Kirkkonummi 00:37:49
14 MIehet kilpapyörä 2881 Mäenpää Pauli Masan Navetta 00:38:02
15 MIehet kilpapyörä 2841 Eloheimo Antti 00:38:11
16 MIehet kilpapyörä 2886 Saarikko Jukka Levytukku Oy 00:38:21
17 MIehet kilpapyörä 2875 Heikkilä Teemu HelTri 00:38:29
18 MIehet kilpapyörä 2808 Järvimäki Ilkka 00:38:43
19 MIehet kilpapyörä 2846 Hiltunen Petri TuUL 00:38:50
20 MIehet kilpapyörä 2879 Langdon Steve Langdons Ltd 00:39:14
21 MIehet kilpapyörä 2868 Parikka Juha Nike Team 00:39:23
22 MIehet kilpapyörä 2890 Toivonen Kalle Espoo 00:40:17
23 MIehet kilpapyörä 2858 Lukka Mait Semantix 00:40:22
24 MIehet kilpapyörä 2871 Arola Ilkka Valkealan Kajo 00:40:26
25 MIehet kilpapyörä 2827 Ukkonen Simo Helsinki Thaiboxing Club 00:40:39
26 MIehet kilpapyörä 2860 Pattrick Dean Puoli Kuusi 00:40:40
27 MIehet kilpapyörä 2840 Båsk Jari Run Orion 00:40:59
28 MIehet kilpapyörä 2859 Ojanen Jari Jalassaaren virkistyseeura 00:41:03
29 MIehet kilpapyörä 2895 Virtanen Kari Triathlonteam 226 00:41:09
30 MIehet kilpapyörä 2843 Haapala Jaakko HelTri 00:41:13
31 MIehet kilpapyörä 2864 Rautio Pekka 00:41:18
32 MIehet kilpapyörä 2856 Lee Stephen Helsinki 00:41:42
33 MIehet kilpapyörä 2807 Järvenpää Sami Team Kailando 00:41:53
34 MIehet kilpapyörä 2891 Toppari Matti Jalassaaren virkistyseeura 00:42:01
35 MIehet kilpapyörä 2853 Kallio Samuli Siiksi 00:42:11
36 MIehet kilpapyörä 2806 Ilchenko Slava 00:42:12
37 MIehet kilpapyörä 2816 Luhtamäki Anssi Lahti 00:42:13
38 MIehet kilpapyörä 2850 Uusitalo Jari 00:42:17
39 MIehet kilpapyörä 2857 Lehtovirta Janne Riihimäki 00:42:20
40 MIehet kilpapyörä 2865 Tuomisalo Jari 00:43:01
41 MIehet kilpapyörä 2818 Mesimäki Jari Uimakoulun apuluokka, Nummela 00:43:11
42 MIehet kilpapyörä 2803 Huotari Markku Otaniemen Jyllääjät 00:43:16
43 MIehet kilpapyörä 2829 Miettinen Michael Suunto Team 00:43:29
44 MIehet kilpapyörä 2826 Törölä Esa Tri Stadi 00:43:30
45 MIehet kilpapyörä 2896 Välikylä Tuomas Plärä Uutiset 00:43:33
46 MIehet kilpapyörä 2848 Hyvärinen Joni Vantaa 00:43:38
47 MIehet kilpapyörä 2885 Riska Magnus Helsinki 00:43:39
48 MIehet kilpapyörä 2819 Olsbo Mika 00:43:53
49 MIehet kilpapyörä 2845 Hiedanpää Pasi Espoo 00:44:01
50 MIehet kilpapyörä 2854 Kontkanen Pasi Espoo 00:44:23
51 MIehet kilpapyörä 2805 Ibanez Guillermo 00:44:34
52 MIehet kilpapyörä 2804 Härkönen Aki 00:44:55
53 MIehet kilpapyörä 2893 Waselius Jacob 00:44:58
54 MIehet kilpapyörä 2861 Pennanen Jarkko Jalassaaren virkistyseeura 00:45:07
55 MIehet kilpapyörä 2814 Lempinen Mikko NCC Rakennus Oy 00:45:19
56 MIehet kilpapyörä 2869 Päivärinta Niko 00:45:49
57 MIehet kilpapyörä 2883 Pöysti Jaakko 00:46:23
58 MIehet kilpapyörä 2822 Risu Ville 00:46:56
59 MIehet kilpapyörä 2821 Rissanen Raimo 00:47:45
60 MIehet kilpapyörä 2802 Honkanen Robert 00:47:56
61 MIehet kilpapyörä 2815 Leppänen Tero I am IronMan 00:48:05
62 MIehet kilpapyörä 2866 Tuovio Mikko S.N.V. 00:48:11
63 MIehet kilpapyörä 2823 Salila Juho 00:48:30
64 MIehet kilpapyörä 2811 Koops Kimmo GrIFK 00:48:37
65 MIehet kilpapyörä 2813 Salminen Jouni TT AquaTerra 00:48:39
66 MIehet kilpapyörä 2830 Kyllönen Markku Helsinki 00:48:54
67 MIehet kilpapyörä 2817 Marttila Antti NCC Rakennus Oy 00:50:28
68 MIehet kilpapyörä 2828 Välimäki Juha 00:50:56
69 MIehet kilpapyörä 2820 Pohjonen Mika 00:51:13
70 MIehet kilpapyörä 2812 Kyytsönen Ville 00:51:18
71 MIehet kilpapyörä 2810 Koivunen Juha Reimarlan reippailija 00:51:39
72 MIehet kilpapyörä 2825 Savolainen Kari Reimarlan reippailija 00:52:36
1 Naiset Ei kilpapyörää 2606 Horttanainen Heidi Ruokolahti 00:42:13
2 Naiset Ei kilpapyörää 2601 Blomström Marika 00:43:28
3 Naiset Ei kilpapyörää 2622 Rantakari Riikka HelsinkiHubi 00:44:01
4 Naiset Ei kilpapyörää 2439 Turja Petra 00:44:10
5 Naiset Ei kilpapyörää 2639 Kuurto Maiju Lohjan Liikuntakeskus 00:45:24
6 Naiset Ei kilpapyörää 2408 Laine Meri Helsinki Leopardi Triathlon Club 00:45:27
7 Naiset Ei kilpapyörää 2543 Pylvänäinen Outi Essi/Outi 00:46:11
8 Naiset Ei kilpapyörää 2612 Kumén Minna 00:46:12
9 Naiset Ei kilpapyörää 2578 Ottelin Hanna-Leena Tampere 00:46:21
10 Naiset Ei kilpapyörää 2551 Toljamo Aini 00:46:22
11 Naiset Ei kilpapyörää 2600 Ahola Elisa 00:46:32
12 Naiset Ei kilpapyörää 2628 Tammilehto Pauliina Swimgear 00:46:40
13 Naiset Ei kilpapyörää 2563 Huttunen Kirsi Triathlon Team Aqua Terra 00:46:52
14 Naiset Ei kilpapyörää 2632 Vainio Anu Iron Maids 00:47:09
15 Naiset Ei kilpapyörää 2631 Vainio Essi Helsinki 00:47:10
16 Naiset Ei kilpapyörää 2521 Ebinger Katja Friskis&Svettis 00:47:15
17 Naiset Ei kilpapyörää 2603 Hellas Kirsi 00:47:39
18 Naiset Ei kilpapyörää 2523 Grönvall Maiju Hirssaari/kotka 00:47:48
19 Naiset Ei kilpapyörää 2518 Meura Mari Mäntyluodon Kiri 00:47:51
20 Naiset Ei kilpapyörää 2579 Porvari Hanna 00:48:17
21 Naiset Ei kilpapyörää 2591 Vainikainen Mari-Pauliina Tuisku 00:48:17
22 Naiset Ei kilpapyörää 2522 Eranka Essi Essi/Outi 00:48:23
23 Naiset Ei kilpapyörää 2445 Hartikainen Virpi NCC Rakennus Oy 00:48:29
24 Naiset Ei kilpapyörää 2475 Soro-Paavonen Aino SK 00:48:29
25 Naiset Ei kilpapyörää 2432 Toikka Katja Hyytyjät 00:48:34
26 Naiset Ei kilpapyörää 2618 Nurmi Henna NUTO 00:48:35
27 Naiset Ei kilpapyörää 2404 Heikkinen Emmi Hyki 00:48:40
28 Naiset Ei kilpapyörää 2621 Ranta Jaana 00:48:44
29 Naiset Ei kilpapyörää 2596 Väisänen Kaisa 00:48:54
30 Naiset Ei kilpapyörää 2613 MacDonald Johanna 00:49:06
31 Naiset Ei kilpapyörää 2437 Wiik Mikaela Folkhälsan 00:49:09
32 Naiset Ei kilpapyörää 2526 Herzog Barbara Management Events 00:49:11
33 Naiset Ei kilpapyörää 2548 Sipi Heidi Sipit 00:49:11
34 Naiset Ei kilpapyörää 2536 Loponen Aija Friskis&Svettis 00:49:12
35 Naiset Ei kilpapyörää 2562 Honkala Petra 00:49:14
36 Naiset Ei kilpapyörää 2530 Keränen Heljä 00:49:14
37 Naiset Ei kilpapyörää 2537 Ojanen Anne Espoo 00:49:19
38 Naiset Ei kilpapyörää 2476 Tuomisto Elisa NCC Rakennus Oy 00:49:22
39 Naiset Ei kilpapyörää 2575 Nihtilä Meri 00:49:26
40 Naiset Ei kilpapyörää 2627 Tahvanainen Minna 00:49:28
41 Naiset Ei kilpapyörää 2510 Ruuskanen Emmi 00:49:33
42 Naiset Ei kilpapyörää 2605 Holmila Miia Helsinki 00:49:39
43 Naiset Ei kilpapyörää 2486 Harmaja Reetta 00:49:44
44 Naiset Ei kilpapyörää 2554 Vesterinen Kerttu Clumsyt 00:49:54
45 Naiset Ei kilpapyörää 2608 Kallio Mimmi Swimgear 00:49:57
46 Naiset Ei kilpapyörää 2589 Urbano Carla Team VI-Catikki 00:50:01
47 Naiset Ei kilpapyörää 2561 Helgas Ann-Charlotte Team Fritz 00:50:08
48 Naiset Ei kilpapyörää 2403 Haavisto Heidi Hirssaari/kotka 00:50:11
49 Naiset Ei kilpapyörää 2421 Nygren Piia Hirssaari/Kotka 00:50:11
50 Naiset Ei kilpapyörää 2599 Tammenmaa Irinia Friskis&Svettis 00:50:16
51 Naiset Ei kilpapyörää 2463 Parkkari Anna NCC Rakennus Oy 00:50:20
52 Naiset Ei kilpapyörää 2419 Neuvonen Reetta Helsinki Leopardi Triathlon Club 00:50:25
53 Naiset Ei kilpapyörää 2609 Kara Johanna Samu Kara 00:50:26
54 Naiset Ei kilpapyörää 2566 Juneja Nina 00:50:27
55 Naiset Ei kilpapyörää 2418 Mäntyniemi Tiina Haartbio 00:50:36
56 Naiset Ei kilpapyörää 2583 Rusanen Johanna 00:50:36
57 Naiset Ei kilpapyörää 2547 Sipi Hanna Sipit 00:50:37
58 Naiset Ei kilpapyörää 2460 Nurmi-Kantelinen Anne NUTO 00:50:37
59 Naiset Ei kilpapyörää 2592 Valkonen Maijaliisa Lohja 00:50:40
60 Naiset Ei kilpapyörää 2604 Holmberg Jessica Mamis/Espoo 00:50:52
61 Naiset Ei kilpapyörää 2585 Sohlman Anu 00:50:54
62 Naiset Ei kilpapyörää 2638 Vähäsöyrinki Mari Iron Maids 00:50:54
63 Naiset Ei kilpapyörää 2490 Ikäheimo Henna 00:50:59
64 Naiset Ei kilpapyörää 2567 Koskela Ida 00:51:01
65 Naiset Ei kilpapyörää 2448 Juusola Jonna SporttiSussut 00:51:12
66 Naiset Ei kilpapyörää 2423 Pyöriä Heli JURIHE 00:51:32
67 Naiset Ei kilpapyörää 2416 Myllynen Jaana Hyki 00:51:32
68 Naiset Ei kilpapyörää 2430 Syrjäläinen Noora 140v 00:51:33
69 Naiset Ei kilpapyörää 2444 Harmsen Jenny SD?Jo! 00:51:35
70 Naiset Ei kilpapyörää 2467 Pietarinen Päivi Ruuti/Harmoinen 00:51:53
71 Naiset Ei kilpapyörää 2560 Helgas Nina Team Fritz 00:51:54
72 Naiset Ei kilpapyörää 2509 Ruotanen Inger 00:52:05
73 Naiset Ei kilpapyörää 2466 Penttinen Hanne OLL HYY 00:52:05
74 Naiset Ei kilpapyörää 2401 Koivu Liisa Raute Ultimate Team 00:52:23
75 Naiset Ei kilpapyörää 2587 Tanskanen Jarna 00:52:27
76 Naiset Ei kilpapyörää 2482 Bruun Alva 00:52:29
77 Naiset Ei kilpapyörää 2619 Nurmi Nita NUTO 00:52:30
78 Naiset Ei kilpapyörää 2480 Aho Maarit 00:52:30
79 Naiset Ei kilpapyörää 2498 Laine Satu SuMa 00:52:35
80 Naiset Ei kilpapyörää 2449 Kervinen Laura Raute Ultimate Team 00:52:42
81 Naiset Ei kilpapyörää 2630 Tuominen Erica NUTO 00:52:44
82 Naiset Ei kilpapyörää 2410 Lehtonen Lilli Hyytyjät 00:52:45
83 Naiset Ei kilpapyörää 2400 Ahonen Ria JURIHE 00:52:53
84 Naiset Ei kilpapyörää 2484 Granholm Karin 00:53:09
85 Naiset Ei kilpapyörää 2487 Helle Suvi 00:53:13
86 Naiset Ei kilpapyörää 2598 Österberg Tuija 00:53:22
87 Naiset Ei kilpapyörää 2555 Välke Riitta Friskis&Svettis 00:53:24
88 Naiset Ei kilpapyörää 2535 Larinkari Mirjam Helsinki 00:53:25
89 Naiset Ei kilpapyörää 2597 Väänänen Virpi Team VI-Catikki 00:53:26
90 Naiset Ei kilpapyörää 2413 Marjamaa Taru FIT-lehti Helsinki 00:53:26
91 Naiset Ei kilpapyörää 2541 Pieviläinen Maaria Rukan hiihtokoulu 00:53:38
92 Naiset Ei kilpapyörää 2470 Ruuti Marjo Ruuti/Harmoinen 00:53:41
93 Naiset Ei kilpapyörää 2443 Harmoinen Päivi Ruuti/Harmoinen 00:53:41
94 Naiset Ei kilpapyörää 2458 Tuominen Anu 00:53:47
95 Naiset Ei kilpapyörää 2574 Mutanen Mia 00:53:57
96 Naiset Ei kilpapyörää 2441 Elo Hanne Somerniemen Veikot 00:54:00
97 Naiset Ei kilpapyörää 2496 Kuokka Tanja Varman Voimailijat 00:54:07
98 Naiset Ei kilpapyörää 2614 Markkula Kaarina Swimgear 00:54:15
99 Naiset Ei kilpapyörää 2495 Krauel Inka 00:54:16
100 Naiset Ei kilpapyörää 2481 Alajääskö Leena 00:54:20
101 Naiset Ei kilpapyörää 2615 Martiskainen Pia Kouvola / Vesiliikunta Virtaus 00:54:31
102 Naiset Ei kilpapyörää 2553 Vakkuri Mia 00:54:34
103 Naiset Ei kilpapyörää 2571 Malo Satu 00:54:35
104 Naiset Ei kilpapyörää 2532 Kurki Tuuli 3@lon Gals 00:54:37
105 Naiset Ei kilpapyörää 2527 Hurskainen Heli Mäntsälä 00:54:38
106 Naiset Ei kilpapyörää 2450 Kuusisto Katri Sputnik 00:54:48
107 Naiset Ei kilpapyörää 2405 Jaakkola Merja Hirssaari / Kotka 00:54:52
108 Naiset Ei kilpapyörää 2565 Hämäläinen Miia 00:54:54
109 Naiset Ei kilpapyörää 2581 Rautiokoski Mia Team Fritz 00:54:56
110 Naiset Ei kilpapyörää 2428 Salmi Emma Helmiäiset 00:54:57
111 Naiset Ei kilpapyörää 2590 Uusitalo Noora Sunshine Gang 00:54:58
112 Naiset Ei kilpapyörää 2462 Ojanperä Riikka Novetos 00:55:01
113 Naiset Ei kilpapyörää 2633 Vainio Julia Peepi's 00:55:06
114 Naiset Ei kilpapyörää 2511 Saarlinna Meri Maarit Aho 00:55:15
115 Naiset Ei kilpapyörää 2429 Siniluoto Marja Antsun Enkelit 00:55:24
116 Naiset Ei kilpapyörää 2557 Wanhatalo Anniina 00:55:31
117 Naiset Ei kilpapyörää 2513 Särkijärvi Sari Tuusula 00:55:49
118 Naiset Ei kilpapyörää 2469 Randell Suvi Leilatiimi 00:56:14
119 Naiset Ei kilpapyörää 2414 Mattila Anna Helmiäiset 00:56:20
120 Naiset Ei kilpapyörää 2426 Ruuska Veera Helmiäiset 00:56:22
121 Naiset Ei kilpapyörää 2552 Rytkönen Säde Tölö Runners 00:56:54
122 Naiset Ei kilpapyörää 2491 Isomäki Anniina Varman Voimailijat 00:56:59
123 Naiset Ei kilpapyörää 2461 Oja Nina NCC Rakennus Oy 00:57:01
124 Naiset Ei kilpapyörää 2610 Korhonen Johanna HelsinkiHubi 00:57:23
125 Naiset Ei kilpapyörää 2524 Halonen Tiina Tölö Runners 00:57:26
126 Naiset Ei kilpapyörää 2525 Hannula Hanna Helsinki 00:57:38
127 Naiset Ei kilpapyörää 2456 Loponen Mari NCC Rakennus Oy 00:57:55
128 Naiset Ei kilpapyörää 2464 Parviainen Lepe RC Eemeli 00:58:19
129 Naiset Ei kilpapyörää 2479 Lindgren Riikka NCC Rakennus Oy 00:58:23
130 Naiset Ei kilpapyörää 2477 Uutela-Morander Pirjo Somerniemen Veikot 00:58:33
131 Naiset Ei kilpapyörää 2533 Laine Susanna SuMa 00:58:44
132 Naiset Ei kilpapyörää 2474 Sjöblom Solveig SD?JO! 00:58:48
133 Naiset Ei kilpapyörää 2620 Paukkunen Stiina 00:58:57
134 Naiset Ei kilpapyörää 2440 Björklöf Ann-Sofie Platom Oy 00:59:26
135 Naiset Ei kilpapyörää 2520 Bonsdorff Laura Tölö Runners 00:59:27
136 Naiset Ei kilpapyörää 2594 Kaaja Ilse 00:59:33
137 Naiset Ei kilpapyörää 2499 Leisti Hanna Tuesday Night Sauna Club 00:59:39
138 Naiset Ei kilpapyörää 2451 Kyyriäinen Anne KyyLadies 00:59:43
139 Naiset Ei kilpapyörää 2407 Kuusinen Katri 140v 01:00:17
140 Naiset Ei kilpapyörää 2488 Hoivanen Raila 01:00:19
141 Naiset Ei kilpapyörää 2468 Pitkämäki Katja SporttiSussut 01:00:25
142 Naiset Ei kilpapyörää 2508 Rautalin Heli 01:00:26
143 Naiset Ei kilpapyörää 2459 Meriläinen Marjaana NCC Rakennus Oy 01:00:34
144 Naiset Ei kilpapyörää 2550 Söderlund Maria Porvoo 01:00:37
145 Naiset Ei kilpapyörää 2544 Seppälä Piritta Kertut 01:00:37
146 Naiset Ei kilpapyörää 2409 Lehtiranta Minna 140v 01:00:40
147 Naiset Ei kilpapyörää 2580 Quagraine Anna Sunshine Gang 01:00:44
148 Naiset Ei kilpapyörää 2493 Karvonen Lotta Team Ärtsy 01:00:48
149 Naiset Ei kilpapyörää 2415 Mikkonen Heidi Antsun Enkelit 01:01:02
150 Naiset Ei kilpapyörää 2502 Muona Anu Vantaan vauhti 01:01:02
151 Naiset Ei kilpapyörää 2500 Liukkonen Ulla Varman Voimailijat 01:01:14
152 Naiset Ei kilpapyörää 2492 Kaartinen Johanna Tuesday Night Sauna Club 01:01:32
153 Naiset Ei kilpapyörää 2497 Laaksonen Niina 01:01:35
154 Naiset Ei kilpapyörää 2427 Salmela Mira Irlanti 01:01:36
155 Naiset Ei kilpapyörää 2504 Mäkinen Valpuri Tuesday Night Sauna Club 01:02:00
156 Naiset Ei kilpapyörää 2457 Makkonen Katriina NCC Rakennus Oy 01:02:05
157 Naiset Ei kilpapyörää 2452 Kyyriäinen Tiina KyyLadies 01:02:41
158 Naiset Ei kilpapyörää 2478 Åkerfelt Pia NCC Rakennus Oy 01:02:43
159 Naiset Ei kilpapyörää 2570 Luoma-aho Pirkko VSK-U 01:02:47
160 Naiset Ei kilpapyörää 2471 Räisänen Nina SporttiSussut 01:03:01
161 Naiset Ei kilpapyörää 2453 Laine Erika SporttiSussut 01:03:01
162 Naiset Ei kilpapyörää 2442 Eranto Tanja SporttiSussut 01:03:26
163 Naiset Ei kilpapyörää 2406 Korkeamäki Maria HäjyKotka 01:03:40
164 Naiset Ei kilpapyörää 2417 Mäkelä Tiina HäjyKotka 01:03:41
165 Naiset Ei kilpapyörää 2549 Sipilä Elina Mätämajava 01:04:45
166 Naiset Ei kilpapyörää 2433 Torvasti Hanna Kertut 01:05:08
167 Naiset Ei kilpapyörää 2494 Korpijaakko Leea 01:05:54
168 Naiset Ei kilpapyörää 2556 Kujala Lotta 01:07:47
169 Naiset Ei kilpapyörää 2519 Vilpanen Airi Orimattila 01:07:56
170 Naiset Ei kilpapyörää 2516 Valkama Päivi Helsinki 01:07:56
171 Naiset Ei kilpapyörää 2517 Valtanen Jaana Tuesday Night Sauna Club 01:08:06
172 Naiset Ei kilpapyörää 2635 Hammar-Staf Tanja 01:08:46
173 Naiset Ei kilpapyörää 2411 Lumme Marjaana 140v 01:09:28
174 Naiset Ei kilpapyörää 2512 Sarkkinen Pirkko Kerava 01:10:46
175 Naiset Ei kilpapyörää 2569 Jaakkola Anu Clumsyt 01:14:58
176 Naiset Ei kilpapyörää 2424 Rehnström Karola Genehunters 01:16:17
177 Naiset Ei kilpapyörää 2431 Tallila Jonna Genehunters 01:16:17
1 Naiset kilpapyörä 2706 Koivula Venla Triathlonteam 226 00:36:34
2 Naiset kilpapyörä 2711 Lavonen Suvi Alatornion Pirkat 00:36:44
3 Naiset kilpapyörä 2717 Parviainen Erika Tri Stadi 00:38:02
4 Naiset kilpapyörä 2718 Parviainen Henrika Tri Stadi 00:39:23
5 Naiset kilpapyörä 2720 Pyyhtiä-Sassi Terhi Hollolan Urheilijat-46 00:40:00
6 Naiset kilpapyörä 2723 Seppälä Sanna 00:41:18
7 Naiset kilpapyörä 2712 Makkonen Eeva Helsingin Uimarit 00:41:43
8 Naiset kilpapyörä 2716 Ottelin Anne-Mari Helsinki 00:42:22
9 Naiset kilpapyörä 2709 Kuurto Milla Lohjan Liikuntakeskus 00:42:35
10 Naiset kilpapyörä 2719 Pienimäki Tiina 00:42:52
11 Naiset kilpapyörä 2707 Kolari Hanna Leppävirran Viri 00:42:58
12 Naiset kilpapyörä 2703 Hilvo Iiris Swimgear 00:42:59
13 Naiset kilpapyörä 2705 Kangassalo Hanna Endurance 00:43:03
14 Naiset kilpapyörä 2701 Nurko Minna Vantaa 00:43:05
15 Naiset kilpapyörä 2722 Seidel Tina 00:43:21
16 Naiset kilpapyörä 2715 Oreto Tanja Tri Stadi 00:43:42
17 Naiset kilpapyörä 2721 Räty Liisa Swimgear 00:44:08
18 Naiset kilpapyörä 2704 Kallela Sari Helsinki 00:44:48
19 Naiset kilpapyörä 2700 Adler Maria Tuusula 00:44:56
20 Naiset kilpapyörä 2702 Hietapakka Marke 00:46:11
21 Naiset kilpapyörä 2713 Nurminen Sarianna HelTri 00:46:18
22 Naiset kilpapyörä 2726 Uuttu Sini Espoo 00:47:10
23 Naiset kilpapyörä 2727 Säilä Mia 00:47:11
24 Naiset kilpapyörä 2710 Lainekivi Jenni Helsinki 00:47:16
25 Naiset kilpapyörä 2714 Ojanen Pinja Hyvinkää 00:48:28