Giro D' Espoo 25.5.2014

2014

Sarjat

Rank Category # Name Club Time Behind
1 Miehet Kilpa 111km 981 Jesse Virtanen Turun Urheiluliitto 2.58.27
2 Miehet Kilpa 111km 1197 Keijo Hirvonen IK 32 2.58.29 +0:00.02
3 Miehet Kilpa 111km 956 Antti Laasonen CC Picaro 2.58.32 +0:00.06
4 Miehet Kilpa 111km 863 Jaakko Antikainen HELSINKI 2.58.34 +0:00.07
4 Miehet Kilpa 111km 767 Jarkko Siltakorpi Joensuu 2.58.34 +0:00.07
6 Miehet Kilpa 111km 588 Janne Leinonen Helsinki 2.58.36 +0:00.09
7 Miehet Kilpa 111km 666 Mika Myllyvirta Jyväskylä 2.59.31 +0:01.05
8 Miehet Kilpa 111km 819 Olli Kähkönen SKB Racing Teamia 2.59.33 +0:01.06
9 Miehet Kilpa 111km 1146 Neil Bell Prologi 2.59.33 +0:01.07
10 Miehet Kilpa 111km 428 Mika Koskenlaakso Nurmijärvi 2.59.34 +0:01.08
11 Miehet Kilpa 111km 954 Jaakko Mikkila Helsinki 3.00.38 +0:02.12
12 Miehet Kilpa 111km 379 Matti Jäntti Espoo 3.00.40 +0:02.13
13 Miehet Kilpa 111km 803 Hannu Ala-Kapee Tampere 3.00.40 +0:02.14
14 Miehet Kilpa 111km 957 samuli laulumaa hämeenlinna 3.02.21 +0:03.55
15 Miehet Kilpa 111km 848 Kari Myyryläinen Hyvinkää 3.06.10 +0:07.43
16 Miehet Kilpa 111km 559 Antti Tähtinen Vaasa 3.08.26 +0:10.00
17 Miehet Kilpa 111km 327 Roope Lehtonen Team Ghost 3.13.02 +0:14.35
18 Miehet Kilpa 111km 896 Jüri Savitski Tallinn 3.26.13 +0:27.47
19 Miehet Kilpa 111km 906 Mikko Peltola Ski Team Mekope 3.30.04 +0:31.38
20 Miehet Kilpa 111km 921 Joni Kallinki Aseman Konttaajat 3.33.14 +0:34.48
21 Miehet Kilpa 111km 589 Sami Takaluoma Dunchurch 3.44.21 +0:45.54
22 Miehet Kilpa 111km 1158 Björn Svärd Riihimäki 3.45.22 +0:46.56
23 Miehet Kilpa 111km 920 Kim Jansson Kauniainen 4.53.10 +1:54.44
1 Miehet Kunto 111km 33 Kimmo Kananen GCR 2.58.27
2 Miehet Kunto 111km 894 Erik Eklund Focus Team Finland 2.58.27 +0:00.01
3 Miehet Kunto 111km 1193 Olli Koski Helsinki 2.58.28 +0:00.01
4 Miehet Kunto 111km 831 Jan-Magnus Mansner Kerkkoo 2.58.29 +0:00.03
5 Miehet Kunto 111km 1186 Tommi Suutarinen Triathlon Vantaa 2.58.31 +0:00.04
6 Miehet Kunto 111km 350 Christer Lybeck Helsinki 2.58.31 +0:00.05
7 Miehet Kunto 111km 893 Matthew Weston Focus Team Finland 2.58.32 +0:00.05
8 Miehet Kunto 111km 679 Arttu Pekkarinen Joensuu 2.58.32 +0:00.05
8 Miehet Kunto 111km 4 Sauli Haahtela SKB Racing Triathlon Team 2.58.32 +0:00.05
10 Miehet Kunto 111km 475 Ami Laamo Konsan Nousijat 2.58.32 +0:00.06
11 Miehet Kunto 111km 1172 Ville Heistman Cyclecenter Team 2.58.33 +0:00.07
12 Miehet Kunto 111km 627 Jukka Loikas Sipoo 2.58.34 +0:00.07
13 Miehet Kunto 111km 81 Lari Christensen Team Active 2.58.34 +0:00.07
13 Miehet Kunto 111km 1143 Jari Joutsen Optiwax 2.58.34 +0:00.07
15 Miehet Kunto 111km 1173 Heikki Roselius Cyclecenter Team 2.58.35 +0:00.08
15 Miehet Kunto 111km 857 Juhani Lehtola Contactum Oy 2.58.35 +0:00.08
17 Miehet Kunto 111km 810 Tommi Ruuska Espoo 2.58.36 +0:00.09
18 Miehet Kunto 111km 134 Jarno Martikainen Espoo 2.58.36 +0:00.10
19 Miehet Kunto 111km 5 Janis Künnap Espoo 2.58.36 +0:00.10
20 Miehet Kunto 111km 925 Petri Forsman Espoo Liikkuu 2.58.37 +0:00.11
21 Miehet Kunto 111km 993 Riivo Schumann Viro 2.58.38 +0:00.11
22 Miehet Kunto 111km 1115 Verneri Aaltonen Cycling Academy 2.59.31 +0:01.04
23 Miehet Kunto 111km 146 Juha Peltola SKB Racing 2.59.31 +0:01.05
24 Miehet Kunto 111km 521 Nigel Perrin Raisio 2.59.32 +0:01.05
25 Miehet Kunto 111km 851 Antti Karlsson Helsinki 2.59.32 +0:01.05
26 Miehet Kunto 111km 926 Olli Vaittinen Espoo Liikkuu 2.59.32 +0:01.06
27 Miehet Kunto 111km 1124 Robin Santavirta Helsinki 2.59.32 +0:01.06
27 Miehet Kunto 111km 332 Salvatore Iovene Espoo 2.59.32 +0:01.06
29 Miehet Kunto 111km 153 Markus Karjalainen Helsinki 2.59.32 +0:01.06
30 Miehet Kunto 111km 418 Niklas Granberg Esbo 2.59.33 +0:01.06
31 Miehet Kunto 111km 818 Sami Kervinen Siltakylä 2.59.34 +0:01.07
31 Miehet Kunto 111km 643 Tommi Ylönen Helsinki 2.59.34 +0:01.07
33 Miehet Kunto 111km 832 Mika Häkkinen Porvoon Akilles 2.59.34 +0:01.07
33 Miehet Kunto 111km 184 Jyrki Oinaanoja Espoo 2.59.34 +0:01.07
35 Miehet Kunto 111km 817 Timo Savelainen Helsinki 2.59.34 +0:01.08
36 Miehet Kunto 111km 402 Tom Rasmussen Helsinki 2.59.35 +0:01.08
37 Miehet Kunto 111km 204 Jari Tarpio Vantaa 2.59.35 +0:01.08
37 Miehet Kunto 111km 264 Timo Herranen Haapaniemi 2.59.35 +0:01.08
39 Miehet Kunto 111km 662 Mika Tenhunen Vihti 2.59.35 +0:01.09
40 Miehet Kunto 111km 743 Janne Tala Espoo 2.59.36 +0:01.09
41 Miehet Kunto 111km 677 Juha Hakkarainen Espoo 2.59.36 +0:01.09
41 Miehet Kunto 111km 592 Joni Kemppi Klaukkala 2.59.36 +0:01.09
43 Miehet Kunto 111km 943 Teemu Salovaara Pähkinäniemen Ponnistus 2.59.37 +0:01.10
44 Miehet Kunto 111km 494 AeRoba Fantani S.O.B #5 2.59.38 +0:01.11
45 Miehet Kunto 111km 189 Jani Strömsholm Espoo 2.59.38 +0:01.11
46 Miehet Kunto 111km 256 Tomi Kaarela Suomen Polkupyörätukku 2.59.39 +0:01.12
47 Miehet Kunto 111km 623 Gökhan Soner Team Oakley 2.59.39 +0:01.12
48 Miehet Kunto 111km 496 Leip Hanzon S.O.B #5 2.59.39 +0:01.13
49 Miehet Kunto 111km 530 Pedro Lopez-Jorkama Porvoo 2.59.40 +0:01.14
50 Miehet Kunto 111km 892 Pekka Jääskeläinen Focus Team Finland 3.00.38 +0:02.11
51 Miehet Kunto 111km 1114 Seppo Aaltonen Cycling Academy 3.00.38 +0:02.12
52 Miehet Kunto 111km 1116 Harri Aaltonen Cycling Academy 3.00.39 +0:02.12
53 Miehet Kunto 111km 585 Valtteri Markkila Vaasan Hiihtäjät 3.00.39 +0:02.12
54 Miehet Kunto 111km 102 Janne Räty Digia 3.00.39 +0:02.12
54 Miehet Kunto 111km 914 Pertti Karjalainen Espoo 3.00.39 +0:02.12
56 Miehet Kunto 111km 1126 Mikko Sillanpää Team Active 3.00.40 +0:02.13
56 Miehet Kunto 111km 499 Tommati Tomasi S.O.B #10 3.00.40 +0:02.13
58 Miehet Kunto 111km 961 Sami Hiltunen CCH 3.00.40 +0:02.13
59 Miehet Kunto 111km 847 Alain Bourdon Kaaro 3.00.40 +0:02.14
60 Miehet Kunto 111km 497 Laurent Fikon S.O.B #5 3.00.41 +0:02.14
61 Miehet Kunto 111km 651 Ville Sohn Helsinki 3.00.41 +0:02.15
62 Miehet Kunto 111km 1181 Paul Greenlees JYPS 3.00.42 +0:02.16
63 Miehet Kunto 111km 905 Toni Salojärvi klaukkala 3.00.43 +0:02.16
64 Miehet Kunto 111km 552 Mikko Skutnabb Evitskog 3.00.44 +0:02.17
65 Miehet Kunto 111km 1198 Kosti Hyyppä 3.00.45 +0:02.18
66 Miehet Kunto 111km 578 Jorma Rantala Vaasa 3.00.46 +0:02.19
67 Miehet Kunto 111km 156 Aku Oja Espoo 3.00.48 +0:02.21
68 Miehet Kunto 111km 834 Samuli Rasila Helsinki Triathlon 3.02.11 +0:03.44
69 Miehet Kunto 111km 1233 Tuomo Loukomies Landbo Lager 3.02.11 +0:03.45
70 Miehet Kunto 111km 1145 Sebastian Hyvönen Vasuri 3.02.12 +0:03.45
71 Miehet Kunto 111km 598 Sami Rajamaki Helsinki 3.02.13 +0:03.47
72 Miehet Kunto 111km 500 Laurent De Printz S.O.B #10 3.02.13 +0:03.47
73 Miehet Kunto 111km 712 Antti Vuorikoski Espoo 3.02.17 +0:03.50
74 Miehet Kunto 111km 653 Janne Nohkola Espoo 3.04.49 +0:06.22
75 Miehet Kunto 111km 758 Atte Järvinen Helsinki 3.06.02 +0:07.36
76 Miehet Kunto 111km 748 Tommi Vainikainen Järvenpää 3.06.02 +0:07.36
77 Miehet Kunto 111km 678 Mika Vuollet Helsinki 3.06.03 +0:07.36
78 Miehet Kunto 111km 772 Mika Elonsalo Lohja 3.06.03 +0:07.36
79 Miehet Kunto 111km 82 Sami Vallgren Hamina 3.06.04 +0:07.37
80 Miehet Kunto 111km 558 Vesa Malila Cycling Academy 3.06.04 +0:07.37
81 Miehet Kunto 111km 1177 Esa Högnäsbacka Helsinki 3.06.04 +0:07.38
82 Miehet Kunto 111km 2 Berndt Barner-Rasmussen SKB Racing 3.06.04 +0:07.38
83 Miehet Kunto 111km 354 Tommi Holmgren Espoo 3.06.05 +0:07.38
83 Miehet Kunto 111km 1113 Teemu Loman Vantaa 3.06.05 +0:07.38
83 Miehet Kunto 111km 929 Kai Henrik Wegner Espoo 3.06.05 +0:07.38
86 Miehet Kunto 111km 672 Mika Reponen Tapiola 3.06.05 +0:07.39
87 Miehet Kunto 111km 881 Toni Berndtson Helsingin Sullinkuorijat 3.06.05 +0:07.39
88 Miehet Kunto 111km 245 Jouni Levo Technopolis 1 3.06.06 +0:07.40
89 Miehet Kunto 111km 68 Kari Koivuranta Vantaa 3.06.06 +0:07.40
90 Miehet Kunto 111km 909 Risto Retkin Espoo 3.06.07 +0:07.40
91 Miehet Kunto 111km 567 Arto Nikkarinen Helsinki 3.06.07 +0:07.41
91 Miehet Kunto 111km 563 Ville Malila Jyväskylä 3.06.07 +0:07.41
93 Miehet Kunto 111km 1117 Jukka Katajisto Espoo 3.06.08 +0:07.41
94 Miehet Kunto 111km 380 Kjell Weckström Inkoo 3.06.08 +0:07.41
95 Miehet Kunto 111km 85 Teemu Hankala Helsinki 3.06.09 +0:07.43
95 Miehet Kunto 111km 104 Mikko Nurmi Helsinki 3.06.09 +0:07.43
97 Miehet Kunto 111km 898 Ari Kantanen -- 3.06.10 +0:07.43
98 Miehet Kunto 111km 47 Petri Haakana Team Tanko 3.06.10 +0:07.44
99 Miehet Kunto 111km 467 Olli Jokinen Sito1 3.06.12 +0:07.46
100 Miehet Kunto 111km 190 Juha Raassina helsinki 3.06.31 +0:08.05
101 Miehet Kunto 111km 45 Otto Ahonala Espoo 3.07.39 +0:09.13
102 Miehet Kunto 111km 945 Ralf Wadenström SV 3.07.40 +0:09.13
103 Miehet Kunto 111km 92 Hans Lindqvist Espoo 3.07.42 +0:09.16
104 Miehet Kunto 111km 779 Pasi Berndtson Espoo 3.07.43 +0:09.16
105 Miehet Kunto 111km 116 Kaarlo Höysniemi Espoo 3.07.43 +0:09.16
106 Miehet Kunto 111km 1137 Markus Taipale Espoo 3.07.43 +0:09.17
107 Miehet Kunto 111km 773 Mika Kariluoto järvenpää 3.07.44 +0:09.17
108 Miehet Kunto 111km 620 Johan Fagerudd Helsinki 3.07.44 +0:09.18
109 Miehet Kunto 111km 515 Esa Törölä Sipoo 3.07.45 +0:09.18
110 Miehet Kunto 111km 383 Petri Tykkä Triathlon Team Kotka 3.07.45 +0:09.18
111 Miehet Kunto 111km 602 Juha Ruusu Espoo 3.07.45 +0:09.19
112 Miehet Kunto 111km 990 Jere Teutari Pakila Poursuivants 3.07.45 +0:09.19
113 Miehet Kunto 111km 681 Jari Riihimäki Helsinki 3.07.46 +0:09.19
114 Miehet Kunto 111km 114 Antti Vehviläinen Kuopio 3.07.46 +0:09.20
115 Miehet Kunto 111km 804 Pekka Halonen Kauniainen 3.07.47 +0:09.20
116 Miehet Kunto 111km 56 Timo Viitasalo Espoo 3.07.48 +0:09.21
117 Miehet Kunto 111km 999 Tero Jääskelä Espoo 3.07.49 +0:09.23
118 Miehet Kunto 111km 516 Tuomas Remsu Jorvas 3.08.01 +0:09.34
119 Miehet Kunto 111km 1168 Tommi Sahila HPU 3.08.02 +0:09.35
120 Miehet Kunto 111km 566 Mika Övermark Jokela 3.08.19 +0:09.53
121 Miehet Kunto 111km 630 Oleg Grenrus Futurice 3.08.24 +0:09.57
122 Miehet Kunto 111km 784 Veikko Markkula Kaarina 3.08.26 +0:09.59
123 Miehet Kunto 111km 573 Juha Leskinen Vantaa 3.08.27 +0:10.00
124 Miehet Kunto 111km 1232 Kimmo Laaksonen Espoo 3.08.27 +0:10.01
125 Miehet Kunto 111km 84 Jürgen Feick Helsinki 3.08.28 +0:10.02
126 Miehet Kunto 111km 796 Jukka Leskelä Juleto Oy 3.09.18 +0:10.51
127 Miehet Kunto 111km 517 Roberto Quintero Kaupin Kanuunat 3.10.03 +0:11.37
128 Miehet Kunto 111km 207 Jarmo Haavisto Espoo 3.10.06 +0:11.40
129 Miehet Kunto 111km 658 Jussi Saarela Kouvola 3.10.13 +0:11.46
130 Miehet Kunto 111km 697 Timo Väkeväinen Uudenmaan Pyöräilijät 3.10.13 +0:11.47
130 Miehet Kunto 111km 1144 Antti Vasola Optiwax 3.10.13 +0:11.47
132 Miehet Kunto 111km 197 Jani Hienonen Helsinki 3.10.25 +0:11.58
133 Miehet Kunto 111km 453 Jarno Kokkonen Sito 1 3.10.27 +0:12.00
134 Miehet Kunto 111km 752 Jukka Laitinen Espoo 3.11.08 +0:12.42
135 Miehet Kunto 111km 841 Antto Kössö Helsinki 3.11.10 +0:12.44
136 Miehet Kunto 111km 38 Alexander Kanavin Helsinki 3.12.05 +0:13.39
137 Miehet Kunto 111km 495 Ivan Ballo S.O.B #5 3.12.16 +0:13.50
138 Miehet Kunto 111km 404 Vladislav Gruzov Helsinki 3.12.17 +0:13.51
139 Miehet Kunto 111km 349 Jussi Mynttinen Kuopion Pyöräseura 3.12.22 +0:13.56
140 Miehet Kunto 111km 1159 Samuli Kovisto SPU 3.12.28 +0:14.01
141 Miehet Kunto 111km 236 Joonas Makkonen Reaktor Stanga 3.12.31 +0:14.05
142 Miehet Kunto 111km 986 Dan Björkqvist Espoo 3.12.36 +0:14.10
143 Miehet Kunto 111km 479 Marko Oikarinen Team Velocurva 3.12.47 +0:14.20
143 Miehet Kunto 111km 534 Matti Heiskanen Sport Troops Oy 3.12.47 +0:14.20
145 Miehet Kunto 111km 583 Antti Lavonen Klaukkala 3.12.48 +0:14.22
146 Miehet Kunto 111km 129 Kenneth Österberg Helsinki 3.12.50 +0:14.24
147 Miehet Kunto 111km 43 Antti Tuomala Helsinki 3.12.50 +0:14.24
148 Miehet Kunto 111km 606 Romet Loova Järvenpää 3.12.53 +0:14.27
149 Miehet Kunto 111km 550 Remo Tapfer Kuopio 3.12.56 +0:14.30
150 Miehet Kunto 111km 717 Mikko Kärkkäinen RELEX Team 1 3.13.00 +0:14.33
151 Miehet Kunto 111km 141 Patrik Lindblom Espoo 3.13.01 +0:14.35
152 Miehet Kunto 111km 478 Juha-Matti Kuusinen Team Velocurva 3.14.48 +0:16.22
153 Miehet Kunto 111km 799 Ville Mäkelä Team Neon Sport 3.14.54 +0:16.27
154 Miehet Kunto 111km 560 Richard Griffin Helsinki 3.15.35 +0:17.09
155 Miehet Kunto 111km 1160 Pekka Mutka Sipoo 3.18.03 +0:19.36
156 Miehet Kunto 111km 805 Lasse Autio ABB Oy 3.18.29 +0:20.02
157 Miehet Kunto 111km 423 Jarmo Vestola Vantaa 3.19.40 +0:21.13
158 Miehet Kunto 111km 113 Jukka Vehviläinen Espoo 3.19.44 +0:21.17
159 Miehet Kunto 111km 526 Tenho Eteläinen Porvoon Akilles/Road Academy 3.21.00 +0:22.33
160 Miehet Kunto 111km 182 Timo Kiviniemi Espoo 3.21.33 +0:23.06
161 Miehet Kunto 111km 29 Tomer Shahar Finland 3.21.33 +0:23.07
162 Miehet Kunto 111km 135 Jari Keskitalo Espoo 3.21.53 +0:23.26
163 Miehet Kunto 111km 465 Anders Koponen Sito1 3.21.54 +0:23.27
164 Miehet Kunto 111km 690 Petri Hannikainen Vantaa 3.21.54 +0:23.27
165 Miehet Kunto 111km 502 Rami Rantanen Helsinki 3.21.54 +0:23.28
166 Miehet Kunto 111km 959 Ari Haapaniemi Helsinki 3.22.00 +0:23.33
167 Miehet Kunto 111km 974 Janne Masalin Lieto 3.22.24 +0:23.58
168 Miehet Kunto 111km 901 Esa Kinnunen Espoo / IK-32 3.23.00 +0:24.34
169 Miehet Kunto 111km 806 Tuomas Siddall Helsinki 3.23.13 +0:24.47
170 Miehet Kunto 111km 812 Juuso Heinonen Helsinki 3.23.28 +0:25.02
171 Miehet Kunto 111km 1214 Jari Ahtola Helsinki 3.24.21 +0:25.54
172 Miehet Kunto 111km 143 Jori Jokinen Helsinki 3.24.21 +0:25.55
173 Miehet Kunto 111km 923 Johannes Paloheimo Helsinki 3.24.22 +0:25.55
174 Miehet Kunto 111km 828 Ville Markus Karhu Espoo 3.24.23 +0:25.56
175 Miehet Kunto 111km 330 Johannes Päivärinta Helsinki 3.24.23 +0:25.57
176 Miehet Kunto 111km 1125 Anton Karpov Russia 3.24.24 +0:25.57
177 Miehet Kunto 111km 97 Ville Vainio Digia 3.24.24 +0:25.58
178 Miehet Kunto 111km 591 Magnus Törrönen Lohja 3.24.24 +0:25.58
178 Miehet Kunto 111km 966 Mikael Ögård Team NeverGiveUp 3.24.24 +0:25.58
180 Miehet Kunto 111km 813 Ari-Pekka Halinen Hattula 3.24.25 +0:25.59
181 Miehet Kunto 111km 433 Esa Lehtinen Olut Polkijat 3.24.25 +0:25.59
181 Miehet Kunto 111km 1161 Jukka Koskinen Lohja 3.24.25 +0:25.59
181 Miehet Kunto 111km 23 Mikael Hautamäki Team BMW Finland 3.24.25 +0:25.59
184 Miehet Kunto 111km 7 Markku Seppälä Espoo 3.24.25 +0:25.59
185 Miehet Kunto 111km 628 Jukka Lehtoranta Team Oakley 3.24.26 +0:25.59
186 Miehet Kunto 111km 206 Kari Lehtinen Leppäkorpi 3.24.26 +0:26.00
187 Miehet Kunto 111km 9 Sergejs Mikusa Espoo 3.24.27 +0:26.00
188 Miehet Kunto 111km 638 Niko Mentula Helsinki 3.24.27 +0:26.01
189 Miehet Kunto 111km 565 Heikki Vepsäläinen Espoo 3.24.28 +0:26.01
190 Miehet Kunto 111km 62 Vesa Hyytiäinen vlk 3.24.28 +0:26.01
190 Miehet Kunto 111km 946 Ville Salaspuro Espoo 3.24.28 +0:26.01
192 Miehet Kunto 111km 1174 Kimmo Tanttu Sipoo 3.24.28 +0:26.02
193 Miehet Kunto 111km 1211 Juha Jumisko ABB 3.24.29 +0:26.02
194 Miehet Kunto 111km 368 Pete Kallionpää Helsinki 3.24.29 +0:26.03
195 Miehet Kunto 111km 640 Teemu Hartikainen Suomi 3.24.29 +0:26.03
196 Miehet Kunto 111km 835 Arto Virta Helsinki 3.24.30 +0:26.03
196 Miehet Kunto 111km 345 Jukka Luoma Espoo 3.24.30 +0:26.03
198 Miehet Kunto 111km 53 Mihail Iline Helsinki 3.24.33 +0:26.06
199 Miehet Kunto 111km 538 Jukka Luoma-Halkola Espoo 3.24.49 +0:26.22
200 Miehet Kunto 111km 221 Mikko Ylänne Espoo 3.24.49 +0:26.23
201 Miehet Kunto 111km 468 Mikko Kolehmainen Sito1 3.24.49 +0:26.23
202 Miehet Kunto 111km 659 Petri Tuominen Vantaa 3.24.50 +0:26.24
203 Miehet Kunto 111km 745 Pavle Stevanovic Loimaa 3.24.50 +0:26.24
204 Miehet Kunto 111km 699 Tommi Kajasoja Porvoo 3.24.50 +0:26.24
205 Miehet Kunto 111km 969 Timo Vuorimaa TV reippaat 3.24.53 +0:26.26
206 Miehet Kunto 111km 397 Trond Larsen Helsinki 3.24.53 +0:26.27
207 Miehet Kunto 111km 843 Harri Vuorialho Team Lets Go Center Enervit 3.24.55 +0:26.28
208 Miehet Kunto 111km 972 Jori Friman TP 3.24.56 +0:26.30
209 Miehet Kunto 111km 391 Sasu Valkamo Espoo 3.24.57 +0:26.30
210 Miehet Kunto 111km 637 Toni Tiihonen ABB 3.24.57 +0:26.31
211 Miehet Kunto 111km 938 Mika Jääskeläinen HKI 3.24.58 +0:26.31
212 Miehet Kunto 111km 907 Mikael Paulinow Turku 3.25.03 +0:26.37
213 Miehet Kunto 111km 511 Teemu PERÄJOKI KiaSaraTriTeam 3.25.03 +0:26.37
214 Miehet Kunto 111km 466 Jussi Nykänen Sito1 3.25.05 +0:26.39
215 Miehet Kunto 111km 527 Karl-Johan Kronberg Porvoon Akilles/Road Academy 3.25.10 +0:26.44
216 Miehet Kunto 111km 78 Topi Sarpakunnas Helsinki 3.25.13 +0:26.47
217 Miehet Kunto 111km 321 Tom Jungell Esbo 3.25.13 +0:26.47
218 Miehet Kunto 111km 255 Raine Lappalainen Ojakkala 3.25.19 +0:26.52
219 Miehet Kunto 111km 646 Ville Kivinen Lahti 3.25.20 +0:26.53
220 Miehet Kunto 111km 336 Valtteri Kantanen Helsinki 3.25.35 +0:27.09
221 Miehet Kunto 111km 222 Klaus Lyytikäinen Espoo 3.25.36 +0:27.09
222 Miehet Kunto 111km 328 Jan Ahlroth Espoo 3.25.36 +0:27.10
223 Miehet Kunto 111km 375 Antti Bitter Kiista-Veikot 3.25.36 +0:27.10
224 Miehet Kunto 111km 768 Jouko Latvakangas Helsinki 3.25.37 +0:27.11
224 Miehet Kunto 111km 933 Henry Kylänlahti Espoo 3.25.37 +0:27.11
226 Miehet Kunto 111km 196 Ari Numminen Espoo 3.25.41 +0:27.14
227 Miehet Kunto 111km 549 Heikki Mustonen Laihia 3.25.41 +0:27.14
228 Miehet Kunto 111km 341 Dan-Olof Palm Porvoo 3.25.42 +0:27.15
229 Miehet Kunto 111km 570 Jan-Erik Lunden BBCT 3.25.43 +0:27.16
230 Miehet Kunto 111km 645 Juhani Pitkänen Helsinki 3.25.43 +0:27.17
230 Miehet Kunto 111km 605 Uki Lammi Pakila Poursuivants 3.25.43 +0:27.17
232 Miehet Kunto 111km 384 Anssi Vilkman Helsinki 3.25.44 +0:27.18
233 Miehet Kunto 111km 173 Joni Jantunen Helsinki 3.25.44 +0:27.18
234 Miehet Kunto 111km 443 Jukka Kupiainen Luumäki 3.25.45 +0:27.18
235 Miehet Kunto 111km 730 Martti Heinonen Team Liquid 3.25.45 +0:27.19
236 Miehet Kunto 111km 862 Tero Varpula Jorvi CC 3.25.53 +0:27.26
237 Miehet Kunto 111km 543 Richard Lapington -- 3.25.53 +0:27.27
237 Miehet Kunto 111km 123 Pauli Puntala Espoo 3.25.53 +0:27.27
239 Miehet Kunto 111km 582 Tuomo Kuivamäki Vantaa 3.25.54 +0:27.27
240 Miehet Kunto 111km 163 Tuomo Keskinen Helsinki 3.25.55 +0:27.28
241 Miehet Kunto 111km 76 Jyri Kukkola Helsinki 3.26.00 +0:27.33
242 Miehet Kunto 111km 870 Riku Jokinen Helsinki 3.26.04 +0:27.37
243 Miehet Kunto 111km 1180 Eero Mäkikallio Espoo 3.26.19 +0:27.53
244 Miehet Kunto 111km 995 Mauri Heino Cyclecenter helsinki 3.26.21 +0:27.54
245 Miehet Kunto 111km 174 Jouko Hakala KIrkkonummi 3.26.21 +0:27.54
246 Miehet Kunto 111km 932 Jukka Antila Helsinki 3.26.21 +0:27.55
247 Miehet Kunto 111km 880 Esa Kaarakainen Espoo 3.26.21 +0:27.55
248 Miehet Kunto 111km 44 Harri Pitkänen Hinthaara 3.26.22 +0:27.55
249 Miehet Kunto 111km 1176 Tuomas Makkonen Vihti 3.26.24 +0:27.57
250 Miehet Kunto 111km 814 Ville Silvekoski Espoo 3.26.24 +0:27.58
251 Miehet Kunto 111km 110 Kari Eilamo Espoo 3.26.24 +0:27.58
252 Miehet Kunto 111km 370 Hannu Hovi Kouvola 3.26.27 +0:28.00
253 Miehet Kunto 111km 1136 Niklas Nylund 3.26.27 +0:28.01
254 Miehet Kunto 111km 120 Kalle Kivekäs Espoo 3.26.35 +0:28.08
255 Miehet Kunto 111km 99 Mikko Suomi Digia 3.26.38 +0:28.11
256 Miehet Kunto 111km 67 Toni Antila Espoo 3.26.40 +0:28.13
257 Miehet Kunto 111km 528 Sami Luoma Porvoon Akilles/Road Academy 3.26.42 +0:28.15
258 Miehet Kunto 111km 1175 Marko Vesanto Vantaa 3.26.43 +0:28.16
259 Miehet Kunto 111km 670 Toni Niittykoski Merikaarto 3.26.44 +0:28.17
260 Miehet Kunto 111km 160 Kimmo Valkonen klaukkala 3.26.58 +0:28.31
261 Miehet Kunto 111km 227 Samuli Kovanen Helsinki 3.27.14 +0:28.48
262 Miehet Kunto 111km 93 Isko Kajanto Espoo 3.27.15 +0:28.48
263 Miehet Kunto 111km 793 Kai Törne Turku 3.27.15 +0:28.49
264 Miehet Kunto 111km 975 Tatu Edelmann Helsinki 3.27.42 +0:29.15
265 Miehet Kunto 111km 759 Heikki Örn Espoo 3.27.51 +0:29.25
266 Miehet Kunto 111km 266 Jussi Nykänen Helsinki 3.27.52 +0:29.25
267 Miehet Kunto 111km 593 Markku Patrikainen Espoo 3.27.55 +0:29.28
268 Miehet Kunto 111km 154 Jan Sundström Espoo 3.27.55 +0:29.28
269 Miehet Kunto 111km 985 Ilkka Leskelä Klaukkala 3.27.56 +0:29.30
270 Miehet Kunto 111km 89 Jari Oinas Espoo 3.27.59 +0:29.33
271 Miehet Kunto 111km 106 Ilpo Pinola Espoo 3.28.02 +0:29.35
272 Miehet Kunto 111km 367 Riku Mäkinen Espoo 3.28.05 +0:29.38
273 Miehet Kunto 111km 797 Anssi Parviainen Vantaa 3.28.46 +0:30.19
274 Miehet Kunto 111km 356 Henrik Klinkmann Helsinki 3.29.00 +0:30.34
275 Miehet Kunto 111km 523 Markus Hallberg Helsinki 3.29.04 +0:30.37
276 Miehet Kunto 111km 150 Marko Heiskanen Lohja 3.29.21 +0:30.54
277 Miehet Kunto 111km 533 Pekka Pesonen Espoo 3.29.21 +0:30.55
278 Miehet Kunto 111km 101 Juha Jääskinen Digia 3.29.42 +0:31.15
278 Miehet Kunto 111km 714 Mikko Laavainen Kauniainen 3.29.42 +0:31.15
280 Miehet Kunto 111km 764 Tommi Nevalainen Punkaharjun Ponsi 3.29.42 +0:31.16
281 Miehet Kunto 111km 973 Olli Pirttijärvi Espoo 3.29.42 +0:31.16
282 Miehet Kunto 111km 910 Mikko Hakala Espoo 3.29.44 +0:31.18
283 Miehet Kunto 111km 947 Lasse Romo Helsinki 3.29.45 +0:31.19
284 Miehet Kunto 111km 460 Ville Nummelin Urheiluhallit Oy 1 3.29.46 +0:31.19
285 Miehet Kunto 111km 1131 Jyri Tuomikangas Espoo 3.30.15 +0:31.48
286 Miehet Kunto 111km 186 Tuukka Lehtonen Helsinki 3.30.32 +0:32.06
287 Miehet Kunto 111km 442 Joni Niemi Luumäki 3.30.33 +0:32.07
287 Miehet Kunto 111km 60 Simon Presswood Espoo 3.30.33 +0:32.07
287 Miehet Kunto 111km 425 Kari-Kyösti Silvennoinen Helsinki 3.30.33 +0:32.07
290 Miehet Kunto 111km 902 Ilari Koivisto Vantaa 3.30.41 +0:32.15
291 Miehet Kunto 111km 663 Juha Kytäjä Vantaa 3.30.42 +0:32.15
292 Miehet Kunto 111km 168 Timo Helander Espoo 3.30.54 +0:32.27
293 Miehet Kunto 111km 481 Sami Masalin Espoo 3.31.27 +0:33.01
294 Miehet Kunto 111km 399 Aleksi Sipilä Espoo 3.32.06 +0:33.40
295 Miehet Kunto 111km 1191 Juha Virto Turku 3.32.07 +0:33.41
296 Miehet Kunto 111km 1221 Harri Holma Helsinki 3.32.51 +0:34.25
297 Miehet Kunto 111km 942 Karim Tähtivuori Helsinki 3.32.57 +0:34.30
298 Miehet Kunto 111km 1151 Dmitriy Sergeev Russia 3.33.07 +0:34.40
299 Miehet Kunto 111km 1212 Jari Mäkikokko Mäntsälä 3.33.12 +0:34.45
300 Miehet Kunto 111km 482 Magnus Riska Helsinki Triathlon 3.33.12 +0:34.45
301 Miehet Kunto 111km 258 Marko Grundström Espoo 3.33.12 +0:34.45
302 Miehet Kunto 111km 792 Miikael Nelimarkka Espoo 3.33.14 +0:34.48
303 Miehet Kunto 111km 878 Jonas Friman Porvoo 3.33.15 +0:34.48
304 Miehet Kunto 111km 654 Sami Salonen Kellokoski 3.33.15 +0:34.49
305 Miehet Kunto 111km 850 Jani Friman Porvoo 3.33.16 +0:34.49
306 Miehet Kunto 111km 1219 Petteri Surakka Helsinki 3.33.33 +0:35.06
307 Miehet Kunto 111km 257 Antti-Pekka Törmänen Helsinki 3.33.34 +0:35.07
308 Miehet Kunto 111km 876 Mikko Poutanen Helsinki 3.33.35 +0:35.08
309 Miehet Kunto 111km 795 Mikko Järvinen Tammela 3.33.35 +0:35.08
310 Miehet Kunto 111km 694 Tommi Timoharju Helsinki 3.33.35 +0:35.09
311 Miehet Kunto 111km 571 Niklas Björkman Espoo 3.33.36 +0:35.09
312 Miehet Kunto 111km 729 Heikki Otsolampi Espoo 3.33.37 +0:35.11
313 Miehet Kunto 111km 248 Tomi Antila Technopolis 2 3.33.38 +0:35.11
314 Miehet Kunto 111km 687 Timo Pennanen Helsinki 3.33.42 +0:35.15
315 Miehet Kunto 111km 825 Jouni Nissinen HelTri 3.33.42 +0:35.16
316 Miehet Kunto 111km 247 Manne Airaksinen Technopolis 2 3.33.43 +0:35.16
317 Miehet Kunto 111km 769 Kari Tossavainen Vantaa 3.33.43 +0:35.17
318 Miehet Kunto 111km 829 Sampsa Varonen Sundsberg 3.33.44 +0:35.18
319 Miehet Kunto 111km 859 Teemu Nieminen Helsinki 3.33.46 +0:35.19
320 Miehet Kunto 111km 983 Ville Säde Espoo 3.33.46 +0:35.20
321 Miehet Kunto 111km 935 Jukka Partanen Lets go center Enervit 3.33.46 +0:35.20
321 Miehet Kunto 111km 157 Toni Määttä Espoo 3.33.46 +0:35.20
323 Miehet Kunto 111km 798 Sami Mustikkamaa Turku 3.33.47 +0:35.20
324 Miehet Kunto 111km 908 Tommi Hämäläinen Espoo 3.33.47 +0:35.20
325 Miehet Kunto 111km 136 Mika Hietanen Espoo 3.33.51 +0:35.25
326 Miehet Kunto 111km 913 Ville Lahti Jyväskylä/EPR-Team 3.33.56 +0:35.29
327 Miehet Kunto 111km 270 Jussi Helamaa Helsinki 3.33.56 +0:35.30
328 Miehet Kunto 111km 1120 Juha Virtanen Espoo 3.34.08 +0:35.41
329 Miehet Kunto 111km 955 Mikko Kuoppamäki Raisio 3.34.26 +0:35.59
330 Miehet Kunto 111km 518 Henri Laamanen Masala 3.34.45 +0:36.19
331 Miehet Kunto 111km 1199 Lars Bärlund Lastenkymppi ry 3.34.56 +0:36.29
332 Miehet Kunto 111km 652 Mikko Äijälä Espoo 3.35.30 +0:37.04
333 Miehet Kunto 111km 177 Bartosz Gabryelczyk Espoo 3.35.37 +0:37.10
334 Miehet Kunto 111km 951 Pekka Oksanen Cycling Academy 3.35.41 +0:37.14
334 Miehet Kunto 111km 259 Taneli Hirvola Helsinki 3.35.41 +0:37.14
336 Miehet Kunto 111km 72 Kimmo Lehtonen Team Let’s Go - Enervit 3.35.42 +0:37.16
337 Miehet Kunto 111km 34 Arto Honkanen Nummenkylä 3.35.43 +0:37.16
337 Miehet Kunto 111km 950 Peter Selin Cycling Academy 3.35.43 +0:37.16
339 Miehet Kunto 111km 642 Sampo Ratinen Vihti 3.35.44 +0:37.18
340 Miehet Kunto 111km 579 Asko Nappari Mustasaari 3.35.45 +0:37.18
341 Miehet Kunto 111km 860 Petteri Mäkitiura Kirkkonummi 3.35.46 +0:37.19
342 Miehet Kunto 111km 421 Martin Baltscheffsky Kauniainen 3.35.46 +0:37.19
343 Miehet Kunto 111km 429 Miikka Hakari Pyöräilyseura Kaupin Kanuunat 3.35.46 +0:37.20
344 Miehet Kunto 111km 451 Jari Kammonen Espoo 3.35.47 +0:37.21
345 Miehet Kunto 111km 346 Jarkko Nyman Helsinki 3.36.09 +0:37.43
346 Miehet Kunto 111km 604 Raine Rytkönen Espoo 3.37.01 +0:38.35
347 Miehet Kunto 111km 480 Ilari Parkkinen Team Velocurva 3.37.06 +0:38.40
348 Miehet Kunto 111km 477 Olli Kainulainen Team Velocurva 3.37.06 +0:38.40
349 Miehet Kunto 111km 1150 Ari Kiviluoma Helsinki 3.37.46 +0:39.20
350 Miehet Kunto 111km 661 Vesa Lipponen Espoo 3.38.06 +0:39.40
351 Miehet Kunto 111km 1188 Heikki Kultala Triathlon 226 3.38.48 +0:40.21
352 Miehet Kunto 111km 454 Janne Kaitainen Espoo 3.38.48 +0:40.22
353 Miehet Kunto 111km 449 Tuomas Himanka Tampere 3.38.51 +0:40.24
354 Miehet Kunto 111km 448 Ville-Matti Erkintalo Tampereen Talviuimarit 3.38.54 +0:40.28
354 Miehet Kunto 111km 503 Antti-Ville Lemmetty Tampere 3.38.54 +0:40.28
356 Miehet Kunto 111km 124 Juha Seppälä Nummela 3.39.11 +0:40.45
357 Miehet Kunto 111km 1169 Henri Lyyrtö Helsinki 3.39.21 +0:40.54
358 Miehet Kunto 111km 557 Antti Joki Helsinki 3.39.21 +0:40.55
359 Miehet Kunto 111km 396 Toni Okkonen Espoo 3.39.23 +0:40.56
360 Miehet Kunto 111km 210 Oskari Kolehmainen CCH 3.39.23 +0:40.57
361 Miehet Kunto 111km 1187 Henrik Husman Tammisalo 3.39.24 +0:40.57
362 Miehet Kunto 111km 242 Keith Silverang Technopolis 1 3.39.24 +0:40.58
363 Miehet Kunto 111km 520 Olli Kolehmainen -- 3.39.24 +0:40.58
364 Miehet Kunto 111km 117 Teemu Rautiainen Helsinki 3.39.24 +0:40.58
365 Miehet Kunto 111km 211 Otto Kolehmainen CCH 3.39.25 +0:40.58
366 Miehet Kunto 111km 824 Jussi Kyröhonka Helsinki 3.39.25 +0:40.58
367 Miehet Kunto 111km 868 Janne Kauhanen Nummela 3.39.26 +0:40.59
368 Miehet Kunto 111km 3 Johan Uunila SKB Racing 3.39.28 +0:41.01
369 Miehet Kunto 111km 435 Maurizio Puzone Helsinki 3.39.43 +0:41.16
370 Miehet Kunto 111km 737 Panu Sinisalo Vantaa 3.39.48 +0:41.22
371 Miehet Kunto 111km 732 Sergei Petrov Sankt-Peterburg 3.40.22 +0:41.56
372 Miehet Kunto 111km 109 Antti Nurmi ESpoo 3.41.37 +0:43.10
373 Miehet Kunto 111km 546 Kai Tanskanen Kangasala 3.41.53 +0:43.27
374 Miehet Kunto 111km 487 Jan Biström Kirkkonummi 3.42.22 +0:43.56
375 Miehet Kunto 111km 915 Petri Näätänen Team Rynkeby Veterans 3.42.36 +0:44.09
376 Miehet Kunto 111km 377 Juha Kankaanpää Helsinki 3.42.36 +0:44.10
377 Miehet Kunto 111km 229 Ilari Kovanen Helsinki 3.42.37 +0:44.11
378 Miehet Kunto 111km 970 Antti Koistinen Kerava 3.42.38 +0:44.12
379 Miehet Kunto 111km 390 Thomas Holmström Helsinki 3.42.39 +0:44.13
380 Miehet Kunto 111km 827 Kristian Lindström Ekenäs 3.42.39 +0:44.13
380 Miehet Kunto 111km 535 Jussi Lehmuskallio Espoo 3.42.39 +0:44.13
382 Miehet Kunto 111km 355 Roope Tammi Helsinki 3.42.41 +0:44.14
382 Miehet Kunto 111km 203 Mikko Pöllä Helsinki 3.42.41 +0:44.14
384 Miehet Kunto 111km 801 Veli-Pekka Ojamaa Team Rynkeby Veterans 3.42.41 +0:44.15
385 Miehet Kunto 111km 50 Timo Piipponen Team Tanko 3.42.42 +0:44.15
386 Miehet Kunto 111km 537 Oliver Löser Helsinki 3.42.42 +0:44.16
387 Miehet Kunto 111km 648 Tuomas Äärynen Espoo 3.42.43 +0:44.16
388 Miehet Kunto 111km 713 Tatu Sipilä Kauniainen 3.42.43 +0:44.17
388 Miehet Kunto 111km 858 Jari Lehtola Nurmijärvi 3.42.43 +0:44.17
388 Miehet Kunto 111km 71 Markus Filppula Team Let’s Go - Enervit 3.42.43 +0:44.17
391 Miehet Kunto 111km 225 Mauri Ora Nummela 3.42.43 +0:44.17
392 Miehet Kunto 111km 253 Sami Hiedanpää Technopolis 3 3.42.44 +0:44.18
393 Miehet Kunto 111km 35 Kjetil Tyvand Kragerö skog, by og landevei 3.42.44 +0:44.18
394 Miehet Kunto 111km 19 Sebastian Wallenius Espoo 3.42.45 +0:44.18
395 Miehet Kunto 111km 39 Pasi Lehto Espoo 3.42.45 +0:44.19
396 Miehet Kunto 111km 252 Pasi Hiedanpää Technopolis 3 3.42.47 +0:44.21
397 Miehet Kunto 111km 178 Simone Bianchi Helsinki 3.42.47 +0:44.21
398 Miehet Kunto 111km 366 Mikko Piitulainen Espoo 3.42.48 +0:44.21
399 Miehet Kunto 111km 539 Juha Hallikas Helsinki 3.42.49 +0:44.23
400 Miehet Kunto 111km 167 Michal Matusewicz Espoo 3.42.50 +0:44.24
401 Miehet Kunto 111km 1138 Michael Richnau MTBCF 3.43.01 +0:44.34
402 Miehet Kunto 111km 715 Janne Tuominen Espoo 3.43.03 +0:44.37
403 Miehet Kunto 111km 151 Peter Lönnblad Espoo 3.43.04 +0:44.37
404 Miehet Kunto 111km 791 Heikki Mäkinen Espoo 3.43.22 +0:44.55
405 Miehet Kunto 111km 649 Jaanus Audova KJK Viro 3.43.33 +0:45.06
406 Miehet Kunto 111km 405 Olli Wirpi Helsinki 3.43.47 +0:45.21
407 Miehet Kunto 111km 786 Janne Kostiainen Espoo 3.43.51 +0:45.25
408 Miehet Kunto 111km 866 Mika Kahola Sundsberg 3.43.53 +0:45.27
409 Miehet Kunto 111km 27 Olli Aalto Helsinki 3.43.54 +0:45.27
410 Miehet Kunto 111km 233 Pasi Huhtiniemi Reaktor Stanga 3.43.56 +0:45.29
411 Miehet Kunto 111km 940 Tapio Anttila Espoo 3.43.56 +0:45.30
412 Miehet Kunto 111km 761 Jaakko Lyytinen Helsinki 3.43.58 +0:45.31
413 Miehet Kunto 111km 721 Matias Käkelä RELEX Team 2 3.43.58 +0:45.32
414 Miehet Kunto 111km 514 Eero Kantele Vantaa 3.43.59 +0:45.33
415 Miehet Kunto 111km 867 Peter Gerkman Helsinki 3.44.00 +0:45.33
416 Miehet Kunto 111km 1190 Marcus Nordström Siuntio 3.44.00 +0:45.34
416 Miehet Kunto 111km 873 Robert Honkanen Helsinki 3.44.00 +0:45.34
418 Miehet Kunto 111km 393 Markku Moilanen Helsinki 3.44.01 +0:45.35
419 Miehet Kunto 111km 912 Matti Fontell Espoo 3.44.02 +0:45.36
420 Miehet Kunto 111km 849 Mikko Sajavuori Vantaa 3.44.04 +0:45.37
421 Miehet Kunto 111km 685 Tuomas Latvala Helsinki 3.44.05 +0:45.38
422 Miehet Kunto 111km 459 Pasi Tiermas Urheiluhallit Oy 1 3.44.06 +0:45.39
423 Miehet Kunto 111km 501 Christoph SRAMtana S.O.B #10 3.44.11 +0:45.45
424 Miehet Kunto 111km 142 Mikko Tammiruusu Helsinki 3.44.26 +0:46.00
425 Miehet Kunto 111km 28 Veli-Pekka Dufva Helsinki 3.44.46 +0:46.19
426 Miehet Kunto 111km 930 Klaus von Wendt Turku 3.44.46 +0:46.19
427 Miehet Kunto 111km 202 Robert Silen Helsingfors 3.44.47 +0:46.21
428 Miehet Kunto 111km 733 Paavo Heino HC Kampin Karjut 3.44.48 +0:46.21
429 Miehet Kunto 111km 725 Heikki Parviainen Cycling Academy 3.44.48 +0:46.22
429 Miehet Kunto 111km 997 Lasse Harja Espoo 3.44.48 +0:46.22
431 Miehet Kunto 111km 323 Mikko Vestola Vantaa 3.44.49 +0:46.22
432 Miehet Kunto 111km 510 Tuukka Tuomola Laihian Pursiseura 3.44.49 +0:46.23
433 Miehet Kunto 111km 976 Jarkko veijalainen Helsinki 3.44.53 +0:46.26
434 Miehet Kunto 111km 325 Timo Nurro Helsinki 3.44.53 +0:46.27
435 Miehet Kunto 111km 507 Harri Kupari Laihian Pursiseura 3.44.53 +0:46.27
436 Miehet Kunto 111km 599 Ben Wilson London 3.44.56 +0:46.29
437 Miehet Kunto 111km 100 Hannu Eskola Digia 3.44.59 +0:46.32
438 Miehet Kunto 111km 250 Henk-Jan Kruit Technopolis 3 3.45.37 +0:47.10
439 Miehet Kunto 111km 149 Timo Takamäki Kaupin Kanuunat 3.45.48 +0:47.21
439 Miehet Kunto 111km 949 Petri Vainio Espoo 3.45.48 +0:47.21
441 Miehet Kunto 111km 707 Lauri Niemi Hyvinkää 3.45.53 +0:47.26
442 Miehet Kunto 111km 16 Björn Roos Porvoo 3.45.55 +0:47.28
443 Miehet Kunto 111km 586 Marko Somero helsinki 3.46.01 +0:47.35
444 Miehet Kunto 111km 215 Marko Jokelainen Arc Sport 3.46.14 +0:47.47
445 Miehet Kunto 111km 214 Toni Gynther-Jokinen Arc Sport 3.46.14 +0:47.48
446 Miehet Kunto 111km 504 Pekka Ojanpää Espoo 3.46.30 +0:48.03
447 Miehet Kunto 111km 728 Timo Parviainen FC PASSE 3.46.55 +0:48.29
448 Miehet Kunto 111km 24 Tommi Puumalainen Tornio 3.46.56 +0:48.29
449 Miehet Kunto 111km 647 Vesa Komulainen Porvoo 3.46.58 +0:48.31
450 Miehet Kunto 111km 183 Eljas Tuovinen Espoo 3.46.58 +0:48.31
451 Miehet Kunto 111km 562 Marko Tuomela Vanttila 3.47.24 +0:48.58
452 Miehet Kunto 111km 272 Otto Harju Pyöräilyseura Kaupin Kanuunat 3.47.44 +0:49.18
453 Miehet Kunto 111km 369 Nikita Zhuk HelTri 3.47.49 +0:49.22
454 Miehet Kunto 111km 413 Markus Peltola Evac Oy 3.47.50 +0:49.24
455 Miehet Kunto 111km 419 Toni Starndel Reaktor Stanga 3.48.15 +0:49.49
456 Miehet Kunto 111km 447 Aki Puhka Espoo 3.48.20 +0:49.53
457 Miehet Kunto 111km 1112 Guiseppe Pepe Helsinki 3.48.43 +0:50.17
458 Miehet Kunto 111km 427 Jari Vänskä Ylöjärvi 3.48.47 +0:50.20
459 Miehet Kunto 111km 702 Mikko Puranen Hyvinkää 3.48.58 +0:50.32
460 Miehet Kunto 111km 816 Ville Järvi Espoo 3.48.59 +0:50.32
461 Miehet Kunto 111km 474 Marko Kuuskorpi Konsan Nousijat 3.49.15 +0:50.49
462 Miehet Kunto 111km 686 Jouko Manninen Helsinki 3.49.29 +0:51.03
463 Miehet Kunto 111km 436 Matti Bergendahl Helsinki 3.49.31 +0:51.05
464 Miehet Kunto 111km 785 Tapani Päkkilä Helsinki 3.49.44 +0:51.17
465 Miehet Kunto 111km 545 Tero Ojanperä Nuottakallio Racing Team 3.50.00 +0:51.34
466 Miehet Kunto 111km 219 Tom Linden Espoo 3.50.13 +0:51.47
467 Miehet Kunto 111km 826 Risto Retsja Helsinki 3.50.21 +0:51.55
468 Miehet Kunto 111km 808 Ari Peltomäki Espoo 3.50.29 +0:52.03
469 Miehet Kunto 111km 992 Vesa Niskakangas Vantaa 3.50.38 +0:52.12
470 Miehet Kunto 111km 705 Pekka Korhonen Espoo 3.50.44 +0:52.17
471 Miehet Kunto 111km 389 Jami Huuska -- 3.50.46 +0:52.20
472 Miehet Kunto 111km 320 Pentti Hokkanen Espoo 3.50.56 +0:52.29
473 Miehet Kunto 111km 115 Arthur Vuola Tyly Kone Hevonen 3.51.04 +0:52.37
474 Miehet Kunto 111km 1185 Mike Rasenberg Espoo 3.51.14 +0:52.48
475 Miehet Kunto 111km 823 Harri Ala-Pappila ESPOO 3.53.03 +0:54.37
476 Miehet Kunto 111km 37 Kari Järvenkylä Helsinki 3.53.03 +0:54.37
477 Miehet Kunto 111km 48 Janne Nieminen Team Tanko 3.53.27 +0:55.00
478 Miehet Kunto 111km 693 Mikko Karjalainen Espoo 3.53.45 +0:55.18
479 Miehet Kunto 111km 486 Harri Mustonen Espoo 3.53.46 +0:55.19
480 Miehet Kunto 111km 584 Esa Markkila Vaasa 3.54.00 +0:55.34
481 Miehet Kunto 111km 820 Tapio Santonen Espoo 3.54.09 +0:55.42
481 Miehet Kunto 111km 1178 Ari Aho Lieto 3.54.09 +0:55.42
483 Miehet Kunto 111km 334 Jarmo Ekman Helsinki 3.54.13 +0:55.46
484 Miehet Kunto 111km 982 Pertti Talja Klaukkala 3.54.15 +0:55.48
485 Miehet Kunto 111km 551 Harri Paulasaari Tervajoki 3.54.26 +0:55.59
486 Miehet Kunto 111km 665 Lauri Lehto Helsinki 3.54.35 +0:56.08
487 Miehet Kunto 111km 1216 Jussi Kauppinen Helsinki 3.54.36 +0:56.09
488 Miehet Kunto 111km 532 Juli Noutere Helsinki 3.55.03 +0:56.37
489 Miehet Kunto 111km 718 Jesse Lankila RELEX Team 1 3.55.09 +0:56.42
490 Miehet Kunto 111km 187 Johannes Hocksell Helsinki 3.55.11 +0:56.44
491 Miehet Kunto 111km 1 Mika Peltotalo Turku 3.55.53 +0:57.26
492 Miehet Kunto 111km 1139 Jari Anttila Helsinki 3.56.04 +0:57.38
493 Miehet Kunto 111km 132 Janne Nevalainen Helsinki 3.56.28 +0:58.01
494 Miehet Kunto 111km 720 Markus Pettinen RELEX Team 1 3.56.29 +0:58.02
495 Miehet Kunto 111km 1110 Pasi Ropponen Espoo 3.56.41 +0:58.15
496 Miehet Kunto 111km 757 Rami Penttilä ZEUS 3.57.15 +0:58.49
497 Miehet Kunto 111km 1166 Jukka Uusitalo Helsinki 3.57.17 +0:58.50
498 Miehet Kunto 111km 378 Raimo Anjala Espoo 3.57.17 +0:58.51
499 Miehet Kunto 111km 1209 Mikko Kavonius Kuhat 3.57.18 +0:58.52
500 Miehet Kunto 111km 1208 Antti Koskelo Helsinki 3.57.19 +0:58.53
501 Miehet Kunto 111km 1122 Teemu Stewen Helsinki 3.57.20 +0:58.53
502 Miehet Kunto 111km 127 Jaakko Nisula Espoo 3.57.23 +0:58.57
503 Miehet Kunto 111km 493 Niko Virtanen Klaukkala 3.57.24 +0:58.58
504 Miehet Kunto 111km 922 Janne Kuusela Larun Kepardit 3.57.40 +0:59.13
505 Miehet Kunto 111km 140 Jere Salmelainen Sundsberg 3.57.51 +0:59.24
506 Miehet Kunto 111km 669 Mikko Saarinen Espoo 3.57.55 +0:59.28
507 Miehet Kunto 111km 476 Hannu Muilu Konsan Nousijat 3.59.22 +1:00.55
508 Miehet Kunto 111km 1222 Vesa Saarinen Espoo 3.59.23 +1:00.57
509 Miehet Kunto 111km 246 Jan-Anders Wik Technopolis 2 3.59.36 +1:01.09
510 Miehet Kunto 111km 754 Eerikki Tikka Danske Bank Markets 3.59.48 +1:01.22
511 Miehet Kunto 111km 1165 Sami Anttila Helsinki 3.59.49 +1:01.22
512 Miehet Kunto 111km 446 Tom Hakala 3.59.49 +1:01.23
513 Miehet Kunto 111km 844 Bengt Vinberg Espoo 3.59.53 +1:01.27
514 Miehet Kunto 111km 953 Timo Kovanen Vantaa 3.59.55 +1:01.28
515 Miehet Kunto 111km 807 Göran Småros Närpes 4.00.10 +1:01.43
516 Miehet Kunto 111km 611 Jori Ahvonen Espoo 4.00.15 +1:01.49
517 Miehet Kunto 111km 339 Juha Vesamäki Nummela 4.00.20 +1:01.53
518 Miehet Kunto 111km 509 Petteri Kiili Laihian Pursiseura 4.00.28 +1:02.02
519 Miehet Kunto 111km 198 Petri Havukainen Helsinki 4.00.31 +1:02.04
520 Miehet Kunto 111km 234 Onni-Kalle Ojanen Raisio 4.00.54 +1:02.27
521 Miehet Kunto 111km 917 Aleksanteri Jussila Espoo 4.01.01 +1:02.35
522 Miehet Kunto 111km 1184 Teemu Väänänen Helsinki 4.01.05 +1:02.38
523 Miehet Kunto 111km 746 Markus Kajanto Helsinki 4.01.08 +1:02.41
524 Miehet Kunto 111km 787 Tomi Cederqvist Hyvinkää 4.01.08 +1:02.42
525 Miehet Kunto 111km 855 Mikko Suutari Team Rynkeby Veterans 4.01.11 +1:02.44
525 Miehet Kunto 111km 781 Antti Kontula Team Rynkeby Veterans 4.01.11 +1:02.44
527 Miehet Kunto 111km 1134 Esa Ruotsalainen Espoo 4.01.11 +1:02.45
528 Miehet Kunto 111km 618 Tapio Virtanen Espoo 4.01.13 +1:02.47
529 Miehet Kunto 111km 485 Mikko Hyvärinen Helsinki 4.01.13 +1:02.47
529 Miehet Kunto 111km 353 Ilkka Haavisto Helsinki 4.01.13 +1:02.47
531 Miehet Kunto 111km 235 Mathias Lindholm Reaktor Stanga 4.01.14 +1:02.48
532 Miehet Kunto 111km 741 Juha Suoniemi Jorvin nousijat 4.01.15 +1:02.49
533 Miehet Kunto 111km 224 Matti Liedes Kirkkonummi 4.01.32 +1:03.05
533 Miehet Kunto 111km 388 Juha Lehtola Helsinki 4.01.32 +1:03.05
535 Miehet Kunto 111km 131 Heikki Alanen 4.01.33 +1:03.06
536 Miehet Kunto 111km 409 Ilkka Wihuri Team Nebula 4.01.33 +1:03.06
537 Miehet Kunto 111km 352 Saku Saarimaa Espoo 4.01.33 +1:03.07
538 Miehet Kunto 111km 41 Jaakko Kainulainen Reaktor Stanga 4.01.34 +1:03.07
539 Miehet Kunto 111km 8 Martti Pyrhönen Helsinki 4.01.34 +1:03.08
540 Miehet Kunto 111km 171 Arto Tolonen 4.01.34 +1:03.08
541 Miehet Kunto 111km 639 Niklas Blomqvist Espoo 4.01.35 +1:03.09
542 Miehet Kunto 111km 254 Jouni Pankka Espoo 4.01.40 +1:03.13
543 Miehet Kunto 111km 1135 Jukka Lahtinen Espoo 4.01.40 +1:03.14
544 Miehet Kunto 111km 561 Antti Nurkkala Helsinki 4.01.41 +1:03.14
545 Miehet Kunto 111km 392 Antti Hukka Raisio 4.01.42 +1:03.15
546 Miehet Kunto 111km 335 Kristoffer Vasara Helsinki 4.01.42 +1:03.16
547 Miehet Kunto 111km 432 Sami Halsvaha Helsinki 4.01.45 +1:03.19
548 Miehet Kunto 111km 408 Ilkka Sarpila Team Nebula 4.01.50 +1:03.23
549 Miehet Kunto 111km 410 Tomi Kokkola Team Nebula 4.01.52 +1:03.25
550 Miehet Kunto 111km 708 Oula (Jami) Cederqvist Helsinki 4.01.56 +1:03.29
551 Miehet Kunto 111km 437 Pertti Vuorela Mustasaari 4.02.07 +1:03.40
552 Miehet Kunto 111km 884 Simo Karvinen Svea Ekonomi AB 4.02.19 +1:03.52
553 Miehet Kunto 111km 865 Jussi Lindblad Espoo 4.02.20 +1:03.54
554 Miehet Kunto 111km 414 Jouko Jukkola Evac Oy 4.02.25 +1:03.58
555 Miehet Kunto 111km 931 Kosti Pohjoisaho Helsinki 4.02.27 +1:04.01
556 Miehet Kunto 111km 148 Vesa Autio Helsinki 4.02.34 +1:04.07
557 Miehet Kunto 111km 656 Juha Jokinen Helsinki 4.02.42 +1:04.15
558 Miehet Kunto 111km 988 Sami Kosonen Helsinki 4.02.55 +1:04.29
559 Miehet Kunto 111km 1163 Arto Kyyhkynen Espoo 4.03.20 +1:04.53
560 Miehet Kunto 111km 69 Jouni Varpelaide Team Let’s Go - Enervit 4.03.30 +1:05.03
561 Miehet Kunto 111km 749 Luhtasela Markku Espoo 4.03.35 +1:05.09
562 Miehet Kunto 111km 260 Janne Huhtala Cycling Academy / Hypy 4.03.47 +1:05.21
563 Miehet Kunto 111km 1224 Ville Simola Let's go Center 4.03.50 +1:05.24
564 Miehet Kunto 111km 458 Juha Tarvainen Urheiluhallit Oy 1 4.03.52 +1:05.26
565 Miehet Kunto 111km 603 Janne Vähäsalo Hyvinkää 4.03.57 +1:05.31
566 Miehet Kunto 111km 755 Pekka Karhu Espoo 4.04.10 +1:05.44
567 Miehet Kunto 111km 760 Tommi Bergendahl Svea Ekonomi AB 4.04.25 +1:05.59
568 Miehet Kunto 111km 471 Lauri Harilainen Sito2 4.04.42 +1:06.16
569 Miehet Kunto 111km 576 Veli-Pekka Keränen Nummela 4.04.55 +1:06.29
570 Miehet Kunto 111km 342 Olli-Pekka Vesamäki Weikkola 4.05.11 +1:06.44
571 Miehet Kunto 111km 1140 Mikael Bäckbacka Helsinki 4.05.24 +1:06.57
572 Miehet Kunto 111km 145 Aapo Riila Helsinki 4.05.26 +1:07.00
573 Miehet Kunto 111km 619 Petri Heinola Espoo 4.05.28 +1:07.02
574 Miehet Kunto 111km 212 Lauri Syväranta Helsinki 4.05.32 +1:07.05
575 Miehet Kunto 111km 137 Tuomas Viitanen Polyteknikkojen Kuoro 4.05.34 +1:07.07
576 Miehet Kunto 111km 1170 Jani Hartikka Vantaa 4.05.35 +1:07.09
577 Miehet Kunto 111km 783 Ossi Pasanen Vantaa 4.05.51 +1:07.24
578 Miehet Kunto 111km 155 Jari Salonen Kuhmalahti 4.06.02 +1:07.35
579 Miehet Kunto 111km 105 Pekka Aho CC Picaro 4.06.03 +1:07.37
580 Miehet Kunto 111km 118 Jorge Rovira Helsinki 4.06.10 +1:07.43
581 Miehet Kunto 111km 775 Pontus Backlund Espoo 4.06.24 +1:07.57
582 Miehet Kunto 111km 629 Ville Sinisalo Futurice 4.07.01 +1:08.34
583 Miehet Kunto 111km 6 Kalle Ojanen Raisio 4.07.10 +1:08.44
584 Miehet Kunto 111km 948 Arto Kosunen Helsinki 4.07.11 +1:08.45
585 Miehet Kunto 111km 962 Jani Peltopuro Espoo 4.07.27 +1:09.00
586 Miehet Kunto 111km 916 Antti Piippo Espoo 4.07.28 +1:09.02
587 Miehet Kunto 111km 498 Birillo Benzin S.O.B #10 4.07.31 +1:09.05
588 Miehet Kunto 111km 112 Tomas Monte Espoo 4.07.52 +1:09.25
589 Miehet Kunto 111km 208 Mika Parkkali Espoo 4.08.35 +1:10.08
590 Miehet Kunto 111km 644 Mikko Nissinen Helsinki 4.08.36 +1:10.10
591 Miehet Kunto 111km 473 Timo Tuusvuori Konsan Nousijat 4.09.10 +1:10.44
592 Miehet Kunto 111km 903 Mikko Naalisvaara Helsinki 4.09.10 +1:10.44
593 Miehet Kunto 111km 960 Anders Adlercreutz Jorvas 4.09.11 +1:10.44
594 Miehet Kunto 111km 944 Antti Sipinen Helsinki 4.09.11 +1:10.44
595 Miehet Kunto 111km 322 Christian Elfving Esbo 4.09.11 +1:10.45
596 Miehet Kunto 111km 244 Petri Vahala Technopolis 1 4.09.12 +1:10.45
597 Miehet Kunto 111km 965 Jouni Mäkeläinen Helsinki 4.09.12 +1:10.46
598 Miehet Kunto 111km 194 Vesa Karppi Espoo 4.09.12 +1:10.46
599 Miehet Kunto 111km 564 Sami Riihelä Helsinki 4.09.13 +1:10.46
600 Miehet Kunto 111km 683 Petri Pellonmaa Espoo 4.09.13 +1:10.47
601 Miehet Kunto 111km 347 Marko Saarela Vantaa 4.09.14 +1:10.47
601 Miehet Kunto 111km 684 Antti Hynninen Klaukkala 4.09.14 +1:10.47
603 Miehet Kunto 111km 57 Timo Ralli Espoo 4.09.15 +1:10.48
604 Miehet Kunto 111km 869 Kennet Priewert Helsinki 4.09.15 +1:10.48
605 Miehet Kunto 111km 525 Teemu Karhula Espoo 4.09.15 +1:10.49
606 Miehet Kunto 111km 193 Harri Sippola Helsinki 4.09.15 +1:10.49
607 Miehet Kunto 111km 199 Harri Orko SKB Racing 4.09.16 +1:10.49
608 Miehet Kunto 111km 508 Topi Törmänen Laihian Pursiseura 4.09.17 +1:10.51
609 Miehet Kunto 111km 434 Martti Niska Espoo 4.09.18 +1:10.51
610 Miehet Kunto 111km 457 Arttu Tolvanen Urheiluhallit Oy 1 4.09.22 +1:10.55
611 Miehet Kunto 111km 770 Hannes Karinko Vantaa 4.09.33 +1:11.06
612 Miehet Kunto 111km 811 Tero Lausala Espoo 4.10.39 +1:12.12
613 Miehet Kunto 111km 667 Ari Haavisto Espoo 4.10.45 +1:12.18
614 Miehet Kunto 111km 1127 Seppo Puoliväli Helsinki 4.11.07 +1:12.41
615 Miehet Kunto 111km 600 Sami Visti Helsinki Triathlon 4.11.17 +1:12.50
616 Miehet Kunto 111km 692 Henrikki Järvinen Espoo 4.11.18 +1:12.52
617 Miehet Kunto 111km 400 Jaakko Naamanka Espoo 4.11.51 +1:13.25
618 Miehet Kunto 111km 900 Jani Raussi Espoo 4.12.57 +1:14.31
619 Miehet Kunto 111km 989 Henri Latonen Kangasala 4.13.19 +1:14.53
619 Miehet Kunto 111km 1000 Vesa Riipinen Espoo 4.13.19 +1:14.53
621 Miehet Kunto 111km 575 Vesa Jokinen Tuusula 4.14.32 +1:16.05
622 Miehet Kunto 111km 90 Matias Korpela Helsinki 4.15.10 +1:16.43
623 Miehet Kunto 111km 87 Mikko Hyyrynen Tampere 4.15.10 +1:16.43
624 Miehet Kunto 111km 1130 Ville Similä Helsinki 4.15.22 +1:16.55
625 Miehet Kunto 111km 984 Juhani Mertsalmi Helsinki 4.15.42 +1:17.15
626 Miehet Kunto 111km 439 Kari Hilesmaa Espoo HePo 4.15.46 +1:17.20
627 Miehet Kunto 111km 249 Kim Höijer Technopolis 2 4.15.49 +1:17.23
628 Miehet Kunto 111km 360 Rainer Lindqvist Joukkueen nimi 4.16.36 +1:18.10
629 Miehet Kunto 111km 971 Leif Roschier Vantaa 4.16.39 +1:18.12
630 Miehet Kunto 111km 359 Jarkko Myllymäki Joukkueen nimi 4.16.40 +1:18.13
631 Miehet Kunto 111km 883 Mika Taberman Espoo 4.16.44 +1:18.17
631 Miehet Kunto 111km 864 Sami Vartiainen Helsinki Triathlon 4.16.44 +1:18.17
633 Miehet Kunto 111km 762 Ari Heikkinen Espoo 4.16.47 +1:18.20
634 Miehet Kunto 111km 358 Mika Meller Joukkueen nimi 4.17.23 +1:18.56
635 Miehet Kunto 111km 512 Tero Kotanen Kotka 4.17.24 +1:18.57
636 Miehet Kunto 111km 710 Tero Talaslahti Vantaa 4.17.30 +1:19.04
637 Miehet Kunto 111km 709 Mikko Heilala Vantaa 4.17.30 +1:19.04
638 Miehet Kunto 111km 22 Henri Jantunen Team BMW Finland 4.18.48 +1:20.21
639 Miehet Kunto 111km 671 Lauri Saarelma UP Uudenmaan Pyöräilijät 4.19.29 +1:21.03
640 Miehet Kunto 111km 934 Keijo Lindholm Velo Salo 4.19.39 +1:21.13
641 Miehet Kunto 111km 1123 Kristofer Klefbohm Helsinki 4.19.39 +1:21.13
642 Miehet Kunto 111km 490 Jyrki Romu Espoo 4.20.36 +1:22.10
643 Miehet Kunto 111km 11 Juha Starck Helsinki 4.20.40 +1:22.14
644 Miehet Kunto 111km 319 Keijo Virtanen Piispanristi 4.20.51 +1:22.24
645 Miehet Kunto 111km 450 Jussi Järvinen Espoo 4.21.04 +1:22.37
646 Miehet Kunto 111km 541 Teemu Rostela Espoo 4.21.05 +1:22.38
647 Miehet Kunto 111km 731 Tero Valu Helsinki 4.21.12 +1:22.46
648 Miehet Kunto 111km 815 Timo Oja Kirkkonummi 4.21.12 +1:22.46
649 Miehet Kunto 111km 556 Matti Vaattovaara Espoo 4.21.50 +1:23.23
650 Miehet Kunto 111km 1205 Simo-Viljami Ojanen Team Elina Jouhki 4.22.02 +1:23.35
651 Miehet Kunto 111km 1128 Oula Maijala Espoo 4.22.27 +1:24.01
652 Miehet Kunto 111km 351 Pekka Sariola Prologi 4.23.15 +1:24.49
653 Miehet Kunto 111km 886 Heikki Lano Svea Ekonomi AB 4.23.29 +1:25.03
654 Miehet Kunto 111km 739 Ville Vähäketo Jorvin nousijat 4.24.03 +1:25.36
655 Miehet Kunto 111km 740 Kimmo Valtonen Jorvin nousijat 4.24.03 +1:25.36
656 Miehet Kunto 111km 735 Pawel Jaskowiak Espoo 4.25.07 +1:26.41
657 Miehet Kunto 111km 181 Matti Kuusela Kantvik 4.25.16 +1:26.50
658 Miehet Kunto 111km 675 Pekka Taipale Espoo 4.25.56 +1:27.29
659 Miehet Kunto 111km 726 Henrik Muukkonen Helsinki 4.28.52 +1:30.25
660 Miehet Kunto 111km 58 Olli-Pekka Hyvönen Helsinki 4.28.54 +1:30.28
661 Miehet Kunto 111km 483 Wille Wahlbeck Helsinki 4.29.02 +1:30.35
662 Miehet Kunto 111km 18 Jumppa Hällfors Espoo 4.29.40 +1:31.13
663 Miehet Kunto 111km 415 Matti Sten Evac Oy 4.29.41 +1:31.14
664 Miehet Kunto 111km 994 Tuomas Hanhinen Espoo 4.29.42 +1:31.15
665 Miehet Kunto 111km 750 Jori Dubrovin Espoo 4.29.42 +1:31.16
666 Miehet Kunto 111km 188 Tuomo Telama Klaukkala 4.30.27 +1:32.00
667 Miehet Kunto 111km 711 Sami Sundström Espoo 4.31.01 +1:32.35
668 Miehet Kunto 111km 904 Jaakko Mattila Espoo 4.31.21 +1:32.54
669 Miehet Kunto 111km 1156 Pekka Lehti Helsinki 4.31.21 +1:32.55
670 Miehet Kunto 111km 998 Tuomo Haukkovaara Helsinki 4.31.22 +1:32.55
671 Miehet Kunto 111km 980 Jari Mesimäki Nummela 4.31.22 +1:32.55
671 Miehet Kunto 111km 217 Mikko Nurmela Arc Sport 4.31.22 +1:32.55
673 Miehet Kunto 111km 1201 Ville Vesterinen Team Elina Jouhki 4.31.22 +1:32.55
674 Miehet Kunto 111km 83 Timo Lappi OC Puisto 4.31.22 +1:32.56
674 Miehet Kunto 111km 899 Juhani Rönnberg Helsinki 4.31.22 +1:32.56
676 Miehet Kunto 111km 519 Tuomas Helle Espoo 4.31.23 +1:32.56
677 Miehet Kunto 111km 15 Mikko Lappi Espoo 4.31.23 +1:32.56
678 Miehet Kunto 111km 1204 Mattias Therman Team Elina Jouhki 4.31.23 +1:32.57
679 Miehet Kunto 111km 682 Ossi Leikola Team Elina Jouhki 4.31.25 +1:32.58
680 Miehet Kunto 111km 963 Peter Maiwald Sipoo 4.32.07 +1:33.41
681 Miehet Kunto 111km 172 Risto Vilkko HePo 4.32.39 +1:34.13
682 Miehet Kunto 111km 856 Mika Salokangas Helsinki 4.32.40 +1:34.14
683 Miehet Kunto 111km 324 Anssi Ruohonen Espoo 4.32.53 +1:34.26
684 Miehet Kunto 111km 133 Kari Raivio Espoo 4.33.06 +1:34.39
685 Miehet Kunto 111km 842 Jukka Soini Espoo 4.33.20 +1:34.53
686 Miehet Kunto 111km 130 Miika Peltonen Espoo 4.33.20 +1:34.53
686 Miehet Kunto 111km 371 Sami Miettunen Espoo 4.33.20 +1:34.53
688 Miehet Kunto 111km 91 Veijo Jalonen Hämeenlinna 4.33.32 +1:35.06
689 Miehet Kunto 111km 789 Antero Hänninen Espoo 4.33.36 +1:35.09
690 Miehet Kunto 111km 568 Kari Dahlqvist Porvoo 4.33.45 +1:35.18
691 Miehet Kunto 111km 1147 Erkki Izarra Helsinki Mamils 4.33.49 +1:35.22
692 Miehet Kunto 111km 14 Pasi Finni Vantaa 4.34.03 +1:35.37
693 Miehet Kunto 111km 595 Nils Kajander Helsinki Mamils 4.34.17 +1:35.50
694 Miehet Kunto 111km 1200 Jussi Lystimäki Team Elina Jouhki 4.34.30 +1:36.03
695 Miehet Kunto 111km 861 Peter Gerstenmaier HELSINKI 4.34.34 +1:36.08
696 Miehet Kunto 111km 144 Pekka Konttinen Helsinki 4.34.43 +1:36.16
697 Miehet Kunto 111km 522 James Gallacher Espoo 4.34.48 +1:36.22
698 Miehet Kunto 111km 594 Vesa Juutilainen Espoo 4.34.52 +1:36.26
699 Miehet Kunto 111km 1179 Jukka-Pekka Rautiainen Espoo 4.34.55 +1:36.28
700 Miehet Kunto 111km 601 Asko Salmi Helsinki 4.34.56 +1:36.29
701 Miehet Kunto 111km 788 Mikko Pitkänen Espoo 4.35.30 +1:37.03
702 Miehet Kunto 111km 1217 Mikko Savolainen Helsinki 4.35.34 +1:37.08
703 Miehet Kunto 111km 1119 Jari Pohtio Espoo 4.35.36 +1:37.09
704 Miehet Kunto 111km 158 Tom Sanden Helsinki 4.35.37 +1:37.10
705 Miehet Kunto 111km 185 Hamish McGrady Vantaa 4.35.43 +1:37.16
706 Miehet Kunto 111km 469 Mika Reivinen Sito2 4.36.56 +1:38.30
707 Miehet Kunto 111km 1132 Antti Kontiainen Espoo 4.37.26 +1:38.59
708 Miehet Kunto 111km 674 Juho Soinio Helsinki 4.37.51 +1:39.24
709 Miehet Kunto 111km 430 Marko Bunn 4.39.03 +1:40.37
710 Miehet Kunto 111km 723 Sami Lehtonen RELEX Team 2 4.39.05 +1:40.39
711 Miehet Kunto 111km 569 Jukka Vaaraniemi Vaasa 4.39.10 +1:40.44
712 Miehet Kunto 111km 165 Janne Tenkanen helsinki 4.39.51 +1:41.25
713 Miehet Kunto 111km 452 Timo Vuorisalo MC TERVASUO 4.39.58 +1:41.31
714 Miehet Kunto 111km 152 Ilkka Immonen Nokia 4.39.58 +1:41.32
715 Miehet Kunto 111km 650 Jarkko Stenvall Espoo 4.39.59 +1:41.33
715 Miehet Kunto 111km 782 Matti Ristikankare Veikkola 4.39.59 +1:41.33
717 Miehet Kunto 111km 326 Marko Paananen Jyväskylä 4.39.59 +1:41.33
718 Miehet Kunto 111km 268 Juha Kauppi Espoo 4.40.01 +1:41.34
718 Miehet Kunto 111km 1152 Tommi Pätilä Helsinki 4.40.01 +1:41.34
720 Miehet Kunto 111km 98 Fred Keus Digia 4.40.01 +1:41.35
721 Miehet Kunto 111km 426 Harri Anttila Cycling Academy 4.40.02 +1:41.35
722 Miehet Kunto 111km 63 Christian Leppä Espoo 4.40.03 +1:41.36
723 Miehet Kunto 111km 747 Pekka Purra IK 32 4.40.03 +1:41.36
724 Miehet Kunto 111km 121 Antti Väänänen Espoo 4.40.04 +1:41.37
724 Miehet Kunto 111km 103 Jarkko Huhtaniska Espoo 4.40.04 +1:41.37
726 Miehet Kunto 111km 169 Stefan Westerlund kirkkonummi 4.40.08 +1:41.41
727 Miehet Kunto 111km 704 Johan Ericsson Espoo 4.40.08 +1:41.42
728 Miehet Kunto 111km 331 Markku Honkala Helsinki 4.40.09 +1:41.43
729 Miehet Kunto 111km 403 Hannu Honkala Helsinki 4.40.09 +1:41.43
730 Miehet Kunto 111km 548 Jukka Soininen Vaasa 4.40.22 +1:41.55
731 Miehet Kunto 111km 376 Timo Ruotsalainen Helsinki 4.41.19 +1:42.52
732 Miehet Kunto 111km 968 Peter Kiviharju Helsinki 4.41.19 +1:42.53
733 Miehet Kunto 111km 394 Christian Westerholm Espoo 4.41.24 +1:42.57
734 Miehet Kunto 111km 879 Sami Viitala Espoo 4.41.24 +1:42.58
735 Miehet Kunto 111km 374 Riku Lyly Espoo 4.42.33 +1:44.06
736 Miehet Kunto 111km 164 Antti Suomalainen Vantaa 4.44.38 +1:46.12
737 Miehet Kunto 111km 911 Kimmo Pekkarinen Espoo 4.44.55 +1:46.29
738 Miehet Kunto 111km 238 Ville Glad MadBikers 4.46.26 +1:47.59
739 Miehet Kunto 111km 65 Janne Eränen Espoo 4.46.42 +1:48.15
740 Miehet Kunto 111km 668 Mika Koskinen Helsinki 4.47.10 +1:48.44
741 Miehet Kunto 111km 719 Jouni Kauremaa RELEX Team 1 4.48.54 +1:50.28
742 Miehet Kunto 111km 506 Seppo Rinta Espoo 4.49.38 +1:51.12
743 Miehet Kunto 111km 854 Ari Mäkelä Espoo 4.50.07 +1:51.40
744 Miehet Kunto 111km 54 Jyrki Laari Espoo 4.50.31 +1:52.05
745 Miehet Kunto 111km 138 Esa Sainio Röykkä 4.50.57 +1:52.30
746 Miehet Kunto 111km 406 Tage Löfman STCST 4.51.05 +1:52.39
746 Miehet Kunto 111km 431 Tomi Sinisaari HELSINKI 4.51.05 +1:52.39
748 Miehet Kunto 111km 382 Joonas Tykkä Helsinki 4.51.52 +1:53.25
749 Miehet Kunto 111km 381 Pekka Tykkä Helsinki 4.51.59 +1:53.32
750 Miehet Kunto 111km 794 Erkki Kämäräinen Helsinki 65 4.52.28 +1:54.01
751 Miehet Kunto 111km 771 Paavo Havulehto Vantaa 4.52.28 +1:54.02
752 Miehet Kunto 111km 664 Mikko Yli-Erkkilä Ollin ja Mikon polkupyöräkerho 4.52.59 +1:54.33
753 Miehet Kunto 111km 12 Juho Pessi Ohkola 4.53.06 +1:54.39
754 Miehet Kunto 111km 440 Jesse Hägglund Helsinki 4.53.06 +1:54.40
755 Miehet Kunto 111km 927 Miika Busk Espoo Liikkuu 4.53.42 +1:55.15
756 Miehet Kunto 111km 128 Tom Karlsson Kirkkonummi 4.53.48 +1:55.21
757 Miehet Kunto 111km 937 Marko Laakso Helsinki 4.55.02 +1:56.35
758 Miehet Kunto 111km 1213 Petri Reveala Team Elina Jouhki 4.55.30 +1:57.03
759 Miehet Kunto 111km 422 Ossi Vasala Espoo 4.55.55 +1:57.28
760 Miehet Kunto 111km 724 Ville Sillanpää RELEX Team 2 4.58.16 +1:59.49
761 Miehet Kunto 111km 608 Pekka Lindberg Espoo 4.58.29 +2:00.03
762 Miehet Kunto 111km 1220 Rolf-Kasper Linden Helsinki 4.59.08 +2:00.41
763 Miehet Kunto 111km 1133 Olli Ajo Helsinki 5.00.07 +2:01.41
764 Miehet Kunto 111km 285 Janne Heikkinen Team Rynkeby powered by Enervit 5.00.10 +2:01.44
765 Miehet Kunto 111km 292 Kalle Widbom Team Rynkeby powered by Enervit 5.00.11 +2:01.45
766 Miehet Kunto 111km 312 Teemu Mattila Team Rynkeby powered by Enervit 5.00.11 +2:01.45
767 Miehet Kunto 111km 302 Petri Salo Team Rynkeby powered by Enervit 5.00.12 +2:01.45
768 Miehet Kunto 111km 282 Heikki Lähteenmäki Team Rynkeby powered by Enervit 5.00.12 +2:01.46
769 Miehet Kunto 111km 290 Jussi Pöyry Team Rynkeby powered by Enervit 5.00.14 +2:01.47
770 Miehet Kunto 111km 293 Kimmo Koivurinne Team Rynkeby powered by Enervit 5.00.14 +2:01.47
771 Miehet Kunto 111km 306 Saku Streng Team Rynkeby powered by Enervit 5.00.14 +2:01.48
772 Miehet Kunto 111km 274 Ari Kähkönen Team Rynkeby powered by Enervit 5.00.14 +2:01.48
773 Miehet Kunto 111km 756 Ilkka Auramaa Turku 5.00.15 +2:01.48
773 Miehet Kunto 111km 1195 Jussi Nokkala 5.00.15 +2:01.48
775 Miehet Kunto 111km 314 Tero Aura Team Rynkeby powered by Enervit 5.00.16 +2:01.49
776 Miehet Kunto 111km 275 Ari Siivonen Team Rynkeby powered by Enervit 5.00.16 +2:01.50
777 Miehet Kunto 111km 283 Jaakko Rajakoski Team Rynkeby powered by Enervit 5.00.16 +2:01.50
778 Miehet Kunto 111km 279 Hannu Sariola Team Rynkeby powered by Enervit 5.00.17 +2:01.50
779 Miehet Kunto 111km 316 Tuomas Silvonen Team Rynkeby powered by Enervit 5.00.18 +2:01.51
780 Miehet Kunto 111km 288 Jussi Juvonen Team Rynkeby powered by Enervit 5.00.20 +2:01.53
781 Miehet Kunto 111km 298 Mikko Jauhiainen Team Rynkeby powered by Enervit 5.00.20 +2:01.53
782 Miehet Kunto 111km 317 Veikko Nieminen Team Rynkeby powered by Enervit 5.00.20 +2:01.54
783 Miehet Kunto 111km 297 Matti Räsänen Team Rynkeby powered by Enervit 5.00.22 +2:01.56
784 Miehet Kunto 111km 300 Otto Arosilta Team Rynkeby powered by Enervit 5.00.22 +2:01.56
785 Miehet Kunto 111km 299 Mikko Keränen Team Rynkeby powered by Enervit 5.00.23 +2:01.57
785 Miehet Kunto 111km 303 Petri Uitus Team Rynkeby powered by Enervit 5.00.23 +2:01.57
787 Miehet Kunto 111km 278 Evgeni Sokolov Team Rynkeby powered by Enervit 5.00.25 +2:01.58
788 Miehet Kunto 111km 313 Teppo Kauppinen Team Rynkeby powered by Enervit 5.00.25 +2:01.59
789 Miehet Kunto 111km 30 Jussi Laurikainen Team Rynkeby Helsinki 5.00.27 +2:02.01
790 Miehet Kunto 111km 610 Timo Pylvänäinen Helsinki 5.00.48 +2:02.22
790 Miehet Kunto 111km 695 Jyrki ALKIO Helsinki 5.00.48 +2:02.22
792 Miehet Kunto 111km 1148 Tore Teir Esbo 5.00.56 +2:02.29
793 Miehet Kunto 111km 958 Heikki Viitanen 5.00.56 +2:02.30
794 Miehet Kunto 111km 239 Pekka Hildén MadBikers 5.01.17 +2:02.51
795 Miehet Kunto 111km 635 Tero Tilus SC5 5.01.44 +2:03.17
796 Miehet Kunto 111km 633 Samuel Klinkmann SC5 5.01.44 +2:03.17
797 Miehet Kunto 111km 634 Anssi Moilanen SC5 5.01.44 +2:03.18
798 Miehet Kunto 111km 636 Oiva Eskola SC5 5.01.45 +2:03.18
799 Miehet Kunto 111km 492 Antti Aro Helsinki 5.02.20 +2:03.54
800 Miehet Kunto 111km 365 Jari Liimatainen Espoo 5.02.41 +2:04.14
801 Miehet Kunto 111km 107 Jarkko Vesa Hyvinkää 5.03.16 +2:04.50
802 Miehet Kunto 111km 269 Pasi Perajoki Espoo 5.03.25 +2:04.59
803 Miehet Kunto 111km 529 Christophe Montulet Porvoon Akilles/Road Academy 5.03.27 +2:05.01
804 Miehet Kunto 111km 587 Jarmo Pere Vantaa 5.03.31 +2:05.04
805 Miehet Kunto 111km 838 Risto Rinne Lahti 5.03.33 +2:05.06
806 Miehet Kunto 111km 262 Peter Henriksson Espoo 5.03.35 +2:05.08
807 Miehet Kunto 111km 612 Jukka Mäkelä Vantaa 5.03.35 +2:05.09
808 Miehet Kunto 111km 337 Veikko Ruohonen Project Diving Team / ABB 5.03.40 +2:05.14
809 Miehet Kunto 111km 941 Risto Kaksonen Espoo 5.03.42 +2:05.16
810 Miehet Kunto 111km 774 Ilja Hakala Helsinki 5.03.44 +2:05.17
811 Miehet Kunto 111km 445 Anne Immanen Late's Kebab Boys TURKU 5.03.55 +2:05.28
812 Miehet Kunto 111km 444 Lauri Kaira Late's Kebab Boys TURKU 5.04.58 +2:06.31
813 Miehet Kunto 111km 1218 Reijo Salmela Espoo 5.09.33 +2:11.07
814 Miehet Kunto 111km 613 Jonathan Ingram Vantaa 5.11.06 +2:12.40
815 Miehet Kunto 111km 267 Juha Rinne Hollola 5.15.07 +2:16.41
816 Miehet Kunto 111km 241 Severi Virolainen MadBikers 5.17.03 +2:18.37
817 Miehet Kunto 111km 596 Marko Tiempo Espoo 5.20.01 +2:21.34
818 Miehet Kunto 111km 240 Kivi Virolainen MadBikers 5.21.29 +2:23.03
819 Miehet Kunto 111km 888 Joonatan Pekkarinen RafaFans 5.21.30 +2:23.04
820 Miehet Kunto 111km 872 Terho Pekkarinen RafaFans 5.21.31 +2:23.04
821 Miehet Kunto 111km 66 Matti Adler Hämeenlinna 5.21.31 +2:23.05
822 Miehet Kunto 111km 701 Mikko Pohjala Helsinki 5.21.38 +2:23.11
823 Miehet Kunto 111km 263 Tuomas Kulmala Helsinki 5.21.38 +2:23.11
824 Miehet Kunto 111km 387 Jari Hautamäki Lahela 5.21.40 +2:23.14
825 Miehet Kunto 111km 472 Juha Liukas Sito2 5.23.56 +2:25.29
826 Miehet Kunto 111km 553 Mika Alavaikko HKI 5.28.55 +2:30.29
826 Miehet Kunto 111km 49 Jouni Kunnas Team Tanko 5.28.55 +2:30.29
828 Miehet Kunto 111km 632 Kai Inkinen Futurice 5.32.40 +2:34.14
829 Miehet Kunto 111km 889 Jussi Piira RafaFans 5.35.34 +2:37.07
830 Miehet Kunto 111km 385 Risto Lamminsalo Espoo 5.48.42 +2:50.16
831 Miehet Kunto 111km 1210 Jouni Torppa Espoo 5.48.45 +2:50.19
832 Miehet Kunto 111km 462 Per Rosenberg Urheiluhallit Oy 2 5.49.08 +2:50.42
833 Miehet Kunto 111km 175 Mikael Selin Kirkkonummi 5.50.07 +2:51.40
834 Miehet Kunto 111km 837 Kostas Tassopoulos Helsinki 6.01.41 +3:03.14
1 Naiset Kilpa 111km 531 Iiris Karhu Porvoon Akilles 3.02.14
2 Naiset Kilpa 111km 424 Mari Pehkonen CCH/RW 3.08.26 +0:06.12
1 Naiset Kunto 111km 13 Sari Saarelainen Let'go Center Enervit 2.58.31
2 Naiset Kunto 111km 895 Veera Väkevä Focus Team Finland 2.58.36 +0:00.05
3 Naiset Kunto 111km 939 Maria Söderström Helsinki 3.24.29 +0:25.58
4 Naiset Kunto 111km 1162 Mira Salmi Porvoo 3.25.02 +0:26.31
5 Naiset Kunto 111km 689 Riikka Harjula Helsinki 3.26.19 +0:27.49
6 Naiset Kunto 111km 727 Raisa Lehtinen Espoo 3.30.45 +0:32.15
7 Naiset Kunto 111km 688 Anna-Maria Tamminen Helsinki 3.33.39 +0:35.09
8 Naiset Kunto 111km 952 Tiina Tulimaa Cycling Academy 3.35.41 +0:37.10
9 Naiset Kunto 111km 401 Ghita Susann Baltscheffsky Kauniainen 3.37.34 +0:39.04
10 Naiset Kunto 111km 488 Miia Heliö Helsinki 3.42.43 +0:44.13
11 Naiset Kunto 111km 372 Anna-Riikka Ruuth Vantaa 3.43.01 +0:44.30
12 Naiset Kunto 111km 809 Hannele Autio ABB Oy 3.43.59 +0:45.28
13 Naiset Kunto 111km 200 Eeva Orko SKB Racing 3.44.03 +0:45.33
14 Naiset Kunto 111km 75 Alla Churbanov Russia 3.44.47 +0:46.16
15 Naiset Kunto 111km 821 Tiina Kähö Helsinki 3.44.50 +0:46.19
16 Naiset Kunto 111km 261 Tarja Patrikainen Espoo 3.46.09 +0:47.38
17 Naiset Kunto 111km 977 Anna Virkkala Espoo 3.48.57 +0:50.26
18 Naiset Kunto 111km 617 Sirkku Juhola Helsinki 3.53.27 +0:54.56
19 Naiset Kunto 111km 162 Johanna Kolehmainen Vantaa 3.57.22 +0:58.52
20 Naiset Kunto 111km 738 Hanna Vuorimaa Heinola 4.01.07 +1:02.36
21 Naiset Kunto 111km 616 Miia Holmila Helsinki 4.01.07 +1:02.36
22 Naiset Kunto 111km 763 Vaula Kyyhkynen Helsinki 4.01.38 +1:03.08
23 Naiset Kunto 111km 232 Johanna Johansson Espoo 4.01.40 +1:03.09
24 Naiset Kunto 111km 607 Johanna Hakala Helsinki 4.02.29 +1:03.58
24 Naiset Kunto 111km 1142 Mari Keränen Feelgoodtrainers 4.02.29 +1:03.58
26 Naiset Kunto 111km 59 Monika Carpelan-Holmström Kauniainen 4.03.59 +1:05.28
27 Naiset Kunto 111km 615 Erika Salermo Helsinki 4.06.36 +1:08.06
28 Naiset Kunto 111km 1215 Anna Leino Liikuntavirasto 4.07.12 +1:08.41
29 Naiset Kunto 111km 778 Heidi Tähtinen Helsinki 4.07.48 +1:09.17
30 Naiset Kunto 111km 243 Elina Silverang Technopolis 1 4.09.12 +1:10.42
31 Naiset Kunto 111km 1129 Eeva Puoliväli Helsinki 4.11.24 +1:12.54
32 Naiset Kunto 111km 542 Lena Bergendahl Espoo 4.15.02 +1:16.31
33 Naiset Kunto 111km 361 Katja Lindqvist Joukkueen nimi 4.16.25 +1:17.55
34 Naiset Kunto 111km 329 Armi Sutinen Espoo 4.17.43 +1:19.12
35 Naiset Kunto 111km 251 Sini Uuttu Technopolis 3 4.19.00 +1:20.29
36 Naiset Kunto 111km 1202 Hanna Sarkimaa Helsinki 4.19.29 +1:20.58
37 Naiset Kunto 111km 491 Marja Romu Espoo 4.20.36 +1:22.06
38 Naiset Kunto 111km 1153 Riikka Konttinen Team Electrofit 4.22.02 +1:23.31
39 Naiset Kunto 111km 513 Rosa Kotanen Lahti 4.23.08 +1:24.38
40 Naiset Kunto 111km 978 Heini Pirttijärvi Nuottakallio RC 4.25.56 +1:27.26
41 Naiset Kunto 111km 597 Mirella Saksa Turku 4.27.20 +1:28.49
42 Naiset Kunto 111km 622 Minna Hyrsky -- 4.30.53 +1:32.23
43 Naiset Kunto 111km 1155 Baba Lybeck Helsinki 4.31.21 +1:32.50
44 Naiset Kunto 111km 875 Kaisa Paatsola Helsinki Triathlon 4.31.21 +1:32.50
45 Naiset Kunto 111km 1196 Henna Kuittinen Pink Wheals 4.31.21 +1:32.51
46 Naiset Kunto 111km 1164 Pia Ahti Espoo 4.31.22 +1:32.51
47 Naiset Kunto 111km 991 Sanna Kolkka Helsinki 4.31.23 +1:32.52
48 Naiset Kunto 111km 1157 Minna Palosaari Porvoo 4.31.23 +1:32.52
49 Naiset Kunto 111km 1121 Milla Suviranta Espoo 4.31.24 +1:32.53
49 Naiset Kunto 111km 882 Suzanne Innes-Stubb Helsinki 4.31.24 +1:32.53
51 Naiset Kunto 111km 1189 Jaana Rossi Espoo 4.31.25 +1:32.54
52 Naiset Kunto 111km 577 Terhi Rastas Helsinki Triathlon ry 4.31.25 +1:32.55
53 Naiset Kunto 111km 766 Heidi Valkeakari Espoo 4.32.37 +1:34.06
54 Naiset Kunto 111km 237 Arja Ruohonen Espoo 4.32.53 +1:34.22
55 Naiset Kunto 111km 581 Elsa Rottluff Espoo 4.33.17 +1:34.46
56 Naiset Kunto 111km 790 Hanna Vauhkonen Peräkylän Ponnistus 4.33.40 +1:35.09
57 Naiset Kunto 111km 1223 Elina Vuotila Helsinki 4.34.24 +1:35.53
58 Naiset Kunto 111km 871 Ylle Filppula Vantaa 4.36.19 +1:37.48
59 Naiset Kunto 111km 139 Veera Sylvius Space Systems 4.39.58 +1:41.27
60 Naiset Kunto 111km 213 Niina Svartström Space Systems 4.39.59 +1:41.29
61 Naiset Kunto 111km 455 Pekka Laitinen 4.40.03 +1:41.33
62 Naiset Kunto 111km 621 Mervi Katainen Espoo 4.49.27 +1:50.57
63 Naiset Kunto 111km 55 Tiina Saloranta Espoo 4.50.29 +1:51.59
64 Naiset Kunto 111km 936 Maria Kouzmina Helsinki 4.53.21 +1:54.50
65 Naiset Kunto 111km 273 Anna-Stina Wiklund Team Rynkeby powered by Enervit 5.00.11 +2:01.40
66 Naiset Kunto 111km 281 Heidi Siira Team Rynkeby powered by Enervit 5.00.12 +2:01.41
67 Naiset Kunto 111km 286 Jemina Koskela Team Rynkeby powered by Enervit 5.00.12 +2:01.41
68 Naiset Kunto 111km 311 Tea Telamo Team Rynkeby powered by Enervit 5.00.13 +2:01.42
69 Naiset Kunto 111km 287 Johanna Pelli Team Rynkeby powered by Enervit 5.00.13 +2:01.42
70 Naiset Kunto 111km 307 Salla Viitikko Team Rynkeby powered by Enervit 5.00.13 +2:01.43
71 Naiset Kunto 111km 284 Jaana Widbom Team Rynkeby powered by Enervit 5.00.14 +2:01.43
72 Naiset Kunto 111km 308 Sari Vuori Team Rynkeby powered by Enervit 5.00.16 +2:01.45
73 Naiset Kunto 111km 294 Laura Juvala Team Rynkeby powered by Enervit 5.00.17 +2:01.46
74 Naiset Kunto 111km 280 Heidi Heikkilä Team Rynkeby powered by Enervit 5.00.17 +2:01.47
75 Naiset Kunto 111km 296 Marianna Zaikova Team Rynkeby powered by Enervit 5.00.18 +2:01.48
76 Naiset Kunto 111km 304 Pirjo Mäkijärvi Team Rynkeby powered by Enervit 5.00.18 +2:01.48
77 Naiset Kunto 111km 315 Tuija Lankia Team Rynkeby powered by Enervit 5.00.19 +2:01.48
78 Naiset Kunto 111km 277 Eija Korhonen Team Rynkeby powered by Enervit 5.00.20 +2:01.49
79 Naiset Kunto 111km 305 Pirjo Sainio Team Rynkeby powered by Enervit 5.00.21 +2:01.51
80 Naiset Kunto 111km 295 Liisa Surama Team Rynkeby powered by Enervit 5.00.22 +2:01.51
81 Naiset Kunto 111km 310 Katariina Hed Team Rynkeby powered by Enervit 5.00.24 +2:01.53
82 Naiset Kunto 111km 291 Kaisa Räsänen Team Rynkeby powered by Enervit 5.00.25 +2:01.54
83 Naiset Kunto 111km 31 Katja Korvenkallas Team Rynkeby Helsinki 5.00.27 +2:01.57
84 Naiset Kunto 111km 407 Ulla Affolter Vantaa 5.00.54 +2:02.23
85 Naiset Kunto 111km 580 Jaana Vesa Hyvinkää 5.03.17 +2:04.46
86 Naiset Kunto 111km 1183 Liisa Halmeenmäki Kirkkonummi 5.03.24 +2:04.54
87 Naiset Kunto 111km 1206 Marja Oinonen Helsinki 5.03.33 +2:05.02
88 Naiset Kunto 111km 42 Sanna Hyvärinen Helsinki 5.03.34 +2:05.03
89 Naiset Kunto 111km 744 Minttu Villanen Helsinki 5.03.34 +2:05.03
90 Naiset Kunto 111km 897 Mirella Kuosa-Ylinen Helsinki 5.03.35 +2:05.04
91 Naiset Kunto 111km 36 Sini Nurmi Kotka / Rantapyörä 5.03.42 +2:05.11
92 Naiset Kunto 111km 765 Katariina Holmgren Espoo 5.03.42 +2:05.11
93 Naiset Kunto 111km 271 Kristiina Helen Vantaa 5.05.41 +2:07.10
94 Naiset Kunto 111km 660 Liisa Turunen Vantaa 5.07.08 +2:08.38
95 Naiset Kunto 111km 555 Kitta Ylipaavalniemi Espoo 5.10.38 +2:12.08
96 Naiset Kunto 111km 386 Kirsi Malm Espoo 5.13.17 +2:14.46
97 Naiset Kunto 111km 853 Kristiina Mäkelä Espoo 5.14.50 +2:16.19
98 Naiset Kunto 111km 877 Tanja Lappi Espoo 5.14.50 +2:16.20
99 Naiset Kunto 111km 362 Teija Sirko Jorvas 5.18.11 +2:19.40
100 Naiset Kunto 111km 373 Päivi Holmqvist Helsinki 5.18.11 +2:19.40
101 Naiset Kunto 111km 464 Soile Wirtanen Urheiluhallit Oy 2 5.21.35 +2:23.05
102 Naiset Kunto 111km 470 Jenni Markkanen Sito2 5.21.53 +2:23.22
103 Naiset Kunto 111km 111 Pirjo Elomaa Cycling Academy 5.21.53 +2:23.22
104 Naiset Kunto 111km 417 Hanne Kauppila Helsinki 5.22.20 +2:23.49
105 Naiset Kunto 111km 680 Pauliina Tiainen Helsinki 5.23.06 +2:24.35
106 Naiset Kunto 111km 631 Anni Tölli Futurice 5.32.38 +2:34.07
107 Naiset Kunto 111km 1167 Sirpa Kara Espoo 5.34.38 +2:36.07
108 Naiset Kunto 111km 456 Tarja Korvenpää Helsinki 5.49.05 +2:50.35
109 Naiset Kunto 111km 463 Katja Holm Urheiluhallit Oy 2 5.49.05 +2:50.35
1 Team 4 x 111km SKB Racing 11:56:06 +0:00:00
2 Team 4 x 111km Cycling Academy 12:06:50 +0:10:45
3 Team 4 x 111km S.O.B #5 12:12:12 +0:16:07
4 Team 4 x 111km Sito1 13:17:59 +1:21:54
5 Team 4 x 111km Team Velocurva 13:41:46 +1:45:40
6 Team 4 x 111km Digia 13:41:56 +1:45:51
7 Team 4 x 111km S.O.B #10 13:54:34 +1:58:29
8 Team 4 x 111km Espoo Liikkuu 14:17:35 +2:21:30
9 Team 4 x 111km Reaktor Stanga 14:45:55 +2:49:50
10 Team 4 x 111km Konsan Nousijat 14:56:18 +3:00:13
11 Team 4 x 111km Technopolis 1 15:03:53 +3:07:48
12 Team 4 x 111km Technopolis 2 15:22:44 +3:26:39
13 Team 4 x 111km Urheiluhallit Oy 1 15:27:05 +3:31:00
14 Team 4 x 111km Technopolis 3 15:30:07 +3:34:02
15 Team 4 x 111km Laihian Pursiseura 15:39:27 +3:43:22
16 Team 4 x 111km RELEX Team 1 15:53:30 +3:57:25
17 Team 4 x 111km Team Tanko 16:11:12 +4:15:07
18 Team 4 x 111km Joukkueen nimi 17:07:03 +5:10:57
19 Team 4 x 111km Futurice 18:20:41 +6:24:36
20 Team 4 x 111km Sito2 19:27:26 +7:31:21
21 Team 4 x 111km SC5 20:06:55 +8:10:50
22 Team 4 x 111km MadBikers 20:26:14 +8:30:09